Şimdi Ara

Ucuz Projeksiyon lambası Yenilemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Sergen1051 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
194
Cevap
16
Favori
40.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arızalı projeksiyon lambanızı yollayın içinde bozulan lambanızın orjinalini Civa buharlı UHP,UHE, NSH veya SHP sizinki hangi modelse aynısını takıp onu yenileyelim. Arayın fiyat alın.

Kesinlike ilk alındığı günkü gibi görüntü alacaksınız.

Piyasada lamba yapıyoruz deyip , elektrikçiden aldıkları uyduruk ampülleri (150W Metal Halide aydınlatma ampülü) cihaz içine takıp uzun vadede insanların cihazlarını bozan kandırıkçılar :) var. Bu bozulan cihazlardan bazıları bana tamir için geldi ordan biliyorum.

Cihazınız DLP teknolojili yada 3LCD teknolojili olması bizim için farketmez. Lamba yenileme işleminde iyi ışık almak için odaklama çok önemlidir, biz bu odaklamayı makine ile yapıyoruz.
    Eğer makinenizi yollarsanız , ücrete dahil olarak iç optik temizliğini cihaz ister DLP olsun ister 3LCD en ufak merceğine kadar söküp temizliyoruz.

Marka model farketmeden orijinal ışık kalitesi ve lamba ömrü ile 180 gün ( yaklaşık 6 ay hangisi önce dolarsa) yada 500 saat garantili yapıyoruz.

Takılan flaman orjinal olduğu için (taiwan malı ürünler kullanıyoruz) kullanım ömrü 2000 saattir, ecomodda 3000 saattir.(kullanım hataları müstesna).

Sürat kargo ile anlaşmalıyız.

Yaptığımız işlem projeksiyon üretici firmanın yaptığı işlemin aynısı ve kalitesindedir.

Lamba yenileme işlemine , optik bakım temizlik dahildir. Arayın marka ve modeli söyleyin fiyat alın.

Not: Yollarken kutunun içine lamba veya projeksiyon cihazı ile birlikte adınızı soyadınızı , adresinizi, telefon numaranızı (Fatura istiyorsanız fatura bilgilerini)eklemeyi unutmayın.

İrtibat : İsmail ÇINAR 0505 359 3441
    Egemen Bilgisayar ltd şti. Çankaya-Ankara 0312 472 88 80

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vedatkerem -- 10 Eylül 2014; 6:07:35 >

• İsmail beyin ricası üzerine deneyimlerimi yazmak istiyorum. Lamba ömrü tükenen Mitsubishi EX100U dlp projeksiyon cihazımız için yakındaki firmalardan fiyat teklifi istedik. Burdan yazmak ne kadar doğru bilmiyorum fakat madem paylaşım forumu dile getiriyim; sonradan İsmail bey gibi fitilini değiştireceklerini öğrendiğimiz firmalar üniversite olmamız gerekçe ile midir bilmiyorum 800 tl + kdv gibi fiyat verdiler. Üstelik bunu lamba değişicek şeklinde dile getirerek. Forumdaki araştırmamda kendisine ulaştım ve bilgi istedim. 250 tl + kdvlik bir teklif verip neler yapacağını detaylıca anlattı. Resmi olarak iletişime geçtiğimizde de teklifini onaylayıp kargolamamızı istedi. Kargomuzu gönderip, tamir ertesi tekrar kargo ile teslim aldık.

İlgili resimleri altta yayınlıyorum. Vaktim olur ve istek olursa kendi laboratuvarımdaki aynı cihaz ile yanyana resimlerini de çekebilirim.
    Son olarak ben arkadaşı tavsiye ediyorum ve güveniyorum. Tamir işimiz bittikten sonrada ikimizinde yakın arkadaşı olan ortak bir tanıdığımız da çıktı. O da İsmail bey hakkında güzel sözler söyledi, güvenimizi pekiştirdi. Eskilerin dediği gibi "Esnaflık her zaman güven kazanmak, bazen de para kazanmaktır."

Tamir sonrası yakın mesafeden yansıtma

Odanın ışık durumunu görmeniz açısından

• quote:

Orijinalden alıntı: ugur_bek

İsmail beyin ricası üzerine deneyimlerimi yazmak istiyorum. Lamba ömrü tükenen Mitsubishi EX100U dlp projeksiyon cihazımız için yakındaki firmalardan fiyat teklifi istedik. Burdan yazmak ne kadar doğru bilmiyorum fakat madem paylaşım forumu dile getiriyim; sonradan İsmail bey gibi fitilini değiştireceklerini öğrendiğimiz firmalar üniversite olmamız gerekçe ile midir bilmiyorum 800 tl + kdv gibi fiyat verdiler. Üstelik bunu lamba değişicek şeklinde dile getirerek. Forumdaki araştırmamda kendisine ulaştım ve bilgi istedim. 250 tl + kdvlik bir teklif verip neler yapacağını detaylıca anlattı. Resmi olarak iletişime geçtiğimizde de teklifini onaylayıp kargolamamızı istedi. Kargomuzu gönderip, tamir ertesi tekrar kargo ile teslim aldık.

