Şimdi Ara

ucuza orjinal windows alma rehberi (güncel paypal açık) (35. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
727
Cevap
43
Favori
36.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: baytemir40

Bu kadar uğraşmaya gerek yok 50 TL ZATEN OEM LİSANS.

https://www.yazilimsec.com/index.php?route=product/category&path=62

Peki sitenize ve size ne kadar güvenilir onur bey ???
  • o1adana01 O kullanıcısına yanıt
    0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baytemir40 -- 27 Aralık 2016; 1:44:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu siteden lisans alan olursa bana yazsın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amacım win 10 a yükseltmek. Hangisini en ucuza alıp sorunsuz yükseltebilirim?

• baytemir40 kullanıcısına yanıt
    Diyelimki windows lisansı aldık windows 10'a güncellenemedi veya microsoftla görüştük key blocked dedi para iadesi verecek misiniz ?
  • 0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baytemir40 -- 27 Aralık 2016; 1:44:15 >
  • Srcn81 kullanıcısına yanıt
    0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baytemir40 -- 27 Aralık 2016; 1:44:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baytemir40

Bu kadar uğraşmaya gerek yok 50 TL ZATEN OEM LİSANS.

güvenebiliyorsanız ve keyleri retail'se alabilirsiniz,

konunun önceki sayfalarında keylerin özelliklerine nasıl bakılabilir tarafımdan anlatılmıştır, inceleyebilirsiniz,

ama şuan için en sağlam ve ucuz yöntem w8 veya w8.1 key alıp onu w10 yüksetmektir,

size genel bir w10 key verilecek (kurulumda işe yarıyor sadece) ama w10 için donanım kimliğiniz oluşacağından bence en uzunömürlü ve en sağlam yöntem budur....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nazi Zombie Army 2 -- 23 Mart 2016; 16:00:51 >
  • burdan da bakabilirsiniz kodlara

http://forum.donanimhaber.com/m_90934852/tm.htm

örnek bana aittir, keyler ucuza alınmış rus versiyonlarından w10'yüksetmedir, halen ve şuanda kullandığım işletim sistemidir....

cmd'ye (komut istemi) slmgr.vbs /dli yazarsanız bu çıkar

cmd'ye (komut istemi) slmgr.vbs /dlv yazarsanız bu çıkar

not: w10 komut istemi kullanmanıza gerek yoktur, sol alttaki arama kısmını kullanabilirsiniz....

Windows 10 Pro için kurulumda kullanılan Ürün Anahtarı

VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T

not:ürünü etkinleştirmez, en az bir defa w8 veya w8.1'den w10'a yüksetme yapmalısınız (donanım kimliğiniz oluşacaktır), sonrasında bu keyi kullanarak w10.iso'dan format atarak sıfır,temiz kurulum yapabilirsiniz....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nazi Zombie Army 2 -- 22 Mart 2016; 17:20:53 >
  • 0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baytemir40 -- 27 Aralık 2016; 1:43:41 >
  • Gittigidiyor'dan 45 liraya Windows 8.1 Pro 32-64 Bit Retail alıp Windows 10 yüklemeyi düşünüyorum, Windows 10 için de kullanabiliyormuşuz kodu dendi. Herhangi bir sıkıntı olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red Butterflies

Slm elimde uygun fiyata satılık Windows 7/8/8.1/10 lisansları var hepsi retail sürüm

Sizden alınan lisanslar ile anakart vb. gibi donanım veya komple pc değişikliği yapılsa bile istenildiği kadar aktifleştirme yapılabiliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Preszsbuild

Gittigidiyor'dan 45 liraya Windows 8.1 Pro 32-64 Bit Retail alıp Windows 10 yüklemeyi düşünüyorum, Windows 10 için de kullanabiliyormuşuz kodu dendi. Herhangi bir sıkıntı olur mu?

Windows 10da çalışmaz kod, önce windows 8.1 yükleyip sonra upgrade ediceksin Windows 10a, temiz kurulum istersen de Windows 10a upgrade ettikten sonra sıfırdan temiz Windows 10 kurulumu yaparsın senden key istemez zaten otamatik aktive olur.
  • Boş işler bunlar kinguinde 80 tl ye windows 10 alın kurun..

• En uygun şekilde nereden windows 8.1 veya windows 10 keyi satın alabiliriz ? Ayrıca oem ile retail key arasındaki fark nedir? Hangisini almak lazım?
  • Nazi Zombie Army 2 N kullanıcısına yanıt
    Hocam şu linktekini sanal kart ile alsam sorun olur mu? tekrar formak win10 update gibi,

http://www.wmcentre.net/des.php?noc=1360798
  • quote:

Orijinalden alıntı: zhny

En uygun şekilde nereden windows 8.1 veya windows 10 keyi satın alabiliriz ? Ayrıca oem ile retail key arasındaki fark nedir? Hangisini almak lazım?

OEM sürüm:

OEM (Original equipment manufacturer) sürüm, bilgisayar ile beraber ön yüklenmiş olarak gelen sürümdür. Aynı zamanda en yaygın ve en ucuz sürüm budur.

Retail sürüm:

Bir satış kanalından kutulu veya indirme yoluyla sadece işletim sistemini satın aldığınız sürümdür. En pahalı fakat bunun yanında en geniş desteğe sahip ve kullanım koşulları en esnek olan sürümdür.

alıntıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mortuuus

Hocam şu linktekini sanal kart ile alsam sorun olur mu? tekrar formak win10 update gibi,

http://www.wmcentre.net/des.php?noc=1360798

alabilirsen sorun olmaz, w8.1key'dir

w10'u sıfırdan kurabilmek için en az bir defaya mahsus update yoluyla w8.1'i w10'a yükseltmek lazım, donanım kimliğin oluşunca sorun kalmayacak sıfırdan format atarak w10 kurabilirsin....
  • Nazi Zombie Army 2 N kullanıcısına yanıt
    Hocam sağolasın ama gözüm yemedi açıkcası yabancı siteler falan güvenemedim. win7 kurup crakleyip ordan geçtim orijinal win10 a

• quote:

Orijinalden alıntı: Mortuuus

Hocam sağolasın ama gözüm yemedi açıkcası yabancı siteler falan güvenemedim. win7 kurup crakleyip ordan geçtim orijinal win10 a

iyi etmişsin, orjinal olduktan sonra sorun yok :)
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.