Şimdi Ara

Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) (925. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
24.481
Cevap
1.293
Favori
1.469.869
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 923924925926927
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sitede özel mesaj atma diye bir seçenek var, lütfen herkes ile paylaşmayın nerede ne zaman buluşacaksanız, biz bilmeye öğrenmeye mecbur değiliz. Çok basit özel mesajdan yazın birbirinize. Sayfalarca konuyla alakasız yazı okumaya mecbr bırakmayın insanları değerli arkadaşlar. İstirham ediyoeum başkalarına saygılı olmanın bir gereği olarak..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr_olfactorius -- 13 Ocak 2019; 22:5:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tiger86 T kullanıcısına yanıt
    kaç tane
  • Pamukkale Turizm - Otobüs Biletleriniz %15 İndirimli olarak alınır.

İletişim whatssapp : 555 727 41 83

Referanslarımı inceleyebilirsiniz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: totals

Uygun fiyata yurt içi yurt dışı bilet temin edebilirim. Referans ve mesaj sayım az olduğu için uzun süredir üye, mesaj sayısı fazla olan üyelerin ilk önce bileti alıp sonra ücreti isteyeceğim. ilgilenenler dm den iletişime geçebilir.
    fiyat ne kadar
  • yunusemre0666 Y kullanıcısına yanıt
    Aır arabıa 1950 ve royal Maroc dan 2300 e buldum mayıs gidiş Ekim yada Kasım dönüş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Google paydan zorlu Word apk yı indirip kurun ordan turna kampanyasına tıklayın ve kodu kopyalayın ardından turna apk yı açın sağ üst menüden kampanya kodunu girip gideceğiniz yeri 2 kişi olarak arayın ve 50 TL indirim olacak yani 2 kişi 53 liraya gidin başka telden de dönüş için aynı işlemleri yapın

• dr_olfactorius D kullanıcısına yanıt
    Allah razı olsun sitede özel mesaj atma seçeneğini hatırlattığın için, bu kadar yazı yazarken kaybettiğin zamana kadar keşke niye bu msj özel atılmadı diye düşünseydin ama nerde neyse açıklıyım sen yorma kendini bu ara çok dolandırıcı var ben de kimse dolandırılmasın diye arkadaşın tepkisini ölçmek istedim yerini belli ediyor mu yoksa sadece burdan işlem yaparız mı diyecek diye ona göre cevap yazıcaktım ona sağolsun oda herzaman beklerim diyerek şüpheyi kaldırdı.
  • Turna.com dan hediye ceki kullanilarak 300tl ye inecek bir bilet alisverisim olacak. Cepteteb veya turna puanlarinizi kullanarak alinabilecek bu bilet icin tekliflerinizi bekliyorum.
  • Dolandırılan herkese geçmiş olsun. Beni dolandıran şahıs başka birinin hesabını kullanıyormuş ve yabancı uyruklu bu şahıs. Süreç devam ediyor. Size bi kaç tavsiye vereceğim.
    1- Size bilet satmaya çalışan kişinin numarasını, ibanını, hesap sahibi adını, forumda ve google'da arayın.
    +90 532 111 22 33 - +905321112233 - 0532 111 22 33 - 05321112233 vs şeklinde. Eğer tek bir dolandırıcılıkla adı geçmişse o kişi kesinlikle dolandırıcıdır.
    2- Kişinin referansı yoksa, referansları aktif kullanıcılar değilse o kişi dolandırıcı olabilir.
    3- Kişiden indirimin nasıl olduğunu ve bunu ispat edecek ekran görüntüsü isteyin. Mesela turna.com'dan yapıyorsa ekran görüntüsü ya da ekranın fotoğraf makinesi ile çekilmiş halini mutlaka isteyin. Vermiyorsa uzak durmalısınız.
    4- Hangi havayolundan almışsa bileti o havayolunun mh'sini arayın ve ödemenin nasıl, hangi isimle yapıldığını öğrenin ve size söylediği bilgilerle karşılaştırın.

Bunları yapmazsanız uçağa gidince son dk'da biletiniz iptal olabilir, iptal eden kişi bilgim dışında yapılmış derse suçlu muamelesi görebilirsiniz, memur ya da bağımlı çalışansanız ve bu işyerinize intikal ederse işinizden olabilirsiniz. Bunlar abartı riskler değil birçok kişinin burada başına geldi. Size şahsi tavsiyem varsın bu indirimden yararlanmayın. %30 max indirim için bu risklere değmez bence.
    Ha son olarak dolandırılırsanız mutlaka ama mutlaka hakkınızı arayın.

• Gidiş: 29,30 Mart 2019 (İstanbul - Jakarta)
    Dönüş: 6,7 Nisan 2019 (Jakarta - Istanbul)

Fiyat Tekliflerinizi Bekliyorum.
  • bilgiler doğru ama ben indirim kaynağımı söylemem mesela. turk telekom, turkcell, vodafone lira yüklemesi yapıyorum kotam oldukça. indirimin kaynağını soruyor. "20 liralık lira yükleyecekmiş, çalıntı kredi kartı olursaymış..." profilim, referanslarım, mesajlarım kabak gibi ortadayken hem de. bu kadar kuşkucu kişilerin forumlarda ticari faaliyeti olmaması gerek.
  • Yurt Dışı Uçuşlarınıza %25'e varan indirimlerle bilet alınır.
    Biletlerle yapılan uçuşlardan uçuş mili kazanırsınız.
    Önce Bileti alır, tarafınızdan kontrol ettirildikten sonra ödemeyi isterim.
  • Merhaba arkadaşlar...

Sabiha Gökçen - Köln - 18/01/2018 - 22:30 pegasus
    Köln - Sabiha Gökçen - 22/01/2018 - 00:50 pegasus

Uygun birşeyler yapabilecek arkadaşların fiyat tekliflerini bekliyorum.. Şu anki fiyat 764 Lira..
  • Pamukkale Turizm biletleriniz %15 indirimli alınır..

• AlanyaBeyi kullanıcısına yanıt
    Fiyat verirmisin hocam az yukarıda yer tarih yazmıştım

• turna.com da indirim kodunuz hariç puanlarımla 3000 tl ye kadar %8 indirim yaparım.

• *Turna 90tl puan+kod yüklü hesap (iki kişilik biletleme için geçerli) --> Fiyat: 45tl
    not: pazarlık mesajları atmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boombip -- 17 Ocak 2019; 0:36:18 >
  • thy 3700 mil ile bilet alinacak yurtici , ilgilenenler fiyatla birlikte pm atabilir mi
  • Bilet faturasında kimin kartıylaalındığı ad soyad yazar..
    ben uçak bilet ind.i veya araç kiralama ind.i sağlarken kendi veya yakınımın puanıyla yada kamp. gereği bi kartla alıyorsam belirtiyorum. ücret havalaei yapılması istenen kişi soyisim aynıysa sıkıntı yok.
    çalıntı kart sahibinin hesabına veya aynı soyisimli başka hesaba havale istemez dolandırıcılar, zor iş :-)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nabiaga -- 15 Ocak 2019; 18:59:49 >
  • Merhaba arkadaşlar,

26 OCAK
    ÇANAKKALE - ANTALYA HAVALİMANI (1 KİŞİ)

Fiyat teklifiniz bekliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 923924925926927
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.