DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
Bulgaristan'daki Türk Köyleri (Geçmişinizi bilin)
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
48
Cevap
8
Favori
109.378
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Bulgaristan'daki Türk Köyleri (Geçmişinizi bilin)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
Mesaj
    • Yarbay
      2884 Mesaj
      25 Kasım 2009 01:11:18 Konu Sahibi
      Bulgaristan'daki Türk Köyleri.
      (Sıra no - Köy adı - Bulgarca köy adı- İli)


      Evet sadece Bulgaristandaki köyler, Yunanistan, makedonya, Arnavutluk,bosna hesek, kosova,romanya, sırbistan ve diğer balkan ülkelerindekileride saysam forumun yarısını işgal ederdik heralde


      1. Abdal Köy(Abdi Oğlu Köy Cubra Burgaz
      2. Abdallar Lovets Eski Cuma
      3. Abdi Köy Samotina Varna
      4. Abdul Ehat(Abtat Kalesi) Abrit Silitre
      5. Abdul Kadir Rabova Hasköy
      6. Abdullah/Avdullah Bezmer Hacıoğlu Pazarcık.
      7. Abdullar Apriltsi Pazarcık
      8. Abdullar Zvenimir Silistre
      9. Abdurrahman Köy Çuçuliga Kırca Ali
      10. Abdurrahmanlar Kraygorsi Şumnu
      11. Abdülrezzak Drumevo Şumnu
      12. Abdülrezzak Lyaskovo Burgaz
      13. Abraşlar Bryazovo Filibe
      14. Acar Svejen Filibe
      15. Acemler Aksakovo Varna
      16. Acı Dere Sladka Voda Varna
      17. Acı Oluk Tatul Kırca Ali
      18. Acılar(Alacalar) Aleko Korstantinovo Pazarcık
      19. Aciz Dar Pripek Burgaz
      20. Açlar Ekzarh Antimovo Buzgaz
      21. Ada Filibe/Koyun Tepe
      22. Ada Köy Potoçnik Kırca Ali
      23. Ada Tepe Ostra Moliga Eski Zağra
      24. Adaçalı Borıslavtsi Hasköy
      25. Aftane Nedelsko Yan Bolu
      26. Ağa Baba Aboba Pliska Şumnu
      27. Ağaç-Evli Bir Türk Köyü Sofya
      28. Ağmaç Köy(Omaç Köy) Omarçe(Ralitsa) Eski Cuma
      29. Ah Yolu Anhialo(Pomorie) Burgaz
      30. Ahalar (Ağalar) Drentsi Şumnu
      31. Ahat Baba Postnik Kırca Ali
      32. Ahatlar Malka Kruşevo Paşmaklı(Smolyan)
      33. Ahatlar Kebir Dve Topoli Paşmaklı
      34. Ahçılar Gotvarsko Kırca Ali
      35. Ahi Baba Bir Türk Köyü
      36. Ahi Çelebi Rodoplarda Dağlık
      37. Ahır Köy Gabırnitsa Varna
      38. Ahırlar Zagorite Eski Zağra
      39. Ahlan-Ova Brani-Pole Filibe
      40. Ahlar (Ahiler) Drentsi Şumnu
      41. Ahlat Köy Kruşevo Eski Zağra/Çırpan
      42. Ahlatı Pricad Burgaz
      43. Ahlatlı Golemo Kruşevo Yan Bolu
      44. Ahlatlı Krin Kırca Ali
      45. Ahlatlı Kruşevo Gabrova/Selvi(Selvievo)
      46. Ahlı(Ahılı) Stratsin Burgaz
      47. Ahmak Mortagonovo Razgrat
      48. Ahmatlar(Ahmetler) Stefan Karaca Silistre
      49. Ahmet Dere Kozitsa Kırca Ali
      50. Ahmet Oğlu Dolneni Eski Cuma
      51. Ahmet Sipahi Sofiytsi Kırca Ali
      52. Ahmetli Konstantin Tırnova(Veliko Tırnova)
      53. Ahrenli Tvırditsa Burgaz
      54. Ahsen Kale Asenova Krepost Stanimaka(Asenov Rad)
      55. Ahta Pol Agato Polis Burgaz
      56. Ak Alan Belo Polyane Kırca Ali
      57. Ak Baş Gavarevo Eski Zağra
      58. Ak Baş Bağla Gorni Glavanak Has Köy
      59. Ak Baş Zir Dolni Glavanak Hasköy
      60. Ak Çar Ar Çar Vidin
      61. Ak Dere Bela İslimye
      62. Ak Dere Bela Vidin/Belgratçık
      63. Ak Dere Bela Reka Paşmaklı/Selvi
      64. Ak Dere Bela Reka( Stara Bela Reka Şumnu
      65. Ak Dere(Astra) Bela Varna
      66. Ak Ezli(Yak Ezli) Debelt Burgaz
      67. Ak Kadınlar Dulova Silistre
      68. Ak Kayınlar Belite Brezi Eğri Dere(Ardino)
      69. Ak Koyun İskır Varna
      70. Ak Mehmetler Podgoritsa Eski Cuma
      71. Ak Pınar Bel İzvor Kırca Ali
      72. Ak Pınar Bel Kladenets Has Köy
      73. Ak Pınar Bistra Silistre
      74. Ak Pınar Genaral İnzov Yanbolu
      75. Ak Yar Bel Bryak Şumnu(Şumen)
      76. Akça Alan Byala Polyana Kırca Ali
      77. Akça Er Aleko Tırnova
      78. Akça Kayrak Beli Plast Kırca Ali
      79. Akça Kilise Sopot Filibe
      80. Akçalar Belintsi Razgrad
      81. Akçar Arçar Vidin
      82. Akçar (Akça Er) Alekovo Tırnova
      83. Akçe Hisar(Aşağı Akçalar Byala Gradets Kırca Ali
      84. Akçe İbrahim Dolno Belovo Has Köy
      85. Akçe-Kilise Bir Türk Köyü Sofya
      86. Akıncı Akancievo Pazarcık
      87. Akıncı Graniçar Pazarcık
      88. Akıncılar Petko Slaveykov Gabrova/Selvi
      89. Akıncılar Zdravets Varna
      90. Al Kaya(Ala Kaya) Krayno Selo Kırca Ali
      91. Al Timir Rah Ova Vidin/Vireca
      92. Ala Bayır Şaren Bryag Kırca Ali
      93. Ala Beş Gorno Belovğ Eski Zağra
      94. Ala Çeşme Şarena Çeşma
      95. Ala Dağ Pıstro Gor Has Köy
      96. Ala Dağlı Gergevets İslimiye
      97. Ala Dağlı Venets Burgaz
      98. Ala Gözler Pıstro Ok Kırca Ali
      99. Ala Gün Pıstrovo Eski Zağra
      100. Ala Kilise Tsırkva Pazarcık(Tolbuhin)
      101. Ala Kilise(Alaca Kilise) Vakarel Sofya
      102. Alacalı Bistren Eski Zağra
      103. Alacı Silvovo Gabrova
      104. Alacılar Bağrıltsi Kırca Ali
      105. Aladanlı Leşnitsa Lofça(Lofçe)
      106. Aladın Ezerovo Varna
      107. Aladın Straşimirovo Varna
      108. Aladın(Ağladın) Yunatsi Kırca Ali
      109. Alami Dere Polkovnik Sreafimovo Paşmaklı(Smolyan
      110. Alan Kayrak Yasna Polyana Burgaz
      111. Alan Mahalle İroka Polyana Hasköy
      112. Alat-Baba Bir Türk Köyü Şumnu/Bela
      113. Alçak Dere Panitsovo Burgaz
      114. Alem Beyler Boylartsi Kırca Ali
      115. Alemdar (Alem Dere) Dolno Çrkovişte Hasköy
      116. Alfacı Köy Vetruşka Kırca Ali
      117. Alfatlar Lenişte Kırca Ali
      118. Alfatlı Hacılar Svirets Kırca Ali
      119. Alfatlı(Ahlatlı) Neofit Bozvelievo(Krin) Kırca Ali (Koşu Kavak (Krumov Grad)
      120. Alfatlık Tırgovişte Osman Pazar (Omurtag)
      121. Ali Baba Tekkesi Sveti İliya Hasköy
      122. Ali Bey Eniovets Eski Cuma (Tırgovişte)
      123. Ali Bey Konağı Nanıviş Kırca Ali(Koşu Kavak(Krumov Grad)
      124. Ali Fakı Glavan Silistre
      125. Ali Fakı Jelidovo Kırca Ali
      126. Ali Hanife (Ali Kalfa) Dobrevo Hacıoğlu Pazarcık
      127. Ali Koç Kapitan Dimitrievo Hacı Oğlu Pazarcık
      128. Alı Köy Tsvyatovo Kırca Ali
      129. Ali Paşa (Ali Paşinovo) Metliçina Kırca Ali
      130. Alıç Köy Plaçidol Hacı Oğlu Pazarcık (Tolbuhin)
      131. Alma Dere Yabılçevo Burgaz
      132. Almalı Dere Buk Kırca Ali
      133. Almalık Yabılçeni Kırca Ali
      134. Altın Çayır Zlatna Livada Eski Zağra
      135. Alvan Dere Malko Gradişte Mustafa Paşa(Svilen Grad)
      136. Alvan Köy Stara Reçka Eski Cuma(Tırgovşte
      137. Alvanlar Yablanovo İslimiye/Kazan(Kotil)
      138. Alvanlar-Albanlar Oraç Eski Cuma (Tırgoşte
      139. Ambar Dere Hambar Paşmaklı(Smolyan)
      140. Ambar Dere –Hambar Dere . Jitnitsa Kırca Ali /Eğri Dere(Ardino)
      141. Ambarcık-Hambarcık Jitarnik Kırca Ali
      142. Ambarlar-Hambarlar Jitnitsa Kırca Ali
      143. Ambarlı -Hambarlı Jitnitsa Filibe
      144. Ambarlı-Hambarlı Malomirovo Yanbolu(Yambol/Kızılağaç(Elhovo)
      145. Ambarlık-Hambarlık Metliçina Varna
      146. Anızcık Çerkovna Silistre
      147. Anlık Domişte Kırca Ali
      148. Apaz Mahalle Slavçitsa Hezargrad(Razgrad)
      149. Apazlar Martino Kırca Ali
      150. Arabacı Bozartsi Hacıoğlu Pazarcık
      151. Arabacı Cerovo Kırca Ali
      152. Arabacı Gurgulitsa Kırca Ali
      153. Arabacı Kolari Tırnova(Veliko Tırnova)
      154. Arabacı Kolarovo Eski Zağra
      155. Arabacı Kolartsi Hacıoğlu Pazarcıktolbuhin
      156. Arabacı Köy Kolarovo Hasköy
      157. Arabacı Ova Kolarovo Eski Zağra
      158. Arabacılar Kolarovo Silistre
      159. Araklar Kruşovo Hacıoğlu Pazarcık
      160. Arap Hoca Vidintsi Yan Bolu
      161. Arap Mahalle Çernevo Eski Zağra
      162. Arap Ova Çerniçani Filibe/Karlı Ova
      163. Arap Ova Suşutsa Filibe(Plovdiv)
      164. Arap Ova Zlato Vrıh Filibe/İstanimaka(Asenov Grad)
      165. Araplar Aprilovo Eski Cuma
      166. Araplar Genaral Lolevo Varna/Provadı
      167. Araplar Polkovnik Dyakovo
      168. Araplı Çernozem Yanblou
      169. Aratmaca Poprucanovo Silistre
      170. Arazlı Erovets Kırca Ali
      171. Ardaşlı Mıglişta Eski Zağğra
      172. Arı Köy Sredno Selo Tırnova
      173. Arkarı Mahalle Kamenna Plevne
      174. Armutçuk Kruşovitsa Tırnova
      175. Armutçuk Kruşovitsa Plevne
      176. Armutlu Prisadets Yanbolu
      177. Armutlu Kruşak Hacıoğlu Pazarcık
      178. Armutlu Kruşari H.Oğlu Pazarcık
      179. Armutlu Kruşeto Tırnova/Yukarı Rahova (Gorna Orehovitsa
      180. Armutlu Kruşevo YadaMalo Kruşevo Filibe
      181. Armutlu Kruşitsa Kırca Ali
      182. Armutlu Kruşovene Tırnova/Rahova(Orehovo
      183. Armutlu Sakarirsi Yan Bolu
      184. Armutluk Kruşata Tatar Pazarcık(Pazarcik)
      185. Arnavut (Arnaut) Poroişte Razgrat
      186. Arnavut İto ---------------- Eski Zağra
      187. Arnavut Köy Dolina H.Oğlu Pazarcık
      188. Arnavut Köy Draganovo Burgaz
      189. Arnavut Köy Elşitsa Filibe/Otluk Köy)(Pamagürişte)
      190. Arnavut Köy Gugutka Kırca Ali
      191. Arnavut Köy İreçekovo Yanbolu
      192. Arnavutlar Albantsi Kırca Ali
      193. Arnavutlar Makedonka H.O.Pazarcık
      194. Arnavutlar Rudnik Varna
      195. Arnavutlu Paisiy Tırnova
      196. Arpaç Bogorovo Yanbolu
      197. Arslan Lıvino Razgrat
      198. Arslan Hoca Tütünce Kırca Ali
      199. Arslan Köy Lıvovo Kırca Ali
      200. Arslanlar Lıvska Kırca Ali
      201. Artaklar Kruşare İslimye(Sliven)
      202. As Mahalle Arsovo Şumnu(Şumen)
      203. Ası Koru Ravnogor Tatar Pazarcık (Pazarcik)
      204. Ası Köy-Has Köy Dobri Voynikov Şumnu(Şumen)
      205. Asıl Köy Telerig H.Oğlu Pazarcık
      206. Asıllar(Asiller) Krasen Dol Şumnu
      207. Asırlık Rogozovo Kırca Ali
      208. Aslar Naum Şumnu
      209. Aslı Beyli Blıskovo Varna/Piri Vadi (Provadı)
      210. Asvalt Köy(Asfat Köy Glavinitsa Silistre
      211. Aşağı Ada Ostrovitsa Kırca Ali
      212. Aşağı Çiflik Dolen Çiftik (Georgi Traykov ) Varna
      213. Aşağı Çit Aklar Dolno Voyvodino Hasköy
      214. Aşağı Hüseyinler Dolna Hubavka Eski Cuma/Tırgovişte
      215. Aşağı İsiva Dolno İzvorovo E.Zağra
      216. Aşağı Kab Dağ Dolna Kabda E. Cuma
      217. Aşağı Keçeliler Dolna Kozarevo
      218. Aşağı Koca Ömer Samodiva Kırca Ali
      219. Aşağı Köy Dolentsi Kırca Ali
      220. Aşağı Musa Bey Dolni İzvor H.Oğlu Pazarcık
      221. Aşağı Orman(Orman) Laskerova Cumai Bala(Blagoev Grad)
      222. Aşağı Rahova Dolna Orehovitsa Tırnova/Yukarı Rahova (Gorna Orehovitsa)
      223. Aşağı Rahova Dolna Rehovo Silistre/Tutrakan
      224. Aşağı Dere Köy Sokolovtsi Paşmaklı(Smolyan)
      225. Aşağı Karalar Dolna Krepost Kırca Ali
      226. Aşağı Mahalle Dolna Mahalla Silistre
      227. Aşağı Sahrane Dolna Sahrane E.Zağra(Kızankık)
      228. Aşağı Turgan Dolna Turgan Rodamir
      229. Aşağı Übrü Eren Dolna Seltsi Kırca Ali
      230. Aşağı-Singarya Jostovo,Hacıdimovo Cumai Bala
      231. Aşağı-Voden Dolni-Voden Filibe
      232. Aşaklı Borisovo Yanbolu(Yambol)
      233. Aşarı Köy Desetkari Kırca Ali
      234. Aşık Ova Pevets E.Cuma(Tırgovişte)
      235. Aşık Sinekli Sveti Kirilovo (Kirilovo) E.Zağra
      236. Aşıklar Lübliçevo E.Cuma
      237. Aşıklar Pesnopoy Kırca Ali/Eğri Dere(Ardino)
      238. Aşıklar Pevtsite Filibe
      239. Aşıklar Rani List Kırca Ali
      240. Aşıklar Samuil Hezar Grad(Razgrad)
      241. Aşıklı Gorno Graişte (Kınçevo) E.Zağra/Kızanlık
      242. Aşlıca Prisad H.Oğlu Pazarcık
      243. At Alan Konçe Kırca Ali
      244. At Koru Savoski Köstendil (Küstendil)
      245. At Köy Konevo Hezargrat
      246. Atanas Köy Atanasova Burgaz
      247. Atlar Jrebçevo İslimiye(Sliven)
      248. Atlar Sıedinenie E.Cuma(Tırgovişte)
      249. Atlı Drajevo Yan Bolu (Yam Bol)
      250. Atlı Oğlu Konovo İslimye
      251. Atmacalar Sokolino Kırca Ali
      252. Avanlar Bir Türk Köyü Gerlovo
      253. Avcı Doğancı Lovets E.Zağra
      254. Avdalar Lovets E.Cuma
      255. Avdalar Zayçari İslimye (Sliven)
      256. Avlan Dere Hasköy (Haskovo)
      257. Avlan Köy Stara Reçka E.Cuma
      258. Avlu Köy Jivkovo Sofya/İhtiman
      259. Avrat Alan Koprivtitsa Sofya
      260. Ay Demir Silistra Silistre
      261. Ay Doğdu İskra Silistre
      262. Ay Doğdu İzgrev Şumnu
      263. Ay Doğdu Zvezdel Silistre
      264. Ay Durmuş Zornitsa Has Köy
      265. Ay Kulak Meçe Uho Kırca Ali
      266. Ay Orman Polyana H.Oğlu Pazarcık
      267. Ayazlar Svetlen E.Cuma
      268. Ayazma Voditsi Varna
      269. Aydın Bey Svetlik H.O.Pazarcık
      270. Aydın Köy Aydinovo Filibe(Plovdiv)
      271. Aydın Köy Meçovo E:Cuma
      272. Aydın Ova İsperihovo Tatar Pazarcık(Pazarcik)
      273. Aydınlar Svetlina Has Köy
      274. Aydınlı Zora E.Zağra
      275. Aydos Aytos Burgaz
      276. Aygır Dere Jrebevo Paşmaklı(Smolyan)
      277. Aygır Köy Piştigovo Tatar Pazarcık(Pazarcik)
      278. Ayı Orman Stefanovo H.O.Pazarcık
      279. Ayıcı Oğlu Yeri Bilinmiyor
      280. Ayladın(Alaeddin) Bistra E.Cuma
      281. Ayran Mitenitsa Filibe(Plovdiv)
      282. Ayran Orizari Filibe
      283. Ayran(Ayran Köy) Mleçen Varna
      284. Ayva Altı Pod Ayva Hezargrad
      285. Ayvacık Filibe/Koyuntepe
      286. Ayvacık Dülevo Burgaz
      287. Ayvacık Dülevo Tatar Pazarcık/Otluk Köy
      288. Ayvacık Dülina Varna
      289. Ayvacık Dülitsa Krca Ai
      290. Ayvacık Pançevo Kırca Ali
      291. Ayvacık Zvezda Burgaz
      292. Ayvacık Dere Köy Dülevo Burgaz
      293. Ayvalık Blagun Kırca Ali
      294. Ayvat Köy Malık Zvenimir Silistre
      295. Ayvaz Baba Yeri Bilinmiyor
      296. Azap Köy Veselinovo Yan Bolu
      297. Azaplar Polkovnik Dyakovo H.O.Pazarcık
      298. Azaplar Skrivina Kırca Ali
      299. Azaplı Karanovo Burgaz
      300. Aziziye Teliş Plevne(Pleven)
      301. Azmak Ludza Burgaz
      302. Azmanlar Azmanite Gabrova(Gabrovo
      303. Baba Nedelkovo Pernik
      304. Baba Mahalle Baştino E.Zağra
      305. Babadağ Dobruca
      306. Babalar Baştinovo Kırca Ali
      307. Babalar-Yeni Mahalle Tatkovo Kırca Ali
      308. Babası Oturdu Eğri Dere(Ardino)Kırca Ali
      309. Bacalar Bedrovo Kırca Ali
      310. Badarlı Vinitsa Filibe(Plovdiv)
      311. Bağ Tarla Lozovo Burgaz
      312. Bağlar(Ballar) Lozenets Burgaz
      313. Bahadırlar Padrino E.Cuma
      314. Bahar (Baylar) Kolobir Silistre
      315. Bahar Köy Polkovnik-Taslakov Silistre
      316. Baharlar Bahasko Kırca Ali
      317. Bahaslı Dunavitsi E.Zağra
      318. Bahçalar Gradinka E.Cuma/Osman Pazarı
      319. Bahşişler(Bahşışlar Drinovo E.Cuma/Pop Köy(Popovo
      320. Bakacık Medevtsi Kırca Ali
      321. Bakiler Doborsko Kırca Ali
      322. Bakılır Bakalite Kırca Ali
      323. Bal Pınar Yenice Veya Yenice Bal Pınar Medoveve Razgrat
      324. Balâ Burgaz Gorna Kula Kırca Ali
      325. Balaban Yagodina Paşmaklı(Smolyan)
      326. Balaban Mahalle Vetrintsi Tırnova
      327. Balabanlar Razdeltsi Eski Cuma
      328. Balabanlar Zlatoklas Silistre
      329. Balabanlar /Balabanlı Balabanovo Kırca Ali
      330. Balabanlı Edrovo Eski Zağra
      331. Balabanlı Edrovo Eski Zağra
      332. Balabanlı Gorazd Rusçuk(Ruse)
      333. Balabanlı Velikan Hasköy
      334. Balca Medovitsa Kırca Ali
      335. Balcı Bük Meden Buk Kırca Ali
      336. Balcı Köy Medova Burgaz
      337. Balcı Omur Medovina Eski Cuma
      338. Balcı-Bölük Bir Türk Köyü Kırca Ali
      339. Balcılar Medovo Eski Zağra
      340. Balçık Balçık Hacı Oğlu Pazarcık
      341. Baldır Köy (Bıldır) Tutrakanrsi Varna
      342. Bali Efendi Knyajevo Sofya
      343. Balık Ribino Kırca Ali
      344. Balık Dere Ribnitsa Paşmaklı
      345. Balıklı Ruda Eski Zağra
      346. Balıklı Dere(Balaklı Riben Dol Paşmaklı
      347. Ballı Pınar Meden Kladenets Yan Bolu
      348. Ballıca Stojer Hacıoğlu Pazarcık
      349. Ballıcalık Milino(Keremedin) Eski Cuma/Osman Pazar
      350. Balpınar/Bal Bunlar Kubrat Razgrat
      351. Balpınar-İlçesi Kubratska Okoliya Razgrat
      352. Baltacı Yeni Köy Bradvari Silistre
      353. Baltacılar Sekirovo Filibe
      354. Balvan - Tırnova
      355. Baraklar Baratsi Kırca Ali
      356. Baraklar Efreyter Bakalovo Hacıoğlu Pazarcık
      357. Baraklı Orizare Burgaz
      358. Baraklı Pryaporets Eski Zağra
      359. Bardakçı Bırduçe Tatar Pazarcık
      360. Barık Zavet Burgaz
      361. Barma Borma -
      362. Basarb Ova - Ruscuk
      363. Baş Hasırcık Presentsi Eski Cuma
      364. Baş Köy Jeravna İslimiye
      365. Baş Ören Strainsko Kırca Ali
      366. Baş Pınar Polkovnik Sveştaraovo Hacı Oğlı Pazarcık
      367. Baş Saçlı Sadovitsa Kırca Ali
      368. Baş Viran Yavorovo Kırca Ali
      369. Başalı Pırvents Yanbolu.
      370. Başatlı Jrebino Yan Bolu
      371. Başı Kır Glavinitsa Tatar Pazarcık
      372. Başlar Pırvan Eski Cuma
      373. Bata Kanlı Konstantinovets Eski Zağra
      374. Batacık Bata Burgaz/Ah Yolu
      375. Batak - Veliko Tırnovo/Ziştovi
      376. Batak - Tatar Pazarcık
      377. Batanlar Temelkovo Pernik
      378. Batkun - Tatar Pazarcık
      379. Bay Kocalar Baykovo Şumnu
      380. Baya Köy Dolno Ezerovo Burgaz
      381. Bayaç Köy Bayaç Evo H.Oğlu Pazarcık
      382. Bayasıllı Dunavtsi E.Zağra
      383. Bayhanlı Bir Türk Köyü Sofya
      384. Bayır Mahalle Çukata Tırnovo
      385. Bayır Mahalle Strımna Tırnovo
      386. Bayır Yeni Mhalle Ritlina Burgaz
      387. Baykal Beşli Boril Plevne
      388. Bayraktar Mahalle Aleksandrovo Kutlu Viçe
      389. Bayraktar Mahalle Pryaporets Kırca Ali
      390. Bayram Alan Dobra Polyana Burgaz
      391. Bayram Dere Prilep Burgaz
      392. Bayram Köy Austa Kırca Ali
      393. Bayram Pınar Feldfeber Dyankovo H.Oğlu Pazarcık
      394. Bayramlı Köy Velik Dençe E:Cuma
      395. Bederli Stefan Stambolovo Tırnovo
      396. Bek Aşlı - İvaylov Gradortaköy
      397. Bekçi Polyatsite Varna
      398. Bekir Ağa Mahallesi Bosilek Kırca Ali
      399. Bektaşlar(Beştaşlar Bektaşi Kırca Ali
      400. Bel Gratçık Belo Gradçik Vidin
      401. Belegler Bir Türk Köyü Gerl Ovo
      402. Belene - Şumlu
      403. Belenli Rıjenovo Hasköy
      404. Benli Köy Kruşolak E.Cuma
      405. Beş Kuyucuk Peti Kladenetsi Tırnovo/Ziştovi
      406. Beş Pınar Pet Kladenetsi Rusçuk
      407. Beş Tepe Pet Mogili Şumnu/Yenipazar
      408. Beş Tepe Pet Mogoli İslimiye/Yeni Zağra
      409. Beşli Boril Rah Ova
      410. Bey Alan Knyajeva Polyana Razgrat
      411. Bey Köy Bolyarino Filibe
      412. Bey Köy Golemantsi Hasköy
      413. Bey Köy Karavelovo Yanbolu/Kızılağaç
      414. Bey Mahalle Gospodarevo Burgaz/Karapınar.
      415. Bey Ova Karlovo Filibe/Karlı Ova
      416. Bey Pınar Bolyarski -İzvor Hasköy
      417. Bey Pınar Sredişte E:Zağra
      418. Bey Vırbovka Vırbovka Tırnova/Yukarı Rah Ova
      419. Beyci Oğlu Bolyartsi Varna
      420. Beygirli(Bekirli Konevo Şumnu
      421. Beyler Çiftlik Simeonovo Sofya
      422. Beyli Mlada-Gvardiya Varna
      423. Bezirgan Köy Kuptsite Kırca Ali
      424. Bezirgan(Bazirgan Miletiç Filibe
      425. Bezirgân-Köy Tıpçileştovo E.Cuma
      426. Biçerli Golyamo-Dryanovo E.Zağra
      427. Bilek Ahmet Mahlle(Bilek Mahalle Kitka Burgaz
      428. Bitlice Staro-Selets İslimiye
      429. Bıyıklı Bortsi Şumnu
      430. Bızın Rusçuk
      431. Boğalı Bikovo İslimiye
      432. Boğaz Prolom Filibe
      433. Boğaz Bir Türk Köyü Şumnu
      434. Boğaz Dere Starplanina Burgaz
      435. Boğaz Kesen Presyan E.Cuma
      436. Boğaz Kesen Proseçen Varna
      437. Boğdanlı Snop H.O.Pazarcık
      438. Bohçalar Kaolinovo Şumnu
      439. Bokluca Radoynovo Burgaz
      440. Bolluksu Draganovetsi E.Cuma
      441. Borazan Trebaç Razgrad
      442. Bosna Bulgaristanda Bir Köy -
      443. Bostan “ “ E.Cuma/Osmanpazarı.
      444. Bostan Mahalle Bostanie Vidin
      445. Bostancılar Bostantsi Kırca Ali
      446. Boyacı Köy Bagra Kırca Ali
      447. Boyacık - Yan Bolu
      448. Boyacılar Bagryanka Kırca Ali
      449. Boyacılar Peevsko Kırca Ali
      450. Boyacılar Zvinitsa Burgaz
      451. Boyalar Vişna Burgaz
      452. Boz Ağaç Bryastovo Sliven
      453. Boz Alan Orlino Pazarcık
      454. Boz Doğancı Grudevo E.Zağra
      455. Boz Kırı Pişurka Kutlu Viçe
      456. Boz Yurt Jinitsa H.O.Pazarcık
      457. Bölücek Razdelna E.Zağra
      458. Buğdaylı Beloklas H.O.Pazarcık.
      459. Buğdaylı Çamurlu Jjiten H.O.Pazarcık
      460. Buhlar Buhovtsi E:Cuma
      461. Bukak - E.Cuma
      462. Bulanık Mitnitsa Şumnu
      463. Bulgar Kosu - Tutrakan
      464. Bulutlar Mıglene Kırca Ali
      465. Bunaklı Kirilovo Hasköy
      466. Burgaz Burgas Burgaz İli
      467. Burgucu Gorno Aleksandrovo Sliven
      468. Burgucu Köy Polyana Elhovo
      469. Burhanlar Edinakoztsi Varna
      470. Burhanlar Radan Voyvoda Şumnu
      471. Bursacık Brusino Kırca Ali
      472. Buruncuk Prosenik Burgaz
      473. Burunlu Peyçinovo Rusçuk
      474. Burunsuz Malko-Borisovo E.Zağra
      475. Busmanlar - Novo Selo
      476. Butan Veliko Tırnova
      477. Bükünceli(Bükürceli) Tserkovski Burgaz
      478. Büyük -Ada Ostrovo Razgrat
      479. Büyük -Boğdan Golem Razgrad
      480. Büyük- Boyalık(Şarköy) Şarkovo Yanbolu/Kızılağaç(Elhovo)
      481. Büyük -Çamurlu Golyama-Smolnitsa H.O.Pazarcık
      482. Büyük- Dere Plovdivtsi Paşmaklı
      483. Büyük- Dere Kadınçe Erceli
      484. Büyük- Dere Golyama-Bara Kırca Ali
      485. Büyük -Dere Boruştitşa E.Zağra
      486. Büyük Dere Golyama Bara Kırca Ali
      487. Büyük Dere Plovdivtsi Paşmaklı
      488. Büyük- Erceli Dobrovolets Kırca Ali
      489. Büyük- Hediyatlar Pod-Gorets Burgaz
      490. Büyük- İp Dere Dragonovo Kırca Ali
      491. Büyük- Kokarca Golem Porovets Razgrat
      492. Büyük- Koru Köy Golyama Konare Filibe(Plovdiv)
      493. Büyük- Köy Golemo Selo Köstendil
      494. Büyük Köy Golemo Selo Stante Dimitrov
      495. Büyük- Oba Golemo Selo E.Zağra/Kızanlık
      496. Büyük Örencik Krepost Hasköy(Haskova)
      497. Büyük- Pınar Bistrets Burgaz/Karapınar(Gruovo)
      498. Büyük- Tekkeler Golyama-Smolnitsa H.O.Pazarcık
      499. Büyük- Yalılar Rusalya Tırnov
      500. Büyük Yeni Köy Golemo Novo E.Cuma/Pop Köy
      501. Büyük-Derbent Golem-Dervent Yanbolu/Kızılağaç(Elhovo)
