Şimdi Ara

Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) (197. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.519
Cevap
1.293
Favori
1.472.217
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • haziran eylül arası, almanya-belçika-fransa-hollanda-italya ülkelerinden birine ucuz uçak bileti arıyorum
  • arkadaslar 10 bin tl lik biletin 6700 civarını forumdaki bir uyemize kullanmak uzere anlastık geriye 3300 tl ye kadar olan bir bilet alma hakkım kalıyor bilet fiyatı 3300 tl yi gecmeyen arkadas varsa acele etsin sonra uzulur :)
  • 8 haziran - 20 temmuz arasi 1 aylik Amerika - Turkiye gidis donus bileti lazim.
    houston - istanbul gidis,
    istanbul - houston donus olacak.
    bu tarihler icinde 30 gun Tr'de kalacak sekilde esnek bilet ariyorum. fiyat daha uygun olacaksa 26-30 gun arasi da olabilir.
    fiyat dolar bazinda olursa iyi olur. su an oyle odeyebilirim cunku.

orijinal bilet fiyatindan mantikli bir indirim gelirse, satici arkadas da referansli ve guvenilirse alabilirim.

not : bu durumda en uygun bilet nasil alinir tavsiyelerine ihtiyacim var ayrica.
  • bana teklif veren arkadaslardan ricam .
    bana haziranda gelip 10 gun kalıp doncem amerika yada bangkok bileti kaca olur gibi belirsiz mesajlar atmayın bunlar ucu acık sorular yani kesin bir fiyat alamazsınız cunku gun gun saat saat degiskenlik gosteriyor fiyatlar.
    -peki ne yapmalı?
    - kendiniz girin THY yada skyscannere kendinize en uygun bileti ve fiyatı bulun ve bana deyinki ben şu ulkeye şu kadara bilet buldum bu bana ne olur ?
    - 1 dk icinde cevap alırsınız :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dortluk

quote:

Orijinalden alıntı: -engin-

quote:

Orijinalden alıntı: elizamazanaa

3 kişi,
    26 mayıs olursa iyi olur ama çok uygun denk gelirse başka bir zaman da olur.
    Ankara, Dalaman, Bodrum, Antalya, İstanbul, Diyarbakır 5'lisinden birinden Minsk. 8-10 gün sonra da dönüş biletinde yardımcı olunuz.
    Belarus, Minsk.

İkinci olarak, Belarus vize istemiyor. Ancak Avusturya aktarmalı bir sefer buldum, kişi başı 300 $. Lakin Viyana aktarmalı bu seferde transit vize isterler mi?

Belarusun vize istemediğinden emin misin? anlaşma yapıldı ama çok uzun süredir yürürlüğe girmedi. Bende vize kalksın diye bekliyorum uzun süredir. Kaynak gösterebilir misiniz?

benim gibi yolda kalma
    kasım ayında vizelere kalkar umuduyla haziran sonu için minks bileti aldım, vizeler kalkmadı, kalması için ilk bildirim 30 gün önce bildiriliyor, benim bilet patladı vizede yaklaşık 100 Euro tutuyor, bileti 180 puana aldım, 350 tl vizeye vermeyeceğim için bilet yandı sadece Moskova aktarmasını kullanıcam diğer 3 bilet yandı

vizeler hala mı kalkmadı? elizamazanaa, bana 1 ay önce kalktığını söyledi :/

• Arkadaşlar selam.
    Çok acil
    7 Mayıs istanbul - Nürnberg
    11 Mayıs Nürnberg- İstanbul uçuşu arıyorum.

Skyscanner'da aşağıdaki uçuş 528TL:
    thy 7 may 08:40 ist-nue
    thy 11 may 18:30 nue-ist

Alternatif olarak Münich de olabilir.

