Şimdi Ara

Ücretsiz İngilizce Seti ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar ben daha önce Rosetta Stone adlı bir ingilizce seti indirdim.Çok güzel bir program fakat beni için başlangıç seviyesinde :( iyi bildiğiniz bir Speaking ve Listening ingilizce seti varsa lütfen söyleyin

Not:]Aklınıza ne gelirse sayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muzoow -- 11 Şubat 2013; 13:51:42 >

• effortless english,power english ,deep english setlerinide bi indirip dene....
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevemem1985

effortless english,power english ,deep english setlerinide bi indirip dene....

Çok saol kardeş
  • Turbo Eğitim Setini de incele bence ücretli ama çoğu kişi parasına değdiğini söylüyor bir bak istersen

Link
  • rosetta stoneyi indirebilceğim link varmı varsa pm atabilirmisiniz.
  • Rosetta başalangıç derken level 2 level 5 e kadar yolu var dostum onlara baksaydın başlangıç değil kesinlikle..

Onun dışında program diyorsan Tell me more uygun olabilir daha kapsamlı dene derim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: okaaaaaan

Rosetta başalangıç derken level 2 level 5 e kadar yolu var dostum onlara baksaydın başlangıç değil kesinlikle..

Onun dışında program diyorsan Tell me more uygun olabilir daha kapsamlı dene derim..

Kardeş benim indirdiğim sitede 1-2-3 level'e kadardı.Orası biraz kolay geldi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.