Şimdi Ara

Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) (922. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
24.481
Cevap
1.293
Favori
1.469.900
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 920921922923924
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam arkadaşlar Fas Casablanca Muhammed hava alına 15 Ocak 15 Şubat gidiş dönüş thyd 2850 royalde 2500 olan biletde indirim imkanı sunacak olan varsa ullasin lütfen 05325844737

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 250TL'ye kadar biletlemelerde yardımcı olabilirim.
  • Selamlar Malatya-İzmir yönü tek yön, 1 yetişkin 1 bebek 28 Ocak 2019 19:45 sunexpress uçusu için dolandırmayı aklının ucuna getirmeyecek bebek taşınacağını bilecek kadar insanlığını kaybetmemiş(tekrar dolandırma muhabbetleri dönmeye başladığı için yazdım kusura bakmayın) dostlar pm atarsanız sevinirim

Sonraki gün 07:40 pegasus ucusu da olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maras45 -- 9 Ocak 2019; 17:21:41 >
  • Arkadaşlar 350 tl lik thy biletine yardımcı olacak var mı?Alternatif olarak 280 tl lik anadolu jet te var.Teklifleriniz bekliyorum...
    EDİT: sensitive5187 adlı arkadaşla işimi hallettim.Teşekkür ediyorum ilginize...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spartacus55 -- 9 Ocak 2019; 20:28:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: segmentation_fault!

Elemandan ses yok dolandırıcıdırr alışveriş yapmayın

Havale için verdiği isim EMRAH ÜNVERDİ Telefonu 0506 168 91 21. Başka isimle açarsa diye Dursun burda

Adli işlemler yarın başlatılacak rahat uyku yok sana artık foruma girdiğin ipler banka hesabın telefon numaran yarın savcılıkta

Alıntıları Göster
    Tsafak nickli kişi başka bir nickle beni de dolandırdı. Yarın savcılığa vereceğim kendisini. Siz herhangi bir bilgiye ulaşabildiniz mi?

• pegasus yurtdisi kodu 1 adet kaldi 320 liradan satilik.biletleme yapacak kisiler once biletleme yapip sonra odemeyi gecebilir

• quote:

Orijinalden alıntı: tccb44

Bu şerefsiz banada PM attı riko21 nickli hesaptan daha sonra riko21 hesabını geri kurtarinca 05061689121 WhatsApp dan nickinin levent02 olduğunu söyledi baktım uzaklaştırılmış hesap anladım dolandırıcı olduğunu.

İddaasina göre Tekirdağ Malkara da vergi dairesinde memurmuş adı Hasan şevik neyse aradım Malkara vergi dairesini telefona çıkan adam 6 yıldır burdayım hasan diye biri hiç çalışmadı dedi.

Anlayacağınız eleman fena ağ atmış foruma aman dikkat arkadaşlar maalesef bilet alışverişi çok tehlikeli olmaya başladı.
    Adı Ertuğrul Ataman Telefon numarası 0 506 168 91 21 beni de dolandırdı. Hep beraber savcılığa şikayet edelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: whay

Tsafak nickli kişi başka bir nickle beni de dolandırdı. Yarın savcılığa vereceğim kendisini. Siz herhangi bir bilgiye ulaşabildiniz mi?

Alıntıları Göster
    Adı Ertuğrul Ataman Telefon numarası 0 506 168 91 21 nick tsafak. Hep birlikte savcılığa şikayet edelim.

• https://www.facebook.com/ertugrul.ataman.5

Bence dolandırılanlar birlikte iletişime geçsin

whatsapp grubu filan kurun belki tek başvuru olunca çok ciddiye alınmaz ama aynı isim/telefon/hesap no pek çok başvuru

olursa dosyalar vs. birleşebilir, cezasını çeksin böyle şerefsizler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anisiz -- 10 Ocak 2019; 3:9:31 >
  • https://forum.donanimhaber.com/profil/14850#!/
    @memomur kullanıcısının hesabı hacklenmiş olabilir arkadaşlar dikkat edin. Bana mesaj atıp 6 adet kod olduğunu söyledi. Burada muhabbetler dönmeye başlayınca attığım 2 mesaja okumasına rağmen cevap vermedi.
  • görmeyeli buralar fena karışmış
  • eski, referanslı ve aktif satış yapan bir üye olarak alıcılara tekrar tavsiyeler vereyim.

