Şimdi Ara

Ucretli Yamalari Sikayet Basligi (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
328
Cevap
6
Favori
17.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
267 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben oyunlara para veriyorum bannerlord u 5 saat bile oynamadım sadece destek olmak için 120 lira para verdim istersen resim ile kanıtlayım ülkede çoğu insan oyunlara para veriyor senin gibi atarlı ergenler bu konuyu bırak hicbir konu hakkında bilgi sahibi olamazlar bu narsist ve kendini beğenmiş tavırları bırakmalısın ya da insanlarsan kendini soyutla senin gibi insanların yazılarını veya günlük hayatta yüzünü görmek zorunda değiliz böyle çok bilmiş bir kişiliğe sahip oldugun için utanmalısın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.S .T -- 22 Temmuz 2020; 23:33:13 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bydeprem kullanıcısına yanıt
    Ek olarak belirteyim çalışmıyorum üniversiteyi bu sene 1 ay içerisinde bitirdim yani öğrenci harcligim ile elimden geldiği kadar oynamasam bile destek veriyorum ben ve benim gibi bir çok insan var tekrardan söylüyorum ÜLKEMİZİ KÖTÜLEME

• quote:

Orijinalden alıntı: bydeprem

Ulan sizin gibi beleşçi insanlar yüzünden türkçe oyun gelmiyor. Kabul edin arkadaşlar bizim insanımız oyuna para vermez. Hiç düşündün mü kaç cümle çevirmiş bu adamlar ? bilmiyorsan ben söyliyeyim 2 milyon, 7 ay da 2 milyon. Bir de utanmadan yüzleri kızarmadan başlık açmışlar. Yeter be sizin gibi insanlardan gına geldi. Arkadaşlar insan gibi açıkladılar 90 kişi çalıştık ve 7 aydır emek veriyoruz. Umarım sizin gibi insanlar için internet yasası çıkarda temizlenir ortalık. İnsanları bu noktaya getirdiniz. Şuan ki iktidara rağmen internet yasası çıkartırsınız. Biraz empati arkadaşlar körü körüne iş yapmayın. Hiç düşündünüz mü neden türkçe oyun gelmiyor diye, işte bu tür beleşçi insanlar yüzünden. Orjinal oyun almayanlar yüzünden.
    oğlum sen harcanıyorsun bu topraklarda. sen en iyisi bir beyin göçü yap da harcanma bu nefret ettiğin ülkede.

• Konuyu açan birey gönüllü olarak çevirse de oyunu ana dilimizde oynasak. En azından yaptığı rüzgar boşa gitmemiş olur.

• Halep oradaysa arşın burada haydi arkadaşlar bekliyoruz. Türk oyun severlerine bu oyunu Türkçe yapmanızı bekliyoruz. Eğer buradan cevap alamazsam direkt konu açmayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bydeprem

Ulan sizin gibi beleşçi insanlar yüzünden türkçe oyun gelmiyor. Kabul edin arkadaşlar bizim insanımız oyuna para vermez. Hiç düşündün mü kaç cümle çevirmiş bu adamlar ? bilmiyorsan ben söyliyeyim 2 milyon, 7 ay da 2 milyon. Bir de utanmadan yüzleri kızarmadan başlık açmışlar. Yeter be sizin gibi insanlardan gına geldi. Arkadaşlar insan gibi açıkladılar 90 kişi çalıştık ve 7 aydır emek veriyoruz. Umarım sizin gibi insanlar için internet yasası çıkarda temizlenir ortalık. İnsanları bu noktaya getirdiniz. Şuan ki iktidara rağmen internet yasası çıkartırsınız. Biraz empati arkadaşlar körü körüne iş yapmayın. Hiç düşündünüz mü neden türkçe oyun gelmiyor diye, işte bu tür beleşçi insanlar yüzünden. Orjinal oyun almayanlar yüzünden.
    Bir suçu çok fazla kişinin, uzun zamandır emek vererek işlemesi onu legal yapmaz. Böyle bir savunma da olmaz. Hakim karşısında böyle bir savunma yaparsan, alacağın ceza daha fazla olur, bundan emin olabilirsin.

