Şimdi Ara

Ucuz android smart tv ler ve netflix sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
5.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben axen marka ki sunny ile aynı android smart tv aldım fakat netflix düzgün çalışmadı, sonradan lisans olayını öğrendim. Bu tv lerde sanırım nerflix hd olarak izlenmez yada kumanda ile menü kullanımı çok sıkıntı zira kurulan netflix uygulaması cep için tasarlanan versiyonu. Televizyonu zorla iade ettim fakat firma bana ısrarla lisanslı dedi,bana link atacaklarıni o link ile kurmam gerektiği falan söylendi. Anlayacağınız saçma sapan işler. Bu konuda benmi yanlışım acaba, bu tv lerden alıp netflix hd olarak izleyen varmı acaba?

• Uygun fiyatlı güzel görüntü veren bir tv alın yanınada Mi Box hepsi bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saint Ralph

Uygun fiyatlı güzel görüntü veren bir tv alın yanınada Mi Box hepsi bu.
    Aynen öyle yaptım arkadaşim, mi box yarın geliyor, tv de şimdilik eskisi ile idare edeceğim. Cin mali birdaha asla. Sadece aklıma takılan netflix izleyen varmı bu cihazlar ile zira lisanslı olmayan bir cihazı lisanslı diye satmak bir suçtur
  • cumlecomagi C kullanıcısına yanıt
    Çin malı boxlarda 540p izleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saint Ralph -- 30 Haziran 2020; 10:12:14 >
  • Hortlatmak gibi olmasin ama hi level yani sunny marka smart tv aldim netflix ana menude yukari asagi tuslar islemiyor. Aci cekiyoruz resmen.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.