Şimdi Ara

ucuza orjinal windows alma rehberi (güncel paypal açık) (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
726
Cevap
43
Favori
36.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilk posttaki yöntem hala geçerliliğini koruyor mu?
  • paypal seçeneği yok. kredi kartımı da kabul etmiyor ruble olduğu için anladığım kadarıyla. yardımcı olabilcek var mı nasıl alacağım konusunda
  • Jan!ssaRy kullanıcısına yanıt
    Sürekli takip etmeniz gerekiyor, belirli aralıklarla paypal açıyorlar.Ben almıştım buradan 1 adet lisans anahtarı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Srcn81 kullanıcısına yanıt
    peki windows 10 kuramama durumu nedir aca
  • Jan!ssaRy kullanıcısına yanıt
    Windows 10 kurdum, lisansı yükseltme ile kabul ediyor. Tabi beğenmedim tekrar Windows 8.1 temiz kurulum yaptım kullanıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada öğrenci arkadaşlar dreamspark ile bedava Windows alabilirler daha önce söylendi mi bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gittigidiyorda referansı oldukça yüksek bir kullanıcıdan 35 tl'ye "Windows 8.1 Pro Orjinal Lisans OEM" isimli bir lisans anahtarı almayı düşünüyorum. Satıcıyla mesajlaştım, süre sınırlaması olmadığını iletti. Herhangi bir sorun yaşar mıyım, ne dersiniz?
  • Denemek lazım

• Alırsanız bizide bilgilendirin hocam

• Dün Windows 8 Pro aldım ancak sanırım yurt interneti engellediğinden key geçerli olmasına rağmen dosyayı indiremedim. Yarın eve geçtiğimde tekrar deneyeyim
  • Mesajlarınızı görerek haber vereyim dedim @tituslivius @sile
    Dün tüm güncellemeleri vs halledip W10'u yüklemeyi becerebildim. Siteden W8 Pro keyi almıştım, önce 8.1'e geçtim sonra da güncellemeleri yapınca W10 bildirimi geldi. Temiz kurulum için tekrar ISO indirmeyi düşünüyorum ama sanırım kurtarma kısmındaki sıfırlama temiz kurulum gibi yapıyor, bilgisi olan biri varsa bunu açıklarsa sevinirim
    Sadece Dota oynadım şu ana kadar, FPS sanırım 10-20 civarı artmıştı ama ara ara takıldı ki bu W7'de de oluyordu. Performans konusunda sıkıntı yok gibi
  • Arkadaşlar nereden alıyorsunuz bu orijinal lisansı? Windows 10 temiz kurulum içinde lisans varmı yükseltmeden?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeSioN

Arkadaşlar nereden alıyorsunuz bu orijinal lisansı? Windows 10 temiz kurulum içinde lisans varmı yükseltmeden?

özelden yazdım
  • Almak isteyen arkadaşlar banka kartı ile rahatlıkla alabilirler. Az önce Windows 8 pro lisansı aldım akşama Windows 10 kurup lisansı çakacağım :) Ekstra ücret de kesmiyor.
  • Bana da söyleyecek biri var mı acaba nereden alıyorsunuz?
  • konuyu ben açmıştım,

ara ara bazıları konuyu baltalamaya çalıştı,

hatta öyleki yetinmeyip onursuz davrandılar,

keyleri aldılar kullandılar sattılar ve sonra onursuzca paypaldan geri iade istediler,

satıcı iyi niyetli olduğundan bütün geri iadeleri kabul etti,

isteyene yeni key dahi gönderdi ücretsiz,

türk milleti işte, herşeyi rezil edecek ya neyse konuyu uzatmadan sadede geleyim,

satıcı arkadaş bu olanlardan sonra paypal satışını geri çekti bilginize,

asıl hesabımı, yöneticilere rica ederek kapattırdığım için, konu başlığında yazan paypal açık yazısını değiştiremiyorum,

şimdi ayda bir foruma giriyorum, ve halen konunun yardımcı olduğunu görmek güzel....
  • windows linkleri http://www.wmcentre.net/lg.php?s=13978&or=priceDESC

ofis linkleri http://www.wmcentre.net/lg.php?s=18574&or=priceDESC

paypal olmadan nasıl alırsınız bilmiyorum, tecrübeli arkadaşlardan yardım isteyin lütfen

iyi forumlar

• Nazi Zombie Army 2 N kullanıcısına yanıt
    http://www.wmcentre.net/des.php?noc=1588631

üsteki linkteki win 10 ssürümünü alsam bilgisayarıma Windows 10 Enterprise yüklü direkt format falan atmadan keyi girsen kullanabilirmiyim acaba. 2 pc yazmakta sanırım iki pc de aynı kodu kullanabiliyorum buda güzel bir avantaj şimdiden teşekkürler.
  • denizcaptain kullanıcısına yanıt
    her satıcıya güvenmeyin, satış sonrası yorumlara bakın,

http://www.wmcentre.net n11 mantığıyla çalışan bir site,

almak istediğin ürünün bilgileri

Код активации для Windows 10 Enterprise 2015 LTSB 2PC
    Тип лицензии - MAK (Multiple Activation Key)
    Язык - любой
    Разрядность - любая
    Региональная привязка - нет, ключ может быть использован с любой точки мира

Aktivasyon kodu için Windows 10 Enterprise 2015 LTSB 2PC
    Lisans türü - MAK (Multiple Activation Key)
    Dil - herhangi bir
    Basamak, - herhangi bir
    Bölgesel bağlama - hayır, anahtarı ile kullanılabilir dünyanın herhangi bir yerinden

Windows 10 LTSB: Long Term Service Branch

Windows 10’ un piyasaya çıkması ile beraber MSDN üyeleri ISO indirmek için portala erişince karşılarına Windows 10 LTSB şeklinde bir indirme seçeneği görecekler,

Çok kritik sistemler veya değişiklik yönetiminin çok ciddi yönetildiği bazı sistemler için “mainstream support” dediğimiz ürünün çıkmasından itibaren ilk 5 yıl ve yine uzatılmış destek olan sonraki 5 yıl için kritik güncellemelerin dışında özellik güncellemelerinin alınmadığı bir modeldir. Tabiki bu model için SA anlaşmanız olmalı.

Teknik olarak ayrı bir ISO olmasının sebebi şu anda diğer sürümler ile aynı olacaktır, ancak 6 ay sonra diğer sürümlere güncelleme ile yeni özellikler gelecek iken bu modelde yeni özellikler değil sadece kritik güvenlik yamamları yüklenecektir.

alıntıdır

pek uğraşmıyorum w11 keyler hakında bilgim yok, yinede sizler retail olanları tercih edin derim....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nazi Zombie Army 2 -- 19 Mart 2016; 23:05:35 >

• 0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baytemir40 -- 27 Aralık 2016; 1:48:45 >
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.