Şimdi Ara

tyt 100 ayt 40 acil yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet baslıktada yazdıgı gibi tyt az cok hallettim sayılır ama ayt denen şey bir türlü olmuyor 345 ayt mat bitirdim sayılır 3 d nin de yarısına yakını bitti ama olmuyor geçen gün 3 d tg ayt ye girdim sorularla bakıştım feni sallaya sallaya çözdüm falan da mat da kalem oynatamadım napmalıyım acil yardım edin lütfen hedefim 5 k yapmak bu saatten sonra imkansız mı

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Konuları bitirip 40 yapıyorsan imkansız diyebilirim ama eksiğin varsa mümkünatı var .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bitmedi hocam daha integral elektrik organik bitki duruyor kaç hafta sürer bitmeleri yetişir mi nasıl olacak

• 3 hafta sürer

• Thetris_ T kullanıcısına yanıt

bu kadar az bitmemiş konuyla 40 net az geliyor en az 50-55 olması lazımdı. ama daha 3 ay var pekişe pekişe 60-70'e hatta kişiye göre ötesine kadar çıkabilir. AYT'nin güzel yanı bu TYT'den daha hızlı pekişiyor.

öneriler:

çözdüğün soru bankalarını baştan tarayabilirsin takıldığın soru tiplerini keşfedersin.

AYT branş denemelerine ağırlık vermeye başlayabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi afsunkam -- 10 Mart 2024; 14:52:54 >
  • afsunkam kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam tyt mat 35 falan ama ayt mat yok gibi birşey ben de anlamadım

• afsunkam kullanıcısına yanıt

Bitmişken 55 gelmesi  

• bu kasa aytyi 60 üstü yapıyor benim tyt 80-90 ayt 30-40 civariydi tyti 85ledim ayt 55 geldi. seninle benzer durumdaki arkadasım 65 ayt hatırlamıyorum tyt yaptı 30 küsür k daydı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.