Şimdi Ara

Uçak koltuklarının daraltılması hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
1.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba yılda 4-5 defa uçağa binen biriyim. Son uçuşum 3-4 ay önceydi ama konu açmak şimdi aklıma geldi. Benim kilom 135.Koltuklar o kadar daraltılmış ki yemin ederim 10 kilo fazlalığım olsa koltuğa oturamayacağım hem de rezil olacağım. Benim durumuma düşen biri oldu mu aranızda. Sizin görüşleriniz nedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 14092012 -- 22 Kasım 2013; 8:43:07 >

• Hangi havayolunu kullanıyorsunuz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pegasus , Sun Express çok nadir ATLAS jET
  • Koltuğun darlığından şikayet etmek yerine kilo versen daha iyi olmaz mi? Hem bahaneyle sağlığında düzelir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NEO_Decadence

Koltuğun darlığından şikayet etmek yerine kilo versen daha iyi olmaz mi? Hem bahaneyle sağlığında düzelir

Önerin için sağol
  • gerçekten uçak şirketleri tek uçakla daha fazla yolcu taşıyabilmek için koltukları şıkıştırıyorlar.
  • iyiki 10 kilo fazlanız yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan699

Arkadaşlar merhaba yılda 4-5 defa uçağa binen biriyim. Son uçuşum 3-4 ay önceydi ama konu açmak şimdi aklıma geldi. Benim kilom 135.Koltuklar o kadar daraltılmış ki yemin ederim 10 kilo fazlalığım olsa koltuğa oturamayacağım hem de rezil olacağım. Benim durumuma düşen biri oldu mu aranızda. Sizin görüşleriniz nedir.

Dostum sorun ucaklarda degil sende. 135 kilo normal bir kilo degil. Ucaklara laf edeceğine kilo ver derim.

• hah tek derdiniz 10 kilocuk mu- :-)

• quote:

Pegasus , Sun Express çok nadir ATLAS jET

sun express kadar kalitesiz bir hava yolu şirketi yok.. ama hostesleri güzel. En önde oturusanız bolca frikik görürsünüz.

Benim düşünceme gelince, en son paderborna gittim, yanımda ki de sizin kilolarınızda idi. Kendisi gayet rahattı ama beni bütün yol boyunca rahatsız etti... Koltuk darlığı var doğru. Ama sizinde kilo fazlalığınız var.
  • yaklaşık 3 ay önce isveç'e gidiş dönüş türk hava yollarının aldım, giderken inanılmaz rahattı ama gelirken o kadar dardı ki anlatamam. Bu olay türk hava yollarında bile oluyorsa hepsinde olması lazım
  • Ben 1.79 boyundayım ve zayıf sayılırım. Ankara'dan İzmir'e Pegasus ile giderken dizlerim sığmadı yanım boştu dizlerimi oraya çevirip oturdum. Uzun mesafe hiç çekilmez eğer aralıklar yurt dışına da böyleyse. Yakın zamanda İngiltere'ye gideceğim bu konuyu merak ediyorum diz mesafesi yine bu kadar kısa mı? Eğer öyleyse yolculuk eziyete dönüşür.
  • 2 koltuk al birader

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turk hava yollarini kullaniyorum genelde. Normal kilodayim, bazi ucaklarinda gercekten koltuk darligi var.
    Yolculuk boyunca sorun olmaz ama yemek yerken gercekten rahatsiz oluyor insan. Hem yanindakinden rahatsiz oluyor hemde baskasini rahatsiz etmemek adina rahatsiz oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Styric

quote:

sun express kadar kalitesiz bir hava yolu şirketi yok.. ama hostesleri güzel. En önde oturusanız bolca frikik görürsünüz.

Benim düşünceme gelince, en son paderborna gittim, yanımda ki de sizin kilolarınızda idi. Kendisi gayet rahattı ama beni bütün yol boyunca rahatsız etti... Koltuk darlığı var doğru. Ama sizinde kilo fazlalığınız var.

Lagnnn benim kiz arkadasim sunexpresste hostes

• 1) Kilo Ver (Sağlıklı, Fazla yemek yemediğinden ucuz)
    2) Business Class billet al (Et yiyerek adam gibi yemek yersin, Pahalı)
  • quote:

Orijinalden alıntı: NEO_Decadence

Koltuğun darlığından şikayet etmek yerine kilo versen daha iyi olmaz mi? Hem bahaneyle sağlığında düzelir

eşyayı insana uyarlayacağına insanı eşyaya uyarlamak..
    bu arada hep cimrilik işte bunlar
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: EvenFaLL26

quote:

quote:

O zaman söyle de bacaklarını ayırıp oturmasın, birde ayağa kalkınca külotlu corabini düzeltmesin. İnsan fena oluyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Sizin gibiler için biznıs klas var
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: EvenFaLL26

quote:

quote:

O zaman söyle de bacaklarını ayırıp oturmasın, birde ayağa kalkınca külotlu corabini düzeltmesin. İnsan fena oluyor.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.