Şimdi Ara

ÜCRETSİZ EV EŞYASI !!! ÖZELLİKLE İHTİYACI OLAN ÖĞRENDİLERE ... !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
13.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İstabul Avcılarda ikamet ediyorum. Bilenleriniz vardır , İstanbul Üniversitesi mezunuyum.

Yeni eşya aldığımdan eskilerini elden çıakrtıyorum. Özellikle ihtiyacı olanlar ulaşırsa sevinirim.

Resimler aşağıdaki gibidir. Buzdolabı ve çamaşır makinesi için ikinci el eşyacılar ile görüştüm , fiyatı aşırı öldürüyorlar ! bu duruma gıcık olduğum için eşyaları buraya koyuyorum.

2 adet tekli , 1 adet üçlü koltuk takımı (durumu : eskidir.. ne diyeyim ki?)

ÜCRETSİZ EV EŞYASI !!! ÖZELLİKLE İHTİYACI OLAN ÖĞRENDİLERE ... !  ÜCRETSİZ EV EŞYASI !!! ÖZELLİKLE İHTİYACI OLAN ÖĞRENDİLERE ... !

1 adet yatağıyla birlikte yatak mobilyası...

ÜCRETSİZ EV EŞYASI !!! ÖZELLİKLE İHTİYACI OLAN ÖĞRENDİLERE ... !  ÜCRETSİZ EV EŞYASI !!! ÖZELLİKLE İHTİYACI OLAN ÖĞRENDİLERE ... !  ÜCRETSİZ EV EŞYASI !!! ÖZELLİKLE İHTİYACI OLAN ÖĞRENDİLERE ... !

ofisler için (öğrencilere ev için) Buzdolabı. (durumu: çalışır durumda , halen kullanmaktayım.)
     ÜCRETSİZ EV EŞYASI !!! ÖZELLİKLE İHTİYACI OLAN ÖĞRENDİLERE ... !  ÜCRETSİZ EV EŞYASI !!! ÖZELLİKLE İHTİYACI OLAN ÖĞRENDİLERE ... !  ÜCRETSİZ EV EŞYASI !!! ÖZELLİKLE İHTİYACI OLAN ÖĞRENDİLERE ... !

Çamaşır makinesi (durumu : çalışır durumda , halen kullanmaktayım.)

2 adet çekyat , özellikle ihtiyacı olan öğrencilere....

ÜCRETSİZ EV EŞYASI !!! ÖZELLİKLE İHTİYACI OLAN ÖĞRENDİLERE ... !  ÜCRETSİZ EV EŞYASI !!! ÖZELLİKLE İHTİYACI OLAN ÖĞRENDİLERE ... !  ÜCRETSİZ EV EŞYASI !!! ÖZELLİKLE İHTİYACI OLAN ÖĞRENDİLERE ... !  ÜCRETSİZ EV EŞYASI !!! ÖZELLİKLE İHTİYACI OLAN ÖĞRENDİLERE ... !  ÜCRETSİZ EV EŞYASI !!! ÖZELLİKLE İHTİYACI OLAN ÖĞRENDİLERE ... !

[size=3]İletişim :
    Melih Sarıoğlu
    0530 961 94 92

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

• Tebrik ederim. Hurdalara para isteyenleri gördükten sonra sizinki güzel bir davranış

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende yeni bi eşya alırsam böle yapmayı düşünüyorum güzel davranış... direk satsan bile en fazla 300-400 arası eder
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.