Şimdi Ara

Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) (196. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
24.552
Cevap
1.291
Favori
1.475.846
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cloves

Tebrik ederim gerçekten yüksek harcama gerektiriyor çünkü,
    herhalde Priva kartdır sizdeki yoksa normal maximiles için 5000 mil için 750.000 TL harcamaya değmez bence.

Bende sizden bir teklif alsam
    27 temmuz Sao Paulo Lima
    29 temmuz Lima Cuzco
    02 ağustos Cuzco Sao Paulo

bu bileti bana ne kadara alabilirsiniz.?

hocam cok karmasık oldu :) siz bakın fiyat ne cıkıyor bana yazın birde ekranın resmini cekin bakalım hangi havayolları varmıs thy olursa daha iyi olur tabi :)
  • 5000 mil ile ne kadarlık bilet alabiliriz?ve vergi yaklasik ne tutuyor.kendimizden baskasna alabiliyormuyuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • maximiles bilet al kısmında vergiler dahil 520 euro çıkıyor siz MH. ilemi alıyorsunuz bu biletleri aslında netden almak daha kolay
  • quote:

Orijinalden alıntı: taltrap

21 Nisan Istanbul-Varsova gidis icin teklif atabilcek varsa sevinirim.

Varşova mı! Allah yardımcın olsun kardeşim.

Pegasusa o kadar mail atıyorum ama hala Polonyaya uçmuyorlar

Thy çok çok pahalı.
    LOT veya Ukranian Airlines'a bakın derim

EKLEME: Hatta tek çareniz Ukranian gözüküyor düşük fiyata
    06:05a Istanbul
    10:20a Warsaw
    5h 15m, 1 stop
    Kiev aktarmalı
    $267.50

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi igidu -- 18 Nisan 2014; 19:52:24 >
  • 1 eylülde almanya köln 'e erasmus için gitmek istiyorum. en uygun uçak biletini kaça bulurum. pm atar mısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: igidu

quote:

Orijinalden alıntı: taltrap

21 Nisan Istanbul-Varsova gidis icin teklif atabilcek varsa sevinirim.

Varşova mı! Allah yardımcın olsun kardeşim.

Pegasusa o kadar mail atıyorum ama hala Polonyaya uçmuyorlar

Thy çok çok pahalı.
    LOT veya Ukranian Airlines'a bakın derim

EKLEME: Hatta tek çareniz Ukranian gözüküyor düşük fiyata
    06:05a Istanbul
    10:20a Warsaw
    5h 15m, 1 stop
    Kiev aktarmalı
    $267.50

yapmayın ya tühh polonya planlarım vardı insallah yaza kadar direkt ucuslar baslar

• 8-10 haziran civarına Sao Paulo gidiş (istanbul),
    13-15 temmuz dönüş olacak şekilde bilet teklifleri için mesaj atabilirsiniz.
  • 28 NİSAN

İstanbul - Dubai ( ucuz varsa aktarmali olabilir 2-3-4 saatlik

1mayıs 2mayısa bağlayan gece

Dubai - İstanbul Aktarmali olabilir

Teklif istiyorum beyler 750ye kadar bulabilirdim varmi mil satmak istiyen daha düşük ffiyat veren

Gidiş geliş 2 kişiliktir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SKRlllEX -- 19 Nisan 2014; 1:02:08 >
  • @telet abi: pm gonderildi.

SKRIIIEX: 2000 tl altı biletlerde malesef yardımcı olamıyorum pm e burdan cevap vermiş olalım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhan-32

herkese merhabalar, bilet talebinde bulunan arkadaslara pm den teklifleri veriyorum, olurda gözden kacırdıgım varsa, su an elimde 4 tane biletim var, biletler wings card uzerınden alınacaktır ve ucuslarınızdan mil puan kazanırsınız, almayı tercih ettiğim biletler yurtdısı ekonomi sınıfı ve yuksek fiyatlı biletlerdir ki cok uygun fiyatlara verebileyim, ilgilenen arkadaslar pm atabilir cep numaramı isteyebilir, zaten pm den teklif gönderdiğim kişilere numaramı yazıyorum

wings kartla sadece kart sahibi ucabilir bir baskasının ucabilmesi icin ona kendi kredi kartınızdan ek kart cıkartıp limit acmanız gerekiyor ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: MySteRioUsMeN

quote:

