Şimdi Ara

EURO 2024 (Ana Konu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
641
Cevap
2
Favori
10.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Portekiz

Türkiye

Çekya

C yolu play-off galibi (Gürcistan, Lüksemburg, Yunanistan, Kazakistan)

Euro 2024 Elemeler Grup D

EURO 2024 (Ana Konu)

2024 Avrupa Futbol Şampiyonası elemeleri, 2024 Avrupa Futbol Şampiyonasına katılacak 24 ülke takımını belirlemek için 2023 Mart ayı ile 2024 Mart ayları arasında yapılan eleme maçları bütününü kapsamaktadır. Ev sahibi Almanya ve yasaklı Rusya dışında 53 millî takım elemelerde yer almıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YOURMOVE -- 3 Aralık 2023; 10:19:26 >

• Tam disimize gore layik oldugumuz grup helal olsun.

Bu arada alfabetik bile olsa burda bile sonuncuyuz vay be....

• Şenol ulan içine ettin milli takımın ne işimiz var lan bizim bu grupta.

Bu maçlar sonucunda mi çıkıyoruz b grubuna nasıl oluyor sistem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Andres Escobar -- 1 Haziran 2022; 12:19:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maçı TRT 1 naklen yayınlayacak.

• Çok gereksiz bir organizasyon , hiç milli olamamış gençler oynasın .

• neilblack kullanıcısına yanıt

Konferans ligi gibi gereksiz haklısınız. Günümüz futbol patronlarının işi bu gereksiz şeyler.

Dünya kupası vardır, Avrupa futbol şampiyonası vardır. Uluslar ligi çok saçma.

• Hazırlık maçları için neden bu kadar zayıf rakipler seçmişiz diye düşünürken resmi maç olduğunu fark ettim.Gerçekten ülke futbolunun ne durumda olduğunun özeti şu grup.Litvanya ,Faroe Adaları ve Lüksemburg ile aynı klasmana gelmişiz ahhahah.

• All Nightmare kullanıcısına yanıt

Faroe bizi yenerse şaşırmam :) çünkü bizimkiler ruhsuz. Benim hiçbir beklentim yok. Baktım Uluslar liginin konusu yok açayım dedim. Rezil oluşumuzu tartışırız :)

• İlk 11'i:

Türkiye: Uğurcan | Mert, Merih, Çağlar, Ferdi | Dorukhan | Cengiz, Hakan, Kerem | Enes, Halil

Faroe Adaları: Nielsen | Joensen, Faero, Askhyam, Davidsen, Sörensen | Vatinhammar, Hansson, Jonsson | Vatnhamar, Johannesen 

• 3lüden çabuk vazgeçmiş

• Ne kadar zevksiz bir maç ya

• YOURMOVE kullanıcısına yanıt

Arda gulerın yaşına bakılmaksızın korkusuzca mıllı takıma cagrılması lazım acil. Skora etkı edecek tek adam. O oymadın mı oyun zevklı oluyor. Şova dönuyor. Arda sahadaki bırcok futbolcudan daha ıyı oynar. Hepımız emınız. Turkıyenın ranoldosunu oynatılmadıgını gördukce uzuluyoruz...

• Kerem ve Halil sahada emanet gibi duruyorlar. EURO 2024 (Ana Konu) 

• wakara kullanıcısına yanıt

Arda değil Benzema gelse bu takımda iş yapmaz.

• Defansın önünde sadece Dorukhan var, Hakan hep ileri gidiyor. Bence oraya Orkun şart ben olsam ikinci yarı Halil - Orkun değişikliği yapardım. Lüksemburg ile oynuyor olsaydık bu kadar rahat olamazdık zaten biz böyle giderse grubu 2. tamamlarız. 4-2-3-1 gibi sistemle çıkarsak grubu 1. tamamlarız ama 4-1-3-2 gibi bir macera aramamak lazım.

4-1-3-2 sevdası ile devam edersek muhtemel grup sıralaması bu olur.

1-Lüksemburg

2-Türkiye

3-Faroe Adaları

4-Litvanya (En kolay takım grupta, 2 maçtan da 3 puan alamıyorsan yazıklar olsun.)

• Cengiz'in gölündeki ofsayt nasıl bir ofsayt öyle yaw? Resmen adamın burun kıllarından ofsayt yakaladılar. Bu tip pozisyonlarda bu uygulama hiç iyi olmadı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuanda en iyi forvet Serdar Dursun gibi gözüküyor ama oda kaleye bakmadan şut çekiyo futbolla alakaları yok. Milli takıma doğru düzgün forvet gelmezse Faroe Adaları seviyesinde oynamaya devam ederiz.

• Kalan maçlarda da maçı rakip alana yığmamız gerekecek, ceza saha içinde yetersiz de olsa serdar dursun kesinlikle ilk 11 olmalı. Mert Hakan gibi ekstra koşu yapabilen opsiyonlar kullanılmadığı için çift forvet devam etmemiz lazım, Halil ya da enesten de Halil daha iyi gözüktü ama ikisinden biri 2. forvet olarak baya iş yapabilir. Salih hakan dorukhan gayet yeterli, arka tarafa çok iş dusmese de gerektiğinden iyi. Cengiz zaten takımın starı bir şey demye gerek yok. Kerem de bu savruklukta devam ederse terste de olsa yunusu oynatırim daha iyi. 1-2 sene sonra arda güler bu takımı uçurur ama bence, belki dünya kupasına bile götürebilir ondan umutluyum.

• A Milli Futbol Takımı, Uluslar Ligi'ne Faroe Adaları galibiyetle başladı. Sıcak havada oynanan maçta millilerimiz zayıf rakibinin direncini ikinci yarıda kırdı. Türkiye rakibini 4-0 mağlup etti.

En iyi haberi sözcü yapmış. Zayıf rakip..

Bu takımlar ile havaya girmemek lazım.

• volvox7 kullanıcısına yanıt

Arda gulerın takıma alınacagını kım soyledı. Almazlar, alsalar da oynatmazlar.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.