Şimdi Ara

tyt netlerim hala artmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
1.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • netlerim eylülden beri 80-90 aralığı. ayt de 60-65 arası. bakıyorum aytsi benim gibi olanlara 100 105 yapıyorlar. benim takıldı kaldı. tyt mat ve fen beni bitiriyor tyt mattan düzenli branş çözüyorum 2-3 aydır falan hiç geliştiğini hissetmiyorum 25-30 araligindayim hala. konu eksiğim de yok ilk sorulardan birkaç tane problemden birkaç tane geometriden birkaç tane yanlış gelyor belirli bi yerden gelse ona yogunlasicam ama yok. fende de her denemede istisnasız 2 ders güzel bir tanesi berbat ötesi geliyor belirli bir ders de değil her denemede yapamadığım fen dersi değişiyor 3 ü bı anda iyi gelmez mi bir türlü anlamiyorum. nerde yanlis yapıyor olabilirim acaba tyt mat için branş demesine devam etsem sınava kadar artar mı 35 e sabitler miyim acaba hiç umudum kalmadı artik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu dertten herkes muzdarip galiba
  • Aynen öyle 90 neti bir türlü sabitleyemedim son zamanlar bir kaç kere geçtim ama 80-90 arası geçilmiyor bir türlü
  • Bu ben
  • konuların bitik, düzenli deneme çözüyorsun ve netlerin artmıyorsa deneme analizini yanlış yapıyorsun. daha iyi analiz et yapamadığın soruları ve üzerine o konuları tekrar çalış.

• Benim de 90larda takıldı kaldı 100ü görmüyorum değil ama sabitlenmediği için tatmin etmiyor daha önce tyt matematik için uyguladığım bir şeyi önerebilirim ama genel deneme için zor olur
    Tyt matematik netlerim sürekli aynıydı ben de sinirlenip bir gün boyunca sadece tyt mat alan denemesi çözdüm ve o kadar etkili oldu ki anlatamam bunu genel denemeye yapmak istiyorum ama yemiyo zor biraz çnk sğwöğe sey yapabilirsin en düşük netin hangi bölümden geliyorsa ona bunu uygulayabilirsin
  • Sussai S kullanıcısına yanıt

gerçekten işe yaradı mı ya? Kaç tane cözdünüz mesela? Kactan kaca çıktınız?

• mfmf2020 M kullanıcısına yanıt
    Yaklaşık 10 tane çözmüşümdür analizlerini iyi yapmak önemli
    Bende işe yaradı tüm fokusumu ona verdim tamamen
    Ya tam kaçtan kaça bilemiyorum ama 30lara sabitlendi
  • o kadar cozebilecegimi düşünmuyorum ama cözebilecegjm kadar çözeceğim artık teşekkürler cevabin icin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.