Şimdi Ara

ucuza orjinal windows alma rehberi (güncel paypal açık) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
726
Cevap
43
Favori
36.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kozkir

Paypal ödeme seçenekli yok şu anda sanırım ?

benimde almış olduğum bir fırsat var, ama kiletniyor bazen,

kilitlenme nedenide şu,

paypal hebı olmayan ödeme sayfasına geçiyor,

ödeme sayfasında mail dresi yazıp ödeme türü (usd), ödeme yöntemini (paypal) seçip ileri tıklıyor,

paypal hesabı olmadığından ödemeyi gerçekleştiremiyor,

site bu durumu nasıl algılıyorsa artık, ürün ödeme linkini kilitliyor, askıya alıyor,

geçende öyle oldu 4 güne açıldı, paypalınız varsa yaklaşık 3,4 gün sonra fırsat tekrardan açılacaktır,

yalnız devam ettikten sonra lütfen paypal ödemesini gerçekleştirin ki fırsat kilitlenmesin,

merak amaçlı bakmayın lütfen kilitleniyor....

• paypal fırsatı an itibari ile tekrardan açılmıştır,

http://www.wmcentre.net/des.php?noc=1754916

ucuza orjinal windows alma rehberi (güncel  paypal açık)

önemli not:lütfgen paypalı olmayanlar merak edip devam etmesin....

çünkü paypal hesabı olmayanlar ödemeyi gerçekleştiremiyor,

site bu durumu nasıl algılıyorsa artık, ürün ödeme linkini kilitliyor, askıya alıyor,

geçende öyle oldu, 4 gün geçtikten sonra açıldı,

yalnız devam tıkladıktan sonra lütfen paypal ödemesini gerçekleştirin ki fırsat kilitlenmesin,

lütfen merak amaçlı bakmayın fırsat kilitleniyor....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9978C176-E -- 3 Temmuz 2015; 18:20:05 >

• Harikasınız...
    Teşekkür ederim. birkaç gündür hatırlatma çıkıp duruyordu bende ucuza bulsam 100-150 falansa alırım diyordum vatan dan baktım 560tl...
    yine korsan geçinecez derken arkadaşım bu konuyu attı , paypal açılmış bugün hemen aldım
    şuan indiriyorum.
    Teşekkürler tekrardan
    İyi Forumlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: C2H5OH

Harikasınız...
    Teşekkür ederim. birkaç gündür hatırlatma çıkıp duruyordu bende ucuza bulsam 100-150 falansa alırım diyordum vatan dan baktım 560tl...
    yine korsan geçinecez derken arkadaşım bu konuyu attı , paypal açılmış bugün hemen aldım
    şuan indiriyorum.
    Teşekkürler tekrardan
    İyi Forumlar

hayırlı olsun, hemen rezervasyon için, bu konuyu inceleyin lütfen http://forum.donanimhaber.com/m_106502727/tm.htm

keyiniz hakkında bilgi için aşağıdaki script kodları kullanabilirsiniz....

1 - cmd (komut istemi) çalıştırın,

2 - açılan dos penceresine aşağıdaki kodları yazıp entere basın,

kodlar

slmgr.vbs /dlv ayrıntılı lisans bilgisi görüntüler....

slmgr.vbs /xpr geçerli lisans (keyinizin) durumunun sona erme tarihini görüntüler.... (''makina kalıcı olarak etkinleştirildi'' yazarsa keyinizi sonsuza kadar kullanabilirsiniz)

• C2H5OH nik (nick) ismini kullanan arkadaşımız başarılı bir alım yapmış,

paypal destekli alım yöntemi bisüre sonra açılacaktır tekrardan, beklemede kalın,

açıldığı zaman size bildireceğim, (tahminimce 24 saat içinde açılır)

paypalı olmayanlar paypal üyeliklerini açabilirler, üyelik ücretsizdir,

https://www.paypal.com/tr/home

üyelik yaptıktan sonra kredikartı ekleyebilirsiniz,

başkalarının kredikartlarını kullanmamanız için güvenlik önlemi olarak, eklediğiniz kredi kartından 1 dollar çekilecektir,

bankadan alacağınız ekstrede bu ödemenin yanında kod görünecek,

bu kodu paypal sayfasında kredikartınızı onaylamak ve kullanıma açmak için kullanacaksınız,

kolay gelsin....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9978C176-E -- 3 Temmuz 2015; 21:39:59 >

• quote:

aldığım key çalışmıyor , satıcı dan kaynaklı sanırım...
    Microsoft kendi sitesinden girince download edebiliyorum fakat kurulumdan sonra key i kabul etmiyor
    Acaba yanlış bir şey mi yapıyorum nasıl emin olabilirim ya da satıcıya bildirme key i değiştirme şansı varmı acaba?
    ya da en azından hangi satıcı dan aldınız siz bende aynı adam dan satın alayım?

