Şimdi Ara

ucuza orjinal windows alma rehberi (güncel paypal açık) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
726
Cevap
43
Favori
36.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dulcet

quote:

Orijinalden alıntı: NONAM2

paypal tekrardan açık, alım yapmayacaklar uzak dursun.... http://www.wmcentre.net/des.php?noc=1754916

NONAM2 çalışmanız ve paylaşımınız için çok teşekkürler, gerçekten faydalı ve açıklayıcı olmuş.

Fakat Windows 10 yükseltme rezervasyon bildirimi henüz gelmedi tüm güncelleştirmeleri yapmama rağmen. Sizin verdiğiniz linkten almıştım. Yükseltme teklifini nasıl aktif hale getirebilirim fikri olan var mı?

hayırlı olsun, bu konuyu inceleyebilirsiniz, http://forum.donanimhaber.com/m_106502727/tm.htm

linkini verdiğim yerden iso indirdiyseniz ve format atarak almış olduğunuz keyle kurarsanız, online etkinleştirme yapıyor....

kurduktan sonra ilk işiniz denetim masasından sistem sayfasını açmak, ordan (oto etkinleştirilmemişse) manuel etinleştirmek olsun, (not:keyi tekrardan girmiyorsunuz, sadece etkinleştirin)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9978C176-E -- 6 Temmuz 2015; 21:56:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: GLMD

Paylaşım için teşekkürler bende bir lisans aldım sayende isoyuda indirdim ama dvd kalmamış bellekte işyerinde yani daha kuramadım inşallah yarına

inşallah, linkini verdiğim yerden iso indirdiyseniz ve format atarak almış olduğunuz keyle kurarsanız, online etkinleştirme yapıyor....

kurduktan sonra ilk işiniz denetim masasından sistem sayfasını açmak, ordan (oto etkinleştirilmemişse) manuel etinleştirmek olsun, (not:keyi tekrardan girmiyorsunuz, sadece etkinleştirin), hayırlı olsun....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9978C176-E -- 6 Temmuz 2015; 21:54:43 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dulcet

quote:

paypal tekrardan açık, alım yapmayacaklar uzak dursun.... http://www.wmcentre.net/des.php?noc=1754916

NONAM2 çalışmanız ve paylaşımınız için çok teşekkürler, gerçekten faydalı ve açıklayıcı olmuş.

Fakat Windows 10 yükseltme rezervasyon bildirimi henüz gelmedi tüm güncelleştirmeleri yapmama rağmen. Sizin verdiğiniz linkten almıştım. Yükseltme teklifini nasıl aktif hale getirebilirim fikri olan var mı?

hayırlı olsun, bu konuyu inceleyebilirsiniz, http://forum.donanimhaber.com/m_106502727/tm.htm

linkini verdiğim yerden iso indirdiyseniz ve format atarak almış olduğunuz keyle kurarsanız, online etkinleştirme yapıyor....

kurduktan sonra ilk işiniz denetim masasından sistem sayfasını açmak, ordan (oto etkinleştirilmemişse) manuel etinleştirmek olsun, (not:keyi tekrardan girmiyorsunuz, sadece etkinleştirin)

Çok teşekkürler, bunu da iş yorgunluğu üzerine uzun uzadıya araştırmadan halletmiş oldum. Rezervasyon yapıldı, simge belirdi.

Aslında çok yabancı değilim daha önce geçen sene G2A'den Windows Pro almıştım yine aktive de edilmişti sorunsuzca fakat aylar sonra format atmam gerektiğinde key kullanılamaz olmuştu. Ben de o yüzden almak istemiştim. Belki de sizin verdiğiniz linkten veya skype kullanarak etkinleştirsem olacaktı yine. Neyse bir pc daha var ona yüklerim :-)

Ama bu görmüş olduğum siteler arasında en uygun fiyatlı satış yapanı gerçekten. Ah bir de paypal standart olsa harika olurdu. :-)

• dulcet kullanıcısına yanıt
    keyler sağlam ve orjinal,

scrip kodlarla kontrolünü yaptığımda direkt microsoftan almış olduğum keyle aynı ve bütün özelliklerine sahip,

önemli olan sağlam satıcılara rastlamak, (aynı keyi başkalarına satmayan veya kısıtlı özelliklere sahip keyleri satmayan kişilere rastlamak)

keyin son kullanım ömrüde sınırsız görünüyor,

merak edenler için kodları tekrardan yazıyorum....

