Şimdi Ara

Ücretsiz Solaris 10 işletim sistemi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
9.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: refqref

yaff buraya ne yazacagız * # of free licenses :

Benim anladığım kaç tane ücretsiz lisans istediğini soruyor. Ben 2 yazdım, zaten üzerinde de 1-9999 yazıyor yani 9999 tane lisans isteyebilirsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: !brahim

quote:

Orjinalden alıntı: refqref

yaff buraya ne yazacagız * # of free licenses :

Benim anladığım kaç tane ücretsiz lisans istediğini soruyor. Ben 2 yazdım, zaten üzerinde de 1-9999 yazıyor yani 9999 tane lisans isteyebilirsin

saol bu çok iyi oldu bende ne lisansı istiyor bu demiştim

• bu isletim sisteminin donanim destegi nasil acaba ; donanimiyla sorun yasayan oldumu mesela wifi kartlari dogru durust calisiyormu ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: zalman

bu isletim sisteminin donanim destegi nasil acaba ; donanimiyla sorun yasayan oldumu mesela wifi kartlari dogru durust calisiyormu ?

quote:

Kurmak için boş harddiske gerek yok.Ben Windowsun yanına kurdum.Sistem açılışında işletim sistemi seçim ekranı (GRUB) geliyor.Kablosuz ağ kartlarının driverları yüklü geliyor.

Azıcık okusan tam süper olacakmış...
  • eline ulaşanlar kaç günde geldi ?
  • 2-3 hafta gibi bir sürede geliyor. Bana 2 hafta da geldi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Whoppix

eline ulaşanlar kaç günde geldi ?

an itibariyle elime ulaştılar

edit: yani 11 gün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !brahim -- 28 Temmuz 2007; 14:10:59 >
  • merhaba arkadaşlar,

ben ağustosun 7 sinde sipariş verdim bugün aldım.çok erken bile geldi bana göre.ben rizede oturuyorum.benim sorum bunu kuracağım bilgisayarıma ama en baştan açıklayıcı bir şekilde birisinin yardımına ihtiyacım var.arkadaşlar bana ve diğer arkadaşlara yardımcı olan varsa lütfen tüm bildiklerini paylaşmasını istiyorum.şimdiden teşekkür ederim herkese.
  • Selamlar

Bende sipariş vermek istiyorum. Sorum şu kargo ücreti nasıl oluyor. Biz mi ödüyoruz? Yoksa tamamen beleş mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: protagoras

Selamlar

Bende sipariş vermek istiyorum. Sorum şu kargo ücreti nasıl oluyor. Biz mi ödüyoruz? Yoksa tamamen beleş mi?

En güzel soru seninkisi
    mükemmelsin
  • Bu ücretsiz cd dvd dağıtımlarında kargo ücretini kim ödüyor. Biz mi onlar mı ?
  • solaris'im biçim biçim ölürem solaris için

geldi bugün
  • kuramadım

donanımı tanıdığı ekranda o siyah ekranda
    enter dedikten sonra siyah bi ekran geliyor ve kalıyor orada
    ekran kartı seçtim ikinci denememde i915in hepsini denedim vgs standartları denedim ama yine olmadı. 800x600 çözünürlükte de denedim. birisi yardım etsin lütfen.
  • bende istedim solaris bakalım gelecek mi?....

ekran görüntülerinden anladığıma göre donanımları kendi tanıyor....hemen internete giren arkadaşlar var....

kolay mı oldu bu kadar...biraz bilgi verirseniz çok iyi olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: moravec

kuramadım

donanımı tanıdığı ekranda o siyah ekranda
    enter dedikten sonra siyah bi ekran geliyor ve kalıyor orada
    ekran kartı seçtim ikinci denememde i915in hepsini denedim vgs standartları denedim ama yine olmadı. 800x600 çözünürlükte de denedim. birisi yardım etsin lütfen.

yardım edecek yok mu
  • tamaaamen beleş arkadaşlar. bana geldi. ne kargo, ne posta, nede başka bişey için para vermiyorsunuz. bi zarfın içinde geliyor zaten.
  • Pardus ve Ubuntu'yu tanıyor mu sahip olduğu GRUB bileşeni?

Yoksa nasıl eklemeliyim Pardus'un GRUB'una?

Bir de nasıl istiyoruz? Sitesinde sadece indirme linki verilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wacom Intuos -- 26 Ağustos 2007; 22:15:49 >
  • Peki Arkadaslar Kullanımı nasıl bu sıstemın..yanı kullanıslımı windows gibi yazılımlarını bulabılıcekmıyız...yada windows gibi ozellikleri varmı...gorunumu guzel gorunuyor ama kullanımı hakkında bılgı verırsenız..
  • quote:

Orjinalden alıntı: DoubleDragon

Eve UltraSparc işlemcili bir server alırsam ben de Solaris kurucam. x86 desktop için Solaris gerekmez.

denemek isteyenler için gerekli
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.