Er
08 Kasım 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 20 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Gelen var mi? Geçen sene 105K ile kapatmis. Son tercihlerimdendi 65K ile oraya yerleştim. Ne kadar geri attı bu aq

Dostlar bu üniversite nasıldır? Pek bi bilgi yok aydınlatırsanız sevinirim.

Arkadaşlar İstanbul'da yaşıyorum. Hedefim daha yüksekti fakat 67K yaptım. Gelen unilerin çoğuna araştırmalarim ve yorumlar sonucu gitmek içimden gelmiyor.Bu yüzden yazılım ve bilgisayar mühendisliğini salıp YTÜ istatistik yazmaya yakın bakıyorum. Sizler olsanız ne yapardiniz? Yazılıma ilgim ve yeteneğim olduğunu düşünüyorum. Matematikle de aram kötü değil. Kendimi gelistirecegime inanıyorum. Sizce hangisi daha mantıklı? Bu bölümler hakkında bilgisi olan lütfen beni aydinlatsin

Dostlar apotemi gibi zor olsa bile güzel sorular içeren orta-zor genel deneme önerilerinizi bekliyorum.
Dostlar online olarak kodladiktan sonra analiz karne oluşturduğumda görüntülenecek veri bulunamadı diyor sizde de böyle bir sorun var mı
Dostlar Ayt kimya için 2 kaynak yeterli olur mu? AYT Çap ve Aydın düşünüyorum Çaptan sonra aydın zorlar mi? 3 kitap bitirmek istiyorum fakat zamanın yeterli olduğunu düşünmüyorum önerilerinize açığım
Ayt matematikte orta seviye bir öğrenciyim
Endemik - Karekök - Zor Bir Yayın yapmayı düşünüyorum endemikle başlamak nasıl olur? Forumda da kitabı öven çoktu. Başka tavsiyesi olanlara da açığım
Limit tyt matematik denemeleri nasıldır dostlar endemik deneme + limit tyt matematik yapmak istiyorum başka ikili önerilerinizi de alabilirim
Dostlar bilindik denemeler dışında ÖSYM tarzı, lan bu da nasıl bilinmez, sağlam deneymis dediğiniz yayınlar var mı? Denemeyi önerirken zorluk derecesini de yazarsanız daha iyi olur alacak olanlara bir fikir vermiş oluruz
Bu tyt denemelerini branş denemesi olarak toplayıp genel bir deneme haline getirmek ne kadar mantıklı? Bugün böyle birşey denedim netlerimin üstünde geldi
Mat: Acil rejenerasyon
Sosyal: Limit
Türkçe : Toprak
Fen: Toprak
olarak yaptım.

Deneme analizini daha rahat yaptım. Arkada konular yazdığı için yanlışlarım daha belirgindi. Forumda da bu muhabbeti daha önce görmüştüm sizin görüşleriniz neler?
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 177
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 53)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 51 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.