İlgili resimleri altta yayınlıyorum. Vaktim olur ve istek olursa kendi laboratuvarımdaki aynı cihaz ile yanyana resimlerini de çekebilirim.
    Son olarak ben arkadaşı tavsiye ediyorum ve güveniyorum. Tamir işimiz bittikten sonrada ikimizinde yakın arkadaşı olan ortak bir tanıdığımız da çıktı. O da İsmail bey hakkında güzel sözler söyledi, güvenimizi pekiştirdi. Eskilerin dediği gibi "Esnaflık her zaman güven kazanmak, bazen de para kazanmaktır."

Tamir sonrası yakın mesafeden yansıtma

Odanın ışık durumunu görmeniz açısından
    Konunun devamı.

http://forum.donanimhaber.com/m_35204483/mpage_1/f_/key_//tm.htm#35204483

• Merhaba Arkadaşlar

BETAVİZYON PROJEKSİYON

SERTİFİKAMIZ : Unicert ISO 9001 Kalite Güvence Standartı CE ROSH

VİZYONUMUZ :
    Verdiğimiz Tüm Hizmetlerde İyi Kaliteli Başarılı Dürüst Şirket Politikası İle Sağlam Güvenilir Adımlarla İlerlemek.

MİSYONUMUZ : Ürünlerimizde Satış Ve Sonrası Teknik Hizmetlerimizle 40 ı Aşan Bayi ağımızla Tüm Türkiyede ayrıca Yurt Dışı Genelinde Kurumsal Ve Bireysel Kullanıcılarımıza
    Ekonomik Kaliteli Hizmet Sunmaktır.

HİZMETLERİMİZ : Projeksiyon Satış - Teknik onarım servisi - Projeksiyon bakımı - Orijinal ve muadil lambalar - lamba yenileme LCD - DLP Projeksiyonlar D-İLA - LCOS Projeksiyonlar DMD - 3DMD sistemli ürünlerde 2500 e yakın Projeksiyon Modeline Bakım Onarım Ve Lamba Çözümü Sunmaktayız.

EKİPMANLAR : 25 kişilik uzman kadro 3000 adet burner lamba 1200 adet komple orijinal ve muadil lamba stoğu ille otomatik odaklama sistemli
    Renkli Dijital - Analog Osiloskoplar - Spectrum Analyzer Bilgisayar Kontrollu lümenmetre Ultrasonic Temizleme Üniteleri İle Full donanımlı Teknik Servisimizle Hizmetinizdedir.

LAMBA MODELLERİ :
    100-330 Waat Aralığında UHP - UHE - UHB - UHJ - NHS- NSHA - SHP - ETROL - Data Projeksiyon Ve Projeksiyon TV Lambaları

ÜRÜN GARANTİSİ : Betacılar Olarak Tüm onardığımız Ürünlere Değişen Elektronik parça Dahil 1 Yıl Garanti Verilmektedir

LAMBA GARANTİSİ : Lambalarımızın Ömrü Wattajına Göre 2000-3000 Saat Olup Orijinal satılan Ve Yenilenen Lambalara 6 Ay Bu Süre İçinde 500 Saat Yazılı Garanti Verilmektedir.

HİZMET VERDİĞİMİZ SEKTÖRLER :
    Kamu Kuruluşları -Bankalar - Devlet Kurumları - Askeri Kurumlar - Özel ve Devlet Eğitim Kurumları - Özel Firmalar - Bilişim firmaları ve Bireysel Müşterilerimiz .

REFERANSLARIMIZ :http://www.betaprojeksiyon.com/referanslar.html

saygılarımla

BETA PROJEKSİYON SAN.TİC.LTD.ŞTİ

------------------------------------------------------

Web Adreslerimiz

www.betaprojeksiyon.com
    www.betavizyon.com.tr
    www.projeksiyon-lambasi.com
    www.projeksiyon.gen.tr

Mail Adreslerimiz

info@betaprojeksiyon.com
    satis@betaprojeksiyon.com

İrtibat telefonlarımız

0212 525 29 79 .....Mustafa Avcı Firma Müdürü
    0212 521 57 50 .....Dilek Bayrak satış temsilcisi
    0555 211 83 51 ..... GSM
    0555 663 86 50 .....Teknik destek

-------------------------------------------------------

projeksiyon lamba yenileme video :http://www.betaprojeksiyon.com/video-1.html
    projeksiyon bakım video :http://www.betaprojeksiyon.com/video-2.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BETA PROJEKSİYON -- 14 Haziran 2011; 9:32:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BETA PROJEKSİYON

Merhaba Arkadaşlar

BETAVİZYON PROJEKSİYON

SERTİFİKAMIZ : Unicert ISO 9001 Kalite Güvence Standartı CE ROSH

VİZYONUMUZ :
    Verdiğimiz Tüm Hizmetlerde İyi Kaliteli Başarılı Dürüst Şirket Politikası İle Sağlam Güvenilir Adımlarla İlerlemek.

MİSYONUMUZ : Ürünlerimizde Satış Ve Sonrası Teknik Hizmetlerimizle 40 ı Aşan Bayi ağımızla Tüm Türkiyede ayrıca Yurt Dışı Genelinde Kurumsal Ve Bireysel Kullanıcılarımıza
    Ekonomik Kaliteli Hizmet Sunmaktır.