      502. Büyüklü(Bıyıklı Vinarsko Burgaz
      503. Cabirler Planinets Kırca Ali
      504. Cadı Göl Lübenovo .Zağra
      505. Cafer Solnik Varna
      506. Cafer Fakı Zahari Stoyanovo H.Oğlu Pazarcık /Tolbuhin
      507. Caferçe Elena Hasköy/Harmanlı
      508. Caferler Sevar Hezargrad/Bal Pınar (Kubrat)
      509. Caferli - Pazarcık)Otlukköy
      510. Caferli Kiçevo Varna
      511. Caferli Savin Razgrad
      512. Caferli Üç Orman Trigortsi H.O.Pazarcık
      513. Cambazlar Kaloyanets E.Zağra
      514. Cami Cedit Atik Srınsko Kırcaali
      515. Cami Mahalle - Silistre
      516. Can Başlı Duşinkovo Kırcaali
      517. Can Kardaş Bratovo Burgaz
      518. Canarlar Bir Türk Köyü Kırca Ali
      519. Cebel (Şeyh-Cuma) Şeyh Cumaya Kırcaali
      520. Cebel Ayvalı Gorsko Dülevo Kırca Ali
      521. Cebil Oğulları Gledka Kırcaali/Mestanlı(Momcilgrad
      522. Cebiller Planinets Kırca Ali
      523. Celep Köprü Mostino Burgaz
      524. Celepler Celepeko Kırca Ali
      525. Celil Oğulları Dihanovtsi Kırca Ali
      526. Celiller Pravdo Lüb Kırca Ali
      527. Cembek Mahalle Nikolaevo Kutlu Viçe(Mihaylov Grad
      528. Cemeren Gabır Burgaz
      529. Cerman - Köstendil
      530. Cevizli Oreşak Varna
      531. Cevizli Kalfa Miladinovtsi E.Cuma
      532. Cin Koca Cinot Yan Bolu
      533. Cin Ovo Cinovo İsliven
      534. Civel Nikola Kozlevo Şumnu /Yenipazar(Novi Pazar)
      535. Civirli Dragovo Burgaz
      536. Cizdar Köy Dobrina Varna
      537. Cizdar Köy Pripek Varna
      538. Cızlar Köyü Dobrina Varna
      539. Corno Jernov Plevne
      540. Cuma İ Balâ Gorna Cumaya(Blagoev Grad İl Merkezi
      541. Cuma Köy Sboreno Kırca Ali
      542. Cumalı Haci Morinovo Burgaz/Karin Abat
      543. Cumalı Jitosuyat Burgaz
      544. Cumalı Sborişte İslimiye
      545. Cumaya Sbor Tatar Pazarcık(Pazarcik)
      546. Cumaya Köy Sborsko Burgaz
      547. Cumaya Köy Sborino Kırca Ali
      548. Curanlı Kalitinovo E.Zağra
      549. Çadırlı Sennik Gabrova/Selvi
      550. Çakal Köy Çakallarovo Kırca Ali
      551. Çakallar Çalatsi Kırca Ali
      552. Çakallar Donkino (Çakalite) Gabrova
      553. Çakallar İskra Gabrova
      554. Çakarcı Gradina Filibe(Plovdiv)
      555. Çakıl Köy Güney Bulgaristan Da Türk Köyü
      556. Çakırca Vrançantsi H.O.Pazarcık
      557. Çakırlar Yasno Pole Filibe
      558. Çakmaklar Çakmatsi Kırca Ali
      559. Çal Cedit Çal Kırca Ali
      560. Çalgıcı Köy(Çalıcı Köy) Svirçevo E.Cuma/Osman P*Azarı
      561. Çalı Kavak Riş Şumnu/Preslav
      562. Çalı Köy Stari Çal Kırca Ali
      563. Çalı Mahalle Dıbravino Varna
      564. Çalıklar Trınitsa Varna
      565. Çam Çiftlik Borovo Cumai Balâ (Blagoev Grad)
      566. Çam Dere Borov Dol Sliven
      567. Çam Dere Karamanlar Borovsko Kırca Ali
      568. Çamcağız Borika Sofya
      569. Çamlıca Boroviha Paşmaklı
      570. Çamurlu Çamurna Komunari / Yada Murna Varna
      571. Çamurlu Dinevo Has Köy
      572. Çamurlu Kalino Şumnu
      573. Çamurlu Malkara Smolnitsah.O.Pazarcık.
      574. Çamurlu Köy Kalnişte E.Cumas
      575. Çamurlu. Şişmanovo Sofya
      576. Çanakçı Dolna Paniçarevo E.Zağra
      577. Çanakçı Krasen Dol Şumnu/Yeni Pazar
      578. Çanakçı Paniçkovo Kırca Ali
      579. Çanakçı Rozovo (Çanakçi Evo Tatarpazarcık/Peştere
      580. Çanakçı Staro Paniçerovo Burgaz
      581. Çanakçı Yagoda E.Zağra
      582. Çanakçı(Yukarı Çanakçı) Gorno Paniçerovo E.Zağra
      583. Çanakçık Manuşevtsi E.Zağra
      584. Çanakçılar Paniçare Silistre
      585. Çanakçılar Paniçino E.Cuma
      586. Çangallı(Çandır) Svetulka Kırca Ali
      587. Çangarlı Zvıniçevo Tatar Pazarcık
      588. Çangır Dere Çepintsi Paşmaklı
      589. Çanlar Zvınets Varna
      590. Çanlı Malko Tırnova E.Zağra
      591. Çardak Bılgarski Çardak Filibe
      592. Çatak Preseka Köstendil
      593. Çatak Tiça Şumen
      594. Çataklar(Çitak) Çitaşko Kırca Ali
      595. Çatal Dere Razsoha Tırnova
      596. Çatal Tepe Elhovo E.Zağra
      597. Çatallar Batova H.O.Pazarcık
      598. Çatallar Tsar Krum Şumnu
      599. Çatma Levski Varna
      600. Çatmı Bosilkovtsi Rusçuk
      601. Çavaklar Telçarka Kırca Ali
      602. Çavdar Mahalle Çavdartsa Paşmaklı
      603. Çavdarlık Rıjitsa Burgaz
      604. Çavla Köy Stamovo E.Zağrea
      605. Çavuş Köy Genaral Kantarcievo Varna
      606. Çavuş Köy Metodievo Şumnu
      607. Çavuş Mahalle Sofytsi Silistre
      608. Çavuş Ova Metodievo Şumnu
      609. Çavuş Ova Tsenovo Plevne
      610. Çavuş Tepe Stake Dimitrov(Dupnitsa) Köstendil
      611. Çavuşlar(Çavuşlu) Güney Bulgaristanda Bir Köy
      612. Çayak Çayka Varna
      613. Çayır Çerniçino Kırca Ali
      614. Çayır Teodosievo Tırnova/Yukarı Rahova(Gerno Orehovo)
      615. Çayır Harman Genaral Kolevo Tolbuhin(Hacıoğlu Pazarcık)
      616. Çayır Mahalle Hitovo Tolbuhin
      617. Çayır-Dere Bir Türk Köyü Şumnu
      618. Çayır-Köy Bir Türk Köyü Şeraniçko
      619. Çayırlı Göl Reçnitsa Senokos
      620. Çekan Çekanets -
      621. Çekendin(Çikendin Lilyak Eski Cuma
      622. Çekirdekli Kostilkovo Kırca Ali
      623. Çelebi Köy Gospodinovo Varna
      624. Çelebi Köy Sini Rid Burgaz
      625. Çeli Köy Yarebiçno E.Cuma
      626. Çelikler (Çilik Çelik Çilik Kırca Ali
      627. Çelikli Stomanevo Paşmaklı(Smolyan)
      628. Çelikli Stomantsi Kırca Ali
      629. Çeltikçi Orizovo E.Zağra
      630. Çenge Asparuhovo Varna
      631. Çengel Div Dedevo Şumnu
      632. Çepelce Planintsa Burgaz
      633. Çepelli Çepelare Filibe
      634. Çepine Çepino Tatar Pazacık
      635. Çepinli Çepintsi Sofya
      636. Çerçelen Dıbovan Filibe
      637. Çeren Bir Türk Köyü -
      638. Çerençe Çerença Şumnu
      639. Çergenli ,Çerkenli Çerganovo E.Zağra
      640. Çeri Başlar Voyvodenets Hasköy
      641. Çerkeşli Ferdinandovo Siliven
      642. Çerkeşli Slavyantsi Burgaz
      643. Çerkez Köy Aleksandrovo Şumnu
      644. Çeşme Mahalle Çeşma Tırnova
      645. Çeşnegir Sadovo Filibe/Istanimaka(Asenov-Grad)
      646. Çeşnegir Yeni Mahalle Çeşnegirovo Filibe
      647. Çıfıt Kuyusu Yovkovo H.O.Pazarcık
      648. Çiftlik Dırjaven E:Zağra
      649. Çiftlik Lovni Dol Gabrova/Selvi(Sevlievo)
      650. Çiftlik Radevo İslimiye(Sliven)
      651. Çiftlik Zbor Kırca Ali
      652. Çiftlik Mahalle Bilka Burgaz
      653. Çıkancı Bir Türk Köyü
      654. Çıkarcı Tsarsko-Selo E:Zağra/Çırpan
      655. Çıkrıkçılar Malko-Çerkovna E:Cuma
      656. Çıkrıkçılar Petrino E.Cuma
      657. Çilingir Mahalle Klüçevo Kırca Ali
      658. Çillerçiren Yarebitsa Silistre
      659. Çımalı Mığlen Burgaz
      660. Çıracı Borovo E.Zağra
      661. Çiren - Vraca(Vratsa)
      662. Çirik Çirikovo -
      663. Çirmen Çirmen Hasköy /Svilen-grad
      664. Çırpan Çırpan E.Zağra
      665. Çırpılı Klimentinovo Filibe
      666. Çit-Ak Bela-Reka Filibe/Hacı İlyas(Pırvo May)
      667. Çit-Ak Tiça İslimiyekazan(Kotel)
      668. Çit-Ak İ Atik Star -Çitak Kırca Ali
      669. Çit-Ak İ Cedit Nov-Çitak Kırca Ali
      670. Çit-Ak Vadisi Çitaşko Kırca Ali
      671. Çit-Aklar Gorno Voyodino Hasköy
      672. Çit-Aklar Gorno Voyvo Hasköy
      673. Çıtalı Ploska Mogila E.Zağra
      674. Çoba - Filibe
      675. Çoban Pastirtsi Paşmaklı(Smolyan)
      676. Çoban Köy Gorni-Çobanka Tırnova
      677. Çoban Kuyusu Pastir H.O.Pazarcık
      678. Çoban Nasuh Zagoriçe Şumnu
      679. Çobanlar - Burgaz
      680. Çoban-Mahalle Bir Türk Köyü Şumnu
      681. Çok Oba - Sliven
      682. Çolak-Ova Yavorovo E.Zağra
      683. Çomakoğlu Çumakovtsi Bela-Slatina
      684. Çorbacılar Çorbaciysko Kırca Ali
      685. Çorlu Çorlovo Lom
      686. Çökek Kitka Varna
      687. Çömlek Köy Botevo Yan Bolu
      688. Çubuklu Lulitsa Sliven
      689. Çufallar Tıkaç Şumnu
      690. Çuha Suşino Şumnu
      691. Çukur Alan Nizka-Polyana Sliven
      692. Çukur Köy Çukarovo Yan Bolu
      693. Çukur Köy Yasenkovo Şumnu
      694. Çukur Köy Zabırdo Paşmaklı(Smolyan)
      695. Çukurlu Pesnopoy Filibe/Karlıova
      696. Çukur-Ova Gabra Sofya
      697. Çukur-Ova Trapişte Razgrad
      698. Çulfa Suşina Şumnu
      699. Çulfalar Tıkaç Şumnu
      700. Çulluk Graf-İgnatievo Filibe
      701. Çunguruz - Vidin
      702. Dağ Çiftlik Dobrotino Cuma İbâlâ(Blagoev-Grad)
      703. Dağ Erik Gors-Slivovo Gabrova/Selvi(Sevlievo)
      704. Dağ Harman Svobodinovo Kırca Ali
      705. Dağ Köy Gorsko-Selo E.Cuma(Tırgovişte)
      706. Dağ Köy Gorsko-Selo E.Cuma/Tırgovişte
      707. Dağ Mahalle Balkan Kırca Ali
      708. Dağ Yeni Lübnen Pop Köy(Popovo)
      709. Dağlar-Başı Bir Türk Köyü Şumnu
      710. Dalakça Kosturino Şumnu
      711. Dalar Göz Rujitsa Şumen
      712. Dalgaç Dılgaç E.Cuma
      713. Dallıca Çubrika Kırca Ali
      714. Dam Ada Zagrad Silistre
      715. Damar Göz Jilino Şumnu
      716. Damlalı Ehatlar Dolno-Staveykovtsi Varna
      717. Damlalı Orta Sredno-Salveykovtsi Varna
      718. Dana Göz Yunets Varna
      719. Danişmentli Bir Türk Köyü
      720. Dar Köy Nadarovo E.Cuma
      721. Dar Yeni Lübnen E.Cuma
      722. Darı Dere Zlato-Grad Paşmaklı(Smolyan)
      723. Darı Dere İlçesi - Paşmaklı
      724. Datlar - Hasköy
      725. Davulcular Gusla Şumnu
      726. Davulcular Padina Silistre
      727. Davut-Beyli Zlatinitsa Yanbolu
      728. Davutlar Davitovo E:Cuma
      729. Davutlar Davitovo Silistre
      730. Davutlu Kableşkovo Burgaz/Ah Yolu
      731. Davut-Ova Davitkovo Kırca Ali
      732. Daydır - Bulgaristan Da Bir Türk Köyü
      733. Dede-Bal Dedintsi Tırnova
      734. Dede-Köy Dobri-Dol Varna
      735. Dede-Köy Dyadovo İslimiye
      736. Dede-Köy Dyadovsko Kırca Ali
      737. Dedeler Dedets Kırca Ali
      738. Dedeler Dyadovitsi Kırca Ali
      739. Dede-Mahalle Dedina Tırnova
      740. Değirmenciler Vodeniçarsko Kırca Ali
      741. Değirmen-Dere Gavrailovo İslimiye
      742. Değirmen-Dere Jerka Kırca Ali
      743. Değirmen-Dere Melnitsa Yan Bolu
      744. Değirmen-Dere Pırvenets Filibe
      745. Değirmen-Köy Vodeniçare Yanbolu
      746. Değirmen-Mahalle Vodeniçare Yanbolu
      747. Değirmen-Viran Podrumçe E.Zağra
      748. Değnekler Miladinovtsi H.O.Pazarcık.
      749. Deli-Ahat Kovil Kırca Ali
      750. Deli-Binleri Yazdaç E.Zağra
      751. Deliciler Bojak Kırca Ali
      752. Deli-Gözler-Gâvuroğlu(Sevdalım) Sevdalima Kırca Ali
      753. Deli-Hüseyin-Mahalle Golyama-Delçevo Varna
      754. Deli-Ormanlar Vladimirovo H.O.Pazarcık
      755. Deli-Sülü Dragomirovo Tırnova
      756. Deli-Yusuf-Kuyusu Loznitsa H.O.Pazarcık
      757. Deli-Yusuflar Krasnogor Silistre
      758. Delne-Bey-Köy Semtemvriytsi H.O.Pazarcık
      759. Delveler Devino Kırca Ali
      760. Demirci-Köy Jelyazno Filibe
      761. Demirci-Köy Lilkovo Filibe
      762. Demirci-Köy Strahilitsa Şumnu
      763. Demirciler Jelezari Kırca Ali
      764. Demirciler Jelazaritsi E.Cuma/Osmanpazarı(Omurtag)
      765. Demirciler Jelezkovets Razgrad
      766. Demirciler Kovaçevets E.Cuma
      767. Demirciler Kovaçevitsa Cumai Bala/Nevrokop (Gotse-Delcev)
      768. Demirciler Kovoçevo Pazarcik
      769. Demirciler Kovaçevtsi Pernik
      770. Demirciler Kovoçitsa Kutlu-Viçe (Mihaiov-Grad) Lom
      771. Demirciler Moravitsa E.Cuma
      772. Demirciler Novo-Jelezari Filibe(Plovdiv)
      773. Demirciler Staro-Jelezari Filibe
      774. Demircili Kamen İslimye
      775. Demirdeş Jelyazovo Burgaz
      776. Demir-Dişli Nayden-Gerovo Filibe
      777. Demir-Hanlı Jelez Şumnu
      778. Demir-Hisar Bir Türk Köyü
      779. Demir-Kapı Jelezni-Vrata İslimiye
      780. Demir-Köy Jelezartsi Tırnova
      781. Demir-Köy Perunika Kırca Ali
      782. Demirler Jelezino Kırca Ali
      783. Deniz-Koyluç Moryantsi Kırca Ali
      784. Deniz-Köy Koşuta Varna
      785. Denizler Krasino Kırca Ali
      786. Denizler Morsko Burgaz
      787. Denizler Varnentsi Silistre
      788. Derbent İzvorsko Varna
      789. Derbent Prolaz E.Cuma
      790. Derbent Zmeyovo E.Zağra
      791. Derbent(Yeni Mahalle) Debır Filibe
      792. Derbent-Dere Prohod Burgaz
      793. Dere Dolets E.Cuma
      794. Dere-Başı Sladko-Dum Kırca Ali
      795. Derecik-Köy Debrıştitsa Pazarcik
      796. Dere-Harman Dolno-Virşilo Pazarcik
      797. Dere-Köy - Hasköy
      798. Dere-Köy Canka Kırca Ali
      799. Dere-Köy Beli-Dol Kırca Ali
      800. Dere-Köy Golyamo-Dolyane E.Cuma
      801. Dere-Köy Konstantinovo Varna
      802. Dere-Köy Kos Kırca Ali
      803. Dere-Köy Kostena-Reka Şumnu
      804. Dere-Köy Malko-Dolyane E.Cuma
      805. Dere-Köy Petrov-Dol Varna
      806. Dere-Köy Potoçe Kırca Ali
      807. Dere-Köy Poroyna Filibe
      808. Dere-Köy Reçitsa Burgaz
      809. Dere-Köy Struyno Şumnu
      810. Dere-Köy Voden Yan Bolu
      811. Dereli Bogdan Filibe
      812. Dereli Gorna-Rozitsa Gabrova/Selvi(Sevlievo)
      813. Dere-Mahalle Dolets Silistre
      814. Dere-Mahalle Dolna-Krepost Kırca-Ali
      815. Dere-Mahalle Malık-Voden Yan Bolu
      816. Dere-Müsellim Lozenitsa Cuma İ Bali (Blagoev-Grad)
      817. Dericiler Kojari Paşmaklı
      818. Dermanlar Dermantsi Lofça/Lukovit
      819. Derviş İzgrev Plevne
      820. Derviş-Mahalle Krumovo Kutlu-Viçe
      821. Derviş-Müslim Deteline Varna
      822. Derviş-Tepe Dervişka-Mogila Hasköy
      823. Desteci(Testeci) Jitnitsa Varna
      824. Desteci-Köy Jitnitsa Tırnova
      825. Deveci-Köy Dobrin H:O:Pazarcık
      826. Deve-Dere Kamilski-Dol Kırca Ali
      827. Devene - Vraca(Vratsa)
      828. Devne Devnya Varna/Piri-Adi(Provadiya)
      829. Devren Zmeyovo E.Zağra
      830. Dikence-Tikence Graniçar Burgaz
      831. Dikenlik (Tekenlik) Trınak Burgaz
      832. Dikili-Cafer Golyam Devesi Kırca Ali
      833. Dikili-Haluren Devesilitsa Kırca Ali
      834. Dikili-Kayınlık Devesilovo Kırca Ali
      835. Dikili-Kayrak Malık Devesil Kırca Ali
      836. Dikili-Taş Pobit Kamık Razgrad
      837. Dikili-Taşlar Stılpişte,Meçka Rusçuk
      838. Diksan-Mahalle Orlyane Lofça(Loveç)
      839. Dilciler Gradets Yeni Zağra
      840. Dinekli Lozen Hasköy/Mustafa Paşa
      841. Dıngırlar Dıngovo Kırca Ali
      842. Dink-Mahalle Dink Filibe
      843. Dipsiz-Göl Ezerovo Filibe/Borisov-Grad
      844. Dipsiz-Höyük Dibsizka-Mogila İslimye/Yeni Zağra
      845. Dırabollar Ravna-Selo E.Cuma
      846. Diren-Ova Dryanovo Gabrovo
      847. Diren-Ufça Drenovets Vidin
      848. Diş Budak ( Duş Tubak) Yasenovets Razgrad
      849. Diş-Budak Osenovo Varna
      850. Diş-Budak Polkovnik-Savovo H.O.Pazarcık
      851. Dobrucalar Dobrotitsa E.Cuma
      852. Doğan Ova Malo-Konare Pazarcık
      853. Doğan Yuvası Sokolovo Tolbuhin
      854. Doğanca Çalıkovi Filibe
      855. Doğanca Sokolovo Burgaz
      856. Doğanca(Doğancı) Sokolitsa Filibe
      857. Doğanca(Doğancı) Bir Türk Köyü
      858. Doğancı Duvanli Filibe
      859. Doğancıklı Benkovski E.Zağra
      860. Doğancı-Köy Sokolentsi Kırca Ali
      861. Doğancıl Osen E .Zağra
      862. Doğancılar Sokolartsi Sliven/Bela-Slatina
      863. Doğancılar Sokolyane Kırca Ali
      864. Doğancılar Paisevo Silistre
      865. Doğancılar Bir Türk Köyü
      866. Doğancı-Mahmut Bir Türk Köyü
      867. Doğan-Kaya Sokolets Burgaz
      868. Doğanlar Yastrebinp E .Cuma
      869. Doğanlı Duvanli
      870. Doğan-Ova - Sofya/Yeni Köy(Novo-Selo)
      871. Doğan-Ova Malko Konere Pazarcık
      872. Doğrular Pravda Silistre
      873. Doğuca Zornitsa Varna
      874. Dokuz-Ek Devetintsi Burgaz
      875. Dolaplar Dolapite Rusçuk
      876. Dolaştır Zagrejden Paşmaklı
      877. Domuzluk Bir Türk Köyü Şumnu
      878. Domuz-Orman Mirolübovo Burgaz
      879. Dongurlar Zornitsa Kırca Ali
      880. Doruklu Provdino Yan Bolu
      881. Doruklu Praventsi Şumnu
      882. Dorutlar Stan Silistre
      883. Dorutlu Pravişte Filibe
      884. Dospat Smolyan Paşmaklı/Devin
      885. Doymuşlar Osetenovo E.Zağra
      886. Doymuşlar Sitovo Silistre
      887. Doyranlar Doyrentsi Lofça
      888. Doyranlar Doyrentsi Kırca Ali
      889. Doyranlar Doyrentsi Şumnu
      890. Doyuranlar Doyrensko Kırca Ali
      891. Dökmen Leyarovo Yan Bolu
      892. Dörmete Lipets Paşmaklı
      893. Dumanlı Tseretelovo Filibe
      894. Dupniçe Dupnitsa
      895. Dura-Beyler Sinçets Kırca Ali
      896. Dura-Bolu Ravno-Selo
      897. Duraç - Razgrad/Kemaller(İsperih
      898. Durağan Drugan Sofya
      899. Durak-Köy Boyan-Botove Hasköy
      900. Durak-Kulak Blatnitsa H.O.Pazarcık
      901. Duraklar Genaral Tsonkovo Silistre
      902. Duraklar Stanets E.Cuma
      903. Dur-Ali Stoykovo Hasköy
      904. Duran Ludo-Gortsi Razgrad
      905. Duran-Köy Stoynovo E.Cuma
      906. Duranlar Belgun H:O:Pazarcık
      907. Duranlar Çekantsi E.Cuma
      908. Durarca-Köy(Duracak) Stanyantsi Şumnu
      909. Durat-Yeni-Mahalle Stoevo Filibe
      910. Durbalı-Köy Tsarevets Kırca Ali
      911. Dur-Hanlar Sipey Kırca Ali
      912. Durlar Durovtsi Tırnova
      913. Durmuş Lozevo Şumnu
      914. Dursun-Köy Zdravets Razgrad
      915. Dursunlu-Tursunlu Samoilovo İslimye
      916. Dutlu Çerniçevo Kırca Ali
      917. Dutluca-Tekke-Bolu(Tutluca918. Tekke-Bolu) Kaloyanovo İslimye
      919. Düdükçeli Svirkovo Hasköy
      920. Düğüncüler Svatbare Kırca Ali
      921. Dülger Kruşa Varna
      922. Dülgerli Dülgeri Burgaz
      923. Dülger-Mahalle Zidari Eski Cuma
      924. Düşük-Dere Vodni Pad Paşmaklı
      925. Düz-Bayır Bir Türk Köyü Şumnu
      926. Düzlük Bir Türk Köyü Şumnu
      927. Düz-Meşe Ravnovo Tırnova
      928. Edil-Oğullar Edil Kırcaali
      929. Edir-Hanlı Çobanka Kırcaali
      930. Efras-Keçiler Gorno -Kozarevo Eski Cuma
      931. Efras-Kestane Dolno Novkovo Eski Cuma
      932. Eğri-Bucak Kıtino Kırcaali
      933. Eğri-Dere Ardino Kırcaali
      934. Eğri-Dere Kriva-Reka Şumnu
      935. Eğri-Palanga Bulgaristanda Eski Bir Türk Kasabası
      936. Ekincek Silistra Silistre
      937. Ekincik Posev H.Oğlu Pazarcık
      938. Ekizce Benkovski Şumnu
      939. Ekizce Bliznets İslimye
      940. El-Candıra-İl Candıra Kırcaali /Eğri Dere
      941. Elciler Jinzifovo Kırcaali
      942. Eleç Dobro-Gled Varna
      943. Elekçe Trakiets Haskova (Hasköy
      944. Elemenli Sitovo Yanbolu
      945. Elesçe Trakiets Hasköy
      946. Eles-Fakı(İlyas Fakı Dobroplodno Varna
      947. Eli-Bey Pçelarovo H.O.Pazarcık
      948. Elif-Köy Novi Pazar Yeni Pazar
      949. Eller Stambolovo Hasköy
      950. Ellezler İliyno Eski Cuma
      951. Elma-Çukur Yamino Kırcaali
      952. Elma-Dere Yabılkovo Burgaz
      953. Elmalı-Kebir Yabılkovets Kırcaali
      954. Elvan-Bey Çiftliği Osmanlı Çiftliği. Güney Bulgaristanda Bir Yer Adı
      955. Elvasan-Karalar Panayot-Hitovo Eski Cuma
      956. Emberler Kliment Şumnu
      957. Emine Emona Burgaz
      958. Emir Gazi Krakra Varna
      959. Emir Gazi(Murgazlı Yantra Tırnova/Yukarı Rahova (Gorna-Orehovitsa)
      960. Emir-Köy Emirsko Burgaz
      961. Emir-Köy Suho-Dol Silistre
      962. Emirler Boil Silistre
      963. Emirler Dobromirtsi Kırcaali
      964. Emirler Genaral-Kiselovo Varna
      965. Emirler Geneovo Kırcaali
      966. Emirler Kalina H.O.Pazarcık
      967. Emirler Knezovo Kırcaali
      968. Emirler Markovo Varna
      969. Emirler Povelya Tırnova
      970. Emirler Şoptsi Kırcaali
      971. Emirli Bolyarsko Yanbolu
      972. Emir-Oğlu Çistovo Tırnova
      973. Emir-Oğullar Vojdovo Kırcaali
      974. Emir-Oğullar Glavatartsi Kırcaali
      975. Enbiya-Sakallı Naum H.O.Pazarcık
      976. Enişte Zetovo Eski Zağra
      977. Ercek Ahrensko Kırcaali
      978. Erci Gradina Razgrad
      979. Erci Zementsi H.O.Pazarcık
      980. Ercil Bir Türk Köyü Kırca Ali
      981. Erden Kutlu-Viçe-Mihaylov-Grad
      982. Er-Doğanlı İzgrev İslimye
      983. Er-Doğanlı Orlovets Tırnova
      984. Ereğli Kırca Ali / Eğridere (Ardino)
      985. Ereğli Smilets Tatarpazarcık/Otluk-Köy (Panagürişte)
      986. Erekli Şipok Kırca Ali
      987. Eresiller Snegovo Burgaz
      988. Eres-Ova Vresovo Burgaz
      989. Ereviş Eski Cuma (Tırgovişte) /Osman Pazarı (Omurtag)
      990. Erikli İrali Burgaz
      991. Erikli Kukuryak Kırca Ali
      992. Erikli Slivak Şumnu
      993. Erikli Slivka Paşmaklı(Smolyan)
      994. Erkeç Koziçino Burgaz
      995. Er-Köprü Mostovo Filibe(Plovdiv)
      996. Ermenli Dragaş-Voyvoda Filibe(Plovdiv)
      997. Esetli Momçilovo Varna
      998. Esirli Blatets İslimye
      999. Eski-Arnavutlar Staroselets Varna
      1000. Eski-Balabanlar Vazovo Hezar Grad
      1001. Eski-Dere Stara-Reka Filibe
      1002. Eski-Derviş Stara-Oryahovo Varna
      1003. Eski-İstanbolluk Preslav Şumnu
      1004. Eski-Köy Stara - Selo Hasköy
      1005. Eski-Köy Stara -Selo Vraca
      1006. Eski-Köy Stara –Seltsi Plevne(Pleven)
      1007. Eski-Köy Vehtovo Şumnu
      1008. Eskiler Vehtino Paşmaklı(Smolyan)
      1009. Eski-Mahalle Stara -Selişte Hezar Grad
      1010. Eski-Paslı Lıka Burgaz
      1011. Eski-Yeni-Köy Stara –Novo-Selo Filibe
      1012. Eski-Zağra Stara-Zagora Stara-Zagora
      1013. Esmerli Murgovo Kırca Ali
      1014. Esse-Beyli Pçela Yan-Bolu
      1015. Eşekçi Nikolaevo E.Zağra
      1016. Evciler Sredno-Graişte E.Zağra
      1017. Evciler Ravna-Gora Hasköy
      1018. Evlekler Lyahovo H.O.Pazarcık
      1019. Evren-Köy Avren Kırca Ali
      1020. Evrenler Kandilka Kırca Ali
      1021. Evrenli Jeleznik Burgaz
      1022. Ezedenli Kıklitsa Kırca Ali
      1023. Ezerce Ezerets Hezar-Grad
      1024. Ezi-Bey Paskalevo H.O.Pazarcık
      1025. Fakı Fakiya Burgaz
      1026. Fakı-Pınar Çubrika Kırca Ali
      1027. Farfarlar Veslets Kırca Ali
      1028. Felekler Nebeska Kırca Ali
      1029. Ferhatlar Delçevo Hezar-Grad
      1030. Fethi-Köy Hrabrovo Varna
      1031. Fıçıcılar Bir Türk Köyü Şumnu
      1032. Fida-Bey Velçovo Tırnova(Veliko-Tırnovo)
      1033. Filibe Filipopol Plovdiv Filibe İli
      1034. Fındacık Şimnatitsa Kırca Ali
      1035. Fındıcak Leştak Paşmaklı
      1036. Fındıkçık Lyaskovo Kırca Ali
      1037. Fındıklı Leşnikovo Hasköy
      1038. Fındıklı Lyaskovo Burgaz
      1039. Fındıklı Lyaskovo E.Zağra
      1040. Fındıklı Lyaskovo H.O.Pazarcık
      1041. Fındıklı Şkorpilovtsi Varna