Senin mantığınla uyuşturucu madde yetiştirenleri de şikayet etmemek lazım. O işte de yüzlerce insan çalışıyor, o otların toprakta yetişmesi aylar sürüyor. Ne yani şimdi o adamların da mı emeklerine saygı duyacaksın?

Ya da çok eşyalı lüks bir evin var diyelim. 100 kişilik bir hırsız grubu bir gece evine girse, sabaha kadar evinde bir çöp bile bırakmasa ve gitse, "ya adamlar 100 kişi gelmişler, sabaha kadar bütün eşyaları sırtlayıp götürmüşler, emek var emek!" deyip polise gitmemen lazım o zaman.

Suçun, kanunsuzluğun emeği olmaz. Şu emek edebiyatı yüzünden ülkede gerçek emeğin bir değeri kalmadı. Emek deyince insanların aklına ilk olarak internet meme'i olan "emeğe saygı +rep" geliyor. Sıçtığın bokta da emek var, ona da saygı duy o zaman.

Kimse bu gruba çıkın RDR 2 çevirin demedi, kendileri böyle bir işe girişti, önünü arkasını düşünmeden. Şikayet edilmeleri de yine kendi suçları, rüzgar ektiler fırtına biçtiler. Kendi düşen ağlamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 23 Temmuz 2020; 0:19:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

Bir suçu çok fazla kişinin, uzun zamandır emek vererek işlemesi onu legal yapmaz. Böyle bir savunma da olmaz. Hakim karşısında böyle bir savunma yaparsan, alacağın ceza daha fazla olur, bundan emin olabilirsin.

Senin mantığınla uyuşturucu madde yetiştirenleri de şikayet etmemek lazım. O işte de yüzlerce insan çalışıyor, o otların toprakta yetişmesi aylar sürüyor. Ne yani şimdi o adamların da mı emeklerine saygı duyacaksın?

Ya da çok eşyalı lüks bir evin var diyelim. 100 kişilik bir hırsız grubu bir gece evine girse, sabaha kadar evinde bir çöp bile bırakmasa ve gitse, "ya adamlar 100 kişi gelmişler, sabaha kadar bütün eşyaları sırtlayıp götürmüşler, emek var emek!" deyip polise gitmemen lazım o zaman.

Suçun, kanunsuzluğun emeği olmaz. Şu emek edebiyatı yüzünden ülkede gerçek emeğin bir değeri kalmadı. Emek deyince insanların aklına ilk olarak internet meme'i olan "emeğe saygı +rep" geliyor. Sıçtığın bokta da emek var, ona da saygı duy o zaman.

Kimse bu gruba çıkın RDR 2 çevirin demedi, kendileri böyle bir işe girişti, önünü arkasını düşünmeden. Şikayet edilmeleri de yine kendi suçları, rüzgar ektiler fırtına biçtiler. Kendi düşen ağlamaz.

Alıntıları Göster
    Tamam kardeş buna benim bir şey dediğim yok. Ee ama ortada halen daha Türkçe olmayan bir oyun var. Madem ücretli kısmına karşısınız o zaman ücretsiz çevirin Türk oyun severlerine sunun. Biz de diyelim ki bakın işte bu iş böyle yapılır helal olsun. Bekliyorum!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 23 Temmuz 2020; 0:13:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

Tamam kardeş buna benim bir şey dediğim yok. Ee ama ortada halen daha Türkçe olmayan bir oyun var. Madem ücretli kısmına karşısınız o zaman ücretsiz çevirin Türk oyun severlerine sunun. Biz de diyelim ki bakın işte bu iş böyle yapılır helal olsun. Bekliyorum!

