Şimdi Ara

Garanti mobilde diğer banka hesap ve kartları görüntüleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
1.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam, garantide gördüm şuan sadece bildirimle haberim oldu, direk garanti bbva mobilden diğer banka ekleme yaparak görütüleniyor, kartlar hesaplar, şuan vakıf ve yapıkredi çıkıyor, zamanla hespinde olur galiba ... İyi yenilik bence....
    Garanti mobilde diğer banka hesap ve kartları görüntüleme Garanti mobilde diğer banka hesap ve kartları görüntüleme Garanti mobilde diğer banka hesap ve kartları görüntüleme Garanti mobilde diğer banka hesap ve kartları görüntüleme

• Açık bankacılığın bize ne gibi bir faydası olacağını bilemiyorum. Yaklaşık 1-2 hafta önce bende gördüm gereksiz bulduğum için katılmadım. Umarım bu hizmeti zorla bize dayatmazlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metin0 -- 17 Ocak 2023; 22:43:34 >
  • Her bankanın uygulamasına tek tek girmek durumunda kalmıyorsun mesela halkbank uygulaması berbat ilk fırsatta garantiye eklicem
  • Gereksiz bence
  • corpixx kullanıcısına yanıt

Şöyle düşün...

5 banka hesabın var. Tek uygulama içinde tüm bakiyeni görüyorsun. Hesap hareketlerini görüyorsun. Tek uygulama içinden para transferini yapıyorsun. 5 bankanın uygulamasındaki çalınma riskini 1 e indiriyorsun. Tüm bunların ışığında tek uygulama gayet faydalı olacak

• Limonen kullanıcısına yanıt

şuan YKB ve VAKIF ekleniyor ...

• metin0 kullanıcısına yanıt

Faydası şu , işiniz gereği çok sayıda banka ile çalışıyorsanız hesap hareketlerini takip etmek zor oluyor.

burada tek bir yerden hepsini görüyorsunuz. Hepsinin hareketlerini excel dosyası olarak toplu indirmek çok faydalı özellikle. Baya bir işten kurtaracak beni.

İlerde 3.parti uygulamalar ile Mint, Quicken benzeri işler de yapılabilir.

Ben beğendim , umarım diğer bankalar da eklenir kısa zamanda.

• DarthWorm kullanıcısına yanıt

Yakında Akbank'ta dahil olacakmış.

• Aslında düşünürseniz çok mantıklı bir şey. Yani birden fazla bankayla çalışanlar için tek tek her bankanın kendi uygulamasını yüklemek yerine bu tarz bir uygulama ile hepsini tek uygulamadan takip etmek oldukça faydalı gözüküyor.

Ancak kullanım sırasında oluşabilecek sorunlarla ilgili veya bu uygulamanın güvenliği nasıldır o tarz konuları iyi araştırmak ve üzerine düşünmek lazım.

• Açık bankacılığa geçen banka sayısı artmış.

Akbank, QNB Finansbank, İş Bankası, Vakıfbank, Yapı Kredi ve Ziraat Bankası da eklenebiliyor.

Garanti mobilde diğer banka hesap ve kartları görüntüleme
  • iDoctor kullanıcısına yanıt

iş bankasını ekledim ek hesabımı toplam bakiyemi falan hepsini gösteriyor..para transferi yapacağınız zaman diğer bankayı seçebiliyorsunuz çok güzel oldu

• Qnbde enparayi eklemeye çalıştım hata veriyo akbank hata veriyor
  • Biraz uğraştırarak da olsa ekledim.

Diğer bankanın hesaplarını görmek için biraz fazla menuler arasında dolaşmak gerekiyor. Sadece vadesiz hesaplar görünebiliyor. Yatırım araçları, mevduat vs görünmeyince biraz eksik kalıyor tabii.

Yeni başladı, faydalı bir özellik. Geliştirilir zaman içinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HSeldon -- 28 Ocak 2023; 18:59:42 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.