      1042. Fındıklı(Pındıklı) Vasil-Levski) Silistre
      1043. Fındıklı(Pındıklı) Tervel Yanbolu
      1044. Firuzlu Ovçepoltsi Tatar Pazarcık
      1045. Fren-Köy Dıb Kırca Ali
      1046. Furladan Bir Türk Köyü H.O.Pazarcık
      1047. Fübeller Elenovo E.Cuma
      1048. Gacallar(Gacullar) Malinka Gabrova
      1049. Gag-Ova Gagovo E.Cuma
      1050. Gaipler Kaybilâre-Strança Yanbolu
      1051. Garipçe Krapets H.O.Pazarcık
      1052. Gâvur-Dere-Hoca Penkovtsi Kırca Ali
      1053. Gâvur-Köy Gurkovo H.O.Pazarcık
      1054. Gâvur-Söğütçük Bılgareevo H.O.Pazarcık
      1055. Gazi-Canlar Kaziçane Sofya
      1056. Gazi-Oğullar Bogorov-Dol Kırca Ali
      1057. Gebece Belovo Varna
      1058. Gebeş Krivini Varna
      1059. Geçit- Köse Lüti-Brod Vraca
      1060. Gedikler Brayagovets Kırca Ali
      1061. Gedikli Çelnik Yanbolu
      1062. Gelembe Bir Türk Köyü Sofya
      1063. Gelincik Dimitr-Ganevo H.O.Pazarcık
      1064. Genç-Ali Mladovo İslimye
      1065. Geniş Dağ Şiroka Planina Bel-Gratçık
      1066. Gerdeli Nevestino Burgaz
      1067. Gerdeme Hlevovo Hasköy
      1068. Gerdeme Pitovo İslimye/Yeni Zağra
      1069. Gerdeme Yasenovo Burgaz
      1070. Gerdeme- Dere Reçitsa Burgaz
      1071. Geren Bıbel Eski Cuma
      1072. Gerge-Pınar Rosenovo Burgaz
      1073. Gevrekler Kalimansi Varna
      1074. Geyikçiler Rogaçevo H.O.Pazarcık
      1075. Gigen Plevne/Niğbolu
      1076. Gigen Mahalle Gigenska Mahla Plevne
      1077. Giren Belozem Filibe
      1078. Giy Orman Prolez H.O.Pazarcık
      1079. Göceci Stan Şumnu
      1080. Göcekler Malino Kırca Ali
      1081. Göcenler - Hasköy
      1082. Göcenler Zaycer Burgaz
      1083. Göç- Beyler Dobriç Yanbolu
      1084. Göç- Beyler Krupişte Hezar-Grad(Razgrad)
      1085. Göçiler Durumçe Kırca Ali
      1086. Göçmenler Bejantsi Kırca Ali
      1087. Göçürlü Brod Hasköy
      1088. Gök Pala Mihailovo E.Zağra
      1089. Gökçe-Dölük(Dölök Bdintsi Varna
      1090. Gökçe-Evren Podvis Burgaz
      1091. Gökçe-Pınar Siv-Kladenets Kırca Ali
      1092. Gökçe-Su Sinya Voda Razgrad
      1093. Göklemez Usoyko Köstendil(Küstendil)
      1094. Göklemezler Stremtsi Kırca Ali
      1095. Göklemezler Dere Mahalle Stremovo Kırca Ali
      1096. Göksü İle Yenice Köyü Birleşmiş. Bir Türk Köyü
      1097. Göktepe Zvezdets Burgaz
      1098. Gök-Viran Kırca Ali
      1099. Gölcük General-Geşevo Kırca Ali
      1100. Gölcük Lebed Kırca Ali
      1101. Göl-Çiftlik Blatino Köstendil
      1102. Göle-Köy Zasmyano Varna
      1103. Göl-Kara-Ağaç Brestitsa H.O.Pazarcık
      1104. Göl-Köy Lokvata Tırnova
      1105. Göller İz-Bul Şumnu
      1106. Göl-Pınar Bistrentsi Ruscuk
      1107. Gönüllü Mahalle Lübenova-Mahala İslimye/Yeni Zağra
      1108. Göre Vidno H.O.Pazarcık
      1109. Göreci Ognyanovo Sofya
      1110. Görücü Preslaven E.Zağra
      1111. Göz-Eken Kozyak-Grad Burgaz
      1112. Gurbet Stranko Hasköy
      1113. Gücenler Zaycar Burgaz
      1114. Güç-Eri Preselka Şumnu
      1115. Güdüller Çerepovo Hasköy
      1116. Güğümlü Krumovo Yanbolu
      1117. Gül Roza Şumnu
      1118. Güller Rozino Kırca Ali
      1119. Güller Rujitsa Şumnu/Yeni Pazar(Novi-Pazar)
      1120. Güller-Köy Alekovo Silistre
      1121. Gül-Pınar Rozov-Kladenets E.Zağra
      1122. Gülüm - Yanbolu
      1123. Gün-Doğdu İzgrev Varna
      1124. Gündüzler Çerna-Voda E.Cuma
      1125. Gündüzler Dennitsa Yanbolu
      1126. Gündüzler Zornitsa Pamaklı(Smolyan)
      1127. Güne-Köy Koprets E.Cuma
      1128. Gün-Eli Lübenets İslimye
      1129. Gün-Eli Lübenovo Hasköy
      1130. Gün-Eli Pripek Kırca Ali
      1131. Gün-Eli-Mahalle Lübenovo-Mahala İslimye
      1132. Gün-Yalısı Slınçevo Varna
      1133. Gürgen Gaberovo Hasköy
      1134. Gürgencik Popkralevo Silistre
      1135. Gürgen-Köy Gaberovo Burgaz
      1136. Gürgenli Gaber H.O.Pazarcık
      1137. Gürgenli Gabritsa Şumnu
      1138. Gür-İç - Vidin/Bel-Gradcık
      1139. Güvece Zvinartsi Razgrad
      1140. Güvençler Gılıbets Hasköy
      1141. Güvençler
      1142. Güvendikli Podkrepa Hasköy
      1143. Güvenli Gılıbinka Eski Cuma
      1144. Güveren (Güvüren) Zvezdel Kırca Ali
      1145. Güzelce-Alan Kamenovo Razgrad
      1146. Güzel-Gani Krasino Kırca Ali
      1147. Güzel-Hatip Sladko-Dum Kırca Ali
      1148. Güz-Eli Peşakovo Vidin
      1149. Habip Vladimirovtsi Razgrad
      1150. Habipçe Lübimets Hasköy
      1151. Hacı Haciyle Gabrova
      1152. Hacı Ahmetler Pçelartsi E.Cuma
      1153. Hacı –Ayvalı Daskal –Atanasovo E.Zağra
      1154. Hacı Balabanlı Dragantsi Burgaz
      1155. Hacı Bayram Hacı-Dimitr H.O.Pazarcık
      1156. Hacı- Hamza Boevitsa Sofya
      1157. Hacı-Abdul Mahallesi Omur Razgrad
      1158. Hacı-Fakılar Genaral-Dobrevo Razgrad
      1159. Hacı-Hüseyin Mahalle Nadejden Hasköy
      1160. Hacı-İlyas*Hacı Eles Borisov-Grad(Pırvomay Filibe
      1161. Hacı-Kamber Mahalle Matovtsi Razgrad
      1162. Hacı-Köy Blagovets H.O.Pazarcık
      1163. Hacı-Köy Blaguntsi Hasköy
      1164. Hacı-Köy Botka Kırca Ali
      1165. Hacı-Köy Brestovo Kırca Ali
      1166. Hacı-Köy Bukak E.Cuma
      1167. Hacı-Köy Slivarka Kırca Ali
      1168. Hacı-Köy Yerusalimovo Hasköy
      1169. Hacılar Kalugenere Silistre
      1170. Hacılar Vransko Kırca Ali
      1171. Hacılı Yunatsite Tatarpazarcık(Pazarcik)
      1172. Hacı-Mahalle Haciysko Kırca Ali
      1173. Hacı-Mahalle Çegantsi Kırca Ali
      1174. Hacı-Mahalle Çerkaski Kutlu-Viçe(Mihaylov-Grad
      1175. Hacı-Mahalle Gorno-Haciyska Tırnova
      1176. Hacı-Mahalle Struya Burgaz
      1177. Hacı-Mehmetler Odılçensko Kırca Ali
      1178. Hacı-Musa Morava Tırnova/Ziştovi (Ziştov)
      1179. Hacı-Oğlu Pazarcık(Pazarcık Tolbuhin Tolbuhin
      1180. Hacı-Oğulları Hacivetsi Kırca Ali
      1181. Hacı-Sinanlar(Hacı-Hasanlar) Benkovsko Varna
      1182. Hacı-Stamo-Çiftliği - E.Zağra
      1183. Hacı-Yürük Duşka Kırca Ali
      1184. Hacı-Yürük Opaka E.Cuma
      1185. Hain-Boğaz Köyü Hainboazki Prohod Koca Balkan Dağı Dibinde
      1186. Halil-Hoca-Mahalle Dragovtsi E.Cuma
      1187. Halit Köy Kruşevo Filibe
      1188. Hallaç Dere Jitnitsa Kırca Ali
      1189. Hallaçlı Drındar Varna
      1190. Hallaçlı Odrintsi Kırca Ali
      1191. Halvacı Mayor-Uzunovo Vidin
      1192. Halvacı-Köy Rudina Burgaz
      1193. Halvacılar Halvaciysko E.Cuma/Osman Pazar
      1194. Halvacılar Rudina Burgaz
      1195. Halvacı-Yeni-Köy Tsaasen E.Cuma
      1196. Hamursuz Rıjena E.Zağra
      1197. Hamza-Köy Bankovets E.Cuma
      1198. Hamzalar Dobrinovo Kırca Ali
      1199. Hamzalar Filaretovo İslimye
      1200. Hamzalar Hrabrovo H.O.Pazarcık
      1201. Hamzalar Kruşka Kırca Ali
      1202. Hamzalar Zelenikovo Filibe
      1203. Hamzalar Borilovo E.Zağra
      1204. Hamza-Mahalle Usoyna Tırnova
      1205. Hamza-Ören (Tunca) Bezmer Yanbolu
      1206. Hamzaç Dıbovets Hasköy
      1207. Haralı Koriten H.O.Pazarcık
      1208. Harami-Dere Razboyna Burgaz
      1209. Hardallar Golâmâ-Çinka Kırca Ali
      1210. Hardallı Koriten H.O.Pazarcık
      1211. Harman-Köy Buzov-Grad E.Zağra
      1212. Harman-Kuyusu Kardam H.O.Pazarcık
      1213. Harmanlı Harmanli Hasköy
      1214. Harmanlık Dıbovnik H.O.Pazarcık
      1215. Hasan Babalar Baştino Kırca Ali
      1216. Hasan- Dere Reçani Paşmaklı
      1217. Hasan -Köy Kadınka Kırca Ali
      1218. Hasan –Köy Asenets Paşmaklı
      1219. Hasan-Beyli İzgrev Yanbolu
      1220. Hasanca Asenovets H.O.Pazarcık
      1221. Hasan-Fakı Palaititsa E .Cuma
      1222. Hasan-Fakı Graniçarevo Silistre
      1223. Hasan-Kova Borikovo Paşmaklı
      1224. Hasan-Kova Lovets Şumnu
      1225. Hasan-Köy Tsar-Asen E.Cuma
      1226. Hasanlar Getsovo Razgrad
      1227. Hasanlar Kiselets E.Cuma
      1228. Hasanlar Stoyanovtsi Tırnova
      1229. Hasanlar Yasanite Gabrova
      1230. Hasan-Mahalle Golyama-Voda Razgrad
      1231. Hasan-Oğlu Aleksandrovo Yanbolu
      1232. Hasan-Oğulları Dobrintsi Kırca Ali
      1233. Hasan-Ova Evdokiya Şumnu
      1234. Hasan-Terzi Kroyaç Razgrad
      1235. Hasat Krın E.Zağra
      1236. Has-Beyli Dobrinovo Burgaz
      1237. Hasçı-Köy Makrio-Pol E.Cuma
      1238. Hası-Köy Svoboditsa E.Cuma
      1239. Hasırcık Ştipsko Varna
      1240. Hasır-Köy Ribarsko Tırnova
      1241. Hasır-Kuyusu Rogoina H.O.Pazarcık
      1242. Hasırlı Rogozinovo Hasköy
      1243. Hasırlık Ograjden Hasköy
      1244. Hasırlık Riltsi Cuma İ Bâlâ(Blagoev-Grad
      1245. Hası-Yurt Tsarino Kırca Ali
      1246. Has-Keçiciler Dolno-Kozarevo E.Cuma
      1247. Has-Kestane Gorno-Novkovo E.Cuma
      1248. Has-Köy Dobrotitsa Silistre
      1249. Has-Köy Haskovo Haskovo
      1250. Has-Köy Krın E .Zağra
      1251. Has-Köy Sladun Cimri Mustafa Paşa/Hasköy
      1252. Haşlıca-Köy Prisad H.O.Pazacık
      1253. Hatipler Pravdolüb Kırca Ali
      1254. Hatipler Bir Türk Köyü Rrazgrad
      1255. Hatip-Oğulları Fotinoov Kırca Ali
      1256. Hatun Katun Sofya
      1257. Havuzlu(Havazlı) Şterna Kırca Ali
      1258. Haydar Kardam E.Cuma/Pop Köy(Popovo)
      1259. Haydar-Ova Oreşnik Cumai Bala
      1260. Hayranlar Gruevo Kırca Ali
      1261. Hayrat Bir Türk Köyü Silistre
      1262. Hayreddin Eredin Tırnovo (Veliko Tırnovo)
      1263. Hezar-Grad Razgrad Razgrad
      1264. Hibili Strahilovo Tırnova/Ziştovi(Sviştov)
      1265. Hıdır Vladimirovo Yan Bolu
      1266. Hıdırca Nikoaevka Varna
      1267. Hıdır-Çelebi Gospodinovo Silistre
      1268. Hıdırlı Krum Hasköy
      1269. Hıdrezli Tırniçene E.Zağra
      1270. Himitli İvan-Vazvo Filibe/Karlı-Ova(Karlovo)
      1271. Himitli Radetski İslimye
      1272. Himitli Yasenovo E .Zağra
      1273. Himmet Paşalar(Hümet-Hömet Paşalar Paşintsi Kırca Ali
      1274. Himmet-Köy Strinitsa Kırca Ali
      1275. Hırs-Ova Hırsovo Dobruca/Silistre
      1276. Hırs-Ova Hırsovo Razgrad
      1277. Hisar Tsarevets Tırnova /Ziştovi(Sviştov)
      1278. Hisar Üstü Vişe-Grad Kırca Ali
      1279. Hisar-Kapı Hisar-Kapiya Filibe(Plovdiv)
      1280. Hisar-Köseler Momina-Banya Filibe/Karlıova(Karlovo)
      1281. Hisarlı - Kırca Ali
      1282. Hisarlık Zagrede Cuma-İ Bala(Blagoev-Grad
      1283. Hisarlık Zagrede Cuma-İ Bala
      1284. Hisar-Yaltı Jelyazna-Vrata Kırca Ali
      1285. Hısım Dede Yabılkovo H.O.Pazarcık
      1286. Hısımlar Oreşnitsa Kırca Ali
      1287. Hısımlar Radoevskoto Lofça(Loveç)
      1288. Hoca-Köy Hocinovo,Bogdantsa Filibe/Asenov-Grad
      1289. Hoca-Köy Hocovtsi Kırca Ali
      1290. Hoca-Köy Kalugerene Silistre
      1291. Hoca-Köy Kitino E. Cuma
      1292. Hoca-Köy Kraynovo Yanbolu
      1293. Hoca-Köy Malko-Popovo Hasköy
      1294. Hoca-Köy Nova-Popina Silistre
      1295. Hoca-Köy Pırventsi Kırca Ali
      1296. Hoca-Köy Popoviç Varna
      1297. Hoca-Köy Slınço-Gled Kırca Ali
      1298. Hocalar Rusalina Kırca Ali
      1299. Hocalar Stefanovo Gabrova
      1300. Hocalar(Hocamar) Meden-Rudnik Burgaz
      1301. Hoca-Mahalle Pirinets E .Cuma
      1302. Hoca-Yeni-Mahalle - Hasköy
      1303. Horozlar Petelevo Kırca Ali
      1304. Horozlar Petlino Kırca Ali
      1305. Horozlar Petlite Kırca Ali
      1306. Horozlar Rozovo E .Zağra
      1307. Horozlu Pevets Tatar-Pazarcık
      1308. Hoş-Kadem Kotlentsi H.O.Pazarcık
      1309. Hotan(Fotan) Fotinovo Kırca Ali
      1310. Hotaşlı (Hoşatlı) Rusalsko Kırca Ali
      1311. Hotluca (Otluca) Treven H.O.Pazarcık
      1312. Hotul - E .Cuma/Osman Pazar
      1313. Höceki Zahari-Stoyanovo Ruscuk
      1314. Höyüklü (Üyüklü) Darets Kırca Ali
      1315. Höyüklü(Üyüklü) Todorovo Razgad
      1316. Huy-Ven İvanovo Şumnu /Preslav
      1317. Hüceki Mogilino Bela
      1318. Hüsemler Diamandovo Kırca Ali
      1319. Hüseyince Osenets Razgrad
      1320. Hüseyince-Köy Viçovo H .O.Pazarcık
      1321. Hüseyin-Köy Rumeliya Hasköy
      1322. Hüseyinler Dolnaglavanak E .Cuma
      1323. Hüseyinler Drago-Mıj Razgrad
      1324. İbrahimler Abramovo Kırca Ali
      1325. İbrahimli Kunevo Yanbolu
      1326. İbrahim-Mahalle İbryam Mahla Silistre
      1327. İbrik İbriçevo Tırnova
      1328. İçme Stefan-Karacavo Yanbolu
      1329. İçme-Dere Pivki-Dol İslimye
      1330. İçmen-Zeamet Zaimçevo Burgaz
      1331. İçme-Vakıf Çeraşa Burgaz
      1332. İde -Bey-Köy Knijovnik Hasköy
      1333. İdris-Kuyusu Momçil H.O.Pazarcık
      1334. İdrisli Lülyakovo Kırca Ali
      1335. İhitman - Sofya
      1336. İki-Evler Dve-Kışti E .Cuma
      1337. İkizler Volovarovo E .Zağra
      1338. Ilıca - Kırca Ali/Eğridere(Adrino
      1339. İlyasçı İliysko Kırca Ali
      1340. İmamlar Verko Kırca Ali
      1341. İmamlar Zvınçe Kırca Ali
      1342. İman-Oğulları Ednovertsi Kırca Ali
      1343. İmrahor Doktor-Stambolov Şumnu
      1344. İmren-Köy Dıbova İslimye
      1345. İmrenler İmrençevo Şumnu
      1346. İnallar Poçevo Kırca Ali
      1347. İnce-Balkan Novo-Selo İslimye
      1348. İnce-Bayır Bir Türk Köyü Şumnu
      1349. İnce-Hisarlı Okop Yanbolu
      1350. İncekli Stroyno Yanbolu
      1351. İnce-Köy Gorovo Burgaz
      1352. İnce-Köy Temenuga Tırnova
      1353. İnce-Köy Tınkovo Burgaz
      1354. İnce-Köy Tınkovo Hasköy
      1355. İnce-Köy(İnci-Köy) Topoli Varna
      1356. İncili Biser Hasköy/Harmanlı
      1357. İne-Bekçi Strema Filibe
      1358. İne-Bekçi Strajest Razgrad
      1359. İnece Tsarev-Brod Şumnu
      1360. İnekçi Kravino E.Zağra
      1361. İrice Krupen H.O.Pazarcık
      1362. İriler İzvor Filibe
      1363. İsaklar Slınçovets E .Cuma
      1364. İsaklar(Esnaflar) İvantsi Kırca Ali
      1365. İsitli Devetak Burgaz/Karin-Abat(Karnobat)
      1366. İskenderli Petrovo E.Zağra
      1367. Islahane Bir Türk Köyü Şumnu
      1368. İslam-Mahalle Knyajeva-Mahala Kutlu-Viçe(Mihaylov-Grad
      1369. İslimye Sliven Sliven
      1370. İsmail-Fakı San-Stefano Burgaz
      1371. İsmail-Köy Çerno-Mortsi H.O.Pazarcık
      1372. İsmailler Boynen Kırca Ali
      1373. İsmail-Pınar Kneja Vraca
      1374. İstanimaka Stanmaka, Asenov-Grad Filibe
      1375. İstirelçe Strelça Tatarpazarcık
      1376. Istralca Stralca Yanbolu
      1377. İşi-Beyli Vaskovo Hasköy
      1378. Işık-Köy Osenovets Şumnu
      1379. Işıklar Lübiçevo E .Cuma
      1380. Işıklar Rani-List Kırca Ali
      1381. Işıklar Samuil Razgrad
      1382. Işıklı Kınçevo E .Zağra
      1383. İz-Beyli - Filibe(Plovdiv)/İstanimaka
      1384. İzledi Zlatitsa Sofya
      1385. İzor-Mahmut Bir Türk Köyü
      1386. İzzeddinli - Filibe
      1387. K Aya-Başı-Yağmurlar Tatul Kırca Ali
      1388. Kaba-Ağaç Debelyanovo Kırca Ali
      1389. Kaba-Ağaç Novo-Selo Hasköy
      1390. Kaba-Ağaç (Hasırcılar) Rogozari Kırca Ali
      1391. Kaba-Aplı Stambolovo Sofya
      1392. Kaba-Kulak Uşintsi Razgrad
      1393. Kaba-Sakal Polkovnik-Minkovo H.O.Pazarcık
      1394. Kaba-Sakal Ravnets Burgaz
      1395. Kaba-Viran Zvezden Kırca Ali
      1396. Kab-Dağı Bir Türk Köyü Şumnu
      1397. Kabiller Kabile Kırca Ali
      1398. Kabı-Yük Vırbak Şumnu
      1399. Kabullar Kıpinovtsi Razgrad
      1400. Kadem-Erler Staro-Myasto Kırca Ali
      1401. Kademler Bılgaranovo E:Cuma
      1402. Kadı-Alan Bozveliysko Kırca Ali
      1403. Kadı-Köy Bozveliysko Varna/Pirivadi(Provadı)
      1404. Kadı-Köy Kadievo Filibe
      1405. Kadı-Köy Kapitan-Dimitrovo H.O.Pazarcık
      1406. Kadı-Köy Kozarevo Yanbolu
      1407. Kadı-Köy Luliçka Kırca Ali
      1408. Kadı-Köy Malık-Preslavets Silistre
      1409. Kadı-Köy Mıdrino Burgaz
      1410. Kadı-Köy Panayot-Volovo Şumnu
      1411. Kadı-Köy Sıdievo Burgaz
      1412. Kadı-Köy Sıdievo İslimye
      1413. Kadı-Köy Strajitsa Tırnova
      1414. Kadı-Köy Vedrina H.O.Pazarcık
      1415. Kadı-Köy(Kadı Viran) Dolno-Sıdievo Hasköy
      1416. Kadir Fakılı Vezenkovo Burgaz
      1417. Kadir Mescit Zelenikovo Kırca Ali
      1418. Kadırlar Sredna Sredna-Arda Kırca Ali
      1419. Kadırşık (Kadir Işık) Streltsi Filibe
      1420. Kalağlar Dolna Levski Tatar Pazarcık
      1421. Kalakoç-Dere Bir Türk Köyü Şumnu
      1422. Kalamçılar Kırçovsko Kırca Ali
      1423. Kalaycı Radin-Grad Razgrad
      1424. Kalaycı Dere Tvırditsa H.O.Pazarcık
      1425. Kalaycı-Dere İglika Şumnu
      1426. Kalaycılar Kalaycievo Kırca Ali
      1427. Kalaycılar Prisoyna E .Cuma
      1428. Kalay-Dere (Kalaylı) Kamenyak Şumnu
      1429. Kalfa Siedinenie E .Zağra
      1430. Kalfa(Yürük Kalfa) Ovçarovo H.O.Pazarcık
      1431. Kalfa-Köy Miladinovtsi Yanbolu
      1432. Kalfa-Köy Pomoştnik E.Zağra
      1433. Kalfa-Köy (Kalfa-Dere) Telets Razgrad
      1434. Kalfalar Minzuhar Kırca Ali
      1435. Kalgamaç Dobrovan Burgaz
      1436. Kalıkçı Staetsi H.O.Pazarcık
      1437. Kal-Ova Dyankovo Razgrad
      1438. Kalpazanlar Boriki Gabrova(Gabrovo)
      1439. Kalu-Fer Kalofer Filibe
      1440. Kalu-Ger Mahalle Kaluger Mahla Kutlu-Viçe(Mihaylov-Grad)
      1441. Kamberler Zaritsa Silistre
      1442. Kambur Kamburovo E.Cuma
      1443. Kamçı-Mahalle Kamçiya(Kamçi-Mahla) Burgaz/Karinabat
      1444. Kangırlar Tırnovitsi Kırca Ali
      1445. Kan-İpe Zebil Slistre
      1446. Kanlı-Köy Kınino E .Cuma
      1447. Kapaklı Aleksandriya H.O.Pazarcık
      1448. Kapaklı Kilimentovo Varna
      1449. Kapaklı Slatina Silistre
      1450. Kapaklı-Yeni-Köy Rujitsa Yanbolu
      1451. Kapıcı Kapuci Burgaz
      1452. Kapıcı-Köy Vratitsa Burgaz
      1453. Kapıcı-Mahalle Vrataarite H.O.Pazarcık
      1454. Kara- Orman Çerna-Gorovo Hasköy
      1455. Kara- Orman Çerna-Gorovo Tatar Pazarcık
      1456. Kara- Orman Stratsimir Silistre
      1457. Kara- Pınar Gılıbovo E .Zağra
      1458. Kara- Pınar Grudovo Burgaz
      1459. Kara- Pınar Moryantsi Kırca Ali
      1460. Kara- Pınar Kladençevo Varna
      1461. Kara- Pınar Sladık-Kladenets E .Zağra
      1462. Karaşlı Slavyanova Hasköy
      1463. Kara-Ağaç Bayçevo H.O.Pazarcık
      1464. Kara-Ağaç Bılgarski-Karagaç Toltleben Plevne
      1465. Kara-Ağaç Borisovo Plevne
      1466. Kara-Ağaç Brestak Varna
      1467. Kara-Ağaç Brestnik Filibe
      1468. Kara-Ağaç Brestovene Razgrad
      1469. Kara-Ağaç Brestovets Burgaz
      1470. Kara-Ağaç Brestovets Plevne
      1471. Kara-Ağaç Brestovitsa Filibe
      1472. Kara-Ağaç Brestovo Hasköy
      1473. Kara-Ağaç Brestovo Lofça
      1474. Kara-Ağaç Bryastovo Hasköy
      1475. Kara-Ağaç Levski Plevne
      1476. Kara-Ağaç Slavynaovo E .Cuma
      1477. Kara-Ağaç Snyagovo E .Cuma
      1478. Kara-Ağaç Sofular Trsıtikovo Varna
      1479. Kara-Ahmet Mahalle Debelets Varna
      1480. Kara-Ahmetler Grivyak Kırca Ali
      1481. Kara-Alan Bryagovo Filibe
      1482. Kara-Ali Troyanovo E .Zağra
      1483. Kara-Apdullah Bojan H.O.Pazarcık
      1484. Kara-Aplı Lisovo Hasköy
      1485. Kara-Arnavut Golem –İzvor Razgrad
      1486. Kara-Atlar Vrani-Kon E .Cuma
      1487. Kara-Atlar Çerno-Konovo Hasköy
      1488. Kara-Bacak İgratovo Kutli-Viçe (Mithalyov-Grad
      1489. Kara-Bağlar Lozenets H.O.Pazacrık
      1490. Kara-Bahaslı Kaloyantsi Kırca Ali
      1491. Kara-Baki Lülyakovo H.O.Pazarcık
      1492. Kara-Baş-Köy Çerno-Kaptsi E.Cuma
      1493. Kara-Başlar Dyakonovo Kırca Ali
      1494. Kara-Başlı Çerno-Glavtsi Şumnu
      1495. Kara-Başlı Voysil H.O.Pazarcık
      1496. Kara-Bayır Meden-Rudnik Burgaz(Burgas)
      1497. Kara-Beyli Pelin Kırca Ali
      1498. Kara-Bulak Borino Paşmaklı/Dövlen(Devin
      1499. Kara-Burun Çernalevo Paşmaklı (Smolyan)
      1500. Kara-Burun Çerni-Vrıh Şumnu
      1501. Kara-Burun Zname-Nosets E .Zağra
      1502. Karaca-At Sırnegor Filibr
      1503. Karaca-At Sırnets H.O.Pazarcık
      1504. Karacalar Karacalovo Filibe
      1505. Karacalar Poroyno E .Zağra
      1506. Karacalar Sırnino H.O.Pazarcık
      1507. Karacalı Sırnevo E:Zağra
      1508. Karaca-Ot Stefan-Karaca Varna/Piri-Vadi
      1509. Karaca-Ova Sırno-Pole Filibe
      1510. Karaca-Ören Sırnevets E.Zağra
      1511. Karacılar Popovo Filibe
      1512. Kara-Çocuklar Voynovo Kırca Ali
      1513. Kara-Çufallar Kozma E :Cuma
      1514. Kara-Dede - Kırca Ali
      1515. Kara-Demir Vinitsa Şumnu
      1516. Kara-Demir Jeleznik Kırca Ali
      1517. Kara-Demirler Polkovnik –Jelyazovo Kırca Ali
      1518. Kara-Dilli Moravka E .Cuma
      1519. Karadır Moraven E .Cuma
      1520. Karadırlar Çerno-Gor Silistre
      1521. Kara-Durmuş Snyagovo H.O.Pazarcık
      1522. Karaelez (Kara İlyas ) Tsarevets H.O.Pazarcık
      1523. Kara-Ese-Köy Çernolik Silistre
      1524. Kara-Evren Bliznak E .Zağra
      1525. Kara-Gitli Viden E .Zağra
      1526. Kara-Göz Veselina Razgrad
      1527. Kara-Göz-Kuyusu Çerno-Okovo H .O.Pazacık
      1528. Kara-Gözler Çerni-Oçi Kırca Ali
      1529. Kara-Gözler Çerno-Oçene Kırca Ali
      1530. Kara-Gözler Çerno-Okovo Şumnu
      1531. Kara-Gözler Karavelovo Şumnu
      1532. Kara-Gözler Marinka Burgaz
      1533. Kara-Gözler Vaklino H.O.Pazarcık
      1534. Karağan - Tatar Pazacık
      1535. Kara-Hasan Aleksandrovo Lofça(Loveç)
      1536. Kara-Hasan Lozen Tırnova /Yukarı Rahova
      1537. Kara-Hasan Zaraevo E .Cuma
      1538. Kara-Hasanlar Filip-Totevo Tırnova
      1539. Kara-Hıdır Çerni-Dıb Hasköy
      1540. Kara-Hisarlı Skobelovo Hasköy
      1541. Kara-Hüseyin Stratsimir Varna
      1542. Kara-İp Kara Eyüp Çudomir Razgrad
      1543. Kara-İsen - Tırnova
      1544. Kara-Karayağmurlar Poroyno Silistre
      1545. Kara-Kaş Lozengradtsi Kırca Ali
      1546. Kara-Kaşlı Probuda E .Cuma
      1547. Kara-Kaya Çerna-Skala Kırca Ali
      1548. Kara-Kaya Kozare Burgaz
      1549. Kara-Kilise Çerna-Çerkva Kırca Ali
      1550. Kara-Kışla Zimnitsa H.O.Pazarcık
      1551. Kara-Kocalar Suşevo Razgrad
      1552. Kara-Kocalı Ekzarlh Yosif Rusçuk/Belene
      1553. Kara-Koç Oven Silistre
      1554. Kara-Köse Çerno-Ok Varna
      1555. Kara-Köy Kos Kırca Ali
      1556. Kara-Köy Lale Kırca Ali
      1557. Kara-Köy-İbikler Kanyak Kırca Ali
      1558. Kara-Kurt Primortsi H.O.Pazarcık
      1559. Kara-Kurt Prohorovo İslimye
      1560. Kara-Kurt Vasilevo H.O.Pazarcık
      1561. Kara-Kurtlar Vılçovtsi Tırnova
      1562. Kara-Kütük Pınçevo Burgaz
      1563. Karalar Çerna Şumnu
      1564. Karalar Çernovo Sofya
      1565. Karalar Gorna-Krepost Köstendil (Küstendil)
      1566. Karalar Neykovo H :O.Pazarcık
