Şimdi Ara

Ücretsize Düşen Kalıcı Oyun Fırsatları ve Key Paylaşımı [ANA KONU] (900. sayfa)

5 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 6 Misafir - 8 Masaüstü3 Mobil
5 sn
21.684
Cevap
2.084
Favori
2.379.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
100 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 898899900901902
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oyunları hesaba eklemek için prime üyeliğinizin olması gerek. Ancak hesabınızda olan oyunları oynamak için üyeliğe ihtiyacınız yok sanırsam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mc Sahruk

Oyunları hesaba eklemek için prime üyeliğinizin olması gerek. Ancak hesabınızda olan oyunları oynamak için üyeliğe ihtiyacınız yok sanırsam.

Cok tesekkurler hocam

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Oyunskor'da daha kaliteli oyunlar vardır sadece bu oyunlar için demiyorum verdiklerinden %80i böyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlokShot -- 12 Nisan 2021; 17:29:54 >
  • Günahı ne kadar olur acaba.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlokShot

Oyunskor'da daha kaliteli oyunlar vardır sadece bu oyunlar için demiyorum verdiklerinden %80i böyle

Bilmiyorum orasını hocam. Sürekli yararlanıyoruz buradan sağolsun arkadaşlardan, ben de belki seveni olur hobi olarak eklemek isteyen olur belki gerçekten oynayan olur diye oyuna bakmadan attım.

Indiegala öyle çok çok nadir güzel oyun veriyor.

• Uygun fiyata forza 4'ü nereden alabilirim? Steam key olabilir
  • byJuck kullanıcısına yanıt

2 gün önce güzel bir indirimdeydi.Şu anda en mantıklısı hediye usulu alanlardan almak olur şu anda ortalama yüzde 20 ucuza alırsın.

• İndirimdeyken ne kadardı bilmiyorum ama yine steam indirimini beklemem gerekecek bakiyem orda çünkü
    Steam dip fiyatı ₺60. Yakın zamanda ki indirimlerde daha ucuz olacağını sanmam.
  • Mc Sahruk kullanıcısına yanıt
    Sonraki indirim nedir acaba? İlk bahar mı 🤠
    Bahar indirimi son yıllarda olmuyor ancak olursa mayıs ayının son haftası olur.
  • Mc Sahruk kullanıcısına yanıt
    Hiç aklımda yoktu son günü de kaçırdık :) neyse beklemeye aldım artık.
  • Playstation hesabınız için Resident Evil avatar para puan kodu; QG9R-NEN7-RP5L
  • Az önce yazdığım kod sadece Amerika (kuzey/güney) hesaplarında geçerli bilginiz olsun.
  • Genshin İmpact oynayanlar için Steelseries "50 primogem" kodları dağıtıyor.

Bağlantılar:
    https://games.steelseries.com/giveaway/1404437319/genshin-impact-v14-50-primogems-giveaway
  • De'Vine: World of Shadows veya De'Vine: Card Battles oyunları dağıtılıyor. Yapmanız gerekenler;
    *Oyun şirketinin resmi Discord grubuna katılmak
    *1 gün yahut 10 gün sunucuda kalmak
    Not:
    1 gün sunucuda duranlar "Explorer" rolü alır (2 oyundan birini seçme hakkına sahip olursunuz). 10 gün sunucuda duranlar "Sentinel" rolü alır (2 oyunu da alabilirsiniz).
    Not 2:
    Çekiliş 2000 anahtar ile sınırlıdır.

Davet linki:
    https://discord.com/invite/xP8BCeKgzM
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mc Sahruk

De'Vine: World of Shadows veya De'Vine: Card Battles oyunları dağıtılıyor. Yapmanız gerekenler;
    *Oyun şirketinin resmi Discord grubuna katılmak
    *1 gün yahut 10 gün sunucuda kalmak
    Not:
    1 gün sunucuda duranlar "Explorer" rolü alır (2 oyundan birini seçme hakkına sahip olursunuz). 10 gün sunucuda duranlar "Sentinel" rolü alır (2 oyunu da alabilirsiniz).
    Not 2:
    Çekiliş 2000 anahtar ile sınırlıdır.

Davet linki:
    https://discord.com/invite/xP8BCeKgzM

Peki 10 günden sonra ne yapmamız gerekecek hocam oyun keylerini almak için kendileri mi gönderecek?

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Sunucuda şato emojsi olan bir kanal var rolü aldıktan sonra istediğiniz oyunu (oyunları) oraya yazıyorsunuz özelden ulaştırıyorlar kodları. Daha detaylı bilgi için sunucuda rol bilgileri diye bir kanal var oraya bakabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 898899900901902
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.