-satış yapan üye yüksek tutarlı işlemler için referanslı ve foruma günlük giriş yapıyor olmalı (2-3 hafta, 1-2 ay önce foruma girmiş veya konulara uzun süre önce mesaj yazmış üyeye 400-500 lira göndermek büyük cesaret. satış yapan üye forumda aktif olmak zorundadır.)
    -cep telefonu vermek, whatsappta görüşmek bir güven sağlama olayı değildir. dolandırıcıların çoğu ilk önce cep numarasını verir. konuşurken güzel sözlerle sizi ikna eder. ancak unutmayın, forumlarda güveni profilin kendisi sağlar.
    -konuda hiç mesajı olmayıp, bir anda ortaya çıkıp piyasa üstü indirim yapan satıcılar risklidir.
    -Biraz daha fazla indirim için güvenilir, tanıdık üyelerden vazgeçmeyin. 50tl kar edeyim derken 400tl gider. yazık değil mi

not: şimdi gelip bu yazdıklarıma itiraz eden satıcılar da çıkar. üzgünüm, istisnalar kaideyi bozmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boombip -- 10 Ocak 2019; 14:9:48 >

• Herkese selamlar, öncelikle dolandırılan arkadaşlara geçmiş olsun, dolandıranların da burnundan gelsin belalarını bulsun şerefsizler.

25 Ocak Cuma TZX-IST gidiş, 3 Şubat Pazar IST-TZX dönüş 2 kişi, 1 bebek bilet ihtiyacım bulunmakta. İstanbul'da Atatürk ve 3. HL olabilir. Şu anda 800 lira civarına geldiğini görüyorum. Tekliflerinizi bekliyorum.
  • ssarikay S kullanıcısına yanıt
    Dostum 2 ay önce aynı şekilde benide dolandiran kişi Muğla Marmaristendi. Savcılığa şikayette bulundum. Bankadan paranın çekilme görüntüleri geldi ama henüz parayı çekenin kim olduğu tespit edilemedi. Benim para yolladığım hesapta başka biri adınaydı. Adamda hiç korku yok :)
  • ssarikay S kullanıcısına yanıt
    Dostum 2 ay önce aynı şekilde benide dolandiran kişi Muğla Marmaristendi. Savcılığa şikayette bulundum. Bankadan paranın çekilme görüntüleri geldi ama henüz parayı çekenin kim olduğu tespit edilemedi. Benim para yolladığım hesapta başka biri adınaydı. Adamda hiç korku yok :)
  • Abd bileti için yardımcı olabilecek var mı?
    Pegasus ile burdan norveç oslo ya uçup ordan norwegean air ile new york a uçuş 1k tutuyor. daha uygun olabilecek alternatif veya bu rotada indirim sağlayabilecek varsa yazarbilir mi lütfen?
  • turna.com da 3000 tl ye kadar biletlerde %8 indirim yapılır.

• boombip kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katiliyorum. Hakkim oldukca ben de Parafly ile biletleme yapiyorum. Dolandiriciyi hakli bulacak halim yok ama indirim isteyen alicilar da gercek indirim yapan duzgun kullanicilar yerine hayali ama yuksek indirim verenlerin pesine dusuyor. "Bak su adam su kadar indirim yapiyor sen de yap diyor" alici forumdas. Bunun uzerine kendisine islemi yapacagim Parafly sitesinden, ucusu yapan sirketin kendi sitesinden ve 3.parti bilet sitelerinden olmak uzere 3 yerden fiyat veriyorum ve o hayalindeki indirimin mumkun olmadigini soyluyorum. Calinti kredi kartindan tutun da iptal olabilecek prmosyon kodlari ile biletlemeye kadar bir suru dumen donuyor.
  • pegasus yurtdisi kodu 1 adet kaldi 320 liradan satilik.biletleme yapacak kisiler once biletleme yapip sonra odemeyi gecebilir

• konifuji kullanıcısına yanıt
    Çok indirim yapmışsın 🤮🤮🤮🤮🤮

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 920921922923924
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.