cmd çalıştırın

slmgr.vbs /dli lisans bilgisini görüntüler

ucuza orjinal windows alma rehberi (güncel  paypal açık)

slmgr.vbs /xpr geçerli lisans durumunun sona erme tarihi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9978C176-E -- 6 Temmuz 2015; 22:56:42 >

• konuyu bölmek istemem ancak şöyle bir durum var, burada "LEGAL" olan hiç bir durum yok maalesef. aldığınız keyler, kurduğunuz ürünlerin tamamı "lisanssız" kategorisinde. Türkiye sınırları içerisinde aldığınız/kullandığınız ürün ile ilgili bir "alım faturası" sunamadığınız sürece o yazılım lisanssız demektir. ha sadece güncellemeler, aktivasyon vs. konularında işleri hızlandırır ancak kesinlikle "LEGAL" değil :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: flowest

konuyu bölmek istemem ancak şöyle bir durum var, burada "LEGAL" olan hiç bir durum yok maalesef. aldığınız keyler, kurduğunuz ürünlerin tamamı "lisanssız" kategorisinde. Türkiye sınırları içerisinde aldığınız/kullandığınız ürün ile ilgili bir "alım faturası" sunamadığınız sürece o yazılım lisanssız demektir. ha sadece güncellemeler, aktivasyon vs. konularında işleri hızlandırır ancak kesinlikle "LEGAL" değil :)

hiç yorma beynini böyle şeylere, takılma böyle şeylere,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9978C176-E -- 7 Temmuz 2015; 4:19:40 >
  • hoşunuza (insanların ucuza orjinal windows kullanmaları) gitmiyorsa satış yapan siteyi şikayet edin, bakalım microsoft size ne cevap verecek....

şikeyet edeceğiniz linkhttp://www.wmcentre.net/lg.php?s=13978 hadi bakalım kolay gelsin....
  • Tesekkürler üstadim bende aldim verdiginiz linkten, suan gelen key ile windows 8.1 iniyor sanirim haftasonunda da yüklerim
  • flowest F kullanıcısına yanıt
    Sirketler icin haklisin kardesim. Ancak bireysel olarak evde kullanacaksan al kullan hic sorun degil. En azindan yasal ve Microsoft tarafinda gecerli. Ancak soyle bir durum var. Muhtemelen bu satilan keylerin cogu ogrenci lisansi olan keyler yani 1 yil sonra kendi kendilerini imha edecekler. Umari bu sekilde degildir herkes ucuza hem windows sahibi olmus olur hem de windows10 hakki almis olur.
  • Merhabalar, ben dizüstü bilgisayarımda lisanslı windows kullanıyorum, amacım office2013 satın almak, TR fiyatları yüksek crack yapsam windows lisansımıda etkileyecek, buradan almaya çalışıyorum office lisansı ama kredi kartı kabul etmiyor birtürlü siteye üye olup kartımıda ekledim ama sonuç alamadım, TR kredi kartı ile satın alma işlemi yapan oldumu acaba aranızda, cevaplarsanız sevinirim, iyi forumlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oduranli

Sirketler icin haklisin kardesim. Ancak bireysel olarak evde kullanacaksan al kullan hic sorun degil. En azindan yasal ve Microsoft tarafinda gecerli. Ancak soyle bir durum var. Muhtemelen bu satilan keylerin cogu ogrenci lisansi olan keyler yani 1 yil sonra kendi kendilerini imha edecekler. Umari bu sekilde degildir herkes ucuza hem windows sahibi olmus olur hem de windows10 hakki almis olur.

Hayır imha olmuyorlar 1yıldan evvel ben satın almıştım tüm keyler hala aktif...
  • SysEdit kullanıcısına yanıt
    Demek ki ogrenci lisansi degillermis.
    Bazi uyaniklar dreamspark uzerinden aldiklari keyleri cok ucuza satiyorlardi. Ilk aktivasyondan itibaren bu keyler bir yil gecerli ertesi sene gene ogrenciligini ispat edersen alip kullaniyorsun tabi ispat edemedigin icin de elinde patliyordu :)
  • bilgilendirmeler için tşklr,

ama buranın nedeni ne olursa olsun tartışma meydanına dönmesini istemiyorum,

zati en geç gelecek ayın ikisi olmak üzre ayın 29'da sileceğim konuyu,

burdaki fırsat bir pizza yada 2 hamburger parasına verilen bişey,

pizza yada haburger dediğin 5 dk da bitiyor tükeniyor, 2 saat sonra açlık hissediyorsun tekrardan,

yani, şanlıysak (bende aldım çünkü) keyler sınırsız kullanıma sahip keylerden,

9.7 dolarlığın yanında 40 dolarlık paypal desteği olan fırsat ta var, ama her ihtimale karşı ve yüksek fiyatından dolayı link vermiyorum,

ve alanlar için, içiniz rahat olsun, 90 dolar değil 9 dolar veriyorsunuz,

konunun başın dediğim gibi alım yapacaklar kararlarını verip sorumluluk onlarda olacak şekilde alım yapsın,

sonra karşıma çıkıpta 2 hamburgerin hesabını yapmasın....