      1567. Karalar Taymişte E .Cuma
      1568. Karalar Çerna
      1569. Kara-Lom Çerni-Lom Rusçuk
      1570. Karalı Krasen H.O.Pazarcık
      1571. Karalılar (Kara Aliler) Listets Burgaz
      1572. Kara-Mal - Razgrad
      1573. Karamanca Koznitsa Burgaz
      1574. Karamanlar - Varna
      1575. Karamanlar Kara Mihal Razgrad
      1576. Karamanlar Karamantsi Hasköy
      1577. Karamanlı Karamanite Varna
      1578. Karamanlı Valino
      1579. Karamanlı Velikovo E .Zağra
      1580. Karaman-Ova - Tırnova
      1581. Karamanova(Karaman)
      1582. Karamca Karantsi Tırnova
      1583. Kara-Mehmet - Kırca Ali/Eğri Dere
      1584. Karamlık Mladejko Burgaz
      1585. Kara-Muart-Yeni Köy Batenberg Razgrad
      1586. Kara-Murat Zlatiya H.O.Pazarcık
      1587. Kara-Muratlı Elenovo Şumnu
      1588. Kara-Musalar Çernovtsi Kırca Ali
      1589. Kara-Musalar Vodentsi Hasköy
      1590. Kara-Mustafalar Lüben Filibe
      1591. Kara-Muş Kornisoş Paşmaklı
      1592. Kara-Mürsel Vinogradets Tatar-Pazarcık
      1593. Kara-Nasuf Malıovo H.O.Pazarcık
      1594. Kara-Omur Smilets Silistre
      1595. Kara-Orman Çerna-Gora E .Zağra
      1596. Kara-Ova Çerno-Pole Vidin
      1597. Karapça Malomir Yanbolu
      1598. Karapça Stoyan-Zaimovo E.Zağra
      1599. Kara-Pelit Mednikarovo E .Zağra
      1600. Kara-Pelit - H.O.Pazarcık
      1601. Kara-Pınar - Tatar Pazacık
      1602. Kara-Pınar Karabunarska Grudovska
      1603. Kara-Reis Bolyartsi Filibe
      1604. Kara-Sarlı Çerno -Grad Burgaz
      1605. Kara-Sarlı Seliminovo İslimye
      1606. Kara-Sarlı Stoletovo Filibe
      1607. Kara-Seller Poroyno E .Cuma
      1608. Kara-Sinan Rosenovo H.O.Pazarcık
      1609. Kara-Su Çerna-Voda Rusçuk
      1610. Kara-Sular Lovçantsi H.O.Pazarcık
      1611. Kara-Şabanlar Limets Kırca Ali
      1612. Kara-Tahir Yoakim-Gruevo Filibe
      1613. Kara-Tarla Çerna-Niva Kırca Ali
      1614. Kara-Tepe Çerna-Mogila Burgaz
      1615. Kara-Tepe Çerna-Mogila Hasköy
      1616. Kara-Tepe Çerni-Rid Kırca Ali
      1617. Kara-Tepe Çerni-Vrıh Burgaz
      1618. Kara-Tepe Çerni-Vrıh Kutlu-Viçe
      1619. Kara-Tepe Çerni-Vrıh Lofça
      1620. Kara-Terziler Zapadno-Şivaçevo M Al Malko Şivaçevo E.Zağra/Çırpan
      1621. Kara-Toprak Çerno-Zeman (Tam Okunamadı Filibe
      1622. Kara-Veli Lüben Silistre
      1623. Kara-Veliler Kara-Velovo Burgaz
      1624. Kara-Yapılar Kremena H.O.Pazarcık
      1625. Kara-Yaş Velikovo Lofça
      1626. Kara-Yazıcı Pisaovo H.O.Pazarcık
      1627. Karaş - Vraca (Vratsa)
      1628. Karezli Dovrovnitsa Tatar Pazarcık
      1629. Karga-Köy Hanovo Yanbolu
      1630. Kargalı Kargona Yanbolu
      1631. Kargalık Vranino H.O.Pazarcık
      1632. Karin-Abat Karnobat H:O:Pazarcık
      1633. Karin-Abat İlçesi Karnobatska Okoliya Burgaz
      1634. Karlı Snegotin Kırca Ali
      1635. Karlı-Bey-Köy Prespa H.O.Pazarcık
      1636. Karlı-Köy Kralevo E .Cuma
      1637. Karlı-Ova Karlovo Filibe
      1638. Karluk Slavey Paşmaklı (Smolyan)
      1639. Karluk-Ova - Lofça/Yukarı Lukovit
      1640. Karpuzca Dinya E:Zağra(Stara Zogaro)
      1641. Karsınlı Panretovtsi İslimye(Sliven)
      1642. Karşı Yaka Şumnu
      1643. Karşılı Vievo Paşmaklı (Smolyan)
      1644. Karşı-Mahalle Nasreştna E.Cuma(Tırgovişte)
      1645. Kar-Yağdı Snejina Varna
      1646. Kasap Kasapsko Paşmaklı(Smolyan)
      1647. Kasaplar Dibiç Şumnu(Şumen )
      1648. Kasaplartabyası Şumnu
      1649. Kasaplı Zograf H.O.Pazarcık
      1650. Kasım-Çeşme Şumnu
      1651. Kasım-Köy Genaral-Toşevo H.O.Pazarcık
      1652. Kasım-Kuyucuk Rakovski Razgrad
      1653. Kasımlar Çintulovo İslimye
      1654. Kasımlar Esenitsa Varna
      1655. Kasımlar Mominska Filibe
      1656. Kasımlar Osen Silistre
      1657. Kasımoğlu-Mahalle Yanbolu
      1658. Kasırgalar Treskavets E.Cuma
      1659. Kaspi-Çan Kaspiçan Şumnu
      1660. Katırlı Boyantsi Filibe
      1661. Kavacık Topolka Kırca Ali
      1662. Kavacık Vidanovo E .Cuma
      1663. Kavak-Dere Topoli-Dol Tatar Pazarcık
      1664. Kavak-Dere - Filibe/Koyun Tepe
      1665. Kavaklar Kavatsite Burgaz/Size-Bolu(Sozopol)
      1666. Kavaklı Topolov-Grad Yanbolu/Kızılağaç(Elhovo)
      1667. Kavaklı-Büyük Topolçane Kırca Ali
      1668. Kavaklık Şumnu
      1669. Kavak-Mahalle Kralevo Hasköy
      1670. Kavak-Mahalle Topolitsa Burgaz
      1671. Kavak-Mahalle Topolovo Hasköy
      1672. Kavak-Mahalle Topolyane E.Zağra
      1673. Kavarna Buzone Dobruca
      1674. Kavlak Şumnu
      1675. Kavlaklı Topolçane İslimye
      1676. Kavuklu Belokopitovo Şumnu
      1677. Kavur-Alan Bılgarska-Polyana Yanbolu
      1678. Kavurga Voynikkovo H.O.Pazarcık
      1679. Kaya –Ardı Kamel-Dyal Varna
      1680. Kaya-Altı Zvezdelina Kırca Ali
      1681. Kaya-Baş Skala Burgaz
      1682. Kaya-Başı Zdravkovets Gabrova
      1683. Kaya-Başı Elşa E.Cuma
      1684. Kaya-Başı Skalina Kırca Ali
      1685. Kaya-Bey-Köy Skalna-Bryak H.O.Pazarcık
      1686. Kaya-Burun Konevets Yanbolu
      1687. Kayacı-Başı Kamenartsi Kırca Ali
      1688. Kayacık Dimitrov Grad Hasköy
      1689. Kayacık Rakovski Sofya/Mustafa-Paşa(Sliven Grad
      1690. Kayacık Skalitsa Yanbolu
      1691. Kayacık Skalsko Gabrova
      1692. Kayacıklar Skalişte Kırca-Ali
      1693. Kayacık-Timar Timarevo Şumnu
      1694. Kayalar Çernik Silisitre
      1695. Kayalar(Kaylar) Kamenka Kırca Ali
      1696. Kayalı Filevo Hasköy
      1697. Kayalı Kameno Burgaz
      1698. Kayalı Vırbitsa Filibe
      1699. Kayalı-Dere Kamenna-Reka Yanbolu
      1700. Kayalı-Dere Kamenyak Şumnu
      1701. Kayalı-Dere Kayaliyska Reka Hasköy
      1702. Kaya-Mahalle Slivnitsa Ruscuk(Ruse)
      1703. Kaya-Pınar Skalni-Kladenets E.Cuma
      1704. Kayık-Köy Raykova-Mogila Hasköy
      1705. Kayınlar Buk Kırca Ali
      1706. Kayınlık Şumnu
      1707. Kayın-Tepe Trepetlika Kırca Ali
      1708. Kaykı Stoyan Mihaylovski Şumnu
      1709. Kaykılar Bryak E.Cuma
      1710. Kaymaklı Tsenino İslimye
      1711. Kaynarca İzvor Burgaz
      1712. Kaynarca İzvor E :Cuma
      1713. Kaynarca İzvor Filibe
      1714. Kaynarca İzvor Pernik/Radomir
      1715. Kaynarca İzvor Vidin
      1716. Kay-Pınar Polkovnik-Çolkaovo Silistre
      1717. Kayradı Snejina Varna
      1718. Kayrak Kamentsi Silistre
      1719. Kayrak Tınkovo Paşmaklı (Smolyan)
      1720. Kayrak-Köy Kruşevets Burgaz
      1721. Kayrak-Köy Plazovets Burgaz
      1722. Kayrak-Mahalle Dubromir Burgaz
      1723. Kayrak-Seydeli Plazişte Kırca Ali
      1724. Kaytan Gaytan Cumai Bala/Nevrokop
      1725. Kazak-Dere Kazaşka-Reka Varna
      1726. Kazaklı Kazak Kırca Ali
      1727. Kazaklı Kazatsite Kırca Ali
      1728. Kazaklık-Yeni-Mahalle Vedrovo Burgaz
      1729. Kazak-Mahalle Kazaşko Varna
      1730. Kazallık Krasimir Varna
      1731. Kazan Kazanka Eski.Zağra
      1732. Kazan Kotel İslimye
      1733. Kazancılar Kotlari Kırca Ali
      1734. Kazanlık Krasimir Varna
      1735. Kazıklı Komets Hasköy
      1736. Keçi-Dere Kozin-Dol İslimye
      1737. Keçi-Deresi Enina(Yanina) E.Zağra
      1738. Keçi-Deresi Polkovnikk-Kozarevo Hacı oğlu Pazarcık
      1739. Keçiler Kolitsa E:Cuma
      1740. Keçiler-Mahalle Kozyak Silistre
      1741. Keçiler-Mahalle (Yavuzlar) Kozarevets E:Cuma
      1742. Kedi-Ören Rosina E .Cuma
      1743. Kelebek-Mahlle Kruşolak E .Cuma/Osmanpazarı (Omurtag)
      1744. Keleş-Köy Troyanovo Burgaz
      1745. Keller Gorno-Şivaçevo Trınova
      1746. Kel-Oğullar Peşintsi Kırca Ali
      1747. Kel-Oğullar Zagoriçane Kırca Ali
      1748. Kemal-Köy Diçevo Silistre/Tutrakan
      1749. Kemaller (Kemanlar) Stroynovtsi E .Cuma
      1750. Kemaller-Kemallar İsperih Razgrad
      1751. Kemikler Kostino Kırca Ali
      1752. Keneler Bojurtsi Kırca Ali
      1753. Kepeli (Küpeli) Tsar Boris Tatarpazarcık/Otlukköy(Panagürişte)
      1754. Keramet Bojanovo H.O.Pazarcık
      1755. Kerçan Şumnu
      1756. Keremedin Milino E .Cuma/Osman Pazarı
      1757. Keremenler Kalinka Kırca Ali
      1758. Kerimler Oreşone Silistre
      1759. Kermenli Kermen İslimye
      1760. Kersenlik Borintsi İslimye
      1761. Kesap Nova-Şipka Varna
      1762. Kese-Bir Pod-Gorie Sofya
      1763. Kestam-Bol Momin-Sbor Tırnova
      1764. Kestane Kestenyavo E .Cuma
      1765. Kestencik Kesten Paşmaklı (Smolyan)
      1766. Kestiriç Tsarevo Varna
      1767. Keşiş-Mahalle Kalugerovo Filibe
      1768. Keşkekçiler İzvorovo E .Cuma
      1769. Ketenli Lensko Kırca Ali
      1770. Ketenlik Lenovo Filibe
      1771. Kıdır-Aşık Guslar H.O.Pazarcık
      1772. Kıdır-Köy Kitançevo E .Cuma
      1773. Kılavuzlar Vodaç Kırca Ali
      1774. Kilecik (Kalecik) Lisi-Vrıh Şumnu
      1775. Kiliciler Krasno-Seltsi E .Cuma
      1776. Kılıçlar Asenovo Tırnova
      1777. Kılıçlar Nojarrovo Razgrad
      1778. Kılıçlı Genaral-Nikolaevo Filibe
      1779. Kılıç-Serman Bırdokvo Razgrad
      1780. Kili-Far Kilifarevo Tırnova
      1781. Kılıç Tülenovo H.O.Pazarcık
      1782. Kilise –Köy Tsırkvişte Sofya
      1783. Kilisecik Tsırkvitsa Sofya
      1784. Kilisecik (Kesecik) Taltsek H.O.Pazarcık
      1785. Kıllak Şumnu
      1786. Killi-Kadı Zırnevo H.O.Pazarcık
      1787. Killi-Kuyucuk Kiçenitsa Hezargrad (Razgrad)
      1788. Kına-Köy Kınino E .Cuma
      1789. Kınalı Huma Razgrad
      1790. Kiralar Pıtnikovo Hasköy
      1791. Kırallı-Köy(Rarlı Köy Kralevo E .Cuma
      1792. Kıral-Pınar Tsarski-İzvor Tırnova
      1793. Kıranlar Verinsko Sofya/İhtiman
      1794. Kirazlı Çereşnitsa Kırca Ali
      1795. Kirazlık Çereşak Hasköy
      1796. Kiraz-Tarla Yonçovo Kırca Ali
      1797. Kırca Ali Kırcali Kırca Ali
      1798. Kırcalar Zagoritsi Kırca Ali
      1799. Kırcılar Polyak Burgaz
      1800. Kır-Çeşme Polski-İzvor Burgaz
      1801. Kireççi (Kürekçi) Otets-Kirilovo Filibe
      1802. Kireçli Gorno-Pavlikene Lofça(Loveç)
      1803. Kireçlik Varnik Hasköy
      1804. Kiremitlik Lülyakovo Burgaz/Aydos
      1805. Kirepçe Krepça E .Cuma
      1806. Kır-Harman Harman Burgaz
      1807. Kirim-Bey (Kerim Bey) Tsar-Borisovo Vidin
      1808. Kırk-Ağaç Gorun H.O.Pazarcık
      1809. Kırk-Çalı Draçevo Burgaz/Karapınar
      1810. Kırkım Strijba Kırca Ali
      1811. Kırlar(Horazlar) Povet Kırca Ali
      1812. Kırlar(Horozlar) Zimzelen Kırca Ali
      1813. Kirlik Benkovski Kırca Ali
      1814. Kırtılı İlinitsa Kırca Ali
      1815. Kırtıllı –Cami-Mahalle Bojurka E .Cuma
      1816. Kırtıllı –Kayalar Payduşko E .Cuma
      1817. Kısıklar-Emir-Mahalle Emirovo Burgaz
      1818. Kısıklar-Hacı-Mahalle Struya Burgaz
      1819. Kispetli Karanovo İslimye
      1820. Kispetli Karanovo
      1821. Kışla Çomakovo Kırca Ali
      1822. Kışla Zimntisa E .Zağra
      1823. Kışla-Arası Makedontsi Kırca Ali
      1824. Kışla-Köy Zadruga Razgrad
      1825. Kışla-Köy Zimen Burgaz
      1826. Kışla-Köy Zimnitsa Yanbolu
      1827. Kıymatlı Tsenevo E .Zağra
      1828. Kızana-Tekke Momino E .Cuma
      1829. Kızanlık Kazanlık E.Zağra
      1830. Kızıkcıklı - Silistre
      1831. Kızıl Çevren Rusçuk
      1832. Kızıl-Ağaç Elhovo Yanbolu
      1833. Kızıl-Ağaç-Dere Sredno-Gorovo E.Zağra
      1834. Kızıl-Baş Pyasıçnik Varna
      1835. Kızıl-Burun Ruyno Silistre
      1836. Kızılcık Dryankovets Burgaz
      1837. Kızılcıklı Dryanovo Yanbolu
      1838. Kızılcıklı Profesör Zlatarski H.O.Pazarcık
      1839. Kızılcıklı-Belde - E.Cuma/Osman Pazar
      1840. Kızılcılar Çerventsi Varna/Pirivadi(Provadı)
      1841. Kızıl-Çal Jılti-Çal Kırca Ali
      1842. Kızıl-Kaya Çervena –Skal Şumnu
      1843. Kızıl-Kıyı Çevren-Breg Lofça
      1844. Kızıl-Kıyı Çevreni-Breg Köstendil
      1845. Kızıllar Gloginka E.Cuma/Pop Köy(Popovo)
      1846. Kızıl-Murat Blagoevo Razgrad
      1847. Kızıl-Pelit Jelıd Şumnu
      1848. Kızıl-Su Çervena-Voda Rusçuk
      1849. Kızıl-Yaka Çevren-Breg Lofça
      1850. Kız-Kilsie Momino-Tsırkva Burgaz
      1851. Kızlar(Kızıl-Dere-Köy ) Sredno –Gorovo E .Zağra
      1852. Kızlar-Köy(Kazlar-Köy) Devino E .Cuma
      1853. Kızlccık Rapitsa Burgaz
      1854. Kız-Mahalle Momino Hasköy
      1855. Koca-Ahmetler Grivka Kırca Ali
      1856. Koca-Aliler Rodopsko Kırca Ali
      1857. Koca-Bük Golyamo-Bukovo Burgaz
      1858. Kocacıklar Tervel Şumlu
      1859. Koca-Doğan Golyama-Sokolovo E.Cuma
      1860. Koca-İnli Golyama-Dolina Hasköy
      1861. Koca-Kayın Golemo-Buk Burgaz
      1862. Koca-Kışla Zimovina Hasköy
      1863. Koca-Köy Saraya Tatar-Pazarcık
      1864. Koca-Musalar Leştarka Kırca Ali
      1865. Koca-Oğullar Pop-Grueva H.O.Pazarcık
      1866. Koca-Ömer Starovo Kıca Ali
      1867. Koca-Türk Tsar-Petrovo Vidin/Kule
      1868. Koçak Radevo Varna
      1869. Koçan - Cuma-İ Bala
      1870. Koçaşlı Kozlets Hasköy
      1871. Koçaşlı Makovo E .Cuma
      1872. Koçine (Yürükoğulları) İşirkovo Otets-Paisievo
      1873. Koçmalar Otets-Paisievo Filibe
      1874. Koçmarlı Koçmar H.O.Pazarcık
      1875. Koç-Ova Koç Ova Şumnu
      1876. Kokarca Boyana Varna
      1877. Kokarca Dimitrov-Grad Hasköy
      1878. Kokarca Yazovets E.Cuma
      1879. Kokarca Zagoritsi H.O.Pazarcık
      1880. Kokarca-Mahalle Malık-Porovrts Razgrad
      1881. Kokar-İçme Çereşe Burgaz
      1882. Kolanlar Çavdar Sofya
      1883. Kolcular İskritsa E.Zağra
      1884. Komarlar Drangovo Filibe(Plovdiv)
      1885. Konacık Padala Kırca Ali
      1886. Konak - E .Cuma/Popköy(Popovo)
      1887. Konak Byala-Voda Burgaz
      1888. Konak Geşanovo H.O.Pazarcık
      1889. Konuş - Filibe/İstanmaka
      1890. Koparan Poroy Burgaz
      1891. Kopuzcu Padina Varna
      1892. Koraşlı Knyaz-Borisovo Hasköy
      1893. Korkut Strahil Varna
      1894. Kor-Ova Korovo Tatar-Pazarcık
      1895. Kortalık Şumnu
      1896. Koruca-Erenler Tsarevo-Grad Tırnova
      1897. Korucu Aleksandrovo Hasköy
      1898. Korucu Pıdarevo İslimye
      1899. Korucular Pıdarsko Filibe
      1900. Korucu-Viran Pıdartsi Kırca Ali
      1901. Kos-Köy Kosovets Burgaz
      1902. Kos-Ova Kosovo Varna
      1903. Kos-Ova Kosovo Vidin
      1904. Koşu-Kavak Krumov-Grad Kırca Ali
      1905. Kovancılar Pçelino Hasköy
      1906. Kovancılar Pçelno E.Cuma
      1907. Kovancılar Pçelarovo Kırca Ali
      1908. Kovanlık Pçelin Sofya
      1909. Kovanlık Pçelinar Razgrad
      1910. Kovanlık Pçelişte Tırnova
      1911. Kovanlık Pçelnik Varna
      1912. Kovanlık Pçelnitsi Pernik /Radomir
      1913. Kovanlık Pçelarevo H.O.Pazarcık
      1914. Kovanlık(Erikli Dere) Slivito E .Zağra
      1915. Kovanlık-Mahalle Pçelnik H.O.Pazarcık
      1916. Kovat-Köy Silen Hasköy
      1917. Koy-Nar Koynare Bela-Slatina
      1918. Koyunlu Ovçarovo Hasköy
      1919. Koyunlu-Köy Bonevo H.O.Pazarcık
      1920. Koyun-Pınar Ovçi-Kladenets Yanbolu
      1921. Koyun-Tepe - Filibe
      1922. Koz-Dere Kozya-Reka Tırnova
      1923. Kozlu-Bük Kostovo Hasköy
      1924. Kozluca Nov-Gradets Varna
      1925. Kozluca Oreşari Kıca Ali
      1926. Kozluca Oreşets Hasköy
      1927. Kozluca Oreşino Kırca Ali
      1928. Kozluca Oreşnik Yanbolu
      1929. Kozluca Oryahovets Paşmaklı
      1930. Kozluca Oryahovo E .Zağra
      1931. Kozluca Şanovo E. Zağra
      1932. Kozluca-Tavşan (Tavşan-Kozluca) Zayçino-Oreşe Şumnu
      1933. Kozluca-Tekke (Tekke-Kozluca) İz-Bul Şumnu
      1934. Kozlu-Duy - Vraca /Rahova
      1935. Kozluk Draygoynovo Filibe
      1936. Koz-Pınar Dılbok-İzvor Filibe
      1937. Köçekler Payduşko E .Cuma
      1938. Köçekler R Içenitsa İslimye
      1939. Kökçe-Dölük Bdinitsi Varna
      1940. Köklüce Venets Şumnu
      1941. Köklüce Zvezditsa Varna
      1942. Kömürcü Vıglarovo Hasköy
      1943. Kömürcü-Çiftlik Vıglen İslimye
      1944. Kömürlük Vıglen Varna
      1945. Köpek-Köy Mengşevo Şumnu
      1946. Köpekli Avramov İslimye
      1947. Köpekli Gradinarovo Varna
      1948. Köpekli Peştersko Burgaz
      1949. Köpekli Skobelovo İslimye
      1950. Köprü Primorsko Burgaz
      1951. Köprü –Köy Rakovets Varna /Pirvadi(Grozdievo)
      1952. Köprü-Köy Zlokuçen Şumnu
      1953. Köprülü Mosten Kırca Ali
      1954. Körlü-Mahalle Kojuhartsi Kırca Ali
      1955. Köse-Abdi Raynino Razgrad
      1956. Köse-Aydın Goleş Silistre
      1957. Köse-Hasanlar Golo-Brad Kırca Ali
      1958. Köse-Köy Golo-Bradovo Hasköy
      1959. Köse-Köy Krışno E :Cuma
      1960. Köse-Köy Preslavets Hasköy
      1961. Köseler Brusevts Hasköy
      1962. Köseler Kösevo Kırca Ali
      1963. Köseler Kösevtsi E.Cuma
      1964. Köseler Pçelino H:O:Pazarcık
      1965. Köseler Peniovo Kırca Ali
      1966. Köseler Telerig H.O.Pazarcık
      1967. Köseler Zvegor Şumnu
      1968. Köseli Golo-Bradovo E .Zağra
      1969. Köse-Mahalle Novo Selets İslimye
      1970. Köse-Murat Bratanitsa Tatar Pazarcık
      1971. Köse-Oğulları Paşentsi Kırca Ali
      1972. Köstekçiler Verijari H.O.Pazarcık
      1973. Köstence Köstenets Sofya
      1974. Köstence-Derbendi Sofya
      1975. Köşkler Şumnu
      1976. Köteş Koçovo Şumen
      1977. Köy-Alan Selska-Polyana Hasköy
      1978. Köy-Başları Glogovets Tırnova
      1979. Köycük Debrene E Cuma
      1980. Köy-Çalı (Kücalı) Malka Polyana Burgaz
      1981. Köylük İreçek H .O.Pazarcık
      1982. Kubadın (Kopadın) Loznitsa E.Cuma
      1983. Kufalar Boturçe Kırca Ali
      1984. Kufalar Razvigorovo Şumnu
      1985. Kula-Kasaplı İvaylo Tatar-Pazarcık
      1986. Kulaklı Zagov Yanbolu
      1987. Kulak-Ova Dolina Şumnu
      1988. Kulanlı Ovçarovo Hasköy
      1989. Kulazlar Kray-Pole E :Cuma
      1990. Kulazlı Krumovo-Gradişte Burgaz
      1991. Kul-Köy Robovo Yanbolu
      1992. Kul-Oğulları Robino Kırca Ali
      1993. Kule
      1994. Kule Kula Vidin
      1995. Kule Kula-Sredne Rusçuk
      1996. Kule Kulata Cumai Bala(Blagoev Grad)
      1997. Kuleler Bir Türk Köyü Filibe
      1998. Kule-Mahalle Kula- Mahala Kutlu Viçe(Mihail Grad)
      1999. Kulfalar Razvigorovo Şumnu
      2000. Kulfalar Konop E Cuma
      2001. Kulfalı Karamfil Kırca Ali
      2002. Kuman-İtsa Türk Köyü Sofya
      2003. Kumanlar Radoslovovo Sofya
      2004. Kum-Doğancı Gılıbovo E Zağara
      2005. Kum-Köy Pyasıçevo Hasköy
      2006. Kumluca Krumovo Varna
      2007. Kumrular Angel Voyvoda Hasköy
      2008. Kurancılar Kaçulka Kırca Ali
      2009. Kurşunlu Sofya Da Mahalle
      2010. Kurt-Alan Vılça Polyana Yanbolu
      2011. Kurt-Alan İvança E.Cuma
      2012. Kurt-Dere Vılçi-Dol Varna
      2013. Kurt-Dere Vılçan Paşmaklı
      2014. Kurt-Duman Vasilevo H .O.Pazarcık
      2015. Kurt-Faşi Stoyanovo Kırca Ali
      2016. Kurt-Koca Vılçin Burgaz
      2017. Kurt-Köy Vılkoviç Kırca Ali
      2018. Kurt-Ova Kurtovo Konare Filibe
      2019. Kurt-Palan Vılkan Silistre
      2020. Kurt-Pınar Tervel H.O.Pazarcık
      2021. Kurt-Pınar Vılçi-İzvor Yanbolu
      2022. Kurt-Pınar Vinarovo E :Zağra
      2023. Kuruca-Dere Gorski İzvor Kırca Ali
      2024. Kuruca-Köy Bratişte H.O.Pazacık
      2025. Kuru-Çeşme Gorski-İzvor Hasköy
      2026. Kuru-Dere Rakovskovo Burgaz
      2027. Kuru-Dere Suha-Reka Şumnu
      2028. Kuru-Dere Suho-Dol Burgaz/Karapınar
      2029. Kuru-Himitli Suho-Zem Filibe
      2030. Kurumuşlu Trınkovo Yanbolu
      2031. Kuru-Veli-Köy Velevo E.Cuma
      2032. Kus-Köy(Kız Köy) Momina Sılza Kırca Ali
      2033. Kuş Alan Komuniga Kırca Ali
      2034. Kuşalılar-Yeni-Mahalle Novo-Selişte Kırca Ali
      2035. Kuşluk-Köy Ptiçevo E:Cuma
      2036. Kuş-Tepe Royak Varna
      2037. Kutlu-Bey Neofit–Rilski Varna
      2038. Kutluca Dıbrova E.Zağra
      2039. Kutlu-Viçe Mihaylov Grad Mihaylov Grad
      2040. Kuyucuk Marçino E.Cuma
      2041. Kuyucuk Podslon H.O.Pazarcık
      2042. Kuyucuk-Viran Mişevsko Kırca Ali
      2043. Kuyu-Köy Karnuna H.O.Pazarcık
      2044. Kuyumcu-Gedük Zlatari Yanbolu
      2045. Kuz-Bayır Şumnu
      2046. Kuzgun(Kuzgunluk) Atimovo Silistre
      2047. Kuzgun-Dere Bırza-Reka Kırca Ali
      2048. Kuz-Köy Tıkaç Şumnu
      2049. Kuzular Yagnevo Kırca Ali
      2050. Küçük-Ada-Köy Ostrovçe Razgrad
      2051. Küçük-Ahmet Ognyanovo H.O.Pazarcık
      2052. Küçük-Ahmet Tsani-Ginçevo Şumnu
      2053. Küçük-Ak-Pınar Mali-İzvor H.O.Pazarcık
      2054. Küçük-Alan Malka-Polyana Burgaz
      2055. Küçük-Arda Malka-Arda -Yada – Staro Selo Paşmaklı
      2056. Küçük-Çamurlu Malık-Molnitsa H.O.Pazarcık
      2057. Küçük-Dere Vitina Paşmaklı
      2058. Küçük-Erceli Sedlovina Kırca Ali
      2059. Küçük-Hasan Golyamo-Asenovo Hasköy
      2060. Küçük-Hasan Tekke Malko-Asenovo Hasköy
      2061. Küçük-Hediyatlar Pripek Burgaz
      2062. Küçük-İp-Dere Çiçevo Kırca Ali
      2063. Küçük-Kaynarca - Silistre
      2064. Küçük-Kokarca Malık-Porovets Razgrad
      2065. Küçük-Koru-Köy Malo-Konare Filibe
      2066. Küçükler Byalo-Pole E.Zağra
      2067. Küçükler Klimentinovo E.Zağra
      2068. Küçükler Malko-Selo İslimye
      2069. Küçükler Gerl Ova
      2070. Küçük-Manastır Malık-Manastır Yanbolu
      2071. Küçük-Oba Manolovo Eski Zağra
      2072. Küçük-Sırt - E.Cuma/Osman Pazar
      2073. Küçük-Türkler Stambolovo Tırnova
      2074. Küçük-Viran Mişev Kırca Ali
      2075. Küçük-Yusuflar Gorsko Tırnova
      2076. Külahçılar Şapkarevo Kırca Ali
      2077. Külcüler Hrastovo Kırca Ali
      2078. Külcüler Pepelişte Kırca Ali
      2079. Külevce Şumnu
      2080. Küllüce Pepelka E.Cuma
      2081. Küpeler Metodievo H.O:Pazarcık
      2082. Küplüce Şumnu
      2083. Kürklü Kojuhartsi Kırca Ali
      2084. Küstü-Köy Kostur Hasköy
      2085. Küstü-Köy Radievo Hasköy
      2086. Kütüklü Dobrucanka Silistre
      2087. Kütüklü Koren Hasköy
      2088. Kütüklü Pınevo Kırca Ali
      2089. Kütüklü Tsar-Samuli Rusçuk
      2090. Lahanlı Vetren E.Zağra
      2091. Lefece Bregovitsa Tırnova
      2092. Lefeci Aprilovo E.Zağra
      2093. Lefke - Hasköy
      2094. Licene Lıcene Tatar Pazarcık
      2095. Lipnik Nikolovo Ruscuk
      2096. Loç-Ova Glocevo Razgrad
      2097. Loç-Pınar Bukovo Filibe
      2098. Lofça Loveç Lovec
      2099. Macar - Sofya
      2100. Macarlar Macari Hasköy
      2101. Macarlar Zetiovo Burgaz
      2102. Madara - Şumnu
      2103. Maden Raven Paşmaklı
      2104. Mağlıç Drınar Varna
      2105. Mağura Zagrajden Plevne
      2106. Mahalle Mahlata Plevne
      2107. Mahalle Maritsa Sofya
