Şimdi Ara

HIZ VE RENK Mİ ? BİLGİ SARMAL MI ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15
Cevap
1
Favori
5.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • hız ve rengin tyt matematik soru bankası elimde ama içim hiç ısınmıyor kitaba ve video çözümüne oysaki çok isteyerek almıştım, bilgi sarmala çok geliştirici diyorlar biri bi akıl verebilir mi lütfen 345 de var elimde, hız ve renk le bilgi sarmalı değiştirmeyi düşünüyorum 2.el kitapçılardan sizce ne yapmalıyım bilgi sarmal daha mı geliştirici yoksa hız ve renk devam mı edeyim ?

• kardeşim çöz gitsin ikisinide
  • uppllşp
  • Hocam hız ve renk yayınlarını bilmiyorum ama bilgi sarmal almıştım ben sorular orta düzeyin altı gibi geldi arkadaşıma verdim. Yani seviyeniz 15-20 civarıysa çözülebilir.
  • thebossmyy kullanıcısına yanıt
    hocam mümkünse 25 üstüne çıkarmaya çalışıyorum 15 civarında çıkarıyorum bazen daha altında, sarmalı çözmek tahmini ne kadar net yararı sağlar
  • abçodtü kullanıcısına yanıt
    Hocam tam bir şey söyleyemeyeceğim çözen arkadaşlar yazarsa daha iyi olur ama 25 civarına çıkaracağını düşünüyorum. -Geometiriyi de belirli bir seviyeye getirirseniz.-
  • 345 varmış elinde onu çöz bsdan daha iyi bence.
  • nezya kullanıcısına yanıt
    ikisinide çözdünüz mü hocam ?
  • abçodtü kullanıcısına yanıt
    Bs kursta çözüyoruz, 345'in ösym tipi ve orijinal sorularını çözüyorum.
  • ben 1 kaynak çözdüm tyt matematik adına o da bilgi sarmal netlerim 25 dolaylarında çözersen seni fazlasıyla geliştirir üstüne geometride atarsan 30+ bile görebilirsin birde günde 5 tane bile olsa problem çöz hocam devamlılık önermli çünkü
  • sağolun hocam bugün zaten gittim hız ve renkle takas ettim bilgi sarmalı aldım kitapçıdan
  • quote:

Orijinalden alıntı: abçodtü

sağolun hocam bugün zaten gittim hız ve renkle takas ettim bilgi sarmalı aldım kitapçıdan
    hocam kitap hakkında yorum yaparmısınız hatta örnek bir iki sayfa atabilme şansınız varmı acaba aynı net skalasındayız bende hızve renk yada bilgisarmal alacağım karar veremedim sizce ne alayım.
  • hüseyinhayko cepkinci kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=ADJVKzuf7RE hocam hangi kaynak kanalı incelemiş bakabilirsiniz, valla kimle konuşsam bilgi sarmal geliştirici tarzında konuşuyorlar hocam daha net birşey söyliyemem ben birkaç ay geçmedikçe, hız ve renk kitabını ben çok isteyerek aldım çok kasıntı geldi benim gözüme ama belkide sorun bendedir size hoş gelir, bana bilgi sarmalı önerenler oldu araştırınca hoşuma gitti aldım özellikle denemelerini alıcam kitabı bitirdiğim zaman
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.