HİZMETLERİMİZ : Projeksiyon Satış - Teknik onarım servisi - Projeksiyon bakımı - Orijinal ve muadil lambalar - lamba yenileme LCD - DLP Projeksiyonlar D-İLA - LCOS Projeksiyonlar DMD - 3DMD sistemli ürünlerde 2500 e yakın Projeksiyon Modeline Bakım Onarım Ve Lamba Çözümü Sunmaktayız.

EKİPMANLAR : 25 kişilik uzman kadro 3000 adet burner lamba 1200 adet komple orijinal ve muadil lamba stoğu ille otomatik odaklama sistemli
    Renkli Dijital - Analog Osiloskoplar - Spectrum Analyzer Bilgisayar Kontrollu lümenmetre Ultrasonic Temizleme Üniteleri İle Full donanımlı Teknik Servisimizle Hizmetinizdedir.

LAMBA MODELLERİ :
    100-330 Waat Aralığında UHP - UHE - UHB - UHJ - NHS- NSHA - SHP - ETROL - Data Projeksiyon Ve Projeksiyon TV Lambaları

ÜRÜN GARANTİSİ : Betacılar Olarak Tüm onardığımız Ürünlere Değişen Elektronik parça Dahil 1 Yıl Garanti Verilmektedir

LAMBA GARANTİSİ : Lambalarımızın Ömrü Wattajına Göre 2000-3000 Saat Olup Orijinal satılan Ve Yenilenen Lambalara 6 Ay Bu Süre İçinde 500 Saat Yazılı Garanti Verilmektedir.

HİZMET VERDİĞİMİZ SEKTÖRLER :
    Kamu Kuruluşları -Bankalar - Devlet Kurumları - Askeri Kurumlar - Özel ve Devlet Eğitim Kurumları - Özel Firmalar - Bilişim firmaları ve Bireysel Müşterilerimiz .

REFERANSLARIMIZ :http://www.betaprojeksiyon.com/referanslar.html

saygılarımla

BETA PROJEKSİYON SAN.TİC.LTD.ŞTİ

Web Adreslerimiz

www.betaprojeksiyon.com
    www.betavizyon.com.tr
    www.projeksiyon.gen.tr

Mail Adreslerimiz

info@betaprojeksiyon.com
    satis@betaprojeksiyon.com

İrtibat telefonlarımız

0212 525 29 79 .....Mustafa Avcı Firma Müdürü
    0212 521 57 50 .....Dilek Bayrak satış temsilcisi
    0555 211 83 51 ..... GSM
    0555 663 86 50 .....Teknik destek

-------------------------------------------------------

projeksiyon lamba yenileme video :http://www.betaprojeksiyon.com/video-1.html
    projeksiyon bakım video :http://www.betaprojeksiyon.com/video-2.html

• quote:

Orijinalden alıntı: atalay_xxx

Alıntıları Göster
    betaprojeksiyon da masallah lamba ile hangi basligi acsam direk reklamda... foruma sirf reklam icin uye olmus heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: akilonya

betaprojeksiyon da masallah lamba ile hangi basligi acsam direk reklamda... foruma sirf reklam icin uye olmus heralde

Alıntıları Göster
    Merhaba Nasılsınız :) öncelikle tüm arkadaşlarımıza başarılar dileriz

daha evvelden el-yapımıprojeksiyon forum vardı oradan elektronik yada projeksiyona meraklı arkadaşlarımıza teknik olarak her konuda yardımcı olmaya çalışıyorduk ama o site kapandı sanırım donanım formu daha kapsamlı ve daha çok kitlerere ulaşan bir site ayrıca ürün incelemesi ve beğenisi yazılarını daha çok
    görüyoruz ama forumdaki arkadaşlarımızın teknik yada ürünler hakkında bilgi almak için soracakları sorular var ise
    memnuniyetle elimizden geldiği sürece cevaplandırmaya hazırız

bilgilerinize

saygılarımla

BETAVİZYON PROJEKSİYON

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BETA PROJEKSİYON -- 3 Eylül 2010; 16:19:41 >

• quote:

Merhaba Nasılsınız :) öncelikle tüm arkadaşlarımıza başarılar dileriz

daha evvelden el-yapımıprojeksiyon forum vardı oradan elektronik yada projeksiyona meraklı arkadaşlarımıza teknik olarak her konuda yardımcı olmaya çalışıyorduk ama o site kapandı sanırım donanım formu daha kapsamlı ve daha çok kitlerere ulaşan bir site ayrıca ürün incelemesi ve beğenisi yazılarını daha çok
    görüyoruz ama forumdaki arkadaşlarımızın teknik yada ürünler hakkında bilgi almak için soracakları sorular var ise
    memnuniyetle elimizden geldiği sürece cevaplandırmaya hazırız

bilgilerinize

saygılarımla

BETAVİZYON PROJEKSİYON

Alıntıları Göster
    www.projektorcu.com dan yenileme yaptık. 1 sınıf hizmet. tavsiye ederim..selamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: gafo

www.projektorcu.com dan yenileme yaptık. 1 sınıf hizmet. tavsiye ederim..selamlar

Alıntıları Göster
    Vedatkerem, forumdaş indirimini kaldırmışsın sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yilmaz07

Hayır indirim devam ediyor. Selamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vedatkerem

quote:

Hayır indirim devam ediyor. Selamlar.

