Şimdi Ara

TYT NANKORU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
2
Favori
758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık yedi aydır emek veriyorum sosyali çalışmalarimin en başından halletim tyt fenim kötü diye çalışmalarımin en başından halletim dil bilgisinde eksiklerim dışında halletim branş çözdüm alan d. çözdüm ama bu sürecin yarısından fazlası aynı net aralıklarinda dolanıp duruyorum kolay bir denemede en yüksek 98 geldi ama ardından 84'e düştüm bu denemede matematiigin %40ini okuyamadim deprem araya girdi bir kopma oldu bugün denemem kötü geçince sinirlerim iyice bozuldu az bir zaman kaldı hadi ben 100 barajını aşmayı geçtim hala süre sorunu yaşadığım oluyor zor denemelerde büyük düşüşler oluyor araya biraz zaman kopma olunca başa dönüyorum bir türlü dengeyi kuramadım tyt ayt çalışmalarımda şimdi sakin kafayla adam akıllı program hazırlayacağım bu noktada tavsiyelerinize açığım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Denemeden öyle bir kafayla çıktım ki basım ağrıyor hala

• Branş denemelerine aban hocam ve olabildiğince minimum sürede çözmeye çalış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önemli olan gerçek TYT'de ne yapacağın bunu kafandan çıkarma.3D, 345 gibi yayınlarda yaptığın netleri ciddiye al gerisini öğrenmek için çöz.

• Günde en az 2 tyt denemesi çözmeden net artmasını beklemeyin olm

• gece uyumadan once tyt duasi et haci

• Sıkıntı yapma bende tyt fen o kadar çalıştım denemelerde 13 14 15 geliyor çıkmış tyt fenleri çözüyorum hep 18+ yapamadığım soruda Kalıtımdan gidiyor onada sonra bakacam çalışmadım ona daha

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.