Şimdi Ara

Tyt Matematik deneme önerisi olan?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
1.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kaliteli bi deneme arıyorum. Aklımda Karekök veya Bilgi sarmal var. Sizce hangisi veya daha iyi önerisi olan var mı? ( Endemik ve 345 i sona doğru çözücem)

• Karekök daha iyidir ama piyasada kaliteli mat denemesi çok mevcut değil dediğin gibi endemikle 345 iyi ama sonlarda çözülmesi daha uygundur, şuan için ek olarak da ales önerebilirim hocam
  • Bilgi Sarmal ve orijinal
  • 345 ve 3d. 345 daha yenilemedi sanırım ama 3dnin yenisi çok iyi olmuş. Orijinal klasik dengesini tam tutturmuş bence

• ahmetkorkmaz02 kullanıcısına yanıt
    3d düzeyi nedir acaba
  • karekök tyt matematik denemesını oneren adam ya mat bılmıyordur ya cozmeden sallıyorudr çöp bir deneme karekök soru zor degıl soru kolayda degıl sorular bi garip kesınlıkle onermem

piyasda saglam mat denemesı bulmak cok zor cunku çok şekilli şukullu tytde oyle bı sey yok abartıyorlar en güzel cozcegın mat denemesı genel denemelerdekı matlar oluyor

• Bilgi Sarmal kesinlikle

• Hocam bugün denemek için karekökün pdf'ini indirdim ilk denemeyi çözdüm hiç de fena değildi. En azından bilgi sarmal 3D'ye kıyasla adamakllı bir denemeydi.
  • IockedIamora1642 kullanıcısına yanıt

ben bs tyt/ayt mat denemlerınıde hıc begenmedım 3d yi arkadasım cozerken gordum o da cok sekıllıydı hic bi kaynagı begenmıyor gıbı oldu ama cıdden tyt denemelerının ıcınde mat denemelerı cogu brans denemesınden daha ıyı acilin yenı tyt mat denemelrını güzeldi diye hatırlıyorum baya sınava yonelık degıstırdıler zorluk sevıyesını bence mat denemsı cozmekten zıyade soyle yaptım acilin ilk 10 soru denemesı + problemler denemesının ustnue herhangı bı yayının geometrı denemesını bırlestırıp kendı denememı olusturmustum gecen sene

• IockedIamora1642 kullanıcısına yanıt
    3D yi ben de çözdüm seviyesi zor olmayan bi denemeydi. Sence karekök nasıl?
  • cakir3 C kullanıcısına yanıt
    Belirgin biçimde zor olan bir soru yoktu genel olarak orta seviye sorular vardı. İlk 12 soru kısmı bence tam ösym seviyesi ve formatındaydı. Problemleri karekök tyt mattaki gibi şekilsiz metin ağırlıklı (yani ösym gibi) sorulardı . Şekilli sorular ise genelde ilk 12 soruda var. Geometrisi matematiğe göre bir tık zor. Çözdüm ama fazla zamanımı aldı. Bir de ben tyt matematikte 1 2 3lü soruları seviyorum onlardan da 4 5 tane vardı.
  • Altın karma tyt mat denemeleri
  • Toprak denemeleri 👍👍
  • Toprak ve Üç Dört Beş in denemelerini öneririm.
  • RootGamer36xx kullanıcısına yanıt
    Toprak denemelerini çözdüm çok da zorlamadı beni hem süre hem de soru zorluğu olarak.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.