Şimdi Ara

Kayseri Dershane önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
48
Cevap
2
Favori
19.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar üniversitesi sınavı için alparslan civarında önerebileceğiniz sınıfları fazla kalabalık olmayan etütü rahat alabileceğim hocalardan sıkıntı yaşamayacağım kısacası kaliteli bir dershane arıyorum pek bilgide edinemiyorum önerilerinizi bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anonimpeople -- 9 Temmuz 2021; 3:27:19 >

• Tüm Fen iyiydi dostum.
  • Limite gitme de
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sertabbah

Tüm Fen iyiydi dostum.

Dostum acaba biraz açar mısın etüt olarak derslerdeki hocalar olarak çünkü google yorumlarda biri etüt almakta zorlanılabileceğinden vs baya dertli gözüküyor ve birde fiyat olarak nasıl

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7FC802003

Limite gitme de

Popüler dershanelerin az çok nasıl olduğunu biliyorum zaten dostum amacım butik az öğrenciyle ders yapanlar hakkında bilgi edinmekti ama yinede teşekkür ederim

• 12.sınıfa geçtiğini varsayarak yazıyorum detay istersen özelden sohbet edebiliriz. Tek tek bildiklerimi yazıyorum.

1-) iyi dersler= sınıflar 12 kişilikmiş iki sınıf var arkadaşım fizikçisini beğenmiyor etüt sistemini bilmiyorum.

2-) elit= zaten iyi derslerle baglantılı diye biliyorum. FF falan giriyormus derslere ama ders sayısı az tam nasıl bilgim yok arkadasım begenmeyip ayrılmıştı.

3-) ideal = sınıflar 12 kişilikmiş.6-7 sınıf mı ne var ama ilgileniyorlar. Bildigim kadarıyla kontenjan dolmuş. Burdan söyleyim kapıdaki kadın içeri dahi sokmuyor asırı sinir :D

4-) matfen diye bir yer varmıs arkadasım iyi demişti ama hiçbir bilgim yok.

5-) as= 6-7 sınıf var. Ama burda sadece ilk iki sınıfla ilgileniyorlar gerisiyle ilgi yokmus.

6-) alfa= 6-7 sınıf var mf icin. Hocaları falanda iyi. Cok bir bilgim yok arkadasım gidiyordu.

7-) bilgebilim= ticarethane

8-) bil kurumları= arkadasım gidiyodu beğenmemis

Dedigim gibi özelden yazarsan cogu hakkında detaylı bilgi verebilirim. Buraya yazmadım bir sey olursa falan diye :)

• ideal var da doldu kontenjanlar

• Alparslanda iki kare dershanesi var kesinlikle tavsiye etmem ben bu yıl oraya gittim. Pişmanım bir tek tarih hocası hayrullah hoca iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: boramatherss

ideal var da doldu kontenjanlar

Hocam idealin hunat şubesine gittim beğenmedim sorunları burdan yazmak istemiyorum butik dershaneye gidersem oraya gitmeyi düşünmüyorum ama teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-5906CD54D

12.sınıfa geçtiğini varsayarak yazıyorum detay istersen özelden sohbet edebiliriz. Tek tek bildiklerimi yazıyorum.

1-) iyi dersler= sınıflar 12 kişilikmiş iki sınıf var arkadaşım fizikçisini beğenmiyor etüt sistemini bilmiyorum.

2-) elit= zaten iyi derslerle baglantılı diye biliyorum. FF falan giriyormus derslere ama ders sayısı az tam nasıl bilgim yok arkadasım begenmeyip ayrılmıştı.

3-) ideal = sınıflar 12 kişilikmiş.6-7 sınıf mı ne var ama ilgileniyorlar. Bildigim kadarıyla kontenjan dolmuş. Burdan söyleyim kapıdaki kadın içeri dahi sokmuyor asırı sinir :D

4-) matfen diye bir yer varmıs arkadasım iyi demişti ama hiçbir bilgim yok.

5-) as= 6-7 sınıf var. Ama burda sadece ilk iki sınıfla ilgileniyorlar gerisiyle ilgi yokmus.

6-) alfa= 6-7 sınıf var mf icin. Hocaları falanda iyi. Cok bir bilgim yok arkadasım gidiyordu.

7-) bilgebilim= ticarethane

8-) bil kurumları= arkadasım gidiyodu beğenmemis

Dedigim gibi özelden yazarsan cogu hakkında detaylı bilgi verebilirim. Buraya yazmadım bir sey olursa falan diye :)

Hocam tek tek yazmışsın teşekkür ederim özelden yazıyorum

• Ne demek hocam rica ederimm
  • Ideal,bilge akademi.Gerisi çöp gitmekle gitmemek aynı
  • Pastirmaciogullari bir dershaneden dahs fazlasi

• Anonimpeople A kullanıcısına yanıt

idealin butik şubesi var bir de kayseri parktan köşke giden yolun üstünde oraya da bak

• hocam neye karar verdiniz hangi dershaneye gittiniz

• hangisine kaydoldunuz hocam

• o civarda ilhan dertli de vardi ama egitimi nasil bilmiyorum tam mixin yaninda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unnecessary tension -- 30 Ağustos 2021; 22:4:32 >
  • unnecessary tension kullanıcısına yanıt

ideal nasıl sizce

• Thorun Kılıcı kullanıcısına yanıt
    konum ve mekan olarak guzel bir defa denemeye girmistim 12 de ama egitim olarak onu da bilmiyorum.ben en son ortaokulda dershaneye gittim
  • Thorun Kılıcı kullanıcısına yanıt

Özgüvene yazıldım

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.