Alıntıları Göster
    Aleykumselam.

Bu arada benimkisi daha patlamadı, 3600 saate doğru ilerliyor şu anda.

• quote:

Aleykumselam.

Bu arada benimkisi daha patlamadı, 3600 saate doğru ilerliyor şu anda.

Alıntıları Göster
    Forumdaki bilgi paylaşımı sayesinde, doğru ve işini iyi yapan insanlarla tanışmamıza vesile olan arkadaşlara öncelikle teşekküler ....
    2680 saat kullandığım Panasonic ax 100 ün lamba yenilenmesi için Ankara ya İsmail Çınar kardeşe gönderdim. Lambası yenilendikten sonra projeksiyonu ilk aldığım günkü görüntü kalitesini görünce budur diyorum. İsmail kardeş ellerine sağlık ... Güvenilir ve işini iyi yapanlar kazansın. Lamba yenileme için kesinlikle tavsiye ederim .....

• quote:

Orijinalden alıntı: max-well

Forumdaki bilgi paylaşımı sayesinde, doğru ve işini iyi yapan insanlarla tanışmamıza vesile olan arkadaşlara öncelikle teşekküler ....
    2680 saat kullandığım Panasonic ax 100 ün lamba yenilenmesi için Ankara ya İsmail Çınar kardeşe gönderdim. Lambası yenilendikten sonra projeksiyonu ilk aldığım günkü görüntü kalitesini görünce budur diyorum. İsmail kardeş ellerine sağlık ... Güvenilir ve işini iyi yapanlar kazansın. Lamba yenileme için kesinlikle tavsiye ederim .....

Alıntıları Göster
    Sevgili Vedatkerem nickli arkadaşımıza Epson tw-2900 cihazımı yolladım lamba değişimi için cihaz bugün geldı gerçekten ilk günkünden bile güzel şu an görüntü gönül rahatlığıyla cihaz gönderebilirsiniz işinde çok iyi olan bir arkadaşımız

• quote:

Orijinalden alıntı: nuribaras

Sevgili Vedatkerem nickli arkadaşımıza Epson tw-2900 cihazımı yolladım lamba değişimi için cihaz bugün geldı gerçekten ilk günkünden bile güzel şu an görüntü gönül rahatlığıyla cihaz gönderebilirsiniz işinde çok iyi olan bir arkadaşımız

Alıntıları Göster
    Vedat eline sağlık,hem işini düzgün yapmışsın hemde kendini düzgün tanıtmışsın.

Şuraya reklam yapmayın,dev puntolarla reklamda yazmayın kardeşim.Verin bir banner reklamınız olsun.

DH yönetimide bu konuda biraz daha sağduyulu olursa sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: DHako

Vedat eline sağlık,hem işini düzgün yapmışsın hemde kendini düzgün tanıtmışsın.

Şuraya reklam yapmayın,dev puntolarla reklamda yazmayın kardeşim.Verin bir banner reklamınız olsun.

DH yönetimide bu konuda biraz daha sağduyulu olursa sevinirim.

Alıntıları Göster
    Lamba yenileme işlemini projeksiyon cihazının merkez lambası değişim sistemi Profesyonel anlamda
    BETA PROJEKSİYON firması başlatmıştır. Daha sonra Merdiven altı diye tabir ettiğimiz bir kaç firma meydana çıkmıştır. Lamba satın alırken yada yenileme yaptırırken yada projeksiyon cihazı tamir ettirirken bilinçli müşterinin ilk soracağı şey bu lambaların markası, standardı, firmanın hangi sertifikalara sahip olduğu ( TSE, ISO, CE, ROSH gibi), kullanılan lambanın radyasyon, lümen ve ömür test sonuçlarının bulunup bulunmadığı şartlarını kontrol etmesi gerekmektedir.

Bunların yanı sıra en önemli konu fiyat. Bizler BETA olarak en ucuz ve markasız lambaları yıllar evvel test ettik ve çok olumsuz sonuçlar aldık çünkü lümen ve ömür açısından orijinal ve kalitesiz lambanın fiyat ve performans açısından değmiyeceği ve müşterilerimizi üzeceğinden bu lambaları kullanılmaması kararını aldık.

Daha sonra japon taiwan firmaları ile çalışmalarımızı sürdürdük ve bir çok anlamda kurumsal yapıda firmalarla anlaşma yaptık komple orijinal lamba reflektörlü lamba yenileme ve bir çok elektronik ve optikal aksam lamba balastları ana kartlar power kartları lcd ve dlp chip ürün çeşidi ile kaliteli ve en uygun çözümü kullanıcılarımıza hizmet vermeye devam etmekteyiz.

www.betaprojeksiyon.com
    www.betavizyon.com.tr
    www.projeksiyon.gen.tr
    info@betaprojeksiyon.com

• quote:

Lamba yenileme işlemini projeksiyon cihazının merkez lambası değişim sistemi Profesyonel anlamda
    BETA PROJEKSİYON firması başlatmıştır. Daha sonra Merdiven altı diye tabir ettiğimiz bir kaç firma meydana çıkmıştır. Lamba satın alırken yada yenileme yaptırırken yada projeksiyon cihazı tamir ettirirken bilinçli müşterinin ilk soracağı şey bu lambaların markası, standardı, firmanın hangi sertifikalara sahip olduğu ( TSE, ISO, CE, ROSH gibi), kullanılan lambanın radyasyon, lümen ve ömür test sonuçlarının bulunup bulunmadığı şartlarını kontrol etmesi gerekmektedir.

