Şimdi Ara

Twitter Profil Fotoğrafı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
16.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar benim profil fotoğrafı olarak sorunum var.Örneğin bir şu linkteki kızın profil fotoğrafına bakınhttps://twitter.com/Senayksll ,birde bu kızın bakınhttps://twitter.com/marijuana_cef profil fotoğrafı birinin büyük birinin küçük bende fotoğraflarımı yüklediğim zaman küçük olarak yükleniyor.Buna nasıl çözüm bulabirim profil resmini nasıl büyük hale getirebilirim?Anlıyorsanız yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler...

• Anlamadım ama daha yüksek çözünürlükte fotoğraf yüklemeyi deneyin birde hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnonimAdam

Anlamadım ama daha yüksek çözünürlükte fotoğraf yüklemeyi deneyin birde hocam.

hocam profil resmine tıkladğınızda aradaki farkı göreceksiniz.Biri büyük biri küçük.
  • Daha büyük çözünürlükte fotoğraflar yüklerseniz sorun kalmaz muhtemelen.
  • quote:

Daha büyük çözünürlükte fotoğraflar yüklerseniz sorun kalmaz muhtemelen.

yüklediğim resimler 1920*2400 gibi birşeydi daha çözünürlüğü yüksek olamaz galiba birde ilginç olan fotoğrafı düzgün olanların hepsinin boyutu 500*500

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carsı38

quote:

Daha büyük çözünürlükte fotoğraflar yüklerseniz sorun kalmaz muhtemelen.

yüklediğim resimler 1920*2400 gibi