ve tekrar açıklıyorum,

bende hem microsofttan, hemde 9.7 dolara alınmış keyden var,

script kodlala kontrol ettim, 2'sininde bütün özellikleri aynı çıktı....

halen kuşku duyanlar uzak dursun....

not:önemli olan sağlam satıcılara rastlamak, (aynı keyi başkalarına satmayan veya kısıtlı özelliklere sahip keyleri satmayan kişilere rastlamak)

keyin son kullanım ömrüde sınırsız görünüyor,

merak edenler için kodları tekrardan yazıyorum....

cmd çalıştırın

slmgr.vbs /dli lisans bilgisini görüntüler

slmgr.vbs /xpr geçerli lisans durumunun sona erme tarihi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9978C176-E -- 7 Temmuz 2015; 17:53:58 >

• tv'de dönen çok güzel bir reklam var,

reklamda ''19 tl elbiseye 190 tl verip kendini çok rahat hisseden insanlar olabilir'' deniyor, buda o hesap olsa gerek....
  • son olarak key alanların olumlu yada olumsuz mesaj hazma hakları bulunuyor, ve istedikleri an bu mesakları değişebiliyorlar,

mesela ben bu gün key alsam ve olumlu bir mesaj bıraksam,

bazı arkadaşların iddia ettiği gibi key uçarsa bunu mesajı değiştirerek dile getiririm, ve kimsenin key almaması için uyarıda bulunurum,

şimdi mesajlara bakalım....

ilk mesaj tarihi 03,07.2014 görünüyor bir yıldan fazla geçmiş ve olumlu görünüyor halen mesaj....

son mesaj 07.07.2015 ve olumlu....

• son olarakta 1515 satış gerçekleştirmiş başka bir arkadaşın fırsatını ele alacağız,

1515 satış yapmış, 8 geri iade almış

(not geri iadeleri 24 saat içinde keyi kullanmadan yapın, kullanılan keyler için geriiade alınmayabilir)

997 mesaj gelmiş, olumsuz mesaj sayısı 0....

http://www.wmcentre.net/des.php?noc=1766654

• quote:

Orijinalden alıntı: flowest

konuyu bölmek istemem ancak şöyle bir durum var, burada "LEGAL" olan hiç bir durum yok maalesef. aldığınız keyler, kurduğunuz ürünlerin tamamı "lisanssız" kategorisinde. Türkiye sınırları içerisinde aldığınız/kullandığınız ürün ile ilgili bir "alım faturası" sunamadığınız sürece o yazılım lisanssız demektir. ha sadece güncellemeler, aktivasyon vs. konularında işleri hızlandırır ancak kesinlikle "LEGAL" değil :)

Microsoft da yasal olmayan keyleri aktif edip insanlara kullandırtacak kadar aptaldı zaten.Gidin 500 liraya satılan yerden alın siz.500 liralık olanı alınca orjinal oluyor.Ne garip insanlar var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AC Kiriklar -- 7 Temmuz 2015; 18:43:50 >

• slmgr.vbs /dlv ayrıntılı lisans bilgisi görüntüler....

slmgr.vbs /xpr geçerli lisans (keyinizin) durumunun sona erme tarihini görüntüler.... (''makina kalıcı olarak etkinleştirildi'' yazarsa keyinizi sonsuza kadar kullanabilirsiniz)
  • banada ofis lazım oldu,

birazdan kredikartı denemelerime başlıyacağım,

ucuz olanları deneyeceğim,

ucuz olduğundan lv sürüme ait olabilirler, olsun vl olsun....

alım başarısız....

ipno değişip denemeyi düşünüyorum, ama bankalar ödemeyi gerçekleştirmiyor sanırım....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9978C176-E -- 7 Temmuz 2015; 21:38:37 >
  • Pek anlamadım ben sakin kafayla okumak lazım iyice çok yararlı bir konu olmuş teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.