Şimdi Ara

ücretsiz Windows 10 yükseltme rezervesi (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.105
Cevap
94
Favori
92.176
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: m_alone

quote:

Orijinalden alıntı: truckerdriver

Arkadaşlar 1 sene once laptop almiştim ve mahalle arasi tabiriyle verdik birilerine formatlattik lakin her şeyi silmiş recovery dahi dizustunun altindaki key girilmemis yani nasil yapabilirim

lisansınız (dizüstü altındaki etiket) hangi windows sürümünü destekliyorsa onu internetten orijinal (değiştirilmiş sürümleri indirmeyin) olarak indirin pc ye onunla format atın, dizüstü altındaki keyle lisansınızı alıp, güncellemelerin tamamını yükleyin

Saygılarımla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • win7imle mutluyum win 15 bedava olsa yine yukseltmem.

• Bana da nihayet geldi.

Bilmiyorum tesadüf mü ama AVG FIREWALL'ı kapattıktan bir kaç dakika sonra geldi. Gelmeyenler varsa Firewall'ı kapatıp beklesinler

Haber verene teşekkürler.
  • Kayıt yaptıranlara key mi verecek eğer key vermezse nasıl bir daha format atacağız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

Kayıt yaptıranlara key mi verecek eğer key vermezse nasıl bir daha format atacağız?

Windows 7 keyi ile hem 8 hem de 8.1 orijinal olduğuna göre aynı key 10 için de geçerli olacak yani tek key ile 3 işletim sistemi sahibi oluyorsun, seç beğen kullan.
  • Win 7 SP1 Home Basic orijinal lisans var bende. Bu Windows 10 için Ultimate'i sildim bunu kurdum. Ultimate, Home Premium falan kullananlar Windows 10 Pro alacak. Bize düz Windows 10. Aralarında hangi farklar var önemli denilebilecek bir fark var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

quote:

Kayıt yaptıranlara key mi verecek eğer key vermezse nasıl bir daha format atacağız?

Windows 7 keyi ile hem 8 hem de 8.1 orijinal olduğuna göre aynı key 10 için de geçerli olacak yani tek key ile 3 işletim sistemi sahibi oluyorsun, seç beğen kullan.

Tamamda benim W8.1 korsan key filan girmedim.
  • Şimdi benin farklı bir sorum olcak şu dreamspark ta bende zaten Windows Embedded 8.1 Industry Pro ücretsiz olarak var ama bende korsan 8.1 enterprise yüklü ben bunu hiçbir verimi kaybetmeden Windows Embedded 8.1 Industry Pro ya update edebilir miyim. eğer ki edebiliyorsam nasıl yapıcam bunu?

edit: dreamsparktan indirdiim windowsu daemon tools a attım ordan windowsu kurdum oldu beklemiyodum açıkçası olmasını dosyalarımda silinmedi windows old diye bi klasöre attı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snaypa -- 29 Haziran 2015; 13:57:05 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

quote:

Tamamda benim W8.1 korsan key filan girmedim.

O zaman windows 10 da korsan olacak.

• Bayağı komik tipler var, tam bizim memleket zihniyeti,

Adam yasal olmayan sürüm kullanıyor halen gelip W10 a yükseltirsem yasal mı olur gibicesinden sorular soruyor.

Adamlarda haklı kardeşim, bu memleket yasal olmayan mallar alıp, sonra da devlet bunları OY uğruna yasallaştırdığı olaylarla , haksız zenginleşmelerle dolu,

Al sana trilyonluk vergi afları, tanıdığın var , şak maliye ile uzlaşıyorsun , bir anda 1 trilyon vergi borcun sıfırlanıyor) , başka bir örnek , al sana gecekondu zenginleri.

Adam zamanında gitmiş devlet arazisine gecekondu yapmış, sonra 2 seçim geçmiş, bizim sivri zeka politikacılarda oy alalım diye affetmiş , tapu vermiş, sonra bir bakmışın adamın arazisine 50 katlı bina dikilecek, 10 katı adama kalmış. Sonra elin gariban namuslusu halen asgari ücrete devam.

Burada yazanlarda bu gecekondu tayfasının çocukları olsa gerek de , elin amerikalısı size hakçalık nedir bilir, öyle türkiye kanunları seattle da geçmez, hadi başka kapıya...

• Makinalarimiz cop olmaz degilmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Vicdan Azabı

Win 7 SP1 Home Basic orijinal lisans var bende. Bu Windows 10 için Ultimate'i sildim bunu kurdum. Ultimate, Home Premium falan kullananlar Windows 10 Pro alacak. Bize düz Windows 10. Aralarında hangi farklar var önemli denilebilecek bir fark var mı?

ücretsiz Windows 10 yükseltme rezervesi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• beyler elim w7 key var.oem yani pc ile beraber geldi başka bir pcye yüklesem sorun olur mu zira geçen senelerdeki w8 in 29 liraya satıldığı devirde almıştım fazladan kaldı.
    Bunu da windows 10 a yükseltmek istiyorum
  • Yanlislikla rezerve verdim benden habersiz kurmaz dimi yada kurarsa uygulama falan silinir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: xxlboy

Bayağı komik tipler var, tam bizim memleket zihniyeti,

Adam yasal olmayan sürüm kullanıyor halen gelip W10 a yükseltirsem yasal mı olur gibicesinden sorular soruyor.

Adamlarda haklı kardeşim, bu memleket yasal olmayan mallar alıp, sonra da devlet bunları OY uğruna yasallaştırdığı olaylarla , haksız zenginleşmelerle dolu,

Al sana trilyonluk vergi afları, tanıdığın var , şak maliye ile uzlaşıyorsun , bir anda 1 trilyon vergi borcun sıfırlanıyor) , başka bir örnek , al sana gecekondu zenginleri.

Adam zamanında gitmiş devlet arazisine gecekondu yapmış, sonra 2 seçim geçmiş, bizim sivri zeka politikacılarda oy alalım diye affetmiş , tapu vermiş, sonra bir bakmışın adamın arazisine 50 katlı bina dikilecek, 10 katı adama kalmış. Sonra elin gariban namuslusu halen asgari ücrete devam.

Burada yazanlarda bu gecekondu tayfasının çocukları olsa gerek de , elin amerikalısı size hakçalık nedir bilir, öyle türkiye kanunları seattle da geçmez, hadi başka kapıya...

Aynen öyle, kısaca Türkiye gerçeği. Okumadan dinlemeden araştırmadan bir haberiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: m_alone

quote:

Orijinalden alıntı: Vicdan Azabı

Win 7 SP1 Home Basic orijinal lisans var bende. Bu Windows 10 için Ultimate'i sildim bunu kurdum. Ultimate, Home Premium falan kullananlar Windows 10 Pro alacak. Bize düz Windows 10. Aralarında hangi farklar var önemli denilebilecek bir fark var mı?

ücretsiz Windows 10 yükseltme rezervesi

Çok teşekkürler ama ben farklarını sormuştum. Mesela Home'un Pro'dan ne eksiği var?

• windows 7 kullanıyorum ilgili güncelleme yüklü Pcde fakat rezerve olayını nasıl yapacağım çözemedim yapan varmı?

• banada geldi ben iptal etmek istiyorum sağ altta çıkıyor sürekli nasıl kapatabilirim???
  • yerimizi aldık bakalım neler olacak.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.