Bunların yanı sıra en önemli konu fiyat. Bizler BETA olarak en ucuz ve markasız lambaları yıllar evvel test ettik ve çok olumsuz sonuçlar aldık çünkü lümen ve ömür açısından orijinal ve kalitesiz lambanın fiyat ve performans açısından değmiyeceği ve müşterilerimizi üzeceğinden bu lambaları kullanılmaması kararını aldık.

Daha sonra japon taiwan firmaları ile çalışmalarımızı sürdürdük ve bir çok anlamda kurumsal yapıda firmalarla anlaşma yaptık komple orijinal lamba reflektörlü lamba yenileme ve bir çok elektronik ve optikal aksam lamba balastları ana kartlar power kartları lcd ve dlp chip ürün çeşidi ile kaliteli ve en uygun çözümü kullanıcılarımıza hizmet vermeye devam etmekteyiz.

www.betaprojeksiyon.com
    www.betavizyon.com.tr
    www.projeksiyon.gen.tr
    info@betaprojeksiyon.com

Alıntıları Göster
    Merhaba arkadaşlar bizlerde BETAVİZYON PROJEKSİYON olarak bildiklerimizi paylaşmak isteriz, öncelikle yurt dışı projeksiyon ve lamba üreticileri ile yaptığımız görüşme ve toplantılarda en stabil çalışan lambanın 3 saat çalıştırılıp 15 dk dinlendirilmesi şekline olduğu kesin olarak söylenmektedir. bunun sebebi ise sık kapatıp açılan projeksiyon cihazlarında her açıldığında lamba içerisindeki arkı sağlayan tungsten metalinden elektron kopması oluşmaktadır. o yüzdençok sık açılan ve kapatılan cihazların lamba ömürlerinin kısa olduğunu gördük. çalışan cihaz kapatılırken mutlaka fanların durmasını beklemek gerekmektedir. Lcd projeksiyonlarda 1 ila 3 arasında filtre bulunmaktadır. Bu filtrelerin lamba ömrü ile alakası yoktur. Çünkü lambanın filtresi olmaz. lambanın önünde fan vardır ve hava silkülasyonunu sağlayıp lambayı soğutmaya yarar. filtreler ise lcd panellere toz girmesin diye kullanılır. DLP projeksiyonlarda ise filtre hiç kullanılmaz. Ürünlerde bakım ve temizlik durumu panellere ve ışık aktarım ünitesine yapışan mikro tozların ve kirin ışığı çok engellediği için bakım yapılmasını tavsiye ederiz. özellikle sık kullanılan toza maruz kalan eğitim kurumlarında ve toplantı salonlarında cafelerde her 6 ile 12 ay arası bakım yapılmasını öneriyoruz..

www.betaprojeksiyon.com
    www.betavizyon.com.tr
    www.projeksiyon.gen.tr
    info@betaprojeksiyon.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BETA PROJEKSİYON -- 10 Haziran 2011; 12:58:11 >

• quote:

Merhaba arkadaşlar bizlerde BETAVİZYON PROJEKSİYON olarak bildiklerimizi paylaşmak isteriz, öncelikle yurt dışı projeksiyon ve lamba üreticileri ile yaptığımız görüşme ve toplantılarda en stabil çalışan lambanın 3 saat çalıştırılıp 15 dk dinlendirilmesi şekline olduğu kesin olarak söylenmektedir. bunun sebebi ise sık kapatıp açılan projeksiyon cihazlarında her açıldığında lamba içerisindeki arkı sağlayan tungsten metalinden elektron kopması oluşmaktadır. o yüzdençok sık açılan ve kapatılan cihazların lamba ömürlerinin kısa olduğunu gördük. çalışan cihaz kapatılırken mutlaka fanların durmasını beklemek gerekmektedir. Lcd projeksiyonlarda 1 ila 3 arasında filtre bulunmaktadır. Bu filtrelerin lamba ömrü ile alakası yoktur. Çünkü lambanın filtresi olmaz. lambanın önünde fan vardır ve hava silkülasyonunu sağlayıp lambayı soğutmaya yarar. filtreler ise lcd panellere toz girmesin diye kullanılır. DLP projeksiyonlarda ise filtre hiç kullanılmaz. Ürünlerde bakım ve temizlik durumu panellere ve ışık aktarım ünitesine yapışan mikro tozların ve kirin ışığı çok engellediği için bakım yapılmasını tavsiye ederiz. özellikle sık kullanılan toza maruz kalan eğitim kurumlarında ve toplantı salonlarında cafelerde her 6 ile 12 ay arası bakım yapılmasını öneriyoruz..

www.betaprojeksiyon.com
    www.betavizyon.com.tr
    www.projeksiyon.gen.tr
    info@betaprojeksiyon.com

Alıntıları Göster
    ALLAH iş yapan herkesin rızkını verir. Kuyumcular çarşısına girsen yüzlerce kuyumcu iş yapar rızık kaygısına girmez. Bu işi küçük büyük herkes yapabilir herkes alnının teriyle parasını kazanır. Ben iyi ,mükemmel yaparım diyebilirsiniz ama en mükemmel benim diyemessiniz. Ben 1. sınıfım diyebilirsin ama benden başka 1. sınıf yok diyemessiniz.

