Şimdi Ara

ücretsiz Windows 10 yükseltme rezervesi (23. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.105
Cevap
96
Favori
92.118
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: çaylaq

Hocam yeni bilgisayar aldım, 8 yüklü, rezerve ister misiniz dedi, evet dedim, mail adresi de verdim, ama aynı gün Windows geri yükleme yapmak zorunda kaldım, şuan verdiğin yerde rezerve çıkmıyor bende, ne önerirsin

Aynı sorun bende de oldu geri yükledikten sonra rezerve kayboldu denetim masasında da görünmedi ama bi kaç gün içinde tekrar sağ alt köşeye simge geldi ve emailimi tekrar girdim rezerveniz zaten vardır gibi bişey dedi.Sende de bi kaç gün içinde tekrar gelir updateleri yaptıysan zaten gelmezse bile sorun yok gelince emaili girince zaten rezerveniz vardır diyor farkeden bişey olmuyor.Kısaca İlk rezervenizi yaptıysanız içiniz rahat olsun gelsin gelmesin önemi yok artık her türlü rezerveniz mevcut.

• Ne zaman geliyormuş yeni sürüm acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaxAurilius

quote:

Orijinalden alıntı: skyw@lker

industry e gelmiyor sanırım, gelen var mı?

X86
    http://download.windowsupdate.com/d/msdownload/update/software/updt/2015/05/windows8.1-kb3035583-x86_7e7959687879fb4ca23561df51096bb0b842b1aa.msu

X64
    http://download.windowsupdate.com/d/msdownload/update/software/updt/2015/05/windows8.1-kb3035583-x64_d8cd2e0f87835a50599c26eb3d974e526e7c3025.msu

Manuel olarak kurunca bildiri geldi bana.

Çalıştı teşekkürler.

• rezerve aktif olmuş yapamayanlar varsa

edit.
    rezerve bildirimi birkaç gündür kaybolmuştu o gelmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inexo -- 26 Haziran 2015; 21:59:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • inexo kullanıcısına yanıt
    merhaba rezerv derken hocam orijinal Windows 10 mu vericekler bize anlatırmısınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: enja

merhaba rezerv derken hocam orijinal Windows 10 mu vericekler bize anlatırmısınız

pcde kurulu windovsun orjnalse evet win 10 a güncelleyeceksin
  • kızıldag kullanıcısına yanıt
    29 temmuz
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    arkadaşıma sordum korsan kulanıyor crackim sayesinde alırım ben 10 diyor sağlam crackmış nasıl oluyorsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: enja

arkadaşıma sordum korsan kulanıyor crackim sayesinde alırım ben 10 diyor sağlam crackmış nasıl oluyorsa

arkadaşın güzel sallamış orijinal lisansı olmayan windovsa nasıl alacakmış orijinal lisanslı 10 anca belli süre kullanır sonra lisans anahtarı ister format atınca nasıl girecekmiş olmayan lisans anahtarını sor arkadaşına

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 26 Haziran 2015; 22:07:45 >
  • bu güncellemede çıkmayıp başka yerde direk link bulup denedik sizin sürüme uygun değil diyor. windows 7

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

bu güncellemede çıkmayıp başka yerde direk link bulup denedik sizin sürüme uygun değil diyor. windows 7

sürüm ney
    bakalım bende merak etim
  • Ne zaman gelecek bu windows 10 güncellemesi arkadaşlar?
    sp 1 üzeri olacakmış güncelleme yapıp yine deneyecekler

• quote:

Orijinalden alıntı: matematiqci

Ne zaman gelecek bu windows 10 güncellemesi arkadaşlar?

Windows 10, 29 Temmuz 2015 tarihinde piyasaya sürülecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TinyAngel

quote:

Orijinalden alıntı: MAXSTAR

Siz yeniliğe kapalı kişiler sadece 7 diye ısrar eder diğer herkes 8.1 in daha hızlı olduğunu biliyor. En son sürüme geçin de hızı görün. İstediğiniz uygulamayı test edebilirim.

Ben sana win10 yükledim diyorum win 8 le birebir karşılaştırma yaptık diyorum sen gelmiş hala win 8 daha hızlı diyorsun.

Birkere yazılım işinden azçok anlayan birisi olsan win8 in daha yavaş olduğunu otomatikman anlardın zaten. neyse daha fazla tartışmayacağım.

Yanlışın şurada sen karşılaştırma yaparken arkadaşınla yapmışsın.işletim sisteminde hız testi için donanım özelliklerin önemlidir.en kral sistemi kur hard diskin 5400rpm ise kağnı gibi olur sistem hızın.ssd li bir sistemin var ise yüksek hızda kullanırsın işletim sistemini.ben 7 de kullandım şu an 8.1 kullanıyorum.8.1 w7 den hızlıdır tartışmaya bile gerek yok.bence sen şöyle söyle bana göre de.benim düşüncem bu de kesin komünuşma çünkü 8 7 den hızlı bir işletim sistemi..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende korsan 8.1 var. Büldirim geldi. Onay mailide geldi. acaba olur mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Lycia

Bende korsan 8.1 var. Büldirim geldi. Onay mailide geldi. acaba olur mu ?

yüklersin ama orijinal olmaz
  • Arkadaşlar bana onay maili gelmedi. Rezerve ederken maili girdik ama ortada ses seda yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mf.kaya -- 26 Haziran 2015; 23:58:34 >
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.