Şimdi Ara

Ucretli Yamalari Sikayet Basligi (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
328
Cevap
6
Favori
17.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
267 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • o değilde ücretli yama satan ucrew de ki dante mi bu harbi dante final fantasy 15 çıkarsanız artık bekliyoruz yıl oldu yıl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skywalkerx -- 20 Temmuz 2020; 0:12:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pizza Steve

@Dante sizin isminiz bir çok ucrew yamasında geçiyor. Bazen çevirmen olarak, bazen test olarak, bazen programlama olarak. Bu grupta yıllardır yamalarını parayla satıyorlar. Ücretli yamalara karşı fikirlerinizi yazmışsınız ama kendinizde ücretli yama yapan bir grup içindesiniz. İki farklı dante mi var yoksa?
    Asla ben degilim. Belki nick benzerligidir ama bizzat ismim yaziyor olamaz. Bizzat tamamen dahil oldugum ilk ve tek yama Mafia 2 oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 20 Temmuz 2020; 1:16:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Donanimhaber'de Dante nickini kullanan birisi her yerde ayni kisi olmak zorunda mi arkadaslar bu nasil bir zeka? Ucrew nedir kimdir en ufak fikrim yok.

Utanmasaniz DMC'deki Dante sensin utanmiyor musun kilicla dolasmaya diyeceksiniz.

Yamalarla bir ilgim yok ama bundan sonra ucretli yamalarda konuyu acan sahis ilgili firmadan TICARI AMACLA DAGITIM YAPMAYA IZIN ALMADIYSA bizzat ilgilenecegim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 20 Temmuz 2020; 1:17:10 >
  • U-crew deki dante baska biri arkadasin konusuna gelince buram buram kin ve kiskanclik kokuyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ya arkadaş alan memnun satan memnun. Sana yanlış geliyorsa almazsın olur biter almak isteyen insanlara niye mani oluyorsunuz anlamıyorum. Sanki herşey doğru ama bi bu yanlış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zero2900

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Ben o Dante degilim arkadasim. 2005'ten beri burada Dante'yim ben. Yapalim. Kim bu ucrew her seyi parayla mi satiyor? Direkt iletisime gecip soralim izin yoksa baktik kendileri calip kendileri oynuyor, ceksinler baslarina gelecekleri.

• zero2900 kullanıcısına yanıt
    Aynen madem bukadar ahlak bekçisi kesildiniz etik legal kavramlarıyla kafayı bozdunuz. Şikayet edin bunu da hadi.
  • Milyar dolarlık şirketlerin hakkını savunduğunuzu düşünüyorsunuz ama o şirketler sizin ülkenizi dilinizi takmayıp eklemiyor oyunlarına hiç düşündünüz mü acaba?
  • Öğrendiğim iyi oldu. Bundan sonra yama sitelerine bakıp hangi yamayı ücretli veriyorlarsa hemen oyun firmasına bildireceğim. Umarım sağlam da bir dava yerler akıllanırlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ucretsiz yamalardan en son AAA olarak bir son zamanlarda bir yakuza 0 oyununu hatirliyorum
    Hatta ceviren arkadasin monitoru arizaliydi telefondan ceviriyordu monitor icin destek bekledi bagis konusunda kimse yardimci olmamisti adam cevirisini cikardi ama dh oluculeri setup sorunlu diye adama her lafi soylediler
    Bu millete yaranilmaz zaten bundan sonra kimse oyun filan cevirmez zaten ucretsiz ceviri cikar indie oyunlarina bu saatten sonra

• Ucretsiz modlarda hicbir sorun yok. Buna her yapimci genelde izin verir.

şimdi izin konusunu geçelim. Benim ücretsiz olarak bir yama yayınlama hakkım var mı? Yapımcı ücretsiz yamaya ücretli yamalar gibi yaptırım uygulayabilir mi?

Birde neden herkes ücretli yamaya gelince bir anda hak hukuk moduna geçiyor ki? Her zaman derim o halde film,müzik,kitap vs de orijinal alınmalı sonuçta yapımcının izni olmadan bedava bir dağıtım söz konusu.

• quote:

Orijinalden alıntı: baaburcan

Bu ucretsiz yamalardan en son AAA olarak bir son zamanlarda bir yakuza 0 oyununu hatirliyorum
    Hatta ceviren arkadasin monitoru arizaliydi telefondan ceviriyordu monitor icin destek bekledi bagis konusunda kimse yardimci olmamisti adam cevirisini cikardi ama dh oluculeri setup sorunlu diye adama her lafi soylediler
    Bu millete yaranilmaz zaten bundan sonra kimse oyun filan cevirmez zaten ucretsiz ceviri cikar indie oyunlarina bu saatten sonra
    Bence çoğu arkadaşın artık çeviri işiyle uğraşacağını sanmıyorum. Bu ortamda uğraşan olursa da helal olsun derim. Bir çoğunun da ayrı platforma gideceğini düşünüyorum. Dh üyelik konusunda katı kurallar getirmediği sürece bu sorunlar hep devam edecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 20 Temmuz 2020; 1:51:13 >
  • Konuya bir durumda eklemek istiyorum Animus AC oyunlarini ucretli cikardi bu sitenin basinda da 23 studios dan Said surucu var AC originis cikma arefesinde bir Ubisoft oyununda resmi cevirdiler.
    Konuda soylendigi gibi yasal bir durum olsaydi Said hem ubisoftun hem resmi hem de resmi olmayan oyunu nasil cevirip cesaret edip ucretli satti.
    Her sirketin farkli bir politikasi olabilir ancak cogu firma oyun satislarini arttirdigindan bu duruma ses cikarmiyor yukarida da belirttigim gib ne olursa olsun kimse ucretli oyun cevirmez ucretsiz ceviri AAA oyunlar icin witcher 3 den sonra öldu o gunden beri buyuk projelerin cogunlugu ucretliydi bu adamlar ucretli yama yaparken birden kafalarina esip yapmadi ucretsiz ceviriler bitince bir bosluk olustu ucretli ceviri akimi basladi kotu mu oldu tool sorunu olmayan nerdeyse herkesin bekledigi tum AAA oyunlar cevirildi

• Rdr 2 Yerelleştirme takımına kabul edilmeyen vasat çevirmenlerin gözü döndü şikayet ediyor

olay bundan ibaret.
  • Konu hiç samimi değil ve sadece anlamsız bir nefret içeriyor. ee peki bir sürü dizi film sitesi var hem de yıllardır varlar onlarıda bir zahmet şikayet etseydiniz. Bu forum iyice çığrından çıktı bu nasıl bir nefret patlaması onu da anlamadım..

Bu arada şikayet edeceklerinizin en büyüğü patreondan üyelikle mod şeklinde veriyor yani hiç bir şey yapamazsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skywalkerx -- 20 Temmuz 2020; 1:10:12 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siz bu konulara yazı yazdıkça bu konuyu açan zihniyetteki insanlar ortaya çıkıyor yazı yazmayın ki konuları sönsün. Siz yazdıkça konu öne çıkıyor hata yapıyorsunuz.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.