Şimdi Ara

Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) (926. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.482
Cevap
1.293
Favori
1.470.024
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 924925926927928
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pegasus izmir-kiev 14 temmuz teklif bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pegasus yurt dışı kodlar bulunur
  • 16 yada 17 ocak için Kıbrıs (lefkoşa)'dan Adanaya uçuş bekliyorum arkadaslar tekliflerinizi.
  • Pegasus ile 1012 TL tutarında uçak bileti alacağım. 2 kişi toplam 2024 TL yapıyor. İstanbul Tahran arası gidis geliş. Var mı indirim yapabilecek birisi acaba?

• PEGASUS YURTDIŞI KODU BULUNUR.
  • Selam Eylül ayına kadar İstanbul çıkışlı (sabiha gökçen) Ukrayna (Lviv) uçuşları için uygun fiyatlı tekliflerinizi bekliyorum. Havayolu da fark etmez en uygun teklife ihtiyacım var. Teşekkürler şimdiden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nabiaga

Bilet faturasında kimin kartıylaalındığı ad soyad yazar..
    ben uçak bilet ind.i veya araç kiralama ind.i sağlarken kendi veya yakınımın puanıyla yada kamp. gereği bi kartla alıyorsam belirtiyorum. ücret havalaei yapılması istenen kişi soyisim aynıysa sıkıntı yok.
    çalıntı kart sahibinin hesabına veya aynı soyisimli başka hesaba havale istemez dolandırıcılar, zor iş :-)
    uçak biletinde bildiğim kadarıyla yazmaz bu bilgi. otobüs biletinden emin değilim detaylı incelemedim ama bu tarz sonradan kullanılacak hizmeti alırken faturalarda genelde hizmeti kullanacak olan kişinin bilgileri yazar.
    onu geçtim yazsa dahi alıcı kişi ucuza alınca ve de son bilet gibi bir ibare varken biletlerde ister istemez satıcının güvenine göre dikkatsiz davranabiliyor. yani şöyle diyeyim bu adam beni neredeyse 2 yıl önce dolandırdı ama 2 yıl sonra hocam beni de dolandırdı bu nasıl yapalım bu işi diye mesajlar geliyor. o nedenle ben şahsen içime sinmeyen ve herkesin bilmediği bir indirimi almamaya karar verdim.
    ilk mesajımdaki dediklerim ihtimal gibi gelebilir ama mesela beni dolandıran kişi birini de dolandırmış. adam ailesiyle havaalanında sorguya alınmış, sonra başka bilet almış son dakikada x3 ödeyerek, tekrardan o havayolu firması adamı kara listeye alarak bilet satmamış. hepsi %20-30 indirim için.

• 9 mart ordu dan ahl yada sabihaya 2 kişi sabah gidiş akşam dönüş. Yardım edebilecek var mı?

• 18 ocak akşam saatleri veya 19 ocakta adanadan antalya'ya arıyorum, ilgilenenler yazabilir mi

• maximiles kartımda bir miktar maximil birikmiş arkadaşlar 160 tl civarında. Bilet almak isteyen arkadaş olursa iskontolu kullandırabilirim.
  • fatura bilgisinde yaziyor hocam ..

• pegasus yurtdisi bilet kodu 300 liradan satilik

• THY çoklu uçuş. Teklifler acil değerlendirilir.

25 Nisan istanbul-zaporijya
    7 mayıs harkiv-istanbul

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarveniko -- 17 Ocak 2019; 15:28:53 >
  • 20 ocak istanbul -konya gidiş

30 ocak konya-istanbul dönüş.

Atatürk kalmış ve ıniş

Ucak Biletim mevcut uygun fiyata vereceğim

• 4-12 Şubat tarihleri için İstanbul - Belgrad gidiş dönüş bileti arıyorum.
  • Parafly'da 350 Paraf puanım var.Talep edenlere yardımcı olabilirim.
  • maximiles kartımda 1.170 tl birikti toplam da kullanmak isteyen varsa uygun iskonto ile kullandıracağım.
  • Arkadaşlar elimde son 3 adet pegasus yurtdışı ücretsiz yapan kod kaldı. satın almak isteyen kişiler özel mesaj ile irtibat kurabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıllar sonra gelen edit: hesabım çalındığından dolayı bilgim dahilinde olmadan atılmış bir mesajdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dreadm00re -- 12 Mayıs 2020; 14:20:12 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7-12 şubat gidiş - 7-12 mart dönüş ama gidişle dönüş aynı olacak yani 11şubat - 11mart olabilir mesela THY için uygun fiyat tekliflerinizi bekliyorum. Pobeda ile uçmak istemiyorum, mantıklı bir fiyata güncel ve referanslı üyelerden alabilirim.
  • 
Sayfa: önceki 924925926927928
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.