      2108. Mahalle Staliska-Mahala Kutlu Viçe
      2109. Mahmudiye Radoykovo Vraca
      2110. Mahmutça Strahil-Voyvoda Kırca Ali
      2111. Mahmut-Köy Mostiç Şumnu
      2112. Mahmutlar Siniger Kırca Ali
      2113. Mahmutlar Slavyanin E.Zağra
      2114. Mahmutlu Strancevo Kırca Ali
      2115. Mahmut-Oğulları Yarebitsa Kırca Ali
      2116. Mahmut-Ova Alusiyan Kırca Ali
      2117. Mahmuzlu Todor-İkonomovo Şumnu
      2118. Makak - Şumnu
      2119. Makaklar Makak E .Cuma
      2120. Makaklar(Salman) Ençets Kırca Ali
      2121. Makmutlu (Makmulu) Padina Kırca Ali
      2122. Maksutlar-Mahzunlar Beli-Vir Kırca Ali
      2123. Mal-Bey Bojurets H.O.Pazarcık
      2124. Malkoç Seltse H.O.Pazarcık
      2125. Malkoç-Dere Malkoç Kırca Ali
      2126. Malkoç-Ova Malkoçovo Gabrovo(Gabrova)
      2127. Manastır Manastir Hasköy
      2128. Manastır Manastir Varna/Pirivadi
      2129. Manav-Çiftlik Maçevo Sofya
      2130. Mandacılar Bivolyane Kırca Ali
      2131. Mandır-Ağaç Povien Kırca Ali
      2132. Mansarlı Pobeda Yanbolu
      2133. Mansur-Köy Svoboda H.O.Pazarcık
      2134. Mansur-Köy Sofya
      2135. Marafta Morava Burgaz
      2136. Maraş-Tırıstenik Trıstenik Plevne
      2137. Maruflar Kruşevska Kırca Ali
      2138. Masutlar Novarevo Silistre
      2139. Maşkılı Kobilâne Kırca Ali
      2140. Maya-Kurfalı Ovçartsi İslimye
      2141. Maynaslı Sıbrano İslimye
      2142. Mazlum-Köy (Matlım-Köy) Lomnitsa H.O.Pazarcık
      2143. Mecit-Sünetler (Sünnetler) Kanliy E .Zağra
      2144. Meçikler Belomortsi E.Zağra
      2145. Mehmet-Bey-Çiftlik Petrunovo Pernik
      2146. Mehmet-Köy Bistrogled Kırca Ali
      2147. Mehmet-Köy Rosen Burgaz
      2148. Mehmetler Zvezda E Cuma
      2149. Mehrem-Bey Staro-Tırnova Sliven
      2150. Mekiş - Tırnova
      2151. Memeler Menkovo Kırca Ali
      2152. Memiş-Sofular Priseltsi Varna
      2153. Merdane Merdanya Tırnovo
      2154. Meriç Maritsa Hasköy
      2155. Meriçler - E .Zağra /Çırpan
      2156. Mesçit Mahalle Pirliçevo Kutlu-Viçe
      2157. Mesimler Listets Silistre
      2158. Mesim-Mahalle Mıdrevo Razgrad
      2159. Mestanlar Prisoyna E :Cuma
      2160. Mestanlı Momçil-Grad Sultan Yeri
      2161. Mestanlı İlçesi Momçil-Gradska Okoliya Kırca Ali
      2162. Mesutlar - Yeri Belliolmayantürk Köyüü
      2163. Meşe-Koru Tserova-Koriya Tırnova
      2164. Meşeli Dıbovo Yanbolu
      2165. Meşe-Mahalle Dıbrava H.O.Pazarcık
      2166. Meşe-Mahalle Dıbravitsa E Zağra.
      2167. Mihallar Mihaltsi Tırnova
      2168. Mıkmıl Mak Kırca Ali
      2169. Mikre - Loveç (Lovac)
      2170. Minkov Mahalle Minkova-Mahala Kutlu-Viçe
      2171. Mintişli Marino-Pole Filibe
      2172. Mir-Hanlı Trem Şumnu
      2173. Mırzık Vodnyantsi H.O.Pazarcık
      2174. Misilim Pravoslav E .Zağra
      2175. Mithat Paşa Köy Aleksandrovo Tırnova
      2176. Mitiriz-Ova Levski Filibe
      2177. Molla Musalar Daskalovo Kırca Ali
      2178. Mratt-Allar Mirovitsi Şumnu
      2179. Muharrem-Oğulları Metliçka Kırca Ali
      2180. Muhla Mogila Şumnu
      2181. Mumcu-Köy Malovets H.O.Pazarcık
      2182. Mumcular Sveştari Razgrad
      2183. Mura-Dere Zmeevo Burgaz(Burgas)
      2184. Murat-Bey-Köy Tırnova Byala-Çerkva (Gorni Turceta )
      2185. Murat-Hanlı Mamarçevo Yanbolu
      2186. Muratlar Buynovo E .Cuma
      2187. Muratlı Kolyo-Gançevo E:Zağra
      2188. Muratlı Momino-Selo Filibe
      2189. Murat-Paşalar Metlika Kırca Ali
      2190. Murat-Sofu(Sofu) Ovçaga Varna
      2191. Mursal Spasovo E.Zağra
      2192. Mursal-Köy Severtsi H.O.Pazarcık
      2193. Mursal-Köy Tırnovka H.O:Pazarcık
      2194. Mursallar Sredska Kırca Ali
      2195. Mursatlı Boyanovo Yanbolu/Kızılağaç(Elhovo)
      2196. Murtaza Bırçevo Paşmaklı
      2197. Murtaza-Ova Breza Paşmaklı
      2198. Musa-Baba-Tekke Tsırvino Razgrad
      2199. Musa-Bey Gılıbnik Pernik/Rodoplar
      2200. Musa-Bey-Çiftlik (Çiftlik Mahalle) Dolen-İzver Vidin
      2201. Musacıklar Voden Filibe
      2202. Musacık-Tekke Kalugerovo Hasköy
      2203. Musa-Çelebi Musaçevo E.Zağra
      2204. Musa-Çelebi Musaçevo Sofya
      2205. Musa-Kocalı Gılıbintsi İslimye
      2206. Musalar Okorş Silistre
      2207. Musalar Visoçka E :Cuma
      2208. Musalı Muselievo Plevne
      2209. Musatlı (Mustalı) Orlovo Hasköy
      2210. Muslu-Çalı Vırben Filibe
      2211. Mustafa Paşa Sliven-Grad Hasköy
      2212. Muşuklu Klimentovo Tırnovo
      2213. Mutaflar Plıstina E :Cuma
      2214. Mülüz(Mülüzler) Mıglij E .Zağra
      2215. Mürselim Kondovo Kırca Ali
      2216. Müslim Pravoslav (Pravoslaven) E .Zağra
      2217. Müslim Miryantsi H.O:Pazarcık
      2218. Müslim Pravoslaven Filibe
      2219. Müslimler Dıhovo Kırca Ali
      2220. Müslimler Hristiyanovo E .Zağra
      2221. Müslimler Sredorek Sliven
      2222. Nadır Nadarevo E .Cuma
      2223. Nadır-Köy Nadır Burgaz
      2224. Nadırlar (Nadarlar) Rojden Burgaz
      2225. Nal-Bantlar Kovaçevo Sliven
      2226. Nal-Bantlar Kovaçite Sliven
      2227. Nal-Bantlar Podkova Kırca Ali
      2228. Nal-Döken Kovaç E .Zağra
      2229. Nanazlı-Dere (Narazlı Dere) Nane Kırca Ali
      2230. Nasçı-Köy Makriopolsko E .Cuma
      2231. Nasırlı Radko-Dimitrievo Şumnu
      2232. Nasreddin Bisertsi Razgrad
      2233. Nasreddin Bojurovo H.O.Pazarcık
      2234. Nasufçular Duhovets Razgrad
      2235. Nasuf-Paşa Mınino H.O.Pazarcık
      2236. Nasuhlar Rucey Kırca Ali
      2237. Nasva-Köy Nedelevo Filibe
      2238. Nazır-Mahalle Gurkovo Vidin
      2239. Nebi-Köy Dolno-Pole Hasköy
      2240. Nebi-Kuyusu Yasnets H.O.Pazarcık
      2241. Nebiler Zdravçets Kırca Ali
      2242. Nebi-Paşa Bregovo Kırca Ali
      2243. Nev-Rokop Gotse-Delçev Cumai Bala(Blagoev-Grad)
      2244. Nevse-Sipahiler Guliyka Kırca Ali
      2245. Nevse-Taşlı (Taşlı) Guliya Kırca Ali
      2246. Niğ-Bolu Nikopol Plevne
      2247. Niküp - Tırnova
      2248. Nuh-Sel Novo-Selo Şumnu
      2249. Nuh-Sel Novo-Selo Tırnova
      2250. Oba
      2251. Obruklu Obruçişte Hasköy
      2252. Odalar Odatite Tırnova
      2253. Oğlanlı (Ohlanlı) Momkovo Hasköy
      2254. Okçular Aleksandrovo E .Zağra
      2255. Okçular Strelets Tırnova
      2256. Okçular Sveti-Kliment Filibe/Karlıovo
      2257. Okçular Zdravets E .Cuma
      2258. Okçulu - Otluk-Öy(Panagürişte)
      2259. Olacak Spoluka Kırca Ali
      2260. Oluklu Kutlovitsa Silistre
      2261. Omanlar Bosilitsa Kırca Ali
      2262. Omarça Ralitsa E .Cuma
      2263. Omur-Bey Zahari-Stoyanovo E .Cuma
      2264. Omur-Bey Stambolovo Tırnova
      2265. Omurca Stariçene Razgrad
      2266. Omur-Fakı Jeklartsi H.O.Pazarcık
      2267. Omur-Köy Strelets Burgaz
      2268. Orhaniye Bote-Grad Sofya
      2269. Orlan-Köy Orhanovo Burgaz
      2270. Orlanlar Oraç E .Cuma
      2271. Orman Goritsa Burgaz/Ah Yolu
      2272. Orman Kavrakirovo Cuma İ Bala
      2273. Orman (Omran) Razdel Silistre
      2274. Orman-Beş-Evli Goriçevo Razgrad
      2275. Ormancık Goritsa E .Cuma
      2276. Orman-Çiftlik Damyanitsa Cuma İ Balâ
      2277. Ormanlı Lesnovo Sofya
      2278. Orta Dvorişte E .Zağra
      2279. Orta- Mahalle Dennitsa Şumnu
      2280. Orta- Mahalle Elda E .Cuma
      2281. Orta- Mahalle Sreditsa Kırca Ali
      2282. Orta- Mahalle Sredna-Mahala Burgaz
      2283. Orta- Mahalle Srednevo Kırca Ali
      2284. Orta- Mahalle Sredno-Seltsi Razgrad
      2285. Orta- Mahalle Stolnik Silistre
      2286. Ortaca-Köy Sredniyat-Vrıh Plevne
      2287. Ortacı Sretsko Kırca Ali
      2288. Orta-Çamurlu Sredna-Smolnitsa H.O.Pazarcık
      2289. Ortakçı Drujintsi Kırca Ali
      2290. Orta-Köy Asparuhovo Plevne
      2291. Orta-Köy İvaylov-Grad Kırca Ali
      2292. Orta-Köy Sredişte E .Cuma
      2293. Orta-Köy Sredne Şumnu
      2294. Orta-Köy Sredno-Selo Varna
      2295. Orta-Kuyusu Sredina H .O.Pazarcık
      2296. Orta-Mahalle Bratovo E .Cuma
      2297. Orta-Pınar Yolu - E Cuma
      2298. Oruç-Gazi Yunak Varna
      2299. Osman Pazarı Omurtag E Cuma
      2300. Osman Pazarı İlçesi Omurtagska Okoliya E Cuma
      2301. Osman-Baba-Tekkesi Teketo Hasköy
      2302. Osman-Fakı Kozloduytsi H.O.Pazarcık
      2303. Osmaniye Aleksandrovo-Bırzitsi Vidin
      2304. Osman-Köy Dıbnik Burgaz
      2305. Osman-Köy Vransko Kırca Ali
      2306. Osmanlar Osmantsi Kırca Ali
      2307. Osmanlar Visino E Cuma
      2308. Osmanlar Visok E .Cuma
      2309. Osmanlılar Planintsa Gabrova
      2310. Osman-Mahalle Peçenitsa Razgrad
      2311. Osman-Paşalar Osmanovo Kırca Ali
      2312. Osmar - Şumnu
      2313. Otaklar (Hatanlar) Sestrinsko Kırca Ali
      2314. Otaşlı - Kırca Ali/Eğri Dere
      2315. Otluca Trevna H.O.Pazarcık
      2316. Otluk-Köy Panagürişte Tatar Pazarcık
      2317. Otman-Köy Rezbartsi Köstendil (Küstendil)
      2318. Otmanlı Simeonovo Yanbolu
      2319. Ovacık Gorno-Pole Hasköy
      2320. Ovacık Polyanovo (Bılgarski- Ovocik Ve Ferdinandovo Hasköy /Harmanlı
      2321. Ovacılar Bagryanka Kırca Ali
      2322. Ova-Söğütlüsü Vırvane Şumnu
      2323. Ova-Şermen(Şermen) Volno Razgrad
      2324. Oyvoda Voyvoda Şumnu
      2325. Öksüzce Sirakovo Hasköy
      2326. Ömer-Köy Rogaç Kırca Ali
      2327. Ömerler Lübino Kırca Ali
      2328. Ömerli Soyko Tatar-Pazarcık
      2329. Ömer-Mahalle Botevo Kutlu-Viçe
      2330. Ömer-Oğulları-Yağmurlar Dıjdovnitsa Kırca Ali
      2331. Ör-Bek - Kırca Ali/Eğridere
      2332. Örçenler Bojurga E .Cuma
      2333. Ördekçiler (Gök Viran) Patitsa Kırca Ali
      2334. Ördekler Gıskovo Kırca Ali
      2335. Örencik Golâma-Gradişte E Cuma
      2336. Örencik Gradsko İslimye
      2337. Örencik Konstantinovo Hasköy
      2338. Örencik Krepost Hasköy
      2339. Örenciler Zlato-Ustovo Hasköy
      2340. Örenli Asen E .Zağra
      2341. Öse-Köy Visoko Kırca Ali
      2342. Öte-Mahalle Östreştina E.Cuma
      2343. Özbek Ezbetsi Kırca Ali
      2344. Özlü-Bey-Köy(Özlü Benlik) Mogolişte H.O.Pazarcık
      2345. Padırlar Padarino E :Cuma
      2346. Palaska Budo-Zemya Paşmaklı
      2347. Pamukçu (Pamukça ,Pamuklu) Pamukliy Şumnu
      2348. Paparcık (Tağarcıklar) Sekirya Kırca Ali
      2349. Papazlar Malo-Gradets E .Cuma
      2350. Papazlı Popovitsa Filibe
      2351. Paracık Bistrets H.O.Pazarcık
      2352. Para-Mahalle Paritsa Rusçuk
      2353. Paşa-Balı Kableşkovo H.O.Pazarcık
      2354. Paşa-Köy Bolyarevo Yanbolu
      2355. Paşa-Köy Generalovo Hasköy
      2356. Paşa-Köy Malenovo Yanbolu
      2357. Paşa-Köy Mirovo Tırnova
      2358. Paşa-Köy Paşino Burgaz
      2359. Paşa-Köy Vladislavovo Varna
      2360. Paşa.-Köy Voyvodovo Hasköy
      2361. Paşa-Köy Voyvodovo Vraca
      2362. Paşa-Mahalle Krumovo Filibe
      2363. Paşa-Mahalle Paşovo Hasköy
      2364. Paşa-Mahalle Voyvoda E .Zağra
      2365. Paşa-Yiğit Voyvodino Varna
      2366. Paşmaklı Smolyan Smolyan İl Merkezi
      2367. Pazar(Yeni Pazar) Çerno-Oçene Kırca Ali
      2368. Pazarcık Tırgovişte İslimye
      2369. Pazarlar Pazartsi Kırca Ali
      2370. Peçeli Vekilitsi Şumnu
      2371. Peresiler Skalak Kırca Ali
      2372. Peser-Ova Pisarevo Plevne
      2373. Peştere Peştera Tatar Pazarcık (Pazarcık)
      2374. Piller Starçişte E .Cuma
      2375. Pınar-Beş-Evli Bojurovo Razgrad
      2376. Pınarcık Bunarçevo , İzorovo Hasköy
      2377. Pınarcık H.G.Danov Filibe
      2378. Pınarlı İzvornik Varna
      2379. Pireler Starçişte E. Cuma
      2380. Pir-İ Fakı Ravnets H .O.Pazarcık
      2381. Pir-İ Vadi Provadiya Varna
      2382. Pirinçli Zlato-Pole Hasköy
      2383. Pirli-Cami-Mahalle Glavamtsi H.O.Pazarcık
      2384. Pirli-Davulcular-Mahalle Oreşnik H.O.Pazarcık
      2385. Pirli-Köy Gradnitsa H.O.Pazarcık
      2386. Pişman Razkayane E .Zağra
      2387. Pıtraklı Baştino Silistre
      2388. Plevne Pleven İl Merkezi
      2389. Ponduzguzlar Besnurka Kırca Ali
      2390. Pop-Köy Popovo Yanbolu
      2391. Pop-Köy Popovo E Cuma
      2392. Pop-Köy İlçesi Popovska Okoliya E Cuma
      2393. Postalar Starjevtsi Kırca Ali
      2394. Posunlar Krasino E Cuma
      2395. Potruşan Petruşan Varna
      2396. Poturnak Velika Burgaz
      2397. Pranga Patriarh-Evtimievo Filibe
      2398. Pulmiye(Lom-Palanga) Lom Kulu Viçe
      2399. Püller Starçişte E Cuma
      2400. Radne-Mahalle Radnevo(Radne-Mahle) E Zağra
      2401. Rahimli Ralitsa Kırca Ali
      2402. Rahman-Âşıklar Okorş Silistre
      2403. Rahman-Hoca Raliçevo Kırca Ali
      2404. Rahmanlar Blagovets Kırca Ali
      2405. Rahmanlar Boji-Dar Filibe
      2406. Rahmanlar Rozino Plevne
      2407. Rahmanlı Rozovets Filibe
      2408. Rah-Ova Oryahovo Vraca
      2409. Rah-Ova İlçesi Oryahovska Okoliya Vraca
      2410. Rakit-Ova Rakitovo Tatarpazarcık
      2411. Rako-Viçe Orehovitsa Plevne
      2412. Ramadanlar Velikdençe Kırca Ali
      2413. Ram-Köy (Ramiş) Ayrovo Kırca Ali
      2414. Raş-Köy Lübentsi Tırnova
      2415. Razgrad-Mahalle Razgrad-Mahala Kutliviçe
      2416. Recep-Köy Dryanovets H .O.Pazarcık
      2417. Recep-Mahalle Arkovna Varna
      2418. Recep-Mahalle Granitets Burgaz
      2419. Reis-Köy Glavatar Filibe
      2420. Resiller Ralitsa H.O.Pazarcık
      2421. Resiller Snyagovo Burgaz
      2422. Rumeli Rumeliya Sofya
      2423. Rupça (Urupça) - Burgaz
      2424. Ruscuk Ruse İl Merkezi
      2425. Ruscuk İli Rusenski Okrıg İl Merkezi
      2426. Ruslar Ignatievo Varna
      2427. Rüstemler Maystorovo Kırca Ali
      2428. Saatler Zdravets Hasköy
      2429. Sabri-Paşa-Köy Botevo Vidin
      2430. Sabuncular Sabunare Kırca Ali
      2431. Sadık-Köy Tyanevo Hasköy
      2432. Sadıklar Verentsi E .Cuma
      2433. Sadıklı Veren E .Zağra
      2434. Sağırlar Dryanovets Ruscuk
      2435. Sağırlar Gledika-Gluhar Kırca Ali
      2436. Sağırlar İrnik Silistre
      2437. Sağsınlar Zafirovo Silistre
      2438. Sakarlı Markovo E Zağra
      2439. Salaş - Vidin/Belgratcık
      2440. Saldım-Köy Yakim-Gruevo Razgrad
      2441. Salihler Branitsa Hasköy
      2442. Salihler Bratimir Silistre
      2443. Salihler Prilentsi Kırca Ali
      2444. Salihler Smoçevo Burgaz
      2445. Salman Plenimir H.O.Pazarcık
      2446. Salman-Cami-Atı Ençets Kırca Ali
      2447. Salmanlar Slamino Yanbolu
      2448. Salmanlar Snejinka Kırca Ali
      2449. Salmanlar Şumnu
      2450. Saltıklar Koprinka E .Zağra
      2451. Saltıklar Presiyan E :Cuma
      2452. Saltıklar Sredkovets Şumnu
      2453. Saltıklar Visoka Kırca Ali
      2454. Samana - Kırca Ali/Koşukavak
      2455. Sancaktar Grozden Burgaz
      2456. Sandıkcı Rakla Varna
      2457. Sapaca Sneja Burgaz
      2458. Sap-Dere Bırzeya Kırca Ali
      2459. Saran-Bey (Saruhan-Bey) Saranovo Pazarcık
      2460. Saranlı Oryahovo Hasköy
      2461. Saranlı Saransko Yanbolu
      2462. Saranlı-Yeni-Köy Telets Yanbolu
      2463. Sarhoşlar Veselçane Kırca Ali
      2464. Sarı-Beyli Yavorets Gabrova
      2465. Sarıca Balog H.O.Pazarcık
      2466. Sarıca Rositsa H.O.Pazarcık
      2467. Sarıca-Viran Samokkitna Kırca Ali
      2468. Sarı-Demirci Zlato-Sel Filibe
      2469. Sarıdır Venelin Varna
      2470. Sarı-Duran Tvırdintsi E .Cuma
      2471. Sarı-Göl Blatnitsa Tatarpazarcık
      2472. Sarı-Göl Lüben-Karavelovo Varna
      2473. Sarı-Göl Tırnovitsi Silistre
      2474. Sarı-Hanlar Jılti-Hani Burgaz
      2475. Sarı-Hanlı Sedefçe Kırca Ali
      2476. Sarı-Hatip Vladimirovtsi Razgrad
      2477. Sarı-İsmail Samuilovo E Zağra
      2478. Sarı-Kaya Skalak Burgaz
      2479. Sarı-Kız Jıltuşa Kırca Ali
      2480. Sarı-Kovanlık Medovets Varna
      2481. Sarı-Mahmut Alekseevo H.O.Pazarcık
      2482. Sarı-Meşe Gorun H.O.Pazarcık
      2483. Sarı-Musa Smin H.O.Pazarcık
      2484. Sarı-Musa Veselie Burgaz
      2485. Sarınasıf Zavetno E :Cuma
      2486. Sarı-Nebi Balik H.O.Pazarcık
      2487. Sarı-Papazlar Jılto-Kamık E.Zağra
      2488. Sarı-Taş Jılt-Kamık Filibe((Plovdiv)
      2489. Sarı-Yar Hacı Dimitriovo Tırnova /Ziştovi
      2490. Sarı-Yar Jılt-Bryag Siliven
      2491. Sarı-Yar Jılti-Rid Kırca Ali
      2492. Sarı-Yurt Jılti-Breg Hasköy
      2493. Sarmaşık Brışlyan Burgaz
      2494. Sarnıç Sırnak Kırca Ali
      2495. Sarnıç Sırnitsa Hasköy
      2496. Sarp-Dere Ruçey Kırca Ali
      2497. Sarp-Dere Vırli-Dol Kırca Ali
      2498. Sarsaklar Zimornitsa Kırca Ali
      2499. Sarsanlar Zafirovo Silistre
      2500. Sarsıplı Tserovişte E Cuma
      2501. Satı-Bey Nadejdino Filibe
      2502. Satı-Köy Polyanets Kırca Ali
      2503. Satılmış Ezerets H.O.Pazarcık
      2504. Sazlı Trıstika Razgrad
      2505. Sazlı-Köy Trıstikovo Burgaz
      2506. Sefer-Köy Raklinovo Burgaz
      2507. Sefer-Mahalle Bozartsi E .Uma
      2508. Selalı Borets Filibe
      2509. Sel-Bükün - Hasköy
      2510. Selçuk-Ova Kalyanovo Filibe
      2511. Selim-Köy Mirovets E .Cuma
      2512. Selim-Kuyusu Konare H.O.Pazarcık
      2513. Selim-Mahalle Kirkovo-Mahala Lofça(Loveç)
      2514. Selvi (Servi) Sevlievo Gabrova
      2515. Semçin - Tatar Pazarcık
      2516. Semerci Semercievo Ruscuk(Ruse)
      2517. Semerciler Sellari Kırca Ali
      2518. Semerciler Semertsi E Cuma
      2519. Semerler Semertsi E.Cuma
      2520. Semihçe Klokotnisa Hasköy
      2521. Semiz-Ala Draganovo H.O.Pazarcık
      2522. Semizler Sırakovo H.O.Pazarcık
      2523. Semizler Velikovo H.O.Pazarcık
      2524. Sene-Bir Sini-Bir Şumnu
      2525. Sepetçi Novo-Malko-Koşniçari E .Cuma
      2526. Serdar-Çiftlik Stoyanovo Kutlu-Viçe
      2527. Serdimen Orlova-Mogila H.O.Pazarcık
      2528. Ser-Güveç Ser-Güvets Tırnova
      2529. Sevar Sevar Razgrad
      2530. Sevdalı Kamen H.O.Pazarcık
      2531. Seydi Köy Vino-Grad Tırnova
      2532. Seydi-Oğlu Seydol Razgrad
      2533. Seyit Seyaçi E .Cuma
      2534. Seyit-Ahmet Rakovski H.O.Pazarcık
      2535. Seyit-Ali-Fakı Skala Silistre
      2536. Seymen Lozenets Yanbolu (Yambol)
      2537. Seymen Mirovo E .Zağra
      2538. Seymen Simeonov-Grad Hasköy
      2539. Seymen Strajar E .Zağra
      2540. Sıçanlı Bejantsi Kırca Ali
      2541. Sığırcık Govedare Filibe
      2542. Sığırcık Rıtlina E .Cuma
      2543. Silistre Silistra İl Merkezi
      2544. Simitler Gorno-Çerkovişte E .Zağra
      2545. Simitler Morozovo E .Zağra
      2546. Simitli Simigli (İzvorite) Cuma-İ Balâ
      2547. Sinan Pomen Şumnu
      2548. Sinaplı Sinapovo Yan Bolu
      2549. Sindel Sendel Varna
      2550. Sinecik Stamboliyski Hasköy
      2551. Sınır-Yeni-Mahalle Mejdan Silistre
      2552. Sipahiler (Ispahlar) Ovçevo Kırca Ali
      2553. Sipahlar-Burnu Konnitsa Kırca Ali
      2554. Sıra-Kaya Skalak Burgaz
      2555. Sır-Alan Bratan İslimye
      2556. Sıratça Straja E .Cuma
      2557. Sırcılar Podles Silistre
      2558. Sırna-Bey Borisovo Ruscuk
      2559. Sırt-Alan-Kılıç Beliçitsa Razgrad
      2560. Sırt-Harman Gorno-Vırşilo Tatar Pazarcık
      2561. Sırt-Köy Bilo H.O.Pazarcık
      2562. Sırt-Köy Bilo İslimye
      2563. Sırt-Köy Gırbişte Kırca Ali
      2564. Sırt-Köy Rıt Kırca Ali
      2565. Sırt-Mahalle Vetrişte Şumnu
      2566. Sivri-Kaya Ostır-Kamık Hasköy
      2567. Siyahlar Angelovo Silistre
      2568. Size-Bolu Sozopol Burgaz
      2569. Softalar Softite Kırca Ali
      2570. Sofular - Razgrad
      2571. Sofular Bogomiltsi E.Cuma
      2572. Sofular Kovil E.Cuma
      2573. Sofular Malomir Şumnu
      2574. Sofular Mıdrets E.Zağra
      2575. Sofular Mıdrets Kırca Ali
      2576. Sofular Osenets Şumnu
      2577. Sofular Skobelovo E.Zağra
      2578. Sofular Sobina E.Cuma
      2579. Sofular Vılnari Şumnu
      2580. Sofu-Yurdu (Sofular) Bogomolsko E .Cuma
      2581. Soğanlık –Yeni Mahalle Malko-Paisievo Silistre
      2582. Soğucağız Studenitsa Şumnu
      2583. Soğucak Çistemensko Silistre
      2584. Soğucak Studena Hasköy
      2585. Soğucak Studena Sofya
      2586. Soğucak Studenets Razgrad
      2587. Soğuk-Dal Mançevo Kırca Ali
      2588. Soğuk-Pınar Studen-Kladenets Kırca Ali
      2589. Solmaz Voden Hasköy
      2590. Soluklar Glumovo Kırca Ali
      2591. Sorgunlu Vırbovo Hasköy
      2592. Soyaklı Angelariy H.O.Pazarcık
      2593. Söğün-Dal Suhin-Dol Tırnova
      2594. Söğütçük Riltsi H.O.Pazarcık
      2595. Söğütçük Vodno Silistre
      2596. Söğütlü Vırbak Şumnu
      2597. Söğütlü Vodnyanka E.Zağra
      2598. Söneç Sırpovo Silistre
      2599. Söycük Vodno Silsitre
      2600. Söylemezler Dryanova-Glava Kırca Ali
      2601. Söylüm Pigavets Kırca Ali
      2602. Suatçe Suhatçe Vraca
      2603. Sucağız - Razgrad
      2604. Sucağız-Köy Voditsa Varna
      2605. Sultan Nevski E.Cuma
      2606. Sultan-Köy(Sultanlar) Sultantsi Varna
      2607. Sultan-Köy(Sultanlar) Sultantsi
      2608. Sultanlı Zlatolist Kırca Ali
      2609. Suluca-Alı Sadova Varna
      2610. Sulucalı Çarda Yanbolu
      2611. Sulu-Derbent Momina-Banya (Momino-Prohod) Sofya
      2612. Sulu-Köy Ohlüvets Kırca Ali
      2613. Sulumlu Zagarsko Kırca Ali
      2614. Sungurlar (Songurlar) Sulitsa E.Zağra
      2615. Sungurlar(Sungular) - Karin-Abat(Karnobat)
      2616. Sungurlar(Sungullar) Vokil Silistre
      2617. Susam - Hasköy
      2618. Su-Sığırlık Şumnu
      2619. Susuz Bez-Vodno Kırca-Ali
      2620. Susuz-Burun Buhovo Kırca-Ali
      2621. Susuz-Köy Bez-Voditsa H.O.Pazarcık
      2622. Suvatlar Suvatite Burgaz
      2623. Sül-Büklün Malki-Voden Hasköy
      2624. Süleyman-Fakı Strajitsa H.O.Pazarcık
      2625. Süleyman-Köy Novogortsi Tırnova
      2626. Süleyman-Köy Seçişte Şumnu
      2627. Süleymanlık Spasovo H.O.Pazarcık
      2628. Sülmeşli Plodovitovo E .Zağra
      2629. Sülmeşli Sredets E.Zağra
      2630. Sülya –Köy Dositeevo Hasköy
      2631. Sün-Bey Banovo Varna
      2632. Sünnetçiler Rezaç Tırnova
      2633. Sünnetler Mozorovo E.Zağra
      2634. Sürgülü Vleçugovo Kırca-Ali
      2635. Sürmenler Şiroko-Pole Kırca-Ali
      2636. Sürtü-Köy Nanevo H.O.Pazarcık
      2637. Sütçüler Ostra-Mogila İsliven
      2638. Süt-Kesiği Mleçino Kırca-Ali
      2639. Şaban Draganovo Kırca-Ali
      2640. Şaban-Kırı Zagoritsi Burgaz
      2641. Şaban-Köy Draganovo Kırca-Ali
      2642. Şabanlar Kableşkovo Kırca-Ali
      2643. Şabanlar Topolska Kırca-Ali
      2644. Şabanlı Sırnitsa Tatar Pazarcık
      2645. Şabanlı Yanbolu
      2646. Şabla - H.O.Pazarcık
