Şimdi Ara

Ücretsiz 7. Günlük Premium Tank Kiralama ve Yeni Kullanıcılar İçin 1500 Gold+7 Gün Premium Hesap

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar ayarınıza yeni katıldım ancak world of tank oyununda oldukça eskiyim youtube üzerinde world of tank kodları paylaşıyorum benim ücretsiz dağıttığım kodları çeşitli forumlarda burada parayla satmak isteyenler var acele olarak bu kodların süresi dolmadan kullanabilirsiniz ücretsiz 8. seviye premium tankları 7 günlüğüne ücretsiz kiralaya bileceğiniz https://www.youtube.com/watch?v=qT5X9tm8zuw kodlar burada arkadaşlar ücretsiz üyelik twitc kart yok sadece youtube üzerinde izlemeniz yeterli emeğe saygı açısından beğenir yorum eklerseniz yeter bana benzer kodlara erişmek için abonem olursanızda tadından yenmezhttps://www.youtube.com/watch?v=qT5X9tm8zuw
    yaklaşık 50'nin üzerinde tamamı tek tek denenerek atılmış kodlar var kanalımızda eskiyenler düzenli olarak siliniyor bu kod 1 ay oldu tükenmek üzere acele edip kullanabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi remzi_han -- 11 Ocak 2019; 11:5:24 >

• Çalışmıyor ki kodlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rouvax

Çalışmıyor ki kodlar
    ciddimisiniz yanlış anlamayın sizin için demiyorum ancak insanlar çalışsa dahi çalışmıyor diyor üstelik birde dislike atıyor daha dün abonelerimizden biri teşekkür çalıştı yorumu attı ama birde daha önce bu kodlarla tank kiraladıysanız çalışmaz ve sadece eu server de çalışır ama sizin için bu akşam farklı bir hesapta deneyim buradan yazarım size

konu dan farklı rouvax kardeşim için demiyorum yt üzerinde olanları aktarıyorum özellikle bazı tipler çalışan kodu alıp kullanıyor bilinçli olarak dislike atıyorlar yt bu çok oluyor birde çok fazla kopya içerikle kendi kanallarında kullanıyorlar videolarımı
  • Valla kodla tank aldigimi hatirlamiyorum lowe ve is6 kodlarini demedim calismiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Valla kodla tank aldigimi hatirlamiyorum lowe ve is6 kodlarini demedim calismiyor
    Lowe için kod :TQLOEWE

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Valla kodla tank aldigimi hatirlamiyorum lowe ve is6 kodlarini demedim calismiyor
    bu bonus kodu halen aktif bu link wot kendi linki buradan tek tek oluşturulmuş kodların derlemesi elc 90 dene lütfen bazı tanklar için aşırı kullanma oldu buldoğ daha bir saat önce çalıştı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi remzi_han -- 16 Ocak 2019; 14:38:5 >
  • arkadaşlar birde bu tarz yani bonus kodlar sınırlı sayıda sunuluyor misal 25 bin kullanma misal 50 bin kullanma sınıra ulaşırsa durur ve 1 aydır kullanılıyor acele edin
  • üşenmedim dün gerçi yeni kod yayınladık o hesapta bizzat is6 aldım yeni hesaba da doğrusu her kod paylaştığımızda kanıt videosunda invite kod olduğu için yeni hesap açıyor deneyerek paylaşıyoruz kodlar kiralama kodları güncel lütfen emeğe saygı çalışmıyor demeyin
  • hocam 200 savaşın altındaa savaş yapmışımdır. kod kullanabilir miyim?ana sayfada 200 savaştan önce olanlar bu kampanyadan faydalanabilirmiş.
  • Anlaşmayı yoldaşınızla birlikte tamamlayın ve bir Seviye VI-VII Premium araç alın.https://worldoftanks.eu/tr/referral/f3e82083a3664e80ab8ad57ad235aa6d/
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.