Şimdi Ara

Tablet Önerisi - Not defteri gibi kullanmak için

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Samsung note serisi gibi elimi tabletin üzerine koyarak not almak istiyorum.

El algılaması olan kalem'le çizim ve not için kullanabileceğim bir tablet önerisi verebilirmisiniz?

Eller havada şeklinde yazmam/çizmem mümkün değil. 2.el şunu al fiyat/performans öneriside olabilir.

İstediklerim:

- El algılama sensörü olan. (Elimi koyarak yazım/çizim) yapabileceğim

- Kasmayan / Donmayan

• Lenovo tab p11 kullanıyorum, yazılım olarak squid ve bamboo paper kullanıyor, sadece kaleme odaklanmasını ayarlayabiliyorsunuz.
    Ancak kalitesini samsung tab kalemi ve tableti kullanamadığım için bilemem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kty28 kullanıcısına yanıt

Elini ekranın üzerine koyup a4'e resim çizer gibi yapabiliyorsun hocam doğrumu?

• S6 lite fp gayet

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • omeri7 O kullanıcısına yanıt
    Artık çoğu tablette bu özellik var. Palm rejection diye geçiyor. Boş yere dandroidlere bakmaktansa iosun paranız yeten bir tabletini alın.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • omeri7 O kullanıcısına yanıt

Evet benzer deneyim var, benim sadece beğenmediğim kısım sanki arada bir cam tabaka var o tabaka yüzünden sanki yazdıklarım değil onun milimljk gölgesi yazı olarak iletiliyor. Yani hafif kayma var gibi hissediyorum, çizgili defterde çizginin üstüne yazıyorum ama çizgiye teğet geçiyor gibi hissettiriyor.

Alttaki arkadaşın dediği de olabilir, sonuçta tablet güncel en düşük ipad modeline eşit fiyatta onlara ek fiyat veririm diyorsanız ipad de olur.

• S8 cok iyi

• ipad 9 + 1. nesil apple kalem (logitech falanda olur ama logitechlerde pressure sensitivity yok. yani çizim yapmayı ciddi anlamda düşünüyorsan o iş logitech ile olmaz)

• Hocam ciddi çizim yapmayı düşünüyorsanız ipad lazım gibi benim grafik tasarım okuyan arkadaşım maddi durumu pek yoktu o yüzden en ucuz alırım diye arıyordu ama en sonunda ipad 9 aldı ipad alternatifi cihazlar çok da iyi değilmiş galiba

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.