      2647. Şadi-Köy Dobrotiç Varna
      2648. Şadiler Çavka Kırca-Ali
      2649. Şahinciler Sokolnik H.O.Pazarcık
      2650. Şahin-Dere Orlov-Dol Hasköy
      2651. Şahinler Krugauevo H.O.Pazarcık
      2652. Şahinler Mıjentsi Kırca Ali
      2653. Şahinler Nova-Kamena H.O.Pazarcık
      2654. Şahinler Sokolite Kırca Ali
      2655. Şahlı Sokolsko Kırca Ali
      2656. Şahlı (Şahin-Kaya) Sokolovo Lofça(Loveç)
      2657. Şah-Pala Krilatitsa Kırca-Ali
      2658. Şah-Pazlı Yastrebovo E.Zağra
      2659. Şahveler Tsarevtsi E.Cuma
      2660. Şamlı Gorno-Botevo E.Zağra
      2661. Şamlı Şamlievo Plevne
      2662. Şarlılar Braniçevo Şumnu
      2663. Şavklar (Şevkler) Svetlina İslimye /Yeni Zağra
      2664. Şef Zlaten-Rog Vidin
      2665. Şekerli Hacı-Dimitriovo E.Zağra
      2666. Şeker-Pınar Sladık-Kladenets E.Zağra
      2667. Şekere Lov Razgrad
      2668. Şen-Ova Senovo Razgrad
      2669. Şeremet Bırzitsa Varna
      2670. Şeremet Stoletovo E:Zağra
      2671. Şeremet-Köy Veslets Razgrad
      2672. Şeremetler Berkovski E:Zağra
      2673. Şeyh-Aslı Eşikasli Tatar Pazarcık
      2674. Şeyh-Köy Glavatartsi Kırca Ali
      2675. Şeyhler (Şıhlar) Raklitsa Burgaz
      2676. Şeyhler(Şehler) Stareyşino Kırca Ali
      2677. Şeytancık Hitrin Şumnu
      2678. Şeytan-Köy Kosovo Paşmaklı
      2679. Şeytanlar Usoi Tırnova
      2680. Şişeler Şişentsi Vidin
      2681. Şişko Şişkovitsa E.Cuma
      2682. Şişmanlar Avtoevo Filibe
      2683. Şumnu Şumen Şumen
      2684. Şumnu Şumnu
      2685. Şükürler Svetoslantsi Tırnova
      2686. Taban Venkovets Sofya
      2687. Taban Sandrovo Rusçuk
      2688. Taçlar Venkovets Sofya
      2689. Tağar-Köy Tagarevo Burgaz
      2690. Tahtalı Malko-Topolovo Filibe
      2691. Talaşman-Dere Samovila Kırca Ali
      2692. Talaşmanlı Genaral-Toşevo Yanbolu
      2693. Talaşmanlı Strelets E.Zağra
      2694. Taptık Kipra Varna
      2695. Taraş-Köy Kruşevo Burgaz
      2696. Tas-Tepe Çukarka Burgaz
      2697. Taş-Arı Pçelin Burgaz
      2698. Taşçı Kamenar Razgrad
      2699. Taş-Hisar - Varna/Pir-İ Vadi(Provadiya)
      2700. Taş-Kesen Sarantsi Sofya
      2701. Taşkın Buyhovitsa Paşmaklı
      2702. Taşkınlar Vrelo Kırca Ali
      2703. Taşlı-Çilingir Golayamo-Kamenyane Kırca Ali/Koşu-Kavak
      2704. Taşlı-Köy Kamneyane Kırca Ali
      2705. Taşlı-Köy (Taşlık) Kamenyak Burgaz
      2706. Taşlı-Sütlü-Dere Malko-Kamenyane Kırca Ali
      2707. Taşlık Kamensko Burgaz
      2708. Taşlık Noçevo Kırca Ali
      2709. Taş-Tepe Kamen-Vrıh Yanbolu
      2710. Tatar Moskovets Filibe
      2711. Tatar-Atmaca Sokol Silistre
      2712. Tatarcık Slana-Bara Vidin
      2713. Tatar-Kadı-Köy Kapitan-Dimitrovo H.O.Pazarcık
      2714. Tatar-Köy Filipovo Yanbolu
      2715. Tatar-Köy Gılıbets Burgaz
      2716. Tatar-Köy Konstantinovo Yanbolu
      2717. Tatar-Köy Konuş Hasköy
      2718. Tatar-Köy Radovets Yanbolu
      2719. Tatarlar Tatare Tırnova
      2720. Tatar-Mahalle Dondukovo Kutlu-Viçe/Pulmiye(Lom)
      2721. Tatar-Mahalle Veselin Varna
      2722. Tatar-Ova Tatarevo Filibe/Hacı-İlyas(Pırvo-May)
      2723. Tatar-Pazarcık Pazarcik Pazarcık
      2724. Tavalı Tavaliçevo Köstendil
      2725. Tavşan-Tepe Kabile Yanbolu
      2726. Teker Zlatna-Niva Şumnu
      2727. Tekir Sivino Paşmaklı
      2728. Tekir Trivoditsi Filibe
      2729. Tekke Bogomil Hasköy
      2730. Tekke Bogomilovo E:Zağra
      2731. Tekke Hristo-Danovo Filibe
      2732. Tekke Manastırtsi E.Zağra
      2733. Tekke Obriçişte H.O.Pazarcık
      2734. Tekke Voden Razgrad
      2735. Tekkeciler Dıbravitsa E.Cuma
      2736. Tekke-Dere Şumnu
      2737. Tekke-Köy Malevo Hasköy
      2738. Tekkeler Obitel E.Cuma
      2739. Tekkeler-Cami Malko-Tsırkvişte E.Cuma
      2740. Tekkeler-Kebir Obitel E.Cuma/Osman Pazar
      2741. Tekkeler-Sagir Golyama-Sırkvişte E.Cuma
      2742. Tekke-Mahalle Grafitovo İslimye
      2743. Tekke-Mahalle Manastirsko Razgrad
      2744. Tekke-Menetler Broş Kırca Ali
      2745. Tellal-Köy Klikaç Burgaz
      2746. Tellal-Köy (Delâv-Köy) Glaştay E.Cuma
      2747. Tençe Tença Tırnova
      2748. Tepe-Altı Dolişte Kırca Ali
      2749. Tepe-Altı Pod-Vrıh Kırca Ali
      2750. Tepecik Rudina Kırca Ali
      2751. Terbi-Köy Kapitan Petko Şumnu
      2752. Tercüman İzvorişte Burgaz
      2753. Terke-Bolu Trapkolovo İslimye
      2754. Ters-Kondu Severnyak H.O.Pazarcık
      2755. Terter - Razgrad
      2756. Terzi-Köy Kroyaçevo Kırca Ali
      2757. Terzi-Köy Kroyatsi Kırca Ali
      2758. Terziler Dolno-Şivaçevo Tırnova
      2759. Terzili Terziysko Burgaz
      2760. Terzi-Obası Golemo-Şivaçevo İsliven
      2761. Terzi-Ören Tihomir Kırca Ali
      2762. Tete-Ven Tetovo Razgrad
      2763. Tet-Ova Tetovo Razgrad
      2764. Tıkızca Bulgaristan Da Bir Köy
      2765. Tilkiler Lisisite Kırca Ali
      2766. Timurtaşlı - Filibe/Koyuntepe
      2767. Tıraşlı Zelinik Tırnova
      2768. Tiremezli Bregovo Hasköy
      2769. Tırnak - Vraca /Bela-Slatina
      2770. Tırnava - Vraca /Bela-Slatina
      2771. Tırnovacık Malko-Tırnova Burgaz
      2772. Tırnova-Seymen Zlaten-Dol Hasköy/Harmanlı
      2773. Tokacık Takaçka Kırca Ali
      2774. Tokaç - Kırca Ali/Koşu Kavak
      2775. Tokçular Slaveevo H.O.Pazarcık
      2776. Tokmak-Köy Çukovets Silistre
      2777. Tokmaklı-Dere Çukovo Kırca Ali
      2778. Tomaşlar Rastnik Kırca Ali
      2779. Topal-Köy Krivitsa Şumnu
      2780. Topallar Hvostyane Kırca Ali
      2781. Topalllar Kudsovo Kırca Ali
      2782. Topçu Senovo Razgrad
      2783. Topçu Strelkovo Silistre
      2784. Topçu-Köy Topçiysko Burgaz
      2785. Toprak-Hisar Zemlen E.Zağra
      2786. Toprak-Mahalle Smirnentsi Hasköy
      2787. Topuklu Srednogortsi Paşmaklı
      2788. Topuzlar Paşkul Kırca Ali
      2789. Topuzlar Topuzevo İsliven
      2790. Topuzlar Zornitsa Yanbolu
      2791. Torfulu Pırvitsa Kırca Ali
      2792. Torlak Hlebarevo Razgrad
      2793. Torlak-Mahalle Zagortsi İsliven
      2794. Toros Lazor-Stanevo Lofça
      2795. Tortamış Brastovo H.O.Pazarcık
      2796. Tospatlar Rositsa Tırnova
      2797. Toyanlı Jergovets E.Zağra
      2798. Toy-Köy Dropla Burgaz
      2799. Toy-Kuyusu Dropla H.O.Pazarcık
      2800. Toz-Burun Mogolitsa Paşmaklı
      2801. Toz-İ-Balâ(Toz Balya) Gorno-Prahovo Kırca Ali
      2802. Toz-İ-Esir Dolno-Prahovo Kırca Ali/Eğri Dere
      2803. Toz-Patlar Rositsa E.Cuma
      2804. Trıstenik (Türk Trıstenik ) Slavyanovo Tınova
      2805. Tunafça Alacahisar/Koznik
      2806. Turfanlı İglika Yan Bolu
      2807. Turhanlar Tsvetnitsa E.Cuma
      2808. Turnacık Türk Bulgar Sınırında Türk Köyü
      2809. Turna-Dere Rosno Tırnova
      2810. Turna-Ovası Turnoso E.Cuma
      2811. Turpçular Orlyak H.O.Pazarcık
      2812. Tursun Zdravets Razgrad
      2813. Tutrakan Tutrakan Silistre
      2814. Tuzlu-Alan Maysko Tırnova
      2815. Tuzluk Balçişka Tuzlata
      2816. Tuzluk (Tuzluk-Köy) Solişte Kırca Ali
      2817. Tuzlu-Su Solnitsa Varna Varna
      2818. Tüler Mrejiçko Kırca Ali
      2819. Tülüce Prelog H.O.Pazarcık
      2820. Türbe(Tülbe) Kapişte E:Cuma
      2821. Türbeler Goritsa E:Cuma
      2822. Türbeler Zayçino Kırca Ali
      2823. Türk-Ala-Gün Varovnik Burgaz
      2824. Türk-Alan Bılgarin Hasköy
      2825. Türk-Arnavutlar Belogradets Varna
      2826. Türk-Bey-Köy İskra Burgaz
      2827. Türk-Erceği(Türk-Erecek) Rodopsko Kırca Ali
      2828. Türk-Eriği Kozlovets Tırnova
      2829. Türkeşe Şişkovitsa Tırnova
      2830. Türk-Fındığı Tuska-Leşnitsa(Leşnitsa) Troyan
      2831. Türk-Gebe Plovka Kırca Ali
      2832. Türk-Kaba-Ağaç Veleşani Kırca Ali
      2833. Türk-Kosu - Silistre/Tutrakan
      2834. Türk-Kuyusu Kosara Silistre
      2835. Türkmenler Tamarino Yanbolu
      2836. Türkmen-Mahalle Bılgarene E.Zağra
      2837. Türkmeşli Rupkite E:Zağra
      2838. Türk-Pınar Bılgarski-İzvor(Turski-İzvor) Teteven
      2839. Türk-Smil Nova-Çerna Silistre
      2840. Türk-Söğütçük Topola H :O:Pazarcık
      2841. Türk-Ürpek Latinka Kırca Ali
      2842. Uflandır Tulovo E.Zağra
      2843. Ulanlı(Oğlanlı) Ruen Burgaz
      2844. Umucullu Şeynovo E.Zağra
      2845. Umur-Fakı Jeglartsi H.O.Pazarcık
      2846. Umur-Veren Dıjlets Kırca Ali
      2847. Uncular Kurtovo Filibe(Plovdiv)
      2848. Upçeli Asenovo Yanbolu
      2849. Urlar Suhino Kırca Ali
      2850. Urum-Bey Greevtsi Kırca Ali
      2851. Urum-Beyli Lesovo Yanbolu
      2852. Urum-Çiflik Stara-Reka Yanbolu
      2853. Urum-Köy İnce-Voyvoda Burgaz
      2854. Urum-Köy Efrem Hasköy
      2855. Urum-Yeni-Köy Bılgarovo Burgaz
      2856. Usul-Köy Sekulovo Silistre
      2857. Uyvan İvanovo Şumnu
      2858. Uzlar Uzovo H.O.Pazarcık
      2859. Uzun-Ali - Kırca Ali(Koşu-Kavak)
      2860. Uzunca Dılghevo Hasköy
      2861. Uzunca-Alan Prostorno E.Cuma
      2862. Uzunca-Alan Ravno Razgrad
      2863. Uzunca-Orman Bodantsi Silistre
      2864. Uzunca-Ova Uzuncovo Hasköy
      2865. Uzuncular Deventsi Kırca Ali
      2866. Uzun-Dere Nedelino Paşmaklı(Smolyan)/Darı-Dere(Zlato-Grad)
      2867. Uzun-Güney Dılgı-Pripek Tırnova
      2868. Uzun-Hasan Trakiya E.Zağra
      2869. Uzun-Himmetler Oritsa Kırca Ali
      2870. Uzun-Kır-Ova Dılgo-Pole Filibe
      2871. Uzunlar Dlıjko Şumnu
      2872. Uzunlar Planintsi Gabrova (Gabrovo)
      2873. Uzunlar Visokovtsi Tırnova
      2874. Üç-Durak Delçevo Cuma-İ-Bala(Blagoev-Grad)
      2875. Üç-Evler - Kırca Ali
      2876. Üç-Tepe Tri-Mogili Kırca Ali
      2877. Üç-Tepe Tri-Mogoli Filibe
      2878. Ürlemiş Ezore İslimye
      2879. Ürpek Boynik Kırca Ali
      2880. Üsküdar Skutare Filibe
      2881. Üsküdar Ştit Hasköy
      2882. Üstün-El Üstina Filibe
      2883. Üşenli Botevo Varna
      2884. Ütükler Gortsvet Razgrad
      2885. Vakıf Ustrem Yanbolu
      2886. Varatlar Delçevo Razgrad
      2887. Vardun Şumnu
      2888. Vaya-Köy Dolno-Ezerovo Burgaz
      2889. Veis-Köy Bobovets H.O.Pazarcık
      2890. Veletler Verentsi E.Cuma
      2891. Veli-Baş Veliko Burgaz
      2892. Veli-Bey Milanovo Şumnu
      2893. Veli-Bey-Köy Veliçka E.Cuma
      2894. Veli-Fakı Popgrigorovo H.O.Pazarcık
      2895. Veli-Köy Velikovtsi E.Cuma
      2896. Veli-Meşe Güney Bulgaristan’da Türk Köyü
      2897. Vet-Ova Vetovo Ruscuk
      2898. Vetren Jitarovo Burgaz
      2899. Vidin Bononia Daha Sonra Bdin Sofya
      2900. Viran-Tekke Kapitan Andreevo Hasköy
      2901. Visker
      2902. Vis-Köy Tsarev-Dol Silistre
      2903. Vis-Köy Vis Kırca Ali
      2904. Vraca Vratsa Vraca (Vratsa)
      2905. Vuruşlu - Tatar-Pazarcık/Otluk Köy(Panagürişte)
      2906. Yağ-Basan-Kebir Golyama-Çinko Kırca Ali
      2907. Yağ-Basan-Sagir Malka-Çinka Kırca Ali
      2908. Yağcı Maslerevo Tırnova
      2909. Yağcılar Veselets E.Cuma
      2910. Yağ-Kanlı Dıblovo E.Zağra
      2911. Yağlar Dragomir Filibe(Plovdiv)
      2912. Yağlı Maslinovo Hasköy
      2913. Yağmur-Baba Dıjdovnik Kırca Ali
      2914. Yağmur-Köy Dıjdino Kırca Ali
      2915. Yağmurlar Dıjdovnik Kırca Ali
      2916. Yağmurlu Mokrişta Tatar Pazarcık
      2917. Yağmurluk Şumnu
      2918. Yahyalı Maslinovo Hasköy
      2919. Yalı-Çatalca Polyana Silsitre
      2920. Yalımlar Ostrets E.Cuma
      2921. Yalı-Üç-Orman Tri-Gortsi H.O.Pazarcık
      2922. Yamaç-Köy Ridovo Kırca Ali
      2923. Yamalı Propast Kırca Ali
      2924. Yamna Preselets E.Cuma
      2925. Yanaklar Novo-Selo E.Zağra
      2926. Yanaklar Yanino Kırca Ali
      2927. Yan-Bolu Yambol Yambol(Yanbolu)
      2928. Yanık-Balabanlı Asparuhovo Burgaz
      2929. Yanıklar Progorelets H.O.Pazarcık
      2930. Yanık-Ova Yankovo Şumnu
      2931. Yanuz-Dere Elhovets Paşmaklı (Smolyan)
      2932. Yapılca Travnik H.O.Pazarcık
      2933. Yaralı - Varna
      2934. Yar-Dere Ridino Kırca Ali
      2935. Yardım Pomoştitsa E.Cuma
      2936. Yarıcılar Yareilovtsi Radomir
      2937. Yar-Kese Şumnu
      2938. Yassı-Baş Ravna-Gora Varna
      2939. Yassıca Lyahovo Tatar-Pazarcık
      2940. Yassı-Koru Ravna-Gor Tatar-Pazarcık
      2941. Yassı-Tepe Vetrino Varna
      2942. Yastıkçılar Odırtsi H.O.Pazarcık
      2943. Yaşlar Perperek Kırca Ali
      2944. Yaşlı-Köy Jenda Kırca Ali
      2945. Yatacık Kitnitsa Kırca Ali
      2946. Yatacık Macarovo Hasköy
      2947. Yataklar Lojeto Kırca Ali
      2948. Yavaş-Köy Vasil-Levski E.Cuma
      2949. Yavuz-Dere Dobroselets Yanbolu
      2950. Yaya-Köy Nikolaevo İslimye
      2951. Yayla Goron-Bliznak Varna
      2952. Yayla Yagnilo Varna
      2953. Yaylacık Gorska-Polyana E.Cuma
      2954. Yaylacık Visoka-Polyana Kırca Ali
      2955. Yayla-Köy İzvortsi Tırnova(Veliko-Tırnovo)
      2956. Yayla-Köy Polyana E.Cuma
      2957. Yaylalı Kopitnik Kırca Ali
      2958. Yazıcı Pisarevo Şumnu
      2959. Yazıcılar Poruçik Çunçevo
      2960. Yazıcı-Mahalle Gorko-Pisaevo Tırnova
      2961. Yazıcı-Zade Sofya Da Mahalle
      2962. Yazla - Filibe/Hacı İlyas(Pırvo-GradDaha Sonra Boriso-Grad)
      2963. Yazla Letovnik Kırca Ali
      2964. Yazla Lyatno Şumnu(Şumen)
      2965. Yelceler Jenzifovo Kırca Ali
      2966. Yelli-Dere Vetren-Dol Tatar Pazarcık
      2967. Yemişler Ovoştnik E.Zağra (Stara-Zagora)
      2968. Yengeç-Dere Rakov-Dol Burgaz
      2969. Yeni-Balabanlar İvan-Şişmanovo Razgrad(Hezar-Grad)
      2970. Yeni-Bey Çelopeçene H.O.Pazarcık
      2971. Yeni-Beyli Malko-Kirilovo Yanbolu /Kızılağaç(Elhovo)
      2972. Yenice-Köy Stoil-Voyvoda Sliven
      2973. Yenice-Köy Tsarev-Brod Şumnu
      2974. Yenice-Köy Zlatina Varna
      2975. Yeniceler Güney Bulgaristan’da Türk Köyü
      2976. Yeni-Cuma Raven Kırca Ali
      2977. Yenice Çerna H.O.Pazarcık
      2978. Yenice Eniyo Hasköy
      2979. Yenice Novak Razgrad
      2980. Yenice-Haydar Kraişte H.O.Pazarcık
      2981. Yenice-Köy Preslavitsi Silistre
      2982. Yeni-Çayır Nova-Livada Kırca Ali
      2983. Yeni-Çeri Goryani Gabrova(Gabrovo)
      2984. Yeni-Çeşme Medovo Hacı Oğlu Pazarcık
      2985. Yeni-Derviş Novo-Oryahovo Varna
      2986. Yeni-Han Novi-Han Sofya
      2987. Yeni-Köy Aleksandrovo E.Cuma
      2988. Yeni-Köy Brestovitsa Filibe
      2989. Yeni-Köy Çernitsa Burgaz
      2990. Yeni-Köy Dılgo-Pol(Eski Adı Novo-Selo Varna/Pir-İ Vadi(Provadiya
      2991. Yeni-Köy Kaluşevo Hasköy
      2992. Yeni-Köy Kumanovo Varna
      2993. Yeni-Köy Mladinovo Mustafa Paşa-Svilen-Grad
      2994. Yeni-Köy Mramor Yanbolu
      2995. Yeni-Köy Nikolaevo E.Zağra
      2996. Yeni-Köy Novaçevo Sliven
      2997. Yeni-Köy Novo-Selo Kutlu-Viçe
      2998. Yeni-Köy Novo-Selo Plevne
      2999. Yeni-Köy Novo-Selo Ruscuk
      3000. Yeni-Köy Novo-Selo Sofya
      3001. Yeni-Köy Novo-Selo Şumnu
      3002. Yeni-Köy Novo-Selo Tatar Pazarcık/Peştere
      3003. Yeni-Köy Novo-Selo Troyan
      3004. Yeni-Köy Novo-Selo Vidin
      3005. Yeni-Köy Priseltsi Burgaz
      3006. Yeni-Köy Rezovo Burgaz
      3007. Yeni-Köy Tsar-Kalonyan Filibe
      3008. Yeni-Köy Vetren Tatar-Pazarcık
      3009. Yeni-Köy Visoka-Polyana Şumnu
      3010. Yeni-Köy (Kara-Murat Köyünün 3011. Öteki Türkçe Adı) Batenberg H.O.Pazarcık
      3012. Yeni-Mahalle Garvanovo Hasköy
      3013. Yeni-Mahalle Lozitsa Burgaz
      3014. Yeni-Mahalle Lüpka E.Zağra
      3015. Yeni-Mahalle Lülin Yan Bolu
      3016. Yeni-Mahalle Mejden Sşlşstre
      3017. Yeni-Mahalle Nova-Mahalla E.Zağra
      3018. Yeni-Mahalle Novakovo Varna
      3019. Yeni-Mahalle Nova-Selişte İslimye
      3020. Yeni-Mahalle Novo-Selo Filibe
      3021. Yeni-Mahalle Odrintsi H.O.Pazarcık
      3022. Yeni-Mahalle Radinka Sliven
      3023. Yeni-Mahalle Zavoya Kırca Ali
      3024. Yeni-Paslı Kamenovo İslimye
      3025. Yeni-Pazar Novi-Pazar Şumnu
      3026. Yeni-Şar-Köy Gorno-Novo Selo E.Zağra
      3027. Yeni-Şehir Nov-Grad Tırnova
      3028. Yeni-Zağra Novo-Zagora Sliven
      3029. Yere-Basan Krivo-Pole Hasköy
      3030. Yesirce Enevo H.O.Pazarcık
      3031. Yeşil-Ova Zelana-Morava E.Cuma
      3032. Yeşil-Tepe Şumnu
      3033. Yılancılar Zmeyno E.Cuma/Osman Pazarı
      3034. Yılanlık Zmeevo H.O.Pazarcık
      3035. Yoğurtçu Lübenovo Filibe
      3036. Yoğurtçu Mlekarovo Sliven
      3037. Yoğurtçular Mogilyane Kırca Ali
      3038. Yukarı-Almalı Gorno-Yabılkovo Burgaz
      3039. Yukarı-Banya Gorna Banya Köstendil
      3040. Yukarı-Banya Gorna Banya Sofya
      3041. Yukarı-Çiftlik Gorno-Çiftik Varna
      3042. Yukarı-Damlalı Gorno-Slaveykovo Varna
      3043. Yukarı-Dere-Köy Momçilovtsi Paşmaklı
      3044. Yukarı-Hüseyinler Gorno-Hubavka E.Cuma
      3045. Yukarı-İsiva Gorno-İzvorovo E.Zağra
      3046. Yukarı-Kale Gorno-Kale Kırcaali
      3047. Yukarı-Kap-Dağ Gorno-Kabdal E.Cuma
      3048. Yukarı-Karalar Gorno-Krepost Kırca Ali
      3049. Yukarı-Keçeliler Gorno-Kozarevo E.Cuma
      3050. Yukarı-Köseler Karavelovo Filibe
      3051. Yukarı-Köy Boyan-Civgrats Şumnu
      3052. Yukarı-Kumluca Gorno-Kumluca, Kurumova Varna
      3053. Yukarı-Lukovit Lukovit Lofça
      3054. Yukarı-Mahalle Gorno-Mahala Filibe
      3055. Yukarı-Musa-Bey Gorni-İzvor H.O.Pazarcık
      3056. Yukarı-Orman Ladarevo Cumai Bala
      3057. Yukarı-Rah-Ova Gorno-Orehovitsa Tırnova
      3058. Yukarı-Sahrane Gorno-Sahrane E.Zağra
      3059. Yukarı-Toz-Patlar Gorno-Rozitsa E.Cuma
      3060. Yukarı-Turgan Gorno-Turgan Lom
      3061. Yukarı-Übrü-Eren Gorno-Seltsi Kırca Ali
      3062. Yukarı-Yeni-Köy Gorno-Novo Selo Tırnova
      3063. Yumrukkaya Pestnik Tırnova
      3064. Yumrukkaya Sinio Kamene
      3065. Yunus-Abdal Yonkovo Razgrad
      3066. Yunusca İvanovo Hasköy
      3067. Yunuscular Balkantsi H.O.Pazarcık
      3068. Yunus-Köy Zvınarka Kırca Ali
      3069. Yunuslar Prelez Razgrad
      3070. Yunus-Pınar Kaloyan Varna
      3071. Yunus-Viran Bubina Kırca Ali
      3072. Yura Yuri Kırca Ali
      3073. Yurtluk On-Ogur H.O.Pazarcık
      3074. Yurtluk-Altı Şumnu
      3075. Yusuf-Çobanlar Mrejiçko Burgaz
      3076. Yusuf-Hanlar Balkanski Tırnova
      3077. Yusuflar İsuflar Yanbolu
      3078. Yusuflar Preslav Filibe
      3079. Yusuflu Beronovo Burgaz
      3080. Yusuhanlar Pristoe Şumnu
      3081. Yuva-Büyük Stavri-Dimitriovo Hasköy
      3082. Yürekler Sırtsevo Sliven
      3083. Yürük Darets Kırca Ali
      3084. Yürük-Hacı Stanovets Şumnu
      3085. Yürükler Borimeçkovo Tatar Pazarcık
      3086. Yürükler Gıskovo Kırca Ali
      3087. Yürükler Gurkovo Sofya
      3088. Yürükler Kamen-Bryak H.O.Pazarcık
      3089. Yürükler Kamenari Tırnova
      3090. Yürükler Kırpaçevo Lofça
      3091. Yürükler Nikolaevo Tırnova
      3092. Yürükler Ruets E.Cuma
      3093. Yürükler Seslovo Razgrad
      3094. Yürükler Stanovets Şumnu
      3095. Yürükler Şişmanovo Hasköy
      3096. Yürükler Vladislav Tırnova
      3097. Yüşepli Botevo Varna
      3098. Yüzsüzler Stalevo Hasköy
      3099. Zağarlı Veliçkovo Tatarpazarcık
      3100. Zağarlı-Köy Stedinenie E.Cuma
      3101. Zarniç Zarnik Silistre
      3102. Zavut Zavet Razgrad
      3103. Zincirli Verigovo Filibe
      3104. Zincirli-Kuyucuk Rakovski Razgrad
      3105. Ziştovi Sviştov Tırnova
      3106. Zurnacılar Manolovo Kırca Ali
      3107. Ağaç-evli Sofya
      3108. Ahlan-ova Brani-pole Filibe
      3109. Akçe-kilise Sofya
      3110. Alat-baba Şumnu/Bela
      3111. Aşağı-singarya Jostovo,Hacı Dimovo Cuma-i-Balâ(blovgoevgrad)
      3112. Aşağı-voden Dolni-Voden Filibe
      3113. Avanlar Gerl-ova (deliorman bölgesinde)
      3114. Dağlar-başı Şumen
      3115. Balcı-bölük Kırcaali
      3116. Batanlar Temelkovo Pernik
      3117. Bayhanlı Sofya
      3118. Belegler Gerl-ova (deliorman bölgesinde)
      3119. Boğaz Şumnu
      3120. Boğaz-Kesen Presyak
      3121. Canarlar Kırca Ali
      3122. Çayır-dere Şumnu
      3123. Çayır-köy Deli orman yöresi Şeraniçko ya yakınında
      3124. Çekan Çekanets -
      3125. Çeren
      3126. Çıkancı Sofya
      3127. Çirik Çirikovo
      3128. Çoban-mahalle Şumnu
      3129. Danişmentli Sofya
      3130. Demir-hisar
      3131. Doğanca(doğancı) Sofya
      3132. Doğancı-Mahmut Sofya
      3133. Doğancıl Osen
      3134. Doğancılar Sofya
      3135. Domuzluk Şumnu
      3136. Dupniçe Dupnitsa,marekstanke-Dimitrov Köstendil
      3137. Düz-bayır Şumnu
      3138. Düzlük Şumnu
      3139. Ercil Kırca Ali
      3140. Fıçıcılar Şumnu
      3141. Furladan Hacıoğlu pazarcık
      3142. Gelembe(GELENBE) Sofya
      3143. Göksü ile Yenice köyü birleşmiş.
      3144. Güvençler
      3145. Hamarat Şumnu
      3146. Harman kuyusu (Süleymanlı) Kardam H.Oğlu pazarcık H.Oğlu pazarcık
      3147. Hatipler Razgrad
      3148. Haydar-ova Oreşnik Cuma-İ-Balâ
      3149. Hayrat Silistre
      3150. Höyük( Ükke)Üğük Şumnu
      3151. Islahane Şumnu
      3152. İnce-bayır Şumnu
      3153. İstanimaka Stanimaka(asenov-grad filibe
      3154. İzor-Mahmut
      3155. Kab-dağı Şumnu
      3156. Kalakoç-dere Şumnu
      3157. Karalar(kara-Aliler) Çerna
      3158. Karamanova(Karaman)
      3159. Karşı-yaka Şumnu
      3160. Kasaplar-tabyası Şumnu
      3161. Kasım-çeşme Şumnu
      3162. Kasımoğlu-mahalle Yanbolu
      3163. Kavaklık Şumnu
      3164. Kavlak Şumnu
      3165. Kayınlık Şumnu
      3166. Kerçan Şumnu
      3167. Kıllak Şumnu
      3168. Kız-bayır Şumnu
      3169. Kispetli Karaovov
      3170. Koç-ova koçovo Şumnu
      3171. Kortalık Şumnu
      3172. Köstence-derbendi Sofya
      3173. Köşkler Şumnu
      3174. Kule(Adliye) kula
      3175. Kurşunlu Sofya da mahalle
      3176. Kuz-bayır Şumnu
      3177. Küçükler Gerl-ova Deli orman yöresi
      3178. Külevce Şumnu
      3179. Küplüce Şumnu
      3180. Mansur-köy Sofya
      3181. Oba
      3182. Omur-bey stambolovo Tırnova
      3183. Otluca Trevna H.O.Pazarcık
      3184. Salmanlar Şumnu
      3185. Su-sığırlık Şumnu
      3186. Sultan-köy(sultanlar) Sultantsi *tsarevtsi
      3187. Şabanlı Yanbolu
      3188. Taşlık Sofya
      3189. Tekke-dere Şumnu
      3190. Tunafça Alaca hisar/Koznik
      3191. Tuzluk Slannik
      3192. Vardun Şumnu
      3193. Yağmurluk Şumnu
      3194. Yar-kese Şumnu
      3195. Yazıcı-zade Sofya
      3196. Yere-basan Krivo-pole Hasköy
      3197. Yeşil-tepe Şumnu
      3198. Yukarı-köseler Karavelovo Filibe
      3199. Yurtluk-altı Şumnu