Skype tan etkinleştirme yaptık arkadaşımla problem yok arkadaşlar ,
    biraz uğraştırıcı ama key(serial) doğru. Buradan diğer almayı düşünenler için yanlış bildirim olmasın.
    Bilginize Sunarım

Tekrar teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctauren -- 4 Temmuz 2015; 19:11:56 >
  • tekrar hayırlı olsun, bende 9.7 dolarlık key aldım,

online sıkıntısız etkinleştirmiştim....
  • keyi nasıl kullandığımı merak eden arkadaşlar için yazıyorum,

öncelikle keyi aldım, keyi kullanarak w8.1pro iso indirdim microsoft sitesinden,

w8.1pro w7 usb,dvd tool kullanarak flash yazdım,

flash kullanarak laptopa w8.1pro kurdum, (format atarak)

kurulum aşamasında keyi giriyorsunuz, kurulum bittikten sonra

denetim masasından , sistem kısmına girerek etkinleştir diyorsunuz, keyi tekrar girmenize gerek yok,

bende online etkinleştirildi, hiçbir sorunla karşılaşmadım ve bu yüzden özellikle bu fırsatı önerdim, tarafımdan denenmiş olduğu için....

önemli not:sıfırdan keyi kullanarak kurun,

kullanıyor olduğunuz windowsa key değiş kısmını kullanarak girerseniz büyük ihtimal çalışmaz, bunun biçok nedeni var,

updateler veya uyumsuz windows sürümleri gibi nedenler olabilir....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9978C176-E -- 5 Temmuz 2015; 1:43:20 >
  • Üstat PayPal ile alabileceğimiz link atarsan sevinirim kredi kart ile alınmıyor maalesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • audi06_19 A kullanıcısına yanıt
    site linkihttp://www.wmcentre.net/des.php?noc=1754916

Bende bu sabah aldım şuan windows iniyor.

Konuyu açıp bizleri bilgilendiren arkadaşa teşekkür ederim. Ucuza windows sahibi olduk:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: audi06_19

Üstat PayPal ile alabileceğimiz link atarsan sevinirim kredi kart ile alınmıyor maalesef

evet o konuda üzgünüm, kredikartı sorununu halledemedik,

maalesef paypal seçenekli tek fırsat var, oda 9.7 dolarlık olan,

40 dalarlıkta 1 adet var ama onu önermiyorum (pahalı olması nedeniyle),

paypallı fırsatı ara ara kontrol edin, kapalı görünüyor nedense bende, 24 saat içinde açılıyor, açılır açılmaz da konu başlını güncelliyorum....
  • quote:

Orijinalden alıntı: audi06_19

Üstat PayPal ile alabileceğimiz link atarsan sevinirim kredi kart ile alınmıyor maalesef

Kredi kartı olmuyor ben bayağı denemiştim.
    Ama paypal, bir gün açılıyor bir gün kapanıyor gibi takip ederseniz günlük açıldığında yakalarsınız.
  • Online etkinleştirme kabul etmeyip, skype tan uğraştırarak olması düşündürücü fakat.
  • http://www.wmcentre.net/des.php?noc=1754916

güncel 5,7,2015 10:18 paypal açyk
  • Ofis programları için paypal seçeneği yok sanırım. Ayrıca şuan kapalı görünüyor verdiğiniz link
  • arkadaş bu kadar cahil bukadar kıskanç insanlar görmedim,

almayacaksınız madem tıklamayın şu satınalma tuşuna,

paypalınız yok madem tıklamayın şu satın alma tuşuna,

merak edip devam ediyorsunuz, gidebildiğiniz yere kadar, (almıyorsunuz da üstelik)

buda fırsatı kilitliyor, (sayenizde başkalarıda alamıyor)

alacak olan insanların haklarını engelliyorsunuz, ayıp ayıp....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9978C176-E -- 5 Temmuz 2015; 10:55:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karacaoglan70

Ofis programları için paypal seçeneği yok sanırım. Ayrıca şuan kapalı görünüyor verdiğiniz link

Microsoft office 2013 pro plus vl key istersen link http://www.wmcentre.net/des.php?noc=1707718

paypal kapalı görünüyor, ara ara bakarsanız açılabilir....
  • microsoft windows 10'nu çıkarsın, ilk işim konuyu silmek olacak (iyilik yaramıyor insanlara) not:linkleri not edin, windows 10 çıktıktan sonra da satışlar devam edecktir....
  • paypal tekrardan açık, alım yapmayacaklar uzak dursun.... http://www.wmcentre.net/des.php?noc=1754916
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.