Şimdi Ara

Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) (562. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.479
Cevap
1.293
Favori
1.469.783
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 560561562563564
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr_olfactorius -- 30 Ağustos 2016; 13:55:09 >
  • Parafly puanlarim ile ucak bileti alinir. Biletinizi parafltravel.com dan sorgulayin kac para tutuyorsa indirimi goruselim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9 eylul elazig-sabiha 19.35 pegasus ve 18 eylul sabiha-elazig 07.05 pegasus ucuslarina toplamda en uygun fiyati verenden satin alinacaktir. Pm bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7-10 günlük AVİS araç kiralaması yapacaklar ile SETUR dan otel düşünenlere uygun fiyatlar teklif edebilirim.

TURNA.COM bilet alacaklara 150-200 arası %8 indirimim olur.

ATLASGLOBAL'de uçuşu olanlara %10 civarı indirimim olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr_olfactorius -- 30 Ağustos 2016; 13:42:10 >
  • 12 eylül sabahi izmir- İstanbul ataturk uçuşu 2 kişi için bilet ariyorum
    Uygun fiyat ve indirimler için lütfen pm

• 350 tl ve uzerine ucuslariniza 25 tl indirim. Ucuslardan mil de kazanabilirsiniz. Kampanya paraflyin ucus kampanyasidir.

• 16 eylül (15-17-18 de olur çok farkederse) elazığ- ist atatürk uygun fiyat verebilecek var mı? Yine fiyat çok fatkederse sabiha da olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 50 TL üzeri tüm havayolları için uçak biletleriniz 10 TL indirim ile alınır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eaglemania -- 1 Eylül 2016; 16:04:40 >
  • Eylül 3 ukraynaya ( herhangi bir şehir olabilir hiç farketmez)

Eylül 10 dönüş ( yine herhangi bir şehirden olabilir)

Gidiş istanbul da olabilir ankara da hiç farketmez.

2 kişi gidiyoruz ( toplamda 4 bilet olacak) tekliflerinizi bekliyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İzmir'den 24-26 Eylül tarihleri arasında Balkanlar'da, Tiran, Üsküp, Belgrad ya da Saraybosna'dan birine veya Ukrayna'da Lviv, Kiev, Odesa'dan herhangi birine 2 kişi en ucuz uçak tekliflerinizi bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 773 -- 31 Ağustos 2016; 14:07:54 >
  • yakala.co'dan alınmış olan 19.90 TL değerindeki bilet kodlarını 15 TL karşılığında satılıktır. Bilet kodları İstanbul Kabataş-Bursa Mudanya, Bursa Mudanya - İstanbul Kabataş arasında her iki yönde de kullanılabilmektedir. Bilet kodlarının son kullanma tarihi 5 Eylül 2016'dır. Güncel Budo bilet fiyatları 25 TL civarıdır.(Değişkenlik gösterebilmektedir.)

Kupon Kodları: e-mail veya sms yoluyla ödeme ile eşlenik bir şekilde yapılabilecektir.

Ziraat Bankası ATM'lerinden tarafıma ait olan masrafsızlık anlaşması nedeniyle ücretsiz olarak parayı tarafıma iletebilirsiniz eft ücretinden kaçınanlar adına.

• kurban bayramı tarihlerinde geçerli olmak üzere tüm yurtdışı (avrupa) bilet tekliflerinizi pm den iletiniz.5tl 10 tl indirim gibi rakamlarla ilgilenmiyorum.
  • satılmıştır... teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizkaos -- 31 Ağustos 2016; 16:31:59 >
  • 24-26 Eylül arası İstanbul-Bangkok
    7 ya da 8 Ekim Bangkok-İstanbul

2 kişilik fiyat teklifi olan var mı? Şu an aerobilet'te 1 kişi için 1070 lira civarı fiyat ve 50 tl yurtdışı kampanyası mevcut. Kampanya için bu gün son gün. Bundan uygun fiyat verebilecek olan var mı?
  • 3000 tl uzeri yurtdisi biletleriniz %10 indirimli kesilir.

Irtibat : 0533 319 sifir1 otuz2

• 170tl ve uzeri ucak biletlerinizi 25tl indirimli alabilirim

Bileti birikmis maximillerim ile alacagim.

Alim hafta ici mesai saatleri icerisinde yapilir
  • 2000 tl ve uzeri biletlerinizde %10 indirim yapabilirim.

• Onur Air Urfa Elazig Antep ucuslariniza site fiyati uzerinden %10-15 arasi indirim diger seferleri icin dm yollayabilirsiniz.

• ACIL

Slm thy tayland bangkok 6 aralık gidis 3 ocak dönüs ucak bileti lazım cevabınızı beklıyorum

• edit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ankizmir -- 4 Eylül 2016; 14:46:12 >
  • 
Sayfa: önceki 560561562563564
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.