Şimdi Ara

UEFA Europa League Son 32 Turu 1. Maçı FENERBAHCE-LOKOMOTIV MOSKOVA 16.02.16 / 19:00 (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.243
Cevap
2
Favori
13.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu Fener,Lokomotifi paspas eder paspas.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeremiKılarksın

Şu avrupa maçlarında hep aklıma Benfica maçları aklıma geliyor duygulanıyorum. İlk maçta Kuyt ve Sow'un direkten dönen topları, Baroni'nin kaçan penaltısını harırlıyorum, Baroninin annesine bir selam gönderiyorum. İkinci maçta kabus gibi bir maçtı 10 yıl yaşlandım izlerken. Bir de Selçuk Şahin oynamıştı Meireles Topal sakattı. Tam bir dramdı yani. Umarım bu sene böyle şanssızlıklar yaşamayız.

Sow filan varken baroni nin penaltı kullanması hataydı:D
  • Niasse ayrılmış takımdan 2-0 FENER alır
  • Fenerliyim ama lokomotif alır. Takım ÇÖP

• Fenerbahçe'ye canı gönülden başarılar.
  • RVP bu işi çözer, ona bırakalım arkamiza yaslanip izleyelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konuyu senin açtığın iyi oldu
  • 2-0 alırız
  • Oumar Niasse gitti. Buna rağmen yenemeyeceğimizi düşünüyorum.

1-1 2-2 gibi bir sonuçla biter maç. Belki mağlup da olabiliriz.

Vitor sıkıcı defansif bir oyun oynatacak, diego yok zaten ozan josef mehmet topal üçlüsü. 10 numara olmadan maç yapacağız
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeremiKılarksın

Şu avrupa maçlarında hep aklıma Benfica maçları aklıma geliyor duygulanıyorum. İlk maçta Kuyt ve Sow'un direkten dönen topları, Baroni'nin kaçan penaltısını harırlıyorum, Baroninin annesine bir selam gönderiyorum. İkinci maçta kabus gibi bir maçtı 10 yıl yaşlandım izlerken. Bir de Selçuk Şahin oynamıştı Meireles Topal sakattı. Tam bir dramdı yani. Umarım bu sene böyle şanssızlıklar yaşamayız.

Sus ya sus.Nolur sus.Bu arada bende baroniye penaltı kullandıracak hocaya çok slm gonderiyorum.

• 0-0 bitmezse ve yenersek tur bizim.

• huseyinadukeeee kullanıcısına yanıt
    Susmam mümkün mü. Unutamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: IspanakLord

FB ALAMAZ BU MAÇI

LOKOMOTİFTE NİAS VAR

Artık yok
  • 3-0 FB alır,rahat geçer bu turu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence ilk 11 Volkan ş RVP olmalı şen rvp ile bence en uyumlu kişi

RVP
    VOLKAN Ş.
    NANİ ALPER
    ozan
    topal
    h. ali gökhan
    kjear alves

oyuna böyle başlanmalı bence duruma göre ortasaha dandik çıkarsa yada baskıyı çok yersek souza yada meireles ozanın yerine alınabilinir.
  • Tabikide Lokomotiv Moskova'yı tutacağız.MS2 hiç bu kadar banko olmamıştı.Atak yapamayan fener,Diego'suz daha da beter olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Esekgibenkoylu

Tabikide Lokomotiv Moskova'yı tutacağız.MS2 hiç bu kadar banko olmamıştı.Atak yapamayan fener,Diego'suz daha da beter olacaktır.

aynen knk uefada finalde misiniz ha pardon 3-1 yenilip elenen takımın taraftarı :D :D:D:
  • 4 defans 5 on libero tek forvet taktiği ile vitor yine alisilmayani yapılamayani yapmaya çalışacak.

• Gol yerseniz elenirsiniz VP de bunun farkında o yüzden baya defansif oynatır. Bir de geçen bir istatistik gördüm son haftalarda top kayıplarınız artmış yine aynısı bu maçta da olursa hızlı hücumlarla golü yiyebilirsiniz. Tahminim 1-1 veya 1-2.

• ses gidene kadar okul açıkta tezahürat yapacağım. rusları eli boş göndermek lazım 3-0 falan olur farklı bir skor bekliyorum
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.