Şimdi Ara

Ücretsiz bireysel kredi danışmanlığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ücretsiz bireysel kredi danışmanlığı hizmeti veriyorum her türlü bireysel bankacılık ile alakalı sorularınıza cevap alabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba arkadaşlar 2 Senedir özel sektör çalışanıyım maaş bankam 10 aydır yapı kredi idi yapı krediden hali hazırda 17 bin liralık kredi kullandım ( 3 aydır 980 lira taksit ödedim ) + 2200 lira limitli world kartım var takibe gecikmeye hiç düşmedim. Olay şu ! Maaş bankamız 3 ay önce finansbank a geçti maaş artık buraya yatıyor. finans cep şubeden k.kartı başvuru yaptıgım zaman red cevabı alıyorum. Şubeye maaş bordrosu ile gitsem maaş müşteri oldugumu söylesem sonuç degişirmi yoksa cep şubeden kart vermiyorsa şubeden de aynı şekilde mi olur.

Bu arada maaşım 3000 lira

• Bütün bankalara kredi, kredi kartı, ek hesap olarak toplamda 170.000 borcum bulunuyor. Kredili ürünlerimin bir çoğu yeni kullanılmaya başlandı. 2-3 aylık. 10 aydır devlet hastanesinde çalışıyorum, maaşım ortalama 6.000 TL ve bütün borçlarımı ödemekte zorlanıyorum. Kredilerin vadesi 36 ay. Herhangi bir gecikme yaşanmadı bugüne kadar. Hiç icralık, kara liste vs. olmadım. Daha önce kredi alıp erken kapattığım vs. oldu. İnternet üzerinden çok sayıda başvurular yaptım hep olumsuz sonuçlandı.

Ancak bundan sonra ödemede güçlük çekeceğim. Bütün borçlarımı yapılandırarak 60-120 ay vade ile ödemek istiyorum. Bunun bir yolu yok mudur ? 36 ay vade çok kısa bir süre. Taksitlerimin tutarı çok yüksek.

• quote:

Orijinalden alıntı: longinus

Bütün bankalara kredi, kredi kartı, ek hesap olarak toplamda 170.000 borcum bulunuyor. Kredili ürünlerimin bir çoğu yeni kullanılmaya başlandı. 2-3 aylık. 10 aydır devlet hastanesinde çalışıyorum, maaşım ortalama 6.000 TL ve bütün borçlarımı ödemekte zorlanıyorum. Kredilerin vadesi 36 ay. Herhangi bir gecikme yaşanmadı bugüne kadar. Hiç icralık, kara liste vs. olmadım. Daha önce kredi alıp erken kapattığım vs. oldu. İnternet üzerinden çok sayıda başvurular yaptım hep olumsuz sonuçlandı.

Ancak bundan sonra ödemede güçlük çekeceğim. Bütün borçlarımı yapılandırarak 60-120 ay vade ile ödemek istiyorum. Bunun bir yolu yok mudur ? 36 ay vade çok kısa bir süre. Taksitlerimin tutarı çok yüksek.

bankalar düşene bir tekme de ben atayım derdindedir bu nedenle size kolaylık göstermezler

taksitlerinizi tek tek azaltma yoluna gidin ve mümkünse başka taksitler yapmayın sadece zorunlu ihtiyaçlarınıza odaklanın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.