Biz projektorcu.com eski ismiyle sbselektronik.com 2003 yılında el yapımı projekiyon ile türkiyenin her noktasına projeksiyon parçası sattık.insanlara cihaz yapımı konusunda bilgilendirme ve eğitim verdik. bizden ürün alan herkes bizi bilir. 1 tane bile gayrimemnun bir müşteri gösteremessiniz. yaptığımız işten zarar da etsek müşterimizi memnun etmişizdir.

Merdiven altı tabiri uygun bir tabir olmamış..herkes iş yapabilir yeterki dürüst düzgün çalışılsın.. 4 adet mühendis , 2 adet teknik olmak üzere toplam 6 personel çalışıyoruz. kullandığımız tüm malzemeler optik temizleme sıvısı dahil 1. sınıf. Mühendis arkadasımızın 1 tanesinin japonya ile irtibatlı olamasında dolayı özellikle sıvı yapıstırıcı ve lens ürünlerini oradan ,burner ürünlerinin bir kısmınıda taiwandan kalite belgeli bir firmadan temin ediyoruz.

Tüm refiklerimize hayırlı kazançlar dileriz.
    Projeksiyon Lamba yenileme VİDEO
    PROJEKSİYON BAKIM
    PROJEKSİYON OPTİK TEMİZLEME VİDEO
    PROJEKSİYON TAMİR VİDEO

www.projektorcu.com
    www.projektor-lambasi.com
    www.projeksiyonbilgi.com
    www.lambatamiri.com
    www.lamba-yenile.com
    www.projeksiyon-lamba-yenile.com
    www.lambateknik.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi projektorcu -- 4 Ağustos 2011; 10:47:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: projektorcu

ALLAH iş yapan herkesin rızkını verir. Kuyumcular çarşısına girsen yüzlerce kuyumcu iş yapar rızık kaygısına girmez. Bu işi küçük büyük herkes yapabilir herkes alnının teriyle parasını kazanır. Ben iyi ,mükemmel yaparım diyebilirsiniz ama en mükemmel benim diyemessiniz. Ben 1. sınıfım diyebilirsin ama benden başka 1. sınıf yok diyemessiniz.

Biz projektorcu.com eski ismiyle sbselektronik.com 2003 yılında el yapımı projekiyon ile türkiyenin her noktasına projeksiyon parçası sattık.insanlara cihaz yapımı konusunda bilgilendirme ve eğitim verdik. bizden ürün alan herkes bizi bilir. 1 tane bile gayrimemnun bir müşteri gösteremessiniz. yaptığımız işten zarar da etsek müşterimizi memnun etmişizdir.

Merdiven altı tabiri uygun bir tabir olmamış..herkes iş yapabilir yeterki dürüst düzgün çalışılsın.. 4 adet mühendis , 2 adet teknik olmak üzere toplam 6 personel çalışıyoruz. kullandığımız tüm malzemeler optik temizleme sıvısı dahil 1. sınıf. Mühendis arkadasımızın 1 tanesinin japonya ile irtibatlı olamasında dolayı özellikle sıvı yapıstırıcı ve lens ürünlerini oradan ,burner ürünlerinin bir kısmınıda taiwandan kalite belgeli bir firmadan temin ediyoruz.

Tüm refiklerimize hayırlı kazançlar dileriz.
    Projeksiyon Lamba yenileme VİDEO
    PROJEKSİYON BAKIM
    PROJEKSİYON OPTİK TEMİZLEME VİDEO
    PROJEKSİYON TAMİR VİDEO

www.projektorcu.com
    www.projektor-lambasi.com
    www.projeksiyonbilgi.com
    www.lambatamiri.com
    www.lamba-yenile.com
    www.projeksiyon-lamba-yenile.com
    www.lambateknik.com

Alıntıları Göster
    BETAVİZYON PROJEKSİYON LAMBALAR HAKKINDA

Merhaba arkadaşlar lamba konusu bayağı bir arkadaşlarımızın ilgisini çekiyor sanırım :) şimdiye kadar tüm forumlarda ve internet yazılarımızda hiç bir zaman isim vermeden yorum yaptık ve faydalı bilgiler vermeye çalıştık kimseyide kötülemedik. fakat zamanla şunu gördük AC yada DC lambayı bile bilmeden lamba takan arkadaşlar, cihazı dağıtıp toplamayı bile bilmeden ve dağınık halde bir sürü ürünleri servis merkezimize gönderen arkadaşlar gördük. Gelen 100 üründen 40 ı dağıtılmış, bozulmuş, yada ürünün elektronik kartını yakan firmalar. ve bunlardan bazıları çok büyük isimli firmalar. yinede isim vermedik !!