Orijinalden alıntı: teacher47

ses soluk cıkmamasının tek nedeni milleri tuketmemiz :) uzulmeyin ml oldukca buraya yazarız gel vatandas gel diye :)

evet kardeğişim doğru diyor bazen ellerinde ml olmayınca kesemiyorlar. Ama sağolsun bana çok yardımcı oldu geçen ay içerisinde kendisi ile 10 bin tl ye yakın alışverişim oldu 6 tane shangai bileti aldım sorunsuz bir şekilde birde buradan teşekkür etmek istedim kendisine.

ne demek abi 9 750 miydi neydi yani yaklasık 10.000 tl yi biletleri almadan havale yapmıştı :) guveniniz icin tesekkur ederim çindeki 1 milyar insana selamlarımı iletin :)
  • 331 euroluk uçuşu için teklif bekliyorum teşekkürler
  • Pegasus dan mesaj geldi hediye uçak bileti kampanyası varmış.Adres bilgilerim isteniyor ? Doğru mu bu kampanya ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -engin-

quote:

Orijinalden alıntı: elizamazanaa

3 kişi,
    26 mayıs olursa iyi olur ama çok uygun denk gelirse başka bir zaman da olur.
    Ankara, Dalaman, Bodrum, Antalya, İstanbul, Diyarbakır 5'lisinden birinden Minsk. 8-10 gün sonra da dönüş biletinde yardımcı olunuz.
    Belarus, Minsk.

İkinci olarak, Belarus vize istemiyor. Ancak Avusturya aktarmalı bir sefer buldum, kişi başı 300 $. Lakin Viyana aktarmalı bu seferde transit vize isterler mi?

Belarusun vize istemediğinden emin misin? anlaşma yapıldı ama çok uzun süredir yürürlüğe girmedi. Bende vize kalksın diye bekliyorum uzun süredir. Kaynak gösterebilir misiniz?

benim gibi yolda kalma
    kasım ayında vizelere kalkar umuduyla haziran sonu için minks bileti aldım, vizeler kalkmadı, kalması için ilk bildirim 30 gün önce bildiriliyor, benim bilet patladı vizede yaklaşık 100 Euro tutuyor, bileti 180 puana aldım, 350 tl vizeye vermeyeceğim için bilet yandı sadece Moskova aktarmasını kullanıcam diğer 3 bilet yandı

• 2Kisilik 28nisan antalya-istanbul bileti lazim

• Merhaba, ciddi bir alıcıya rast gelmediğim için başkası adına indirimli bilet satın almaktan vazgeçtim. Diğer ilgili arkadaşlara mesaj yollayabilirsiniz.

• haftaya carsamba -oersembe ya da cuma cıkıslı ist ny bileti lazımTHY olacak dönüş 15 gün sonrası olabilir en ucuz fiyat olsun mil kazandırması önemli değil istanbulda ise beraber alım yapılır yoksa önce bilet sonra ödeme şeklinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi modakartalı -- 20 Nisan 2014; 8:33:04 >
  • Ist' da ikitelli'de gorusebiliriz....
    Pm atacam p.tesi.....

• 6-7haziran ist çıkışlı jfk varış 2-3ekim dönüş ist en azından bir uçuş direk olabilir ucuz bilet nasıl veya hangi siteden bulurum arkadaşlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese selamlar,

Haziran sonu itibariyle yurt dışındaki görev sürem doluyor. 28-29-30 Haziran tarihlerinde New York veya Washington DC'den İstanbul'a iki yetişkin bir çocuk için fiyat vermenizi rica ediyorum. Durumlar biraz sıkıntılı, dolayısıyla ne kadar düşük olursa benim için o kadar iyi.

İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serfiraz72 -- 20 Nisan 2014; 12:57:13 >
  • 
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.