      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |
      çocukluğum bu mesajı paylaştı
      _____________________________

      Kanunlar Örümcek Ağına Benzer, Büyük Sinekler Delip Geçer, Küçük Sinekler takılıp Kalır.
    • Çavuş
      41 Mesaj
      24 Mart 2010 17:37:52
      Babamın köyü, Silistre'ye bağlı Koçular imiş... 1934'te göç ettikleri dönemde, Bulgaristan değil, Romanya'ya bağlı topraklar imiş... (Elazığ depreminde büyük hasar gören Kovancılar köyü ahalisinin göç ettiği topraklar gibi)
      Yukarıda listede göremedim Koçular Köyü'nü.
      Başka kaynaklardan araştırdığımda Koçular olarak değil, Koçlar olarak çıktı karşıma... (Ancak babamın nüfus cüzdanında Koçular diye geçiyor ve akrabalar dahil köyün ismini öyle telaffuz ediyorlardı)
      Google'dan baktığımda, babamın tarif ettiği gibi, Küçük Kaynarca'nın yakınında, etrafında ormanlar var. Şimdiki adı Voynova olarak geçiyor.. Romanya sınırına yakın bir yerde...



      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |
      _____________________________

    • Yarbay
      4199 Mesaj
      24 Mart 2010 17:51:21
      Benim anne tarafı da Varna - Türk Arnavutlar köyündenmiş. 1935'te gelmişler buraya...

