Şimdi Ara

Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) (924. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24.461
Cevap
1.292
Favori
1.467.661
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 922923924925926
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fas git gel için indirim kodu yada uyguna alacak varmı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ridvantalya R kullanıcısına yanıt
    Fas içinde yardımcı olurmusunuz hocam

• ramco77x kullanıcısına yanıt
    Bende arıyorum bulabildinmi kaça nerden aldın

• allahın sevdiği kuluymuşum bana özelden yazmıştı %30 indirim yapacaktı sözde megerse %100 hiç edecekmiş paramı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi konyalım -- 13 Ocak 2019; 2:18:59 >
  • konyalım K kullanıcısına yanıt
    Maalesef indirim imkanim yok hocam ama gidis gelis tarihlerinizi yazin belki forumdaki arkadaslar dusuk mil ile yer bulabilirler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hakkan058 H kullanıcısına yanıt
    Anadolujet direkt ucus 23 mart saat 14:30da 2 kisi icin 220tl fiyata alabilirim

• konyalım K kullanıcısına yanıt
    S a. Hocam en düşük bulduğun fiyat nedir ve hangi havayolu. Ben acenta çalışanıyım. Yardımcı olabilirim belki

• Paraflytravel dan yüzde net 20 indirim yapabilirim. Max bilet tutarı 250 tl
  • Arkadaşlar özellikle 5 kişi ve üstü thy yurtdışı biletlerinizde yardımcı olmaya çalışırım. Ben acenta çalışanıyım. Avrupa birliği projeleri veya gezi için ya da Erasmus gibi biletleriniz için elimden geleni yaparım Çünkü thy ile özel antlaşmamız var

• yunusemre0666 Y kullanıcısına yanıt
    Ankarada hangi acentada çalışıyorsun hocam çayını içmeye gelirim birgün.
  • 2 ya da 3 şubat Sinop- İstanbul uçuşu için makul tekliflerinizi bekliyorum.

• Pegasus yurtdışı kodu 200 liradan alınık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pamukkale Turizm biletleriniz %15indirimli alınır...
  • PEGASUS YURTDIŞI KODU 425 TL
  • Ankara içi elden pegasus yurtdişi kod alınık.. Teklifler pm den..

• kivanc277 K kullanıcısına yanıt
    Kızılay da hocam isim vermeyim şimdi. Ne zaman istersen mesaj at hocam buyur gel

• kivanc277 K kullanıcısına yanıt
    Kızılay da hocam isim vermeyim şimdi. Ne zaman istersen mesaj at hocam buyur gel

• crazyofc1 kullanıcısına yanıt
    Konuyla ilgili bilgi vereyim.
    Bu herifler sahibinden.com'da arac satan kisileri arayip, bu araci cok begendim. Sehir disindan gelecegim, iban verirseniz kaparo gonderecegim diyorlar. Bir saat sonra telefonla arayip, kusura bakmayin araca ihtiyacim kalmadi diyerek ibana para gondermiyorlar.

Aradan birkac hafta gectikten sonra konuyla alakasiz bu kisinin ibanini forumdaki sahtekarlik islemlerinde kullaniyorlar.

Siz parayi bu masum kisiye gonderiyorsunuz. Para adamin hesabina gectikten sonra adami baska bir kisi telefonundan arayip, hocam arkadas yanlislikla ismi yanlis yazmis, para sizin hesabiniza gecmis, verecegim ibana parayi gonderir misiniz diyorlar. iyi niyetli ve bu isleri bilmeyen bu sahis da sizden gelen parayi dolandiricinin ibanina eft yapiyor. Fakat dolandirici olarak kendisinin zan altinda kaldigindan haberi yok.

Sizin olayda para giden kisi dolandiriciya parayi gondermemis, dusunmus tasinmis, banka bilgilerinden gonderenin bilgilerine ulasip, hatali gonderilen eft diye ucreti geri gondermis. Yani aklini kullanip, olaydan siyrilmis. Dolandirilan arkadaslar sosyal medyada para gonderdikleri kisileri arastirsinlar. Dedigim gibi oldugunu gorecekler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boombip -- 13 Ocak 2019; 20:13:22 >
  • İndirimli otobüs bileti temin eden var mı acaba

• Kassady kullanıcısına yanıt
    Değerli arkadaşlar bu kişinin özelinde olmamakla birlikte bu şekilde ilan verip lütfen kirletmeyiniz sayfayı.

8 aylık bir zaman dilimini kapsayan iki farklı şehir destinasyonuna EN UCUZ bilet diye ilan mı olur hocam. Allah aşkına aklınız yerinizde mi sizin. Kim sizin için gün gün fiyat bakıp size fiyat versin. Kaldı ki insanın 8 ay sonrasına Ukrayna gibi bir destinasyon için -ki en ucuz destinasyonlardan biridir yurtdışı adına- bilet araması akıldan yoksun bir iş.

Ben hiç bilet almadım yanlış yapmayayım bilet alırken biri yardımcı olur mu deyin daha çok yardımcı olan çıkar ama sayfada bu gibi zamanı süresi belirsiz destinasyonu net olmayan, ilgili tarihe kadar bi düzine kampanyanın başlayabileceği uçuşlar için indirim arayan tabiri diğerle “boş ilanlar” lütfen açmayalım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr_olfactorius -- 13 Ocak 2019; 22:0:30 >
  • 
Sayfa: önceki 922923924925926
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.