Şimdi Ara

Twitter takipçi nasıl bulunuyo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi akşamlar arkadaşlar twitter'de yeniyim sadece 15 takipçim var nasıl arttırabilirim bu sayıyı

• Karsilikli takip yontemiyle yapabilirsiniz.ya da puan biriktirip puanlari takipciye donusturen siteler var buralardan biraz uzun ugraslar sonucu az da olsa arttirabilirsiniz.
    En kotu ihtimalle bana mesajla ulasip 1000 aktif takipciyi 25tlye satin alabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerizekalibilgisayar G kullanıcısına yanıt
    Neden? Adam yardm istemiş sen satma peşindesin.

Hocam Geri Takıp yap konular aç takip edeni takip ederim de. Daha sonra arkadaşlarından rica et. Adam gibi tiwitler paylaş diğer insanlarında dikkatini çeksin.

Kopyala yapıştır yap her yere yapıştır gt diye.
  • hayrikoc61 kullanıcısına yanıt
    Bende zaten ayni seyi soyledim "karsilikli takip" derken siz ne anladiysaniz artik ?? Siteler var falan yazdim okuma yazmaniz varda anlamada mj skinti ? Satma pesinde degilimde bu size neden batti pardon ?

• Şimdi karşılıklı takip falan yazsam takipçilerimi nerden bulduğum anlaşılır hoş olmaz bana göze batmayacak temiz şekilde bişeyler önerirmisiniz Yanıtlarınız için çok teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Gerizekalibilgisayar

Bende zaten ayni seyi soyledim "karsilikli takip" derken siz ne anladiysaniz artik ?? Siteler var falan yazdim okuma yazmaniz varda anlamada mj skinti ? Satma pesinde degilimde bu size neden batti pardon ?

Katılım tarihi 21 aralik

Katilma sebebi : Hesap satmak

Kil kaptim sana

• Kutaysa kullanıcısına yanıt
    Karsilikli takip felan yazmaniza gerek yok bencede hos olmaz..siz istediginiz insanlari takip edin zaten twitter halki gt'ye meyillidir.size geri donenler illaki olucaktir.

Burasi forum dostum simdi burda tartismaya luzum yok..web siten varsa kendine ait gel kapisalim.yoksa bi sus.klavye artisi

• Bana 50 takipçi bulabileceğim bişey söyleseniz çok memnun olurum

KES SESINI. ERGEN

Ben ergenim evet.memnun olduysan ne mutlu

Memnhn oldum o zaman.

• Beyler benim işi bi halletseniz

Abicim bak simdi arama yerine #takiledenitakipederim yaz sonra ordaki insanlari sayfalari felan takip et.bu sana 50de 100de takipci kazandirabilir.senin azmine baglidir

• GT'den başka yapabıleceğin hiçbirşey yok
    Google yaz twitter takipçi siteleri diye bak bakalım kaç tane çıkacak.
    en az 10 tane çıkar gir kas işte sayın en az 200-300 takipçi alırsın
    işin bitincede uygulmalardan kaldır
    adaına twwet atamasınlar olaki ban atarlar girmesin diye kafana takma Google yaz gene site çok arayana
    ben hiç kasmasam günde 200-300 her zaman hgeliyor 1 hafta kas bak sayın en olacak 1000-1500 olacak zaten ordan gelen çoğu kalıyor.

• Yil olmuş 2015 hala karsilikli takip

• Ne türden takipçi kazanmak istediğine bağlı bu olay. Kısa zamanda takipçi kazanmak istiyosan dedikleri gibi en kolay yolu takibe takip yapmak. Bunun için twitterdaki tag'leri kullan. Mesela #karşılıklıtakip yaz orda çıkan insanları takip et. Bi arkadaşım 10 bin kişiyi takip etti ve 10 binden biraz fazla bir takipçisi vardı (tabi bu kadar insanı takip etmek aylar aldı) sonra bu 10 bin kişinin 7 binini takipten çıkardı. Onun takipçi sayısı da düştü tabi ki çünkü bu şekilde takipçi sayını artırdığında takibi bıraktığın an onlar da bırakır. Şahsen bana çok komik geliyor twitterda 200 bin kişiyi takip edip 200 bin takipçisi olan adamlar var.

Ama her gün tweet atarsan ve attığın tweetler ilgi çekiciyse daha uzun sürse de takipçi sayın çoğalacaktır.
  • Karşılıklı takibi en kolay şekilde yapmaya yarayan bir eklenti var.http://www.nebigarci.net/twitterda-toplu-takip-etme-ve-takipten-cikma-eklentisi
  • -Herkes şunu ister 10 kişiyi takip edeyim.ama beni takip eden 10.000-100.000-1.000.000 olsun.
    -İşte onuda olman için ünlü olman lazım.yada önceden dediğim gibi google yaz twitter takipçi siteleri bak ordan portal çıkar 3-5 ayrı gir her birinde 5-10-20 ayrı takipçi kasma sitesi gir onlarla 1 saat dersini çalış hergün 1 saat kasacan sonra nemi olacak1 ayda ben yazıyorum 1 ay deneyen iddialı yazıyorum enaz 5000 ila 10000 takipçiniz olacaktır garanti.Ama ara vermeden her gün enaz 1 saat 40-50 siteden kas o zaman olur.yoksa ben 10 kişi takip ettim onlar beni takip etti ile artık 3-5 senede 10.000 takipçi yaparsın yani..
    -Yada hack yapıcan birader hack.Onu becerebilirsen yaptığın hackleride extra user-passları kendine takipçi atayacan…Özet bu
    -Yada bot takipçi satanlardan gerçek değil bot takipçi alacaksınız bot olanlar bırakmaz takipçi sayın sabit kalır ama gerçek takipçi denen alırsan 5-10 güne bırakır parada yanar.
    -işte dediğim gibi hergün 1 saat googledan siteleri bulun kasın ve işiniz bitincede bağlantıyı kesin
    yani uygulamalardan api leri kaldırın yoksa size takip etmeniz için adam yollar durur
    abuk sabuk tweetler atarlar ve hesap askıya alınır.kolay gelsin.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.