Alıntıları Göster
    Pardon sen kimsin? Neyi bekliyorsun?
  • Yarın Xbox sunumundan sonra başlığı açıyorum. "Ucretli Yamalari Sikayet Basligi'ındaki arkadaşlardan Rdr 2 çevirisi bekliyoruz" diye. Madem bu işi ücretsiz
    yapmaya özendireceksiniz bunu sözlerinizle değil eylemlerinizle yapmalısınız. Çünkü son zamanlarda çeviri yapan arkadaşlarda hayli düşüş gözlemleniyor bunu yaparak hem Türk oyun severlerine hem de çeviri yapacak arkadaşlara gaz vermiş olursunuz. Bunu büyük bir harekete dönüştürmeyi düşünüyorum. Hadi bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 23 Temmuz 2020; 0:27:37 >
  • adam haklı beyler
  • Ucretli yamaya karsi olanlardan degil ben eski cevirmenim deyip ustune sikayet edip icraati olmayan arkadaslara sesleniyor.

• baaburcan kullanıcısına yanıt
    Adı üstünde eski. Hem kimse gönüllülük esaslı bir işi yapmak zorunda değil. Zamanı yoktur, istemiyordur.
    O kadar haksızsınız ve o kadar argümansızsınız ki iyice saçmalamaya başladınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-6EC589E64

Bu mesaj silindi.

Aynen öyle, direkt blokladım zaten daha fazla muhatap olmamak için, tahammül edemiyorum artık böylelerine. Buna göre, bir hırsızı polise şikayet edersen, senden hırsızlık yapmanı bekleyecek demek. Çünkü ortada Türkçe olmayan bir oyun varmış, argümana bak Sanki oksijen, su gibi bir şey. O oyunu Türkçe oynamasa ölecek gidecek..

Nasıl bir mantığı var çözemedim yıllardır. Futbol bölümünde de böyleydi eskiden, oradan az çok biliyorum bu şahsı.

Bir de ona cevap vermişim gibi sanki cevap bekliyormuş benden, paşama bak

• Biz sacmaliyoruz da bu arkadas kime engel olmaya calisiyor amaci ucretli cevirileri onlemek degil mi bende diyorum ki on ayak ol yapmak istemiyorsa bu konuyudestekleyen bir cevirmen yardimci olsun oyunlara yamalari ucretsiz cevirmek isteyen bir kitle varmista ucretli cevirmenler engel mi oluyordu gorelim bakalim nerdeymis bu cevirmenler

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-6EC589E64

Bu mesaj silindi.
    Yorumunu şikayet ettim bir daha düzeysiz mesaj atma anladın mı kardeş?. Benim demek istediğim belli, bu işe karşıyasanız haklı olarak sözlerinizle değil eylemlerinizle gösterin. Yarın bununla ilgili başlığı açıp bu hareketi ortaya koyacağım. Bakalım Rdr 2'yi çevirecek bir tane baba yiğit çıkacak mı buradan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 23 Temmuz 2020; 1:21:3 >
  • Anlıyorum.

• Komik vallaha. Çeviri işi yapsam böyle akbabaları görünce emeğimi çöpe atar hepsini siler yine de vermezdim ücretsiz. Hem bu çağda ingilizce bilmez hem de üretken olanı engeller. Yengeç sepeti sendromu yemin ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: M.S .T

Ben oyunlara para veriyorum bannerlord u 5 saat bile oynamadım sadece destek olmak için 120 lira para verdim istersen resim ile kanıtlayım ülkede çoğu insan oyunlara para veriyor senin gibi atarlı ergenler bu konuyu bırak hicbir konu hakkında bilgi sahibi olamazlar bu narsist ve kendini beğenmiş tavırları bırakmalısın ya da insanlarsan kendini soyutla senin gibi insanların yazılarını veya günlük hayatta yüzünü görmek zorunda değiliz böyle çok bilmiş bir kişiliğe sahip oldugun için utanmalısın
    İyi de madem bu kadar insan orjinal oyun alıyorsa neden türkçe gelmiyor oyunlar ? Arkadaşlar oyun firmalarının bir şirket olduğunu biliyorsunuz değil mi. yani para olmayan yere yatırım yapmazlar.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.