M

Çavuş
16 Mayıs 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 2 (Bu ay: 0)
Gönderileri
.
Merhaba arkadaşlar aşağıdaki sistem hakkındaki düşünceleriniz nedir acaba ?
not:Sıvı işlemci soğutucusu elimde bulunmakta.

Arkadaşlar herkese kolay gelsin, benim eski emektar kasanın anakartı yandı. Zaten son çıkan oyunların çoğunu kaldırmıyodu. Bende kendi bilgi birikimime dayanarak, biraz tuzlu ama bir okadarda iyi olduğunu düşündüğüm kasa topladım. Öneri ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

Arkadaşlar maksimum bütçe 1800 tl ,benim için önemli olan şey resmin kalitesidir , karanlikta ve aydinlikta en iyi netligi verendir , fotoğrafçılık konusunda pek bir bilgim yok fakat hobi olarak başlamayı planlıyorum , yorumlarınız için şimdiden teşekkürler...
arkadaşlar ben bugün nikon d3200 alıcaktım 1100 tl ye buldum fakat mağazada çalışan görevli bi adam kardeşim ben bu fotoğraf makinelerini önermiyorum çünkü bunu aynası var ve ayna bir süre sonra değişmes gerekiyo , bence buna hiç gerek yok çünkü yeni aynasız fotoğraf makineleri var dedi.Aklımı çok karıştırdı arkadaşlar , bu yüzden makinayı almadım , biraz daha araştırıyorum , yakın zamanda yabancı ülkeye gidecem , lütfen bu konu hakkında bana bi fikir verin.bide aynasız fotoğraf makinasını öneren arkadaş modelinide yazarsa çok sevinirim.Dediğim gibi benim aklımda olan fotoğraf makinesi nikon d3200 , yorumlarınızı bekliyorum.
Merhaba Arkadaşlar, ben yarı profesyonel fotoğraf makinesi almayı düşünüyorum.
Fakat ne alacağım hakkında bir fikrim yok.Yaklaşık olarak maksimum 1000 ₺ harcayabilirim.
Fotoğrafların kalitesi benim için çok önemlidir.Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürlerimi sunarım :)
Merhaba arkadaşlar ben harici harddisk alıcağım.Bir alışveriş sitesinde Western Digital Elements 2TB ve Western Digital My Book 2TB aynı fiyata düşmüş.Fiyatı 208 ₺ ye düşmüş.Acaba bu fiyata değer mi ürün kaliteli bir ürün mü ?
Merhaba Arkadaşlar ben daha önce Rosetta Stone adlı bir ingilizce seti indirdim.Çok güzel bir program fakat beni için başlangıç seviyesinde :( iyi bildiğiniz bir Speaking ve Listening ingilizce seti varsa lütfen söyleyin

Not:]Aklınıza ne gelirse sayın
Merhaba arkadaşlar;
Ben fiyatı 650-750 tl arasında değişen bir cep telefonu almacağım.Fakat ne alacağıma bir türlü karar veremedim lütfen bana telefon önerirmisiniz ?
Telefon tipi güzel olsun , dokunmatiği iyi olsun , uygulama yüklediğimde fazla kasmasın

Şimdiden yardımcı olduğunuz için teşekkürler..
Arkadaşlar oyuna giriyorum no connect felan yazıyo tüm updatelerde yüklü bi yardım etseniz :(
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 43
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 8.023 (Bu ay: 16)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.