Özel mesaja tekliflerinizi rica ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lacunainc -- 21 Nisan 2014; 0:47:27 >
  • quote:

vizeler hala mı kalkmadı? elizamazanaa, bana 1 ay önce kalktığını söyledi :/

Benim eşim Belarus vatandaşı ve vizeler malesef halen kaldırılmadı. 1 ay önce konsolosluk ile yaptığım görüşmede "vize başvurusuna gelmeden önce mutlaka arayınız, vizelerin kalkması söz konusu ve eğer vizeler kaldırılmış olursa size bilgi verebiliriz" dediler. Önümüzdeki hafta vize başvurusu için gideceğim.

Ayrıca Haziran ayı için İstanbul - Minsk 2 kişilik gidiş dönüş biletine ihtiyacım var. Yardımcı olabilecek arkadaşlar var ise iletişime geçmenizi rica ediyorum.
  • 10-19 ekim gidiş dönüş 1 gün esnek istanbul newyork 10 kişi uçak bileti için teklif bekliyorum.
  • Garanti Shop and Miles Milleri alınacaktır. miktarda sınırlama yoktur. Fiyat tekliflerinizi iletmenizi rica ederim.
  • ferit1453 F kullanıcısına yanıt
    19000 miles milim var...

mili transfer mi var?

mevcut millerle bilet mi almayı düşünüyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: waffenss

10-19 ekim gidiş dönüş 1 gün esnek istanbul newyork 10 kişi uçak bileti için teklif bekliyorum.

10 kişi... THY olsa... 50.000 * 10 = 500.000 Mil
  • 25 nisan 2014 saat 10 a kadar 15000 THY mil puan alınacaktır. Uygun fiyat teklif edilenler önceliklidir. Fiyatı uçuracak jet pilotları aramasınlar lütfen forumdaki referans sahipleri arkadaşlardan teklifler bekliyorum. mantıklı ise zaten hemen alırım tekrar ediyorum sadece 15000 mil puana ihtiyacım var.
    Bana kart teklif etmeyiniz. Saygılar sevgiler. Hakan Onur GSM : 05555623500 saat 22:00 den sonra ulaşamazsınız. İstanbul içi alım yapılacaktır. Forumda referansım vardır kimseyi oyalamak değildir amacım. Herkez gibi mili ucuz yada uygun (hakkı neyse o fiyata almaktır)
  • 7 Mayis Sabiha Gokcen-Konya Tek yon 12-15 saat arasi teklif bekliyorum acil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferit1453

Garanti Shop and Miles Milleri alınacaktır. miktarda sınırlama yoktur. Fiyat tekliflerinizi iletmenizi rica ederim.

Benimde hesabımda miles and smiles miller var,milleri nasıl alacağınızı sanırım forumdaki çoğu arkadaş merak ediyordur. Transfer yoluyla mı,bilet alımı yoluyla mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: neferizm

7 Mayis Sabiha Gokcen-Konya Tek yon 12-15 saat arasi teklif bekliyorum acil

anadolujet'te "42TL" "yazıyla: kırk iki türk lirası" fiyatlı bilet var. üstüne para da verelim mi, yoksa o bileti kendin alır mısın?
  • Arkadaşlar bilgileri netleştiriyorum;

28 Haziran THY New York-İstanbul
    2 yetişkin 1 çocuk
    Şuanki fiyat $3308 (7053 TL). Bu bilet için en uygun teklifleri bekliyorum.

Şimdiye kadar mesajlaştığım ilgilenen arkadaşlara da ayrıca teşekkür ederim.
  • 15-20 agustos simperofole gidiş bilet arıyorum...
  • Aeroflot 'da

1 temmuz gidiş 15 temmuz dönüş istanbul-havana bileti

teklif verebilecek olan var mı?
  • 800 tl ye kadar avrupa gidiş dönüş biletlerinize yardımcı olurum.ayrıca yurtiçi firma farkı olmaksızın en az 3 kişi olmak kaydıyla 800 tl ye kadar biletlerinizde yardımcı olurum.
  • @Peacher Arkadaştan bir adet kazakistan astana bileti alınmıştır kendisine teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.