Merdiven altı diye tabir ettiğimiz firmalar, bu lambaları hangi standartlara, hangi belgelere uygun olarak yurt dışından getirtiyorlar. elde odaklama yaptıktan sonra, cihaza bakım yapıp ışığı biraz yükseltmekle olmuyor bu işler. Taktığınız lambanın orijinal osram yada pihlips lamba arasındaki ışık gücü farkının lümen ölçümünü yapıyormusunuz. Elde yapılan iyi odaklamada bile dlp lambalarda %30-40 ışık kayıbı ile cihaz yollanıyordur. Ama nasıl olsa ışık çıkıyor diye müşterilere teslim ediliyor.

Herkes para kazansın tabiki kazanacak ama önemli olan kullanıcıya ürününü en iyi ve en kaliteli bir şekilde makul fiyata vermek.
    O yüzden bu işi uzman arkadaşlar yapsın lütfen. yüzlerce müşterimizin yada kurumsal firmalarımızın ürünlerini bozup bir kenara atan müşterilerinin ürünlerini kobay gibi kullanıp üzerinde bilinçsiz uğraşan tamirci yada elektronikçi bizim için MERDİVEN ALTIDIR maalesef.

Ucuz kalitesiz lamba getirip türkiyede 150-200 tlden satmak müşteriyi yanıltmak hiçbir ahlaka sığmaz. Bizler tüm çalışma hayatımızda kaliteli ürün kaliteli teknik servis ve kaliteli ekipmanla hizmet vermeyi benimsedik. yazık günah değilmi bu ürünlere insanlar para veriyor. kullanıcılara ve müşterilere kalitesiz ürün satıp para kazanmak
    helal Rızkmıdır sizce !!!

kaliteli ürün satılsın fiyatta değil kalitede rekabet edilsin. Ama maalesef kimsede o cesaret yok. Getirir en ucuz malı türkiyede satar. Nasıl olsa müşteri anlamıyor, değilmi
    ( işte biz bunun karşısındayız )

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BETAVİZYON olarak lambaların odak merkezlerini mikron hassasiyette ölçüsünü alıp birebir kendi odağında lamba teslim etmekteyiz. Bu sistem dünyada tektir yani elle ayar yapmıyoruz ayrıca BETAVİZYON projeksiyon firması lamba yenileme konusunda yöntem patenti almıştır. Otomatik otomasyon lamba odaklama makinamızın patenti de betavizyon firmasına aittir. Uluslar arası lamba firmaları tarafından CE belgesini aldık. ürünlerimizin lümen, kelvin ve lamba ömrü test raporlarını aldık. Kimyasal test analiz raporlarımızı aldık ve ayrıca önümüzdeki yıl türkiyede projeksiyon lamba üretim fabrikası kurmayı hedefliyoruz

BETAVİZYON PROJEKSİYON yapısı vizyonu ve misyonu ile kurumsal yapıya sahip bir firmadır. bu yapıda teknik servisimize gelen tüm ürünlere milli servet düşüncesi ile yaklaşmaktayız. bu sebepten dolayı ürünleri memleketimize kazandırmak için tüm çabamızı sarfetmeteyiz. unutmayalımki bu ürünler millet malıdır, memleketimizin malıdır.
    yazılarımızda kullanıcılarımıza ve forum üyelerimize doğru ve güzel bilgiler paylaşalım lütfen.

hepinize iyi çalışmalar

Timur Avcı
    Elektronik optikal departman müdürü

www.betavizyon.com.tr
    www.betaprojeksiyon.com
    www.istanbulprojeksiyon.com
    www.projeksiyonmarket.org
    www.projeksiyon.gen.tr
    www.turkiyeprojeksiyon.com
    www.projeksiyon-tamiri.com
    www.projector.com.tr
    www.asperaprojeksiyon.com
    www.projektorlamba.com
    www.lambamarket.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BETA PROJEKSİYON -- 10 Temmuz 2011; 8:59:23 >

• quote:

BETAVİZYON PROJEKSİYON LAMBALAR HAKKINDA

Merhaba arkadaşlar lamba konusu bayağı bir arkadaşlarımızın ilgisini çekiyor sanırım :) şimdiye kadar tüm forumlarda ve internet yazılarımızda hiç bir zaman isim vermeden yorum yaptık ve faydalı bilgiler vermeye çalıştık kimseyide kötülemedik. fakat zamanla şunu gördük AC yada DC lambayı bile bilmeden lamba takan arkadaşlar, cihazı dağıtıp toplamayı bile bilmeden ve dağınık halde bir sürü ürünleri servis merkezimize gönderen arkadaşlar gördük. Gelen 100 üründen 40 ı dağıtılmış, bozulmuş, yada ürünün elektronik kartını yakan firmalar. ve bunlardan bazıları çok büyük isimli firmalar. yinede isim vermedik !!

