Şimdi Ara

Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) (921. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
24.481
Cevap
1.293
Favori
1.469.847
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 919920921922923
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • paraflytravel araç kiralamada %30 indirim yapılır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DanPat

Bu mesaj silindi.
    Merhaba. 200 TL civarında bir bilet alacağım. Ne kadar olur?

• quote:

Orijinalden alıntı: tsafak

Satılık yurtdışı ve yurtiçi uçuş kodları

yurtdışı 325 tl
    yurtiçi 110 tl
    Arkadaşla konuştuk parayı attım fakat Telefonu kapalı Kodu atmadı şu an için beklemedeyim dikkatli olun şu an için alışverişten uzak durun bence cevap gelirse editleyeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi segmentation_fault! -- 8 Ocak 2019; 19:13:47 >
  • segmentation_fault! kullanıcısına yanıt
    Pegasus kod konusunda referansı olmayan kişilerden alıyorsunuz 10/20 lira piyasadan ucuz diye sonra sorun yaşıyorsunuz.
  • kivanc277 K kullanıcısına yanıt
    Hocam adam 2005ten beri üye 400 küsür mesajı var ilginç yani

burada hesabım çalındı diye yazan dünya kadar adam var, eski üye olması en az yeni üye kadar tehlikeli, kullanılmayan hesabı çalıp böyle dolandırıyorlar milleti..

Referanslar ve FORUMDA YAKIN DÖNEMDE DE AKTİF OLMA en önemli iki kriter güven için

Ayrıca bilet hiç satmayan birinin buralarda pat diye satışta gözükmesi size işlem yapmadan uyarı vermesi gerekir, özeti bu.

Belki forumda onlarca kez yazıldı bu yazdıklarım ama bazıları inadına kazıklanma peşinde, yazık..

• Hocam bide ne Allah'ın hikmetiyse çek kupon satışa ilan açmıyorlar buraya yazıyorlar millet bı anda kod tiryakisi oldu herkesde kodlar havada uçuşuyor yüzde 80 ni de piyasaya göre ucuz satarak dolandiriyor

• Ben az önce tsafak tarafından dolandırıldım

• tsafak T kullanıcısına yanıt
    Bu kişi dolandırıcı. Beni dolandırdı. Para havalesi yaptım ama bilet almadı.

• Turna hesabımdan 200 e kadar biletmelerde 20:tl indirim yapılır

• benim referanslarıma ve her gün aktif olmama rağmen, bazı alıcılarım güven sorunu yaşayıp, eski satışlarıma dair kanıt ya da eski alıcıların kontank bilgilerini istiyorlardı, paylaştım.

siz de isteyin, güven ortamı oluşana kadar aklınıza ne geliyorsa isteyin..referansları olsa bile, eski üye olsalar bile, malum yaşanan sıkıntı da yukarıda arkadaşın belirttiği gibi eski hesapların çalınıp bunlarla satış/dolandırıcılık yapılması.

giden 300 lira ne çalanı zengin eder ne sizi fakir eder ama dolandırılmanın verdiği his insanın içine uzun bir süre oturur.
  • dr_olfactorius D kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katılıyorum hocam dediklerine zaten sağlam olanlarında fiyatları 120-125 tl aralığında ve pazarlık olmuyor.Dolandırılan kişilerin aldıkları fiyatlar hep piyasa fiyatının altında sürekli kod satan ve kod konusunda refaranslı olandan kod almak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tsafak

Satılık yurtdışı ve yurtiçi uçuş kodları

yurtdışı 325 tl
    yurtiçi 110 tl
    Elemandan ses yok dolandırıcıdırr alışveriş yapmayın

Havale için verdiği isim EMRAH ÜNVERDİ Telefonu 0506 168 91 21. Başka isimle açarsa diye Dursun burda

Adli işlemler yarın başlatılacak rahat uyku yok sana artık foruma girdiğin ipler banka hesabın telefon numaran yarın savcılıkta

tsafak beni de dolandırdı. Yarın savcılığa şikayet edeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: segmentation_fault!

Elemandan ses yok dolandırıcıdırr alışveriş yapmayın

Havale için verdiği isim EMRAH ÜNVERDİ Telefonu 0506 168 91 21. Başka isimle açarsa diye Dursun burda

Adli işlemler yarın başlatılacak rahat uyku yok sana artık foruma girdiğin ipler banka hesabın telefon numaran yarın savcılıkta

Alıntıları Göster
    +90 506 168 91 21 numarası tsafak beni de dolandırdı.

• Orada yer alan isim gerçek olmayabilir bu sayfada da aynı telefon numarası fakat farklı bir isim var,
    https://forum.donanimhaber.com/sorunlu-alisverisler-sorunlu-uyeler-bu-baslikta-paylasilsin--68380353

Bunlar belli ki bir grup...

Forum yöneticileri artık şu site güvenliğine çare bulsun, mesele ucuz sattı pahalı sattı meselesi değil, yarın da adam 400 fiyat yazar yine dolandırır, 300 yazınca daha hızlı dolandırıyor o kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anisiz -- 9 Ocak 2019; 0:7:45 >
  • Uygun fiyata yurt içi yurt dışı bilet temin edebilirim. Referans ve mesaj sayım az olduğu için uzun süredir üye, mesaj sayısı fazla olan üyelerin ilk önce bileti alıp sonra ücreti isteyeceğim. ilgilenenler dm den iletişime geçebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi totals -- 9 Ocak 2019; 1:37:31 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • anisiz A kullanıcısına yanıt
    eminim daha önce akıllara gelmiştir ama bu konuda 924 sayfa var,tüm sayfaları tek tek kontrol edip( anahtar kelime aratılacağı için toplamda 5-10 saatten fazla sürmez tüm konuyu dolaşmak sanıyorum ), dolandırıcı kelimesini aratıp, dolandırılanların yazdıkları isim ve telefon numaraları kaydedip, forumda alakalı bir konu açılsa, alım yapacak adamlar da bu konuda satıcının adını soyadını hemen kontrol edebilse, çok kolay ve etkili bir önlem olmaz mı?
    Bu şerefsiz banada PM attı riko21 nickli hesaptan daha sonra riko21 hesabını geri kurtarinca 05061689121 WhatsApp dan nickinin levent02 olduğunu söyledi baktım uzaklaştırılmış hesap anladım dolandırıcı olduğunu.

İddaasina göre Tekirdağ Malkara da vergi dairesinde memurmuş adı Hasan şevik neyse aradım Malkara vergi dairesini telefona çıkan adam 6 yıldır burdayım hasan diye biri hiç çalışmadı dedi.

Anlayacağınız eleman fena ağ atmış foruma aman dikkat arkadaşlar maalesef bilet alışverişi çok tehlikeli olmaya başladı.

• 80-100TL arası-civarı yurt içi uçak biletlerinize %25 indirim yapabilirim.(Max 25 TL indirim yapabilirim)

Bilet bilgileri ile birlikte pm atabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 919920921922923
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.