Şimdi Ara

Ubuntu saçmalığı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu ubuntuyu daha doğrusu linux denen saçmalığı kullanan var mı hala Windows varken buna ne gerek var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• micropsoft yazılımını DOS zamanından beri kullanan geçimini ordan kazanan biriyim. 97 de bir arkadaşımın vmware ile slackware demosu ile linux un varlığını öğrendim. heralde hayatımda en mutlu ve öğrenilebilecek 2 yazılımı aynı günde öğrenmiş olamak kadar güzel birşey olamaz

süresiz ban yemiş arkadaş.. sırf bu yazıdan dolayı ise üzülürüm.

Linux severler diğer OS kullanıcılarına saygı duyar ve varlığından .. hatta ve hatta herkesin yeni bir sürü alternatif OS üretmesi için gerekirse kendi kaynak kodlarını bile paylaşıyor iken.. yani muhalif lerin varlığından memnun ve artmasını istiyor ikennnnn.....

bu mikropsoft kullanıcıları neden linux veya diğer OS ların varlığından rahatsız olur anlamam!!!!...

yakında mikropsoft patlayacak size ve bize ne kadar zarar verdiğini anladığınızda bu sözlerinizi nasıl açıklarsınız bilemiyorum. özellikle w10 a geçmek için salakça yarışa girenleri...
    adamlar aleni şekilde biz size her şekilde erişiyoruz ve ne yaptığınızı biliyoruz diyorlar.. ve siz salakça yarıştasınız
    gizli saklı birşeyim olması değil.. adamın bunu hangi amksad ve amaç ile yaptığını nerde nasıl aleyhimde kullanacağını bilmemmek en büyük sorun.. farkında değil salaklar
    misal
    akıllı telefon diye tabir ettikleri cihazlara yükledikleri her program tüm dosya resim erişimleri yanı sıra gps açık değil ise açmaya zorlayan.. benle yerini paylaş diyen yazılımlara sürekli onay veren salakları da ben anlamıyorum
    sonuçda bu bir oyun veya not defteri programı.. gps e neden ihtiyaç duyar ?
    hani iett nin programı olsa neyse.. amacı belli...

ister linux (android de linux un yeni jenerasyonu.. bilmeyenlere) ister mac. ister adını bilmediğim diğer OS yazılımcı ve kullanıcılarını bütün içtenliğim ile kucaklıyor ve selamlıyorum

renkler arttıkça... fikirler bakış açıları arttıkça hayat daha kolay olacak ve güzelleşecektir...

ve unutmayınız...

Akıl Akıl dan üstündür..

selamlarımız hürmetlerimiz OS coder larına olsun....
  • Herkesin kafasi basacak diye bir sey yok, olmuyorsa kullanmazsin olur biter. Herkes bilgisayarla senin yaptigin isleri yapmiyor desem yeterli olur.
  • micropsoft yazılımını DOS zamanından beri kullanan geçimini ordan kazanan biriyim. 97 de bir arkadaşımın vmware ile slackware demosu ile linux un varlığını öğrendim. heralde hayatımda en mutlu ve öğrenilebilecek 2 yazılımı aynı günde öğrenmiş olamak kadar güzel birşey olamaz

süresiz ban yemiş arkadaş.. sırf bu yazıdan dolayı ise üzülürüm.

Linux severler diğer OS kullanıcılarına saygı duyar ve varlığından .. hatta ve hatta herkesin yeni bir sürü alternatif OS üretmesi için gerekirse kendi kaynak kodlarını bile paylaşıyor iken.. yani muhalif lerin varlığından memnun ve artmasını istiyor ikennnnn.....

bu mikropsoft kullanıcıları neden linux veya diğer OS ların varlığından rahatsız olur anlamam!!!!...

yakında mikropsoft patlayacak size ve bize ne kadar zarar verdiğini anladığınızda bu sözlerinizi nasıl açıklarsınız bilemiyorum. özellikle w10 a geçmek için salakça yarışa girenleri...
    adamlar aleni şekilde biz size her şekilde erişiyoruz ve ne yaptığınızı biliyoruz diyorlar.. ve siz salakça yarıştasınız
    gizli saklı birşeyim olması değil.. adamın bunu hangi amksad ve amaç ile yaptığını nerde nasıl aleyhimde kullanacağını bilmemmek en büyük sorun.. farkında değil salaklar
    misal
    akıllı telefon diye tabir ettikleri cihazlara yükledikleri her program tüm dosya resim erişimleri yanı sıra gps açık değil ise açmaya zorlayan.. benle yerini paylaş diyen yazılımlara sürekli onay veren salakları da ben anlamıyorum
    sonuçda bu bir oyun veya not defteri programı.. gps e neden ihtiyaç duyar ?
    hani iett nin programı olsa neyse.. amacı belli...

ister linux (android de linux un yeni jenerasyonu.. bilmeyenlere) ister mac. ister adını bilmediğim diğer OS yazılımcı ve kullanıcılarını bütün içtenliğim ile kucaklıyor ve selamlıyorum

renkler arttıkça... fikirler bakış açıları arttıkça hayat daha kolay olacak ve güzelleşecektir...

ve unutmayınız...

Akıl Akıl dan üstündür..

selamlarımız hürmetlerimiz OS coder larına olsun....
  • Evet kullanıyorum çünkü özgürlük var

• Beğenmediysen kullanmazsın olur biter. Bizce Windows kötü bir işletim sistemi, biz ''Windows'a ne gerek var?'' diyor muyuz?
    Çeşitlilik, rekabeti doğurur. Rekabet ise tüketiciye katkı sağlar.
  • Her OS nin kendine gore artilari vardir kime gore sacmalik oldugu tartisilir. MacOS linux windows hepsinin yeri ayridir benim gozumde.

• Provakasyona gelmeyin arkadaşlar. Bırakalım masaüstünde sağ tıklayıp yenile yapmaya devam etsin arkadaş :)

Belli ki arkadaş yazılımcı değil ya da ağ sistemleri konusunda çalışmıyor.

Belki de ironi yaptı ama anlamadık...

Neyse kendisine başarılar diliyorum.

• belli ki elemanda anlama zorluğu ve hafıza sıkıntısı var...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.