Merdiven altı diye tabir ettiğimiz firmalar, bu lambaları hangi standartlara, hangi belgelere uygun olarak yurt dışından getirtiyorlar. elde odaklama yaptıktan sonra, cihaza bakım yapıp ışığı biraz yükseltmekle olmuyor bu işler. Taktığınız lambanın orijinal osram yada pihlips lamba arasındaki ışık gücü farkının lümen ölçümünü yapıyormusunuz. Elde yapılan iyi odaklamada bile dlp lambalarda %30-40 ışık kayıbı ile cihaz yollanıyordur. Ama nasıl olsa ışık çıkıyor diye müşterilere teslim ediliyor.

Herkes para kazansın tabiki kazanacak ama önemli olan kullanıcıya ürününü en iyi ve en kaliteli bir şekilde makul fiyata vermek.
    O yüzden bu işi uzman arkadaşlar yapsın lütfen. yüzlerce müşterimizin yada kurumsal firmalarımızın ürünlerini bozup bir kenara atan müşterilerinin ürünlerini kobay gibi kullanıp üzerinde bilinçsiz uğraşan tamirci yada elektronikçi bizim için MERDİVEN ALTIDIR maalesef.

Ucuz kalitesiz lamba getirip türkiyede 150-200 tlden satmak müşteriyi yanıltmak hiçbir ahlaka sığmaz. Bizler tüm çalışma hayatımızda kaliteli ürün kaliteli teknik servis ve kaliteli ekipmanla hizmet vermeyi benimsedik. yazık günah değilmi bu ürünlere insanlar para veriyor. kullanıcılara ve müşterilere kalitesiz ürün satıp para kazanmak
    helal Rızkmıdır sizce !!!

kaliteli ürün satılsın fiyatta değil kalitede rekabet edilsin. Ama maalesef kimsede o cesaret yok. Getirir en ucuz malı türkiyede satar. Nasıl olsa müşteri anlamıyor, değilmi
    ( işte biz bunun karşısındayız )

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BETAVİZYON olarak lambaların odak merkezlerini mikron hassasiyette ölçüsünü alıp birebir kendi odağında lamba teslim etmekteyiz. Bu sistem dünyada tektir yani elle ayar yapmıyoruz ayrıca BETAVİZYON projeksiyon firması lamba yenileme konusunda yöntem patenti almıştır. Otomatik otomasyon lamba odaklama makinamızın patenti de betavizyon firmasına aittir. Uluslar arası lamba firmaları tarafından CE belgesini aldık. ürünlerimizin lümen, kelvin ve lamba ömrü test raporlarını aldık. Kimyasal test analiz raporlarımızı aldık ve ayrıca önümüzdeki yıl türkiyede projeksiyon lamba üretim fabrikası kurmayı hedefliyoruz

BETAVİZYON PROJEKSİYON yapısı vizyonu ve misyonu ile kurumsal yapıya sahip bir firmadır. bu yapıda teknik servisimize gelen tüm ürünlere milli servet düşüncesi ile yaklaşmaktayız. bu sebepten dolayı ürünleri memleketimize kazandırmak için tüm çabamızı sarfetmeteyiz. unutmayalımki bu ürünler millet malıdır, memleketimizin malıdır.
    yazılarımızda kullanıcılarımıza ve forum üyelerimize doğru ve güzel bilgiler paylaşalım lütfen.

hepinize iyi çalışmalar

Timur Avcı
    Elektronik optikal departman müdürü

www.betavizyon.com.tr
    www.betaprojeksiyon.com
    www.istanbulprojeksiyon.com
    www.projeksiyonmarket.org
    www.projeksiyon.gen.tr
    www.turkiyeprojeksiyon.com
    www.projeksiyon-tamiri.com
    www.projector.com.tr
    www.asperaprojeksiyon.com
    www.projektorlamba.com
    www.lambamarket.com

Alıntıları Göster
    bazı projektörler için üreticiler normalde 4000 saat, eco modda 6000 saat lamba ömrü biçiyor, sizler 3000 saat diyorsunuz galiba, doğrumudur?

• quote:

Orijinalden alıntı: amdfanatic

bazı projektörler için üreticiler normalde 4000 saat, eco modda 6000 saat lamba ömrü biçiyor, sizler 3000 saat diyorsunuz galiba, doğrumudur?

Alıntıları Göster
    Merhabalar,
    Yeni modelimiz PRO X08 bugünden itibaren satıştadır. 1024 x768 doğal çözünürlüğü olan Türkiyedeki tek LED LCOS projeksiyondur. Donanım haber üyelerine verdiğimiz söz üzerine 11-26 temmuz 2011 tarihleri arasında satış fiyatı KDV dahil 875 TL olan ürünümüz KDV dahil 750 TL ye satılacaktır. Bu kampanya sadece Donanım form üyelerine yöneliktir.
    1- Her üye ancak bir ürün alabilir..
    2- Üyelik tarihi 11 temmuz ve sonrası olan üyeler bu kampayadan faydalanamazlar.
    3- Kampanya stoklarla sınırlıdır. ( 50 adet)
    4- Form üyesi öğretmen arkadaşlar KDV muafiyet belgesi getirmek şartıyla KDV istisnasından faydalanabilir.
    5- Fiyat KDV dahil 750 TL peşindir.

www.promacto.com
    0212- 210 45 21-22

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.