Şimdi Ara

Tyt kimya hakkında (tm ci biri 345 ile birlikte ne çözebilir?)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kimya ya ağırlık verdim.345 kimya çözüyorum.Güzel ilerliyor.Bunu bitirip denemeye mi geçeyim yoksa 1 soru bankası daha çözeyim mi ?ÇÖz diyorsanız hangisini çözmeliyim
    fullemek istiyorum.

• uppp
  • Tyt kimyaya bir sb yeter

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam sayisalcilar bile 1 sb çözüyor üstelik onlar için daha önemli kimya.

1 bence yeterli

Ben de kimya ve biyoloji çalışacağım fen adına.

Fizik düşünüyor musunuz?

• itsmyturn_ kullanıcısına yanıt
    yaşadığım bazı olaylardan sonra ölümüne çalışmaya başladım 345 kimya 6-7 güne bitecek.Sonrasında bölüm denemesi çözerim.Kimyayı aradan çıkarmış olurum.Sonra biyolojiye geçeceğim onun için ne öneririrsiniz elimde asel biyoloji var.Yanında 345 mi palme mi?
  • Yoğurtlu Ayran kullanıcısına yanıt
    fen için hedefim 20. tm cilerin salak yerine konulması zoruma gidiyor 20 fen yapıp yüzleşeceğim sayısalcılar var
  • quote:

Orijinalden alıntı: boğaziçili bilgecan

yaşadığım bazı olaylardan sonra ölümüne çalışmaya başladım 345 kimya 6-7 güne bitecek.Sonrasında bölüm denemesi çözerim.Kimyayı aradan çıkarmış olurum.Sonra biyolojiye geçeceğim onun için ne öneririrsiniz elimde asel biyoloji var.Yanında 345 mi palme mi?
    Hocam 345 hakkında bir fikrim yok ama palmeyi çözdüm, sen de çöz çok iyi kitaptır.

• boğaziçili bilgecan kullanıcısına yanıt
    Ben de aytde biyoloji kimyadab birkac soru mu cozsem

• quote:

Orijinalden alıntı: boğaziçili bilgecan

fen için hedefim 20. tm cilerin salak yerine konulması zoruma gidiyor 20 fen yapıp yüzleşeceğim sayısalcılar var

Salak degil de tmcilerin mfye gore cok daha basarisiz olduklari gercek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • uppp
  • fende hiçbir şey bilmeden mi başladın yoksa 9 da fen dersin iyiydi ve temelin var mıydı ?
  • Mithrandir. kullanıcısına yanıt
    Sayısalcılar zaten kendini hep böyle avutmuştur başarı bireyseldir

• Splinterr kullanıcısına yanıt
    Ben niye kendimi avutayim. Tmde siralama yapmak mfye gore cooook daha kolay.

Ülkedeki eşit ağırlık bölümünden tercih yapacak olan kişi sayısı sayısaldan tercih yapacaklardan az olduğundan olabilir mi bu

• quote:

Orijinalden alıntı: Splinterr

Ülkedeki eşit ağırlık bölümünden tercih yapacak olan kişi sayısı sayısaldan tercih yapacaklardan az olduğundan olabilir mi bu

Esit agirlik ogrenci sayisi coook daha fazla.https://www.cnnturk.com/universiterehberim/bu-sene-hangi-alandan-kac-ogrenci-universite-tercihi-yapacak

2016 verileri.

Ogrenci sayisi ile de alakasi yok ayrica. Tmde 70 70le ilk 1k girebiliyorsun. Mfde ise 5k bile gelmiyor. Bircok mf ogrencisi sadece mat cozerek 10k yapti tmde. Tm 1.si ise 48k yapti mfde. Kabul etmek sizin icin ne kadar zor olsa da mfde derece yapmak tmye gore kat kat daha zordur. Olimpiyatcilarin neredeyse hepsi de mfde ayrica.

Bildiğin hangi okulda eşit ağırlık sınıf sayısı sayısaldan fazla?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.