Şimdi Ara

Ucretsiz sampiyon veren aktif uygulamalar var mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sivir, alistar, tristana gibi sampiyonlari ucretsiz acardik Facrbook'tan birkac sene once. Suan boyle aktif olan bir uygulama var mi 30.seviyeyim ama dereceli giremiyorum 10 tane sampiyonum var?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dereceli girebilmek için en az 50 ye kadar kasman lazım rp çekip şampiyon satın almadığın takdirde

• quote:

Orijinalden alıntı: etrafınabakançocuk

Dereceli girebilmek için en az 50 ye kadar kasman lazım rp çekip şampiyon satın almadığın takdirde

10'lu ban nedeniyle 20 hero olması gerekmiyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuzgun_

quote:

Dereceli girebilmek için en az 50 ye kadar kasman lazım rp çekip şampiyon satın almadığın takdirde

10'lu ban nedeniyle 20 hero olması gerekmiyor mu ?

Evet o yüzden 50 ye kadar sağlam kasması gerekiyor ve en ucuz heroları açması gerekiyor (450-1350)

• etrafınabakançocuk kullanıcısına yanıt
    ben 50'yi hero olarak algıladım mb
    edit :imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuzgun_ -- 18 Ocak 2018; 8:49:42 >
  • quote:

Yeni seviye atlama sistemi ile bir hesabımı 1 levelden 30 levele yukselttim. 20 şampiyon rahat açılıyor hatta mainim adc olduğundan rahatça 7-8 adc şampiyonu da alabildim. Şampiyonlari 20 ye tamamlamak için boşu boşuna mağazadan öz harcamaya gerek yok. Kutulardan çıkan şampiyonlar daha ucuza acilabildiginde kolayca tamamlanıyor.

• Dostum mehraba ben 1 haftadır oynuyorum ve hesabı 15 e kadar kastım hiç şampiyon açmadım tavsiyen var mı bu konuda?

• SneK10o3 kullanıcısına yanıt
    var hocam şampiyon aç.

• AslanAvda kullanıcısına yanıt
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.