      Baba tarafı da Bulgaristan göçmeni ama ne taraf onu tam olarak bilmiyorum...



      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |
      _____________________________

      2001 FIAT BRAVO 1.6 SX
    • Binbaşı
      1777 Mesaj
      24 Mart 2010 17:55:26
      Gerçekten çok uzun listeymiş farenin ortasındaki dalgayı indire indire yoruldum.


      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |
      _____________________________


      Betrayer... in truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes see what others cannot. That sometimes the hand of fate must be forced!
      Now, go forth. Unleash the Tides of Doom, upon all those who would oppose us.
    • Binbaşı
      1331 Mesaj
      24 Mart 2010 17:58:57
      bu totosu büyük ermeniler toprak istiyorlar ya acayip sinirlerim bozuluyor

      ulen savaşta kaybedilen topraklar geri alınsaydı en azından çok uzun süre hükmettiğimiz güney doğu avrupa bizimdi

      ama yok, biz eldekini bile bölmeye çalışırız

      o kadarda gerizekalıyız, ötesi yok



      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |
      _____________________________

      if it's not boeing i'm not going
    • Yarbay
      2336 Mesaj
      24 Mart 2010 17:59:58
      Bizim anne - baba tarafı komple Bulgaristan Göçmeni, Dedem iyi bilirdide köyleri yanımda değil şuan.


      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |
      _____________________________

    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      24 Mart 2010 18:00:07
      Çok sağol bunun Yunanistan versiyonu varsa onuda koyabilirmisin?


      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |
      _____________________________

    • Yüzbaşı
      845 Mesaj
      24 Mart 2010 18:11:56
      benim bütün sülalem bulgaristan göçmeni babamlar 1989'da gelmiş.Akrabalarımızdan bazıları Bulgaristan'da bazıları Türkiye'de


      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |
      _____________________________

    • Er
      2 Mesaj
      14 Aralık 2011 14:36:32
      gerek baba tarafım gerek anne tarafım bulgaristan pravadı veya şimdiki adı ile pravadyalı baba tarafım kambur islamlardan (listede göremedim)..anne tarafım çavdar hasanlardan sonraki lakabı ile mahmut hasanlardan (listede bunuda göremedim)...

      bunlar pravadının iki ayrı mahallesinden birisi deli hüseyin mahallesi diğeri karaahmet mahallesinden,belki hala akrabalarım vardır ama büyükler öldü bizlerde büyüklerimizden duyduğumuz kadarı ile biliyoruz ama şu var ki ben göçmenoğluyum....



      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |
      _____________________________

      ucuz olsun iyi olsun kayseri işi olsun...
    • Yarbay
      2060 Mesaj
      27 Mart 2012 18:33:07
      Arkadaşlar bulgaristandaki rahman aşıklar okorş yada musalar okorş her neyse bana bu köyün muhtarının telefonu gerek bilen var ise yazarsa sevinirim.


      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      _____________________________

    • Binbaşı
      1772 Mesaj
      27 Mart 2012 18:35:53
      Yalnız doğu trakya'da Rum Iğdır'da Ermeni Artvin Ağrı'da Rum Gürcü köyleri olabilir.Ama Türk köylerinin sayısı gerçekten fazlaymış


      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |
      _____________________________

    • Yüzbaşı
      258 Mesaj
      27 Mart 2012 18:46:49
      quote:

      Orijinalden alıntı: janjanahmet

      Arkadaşlar bulgaristandaki rahman aşıklar okorş yada musalar okorş her neyse bana bu köyün muhtarının telefonu gerek bilen var ise yazarsa sevinirim.

      benim buyukdedemlerde rahman asiklardan goc etmisler



      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      _____________________________

    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      27 Mart 2012 18:51:40
      2248. Nuh-Sel Novo-Selo Şumnu

      Geçen yaz gittik ss atabilirim bi ara



      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |
      _____________________________


      Fernandes mükemmel olabilir,Buda size koyabilir
    • Yarbay
      2060 Mesaj
      27 Mart 2012 18:55:11
      quote:

      Orijinalden alıntı: kievli


      Alıntıları Göster


      benim buyukdedemlerde rahman asiklardan goc etmisler

      Babamın bir arkadaşı varmış orda onun için arıyorum.



      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |
      _____________________________

    • Yüzbaşı
      689 Mesaj
      27 Mart 2012 19:04:34
      Annem muhacır, dedeleri bulgaristandan göç etmişler Pazarcıkta hala akrabaları var ama hangi pazarcık bilmiyorum, zira liste pazarcık kaynıyor


      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |
      _____________________________


    • Çavuş
      44 Mesaj
      03 Mayıs 2012 12:44:46
      quote:

      1790. Kiralar Pıtnikovo Hasköy
      72. Ak Pınar Bel Kladenets Has Köy

      Annem banam bu köylerden bende buralarda büyüdüm asıl köy kiralar köyü :) zaten iki köy birbirine çok yakındır. bu köylerden olan var mı başka



      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      _____________________________

    • Teğmen
      153 Mesaj
      03 Mayıs 2012 12:49:25
      Romanya'yı unutmayın... varmı ordan göçen bizim gibi ?


      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      _____________________________

    • Yarbay
      2679 Mesaj
      03 Mayıs 2012 12:50:36
      Hepsini okudum, ibretlik paylaşım


      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |
      _____________________________

      5'-TATAAA-3'
    • Bölüm Yetkilisi
      6161 Mesaj
      03 Mayıs 2012 12:50:44
      Ilk mesajdakı metne dair lutfen alıntı yapmayalım


      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |
      _____________________________

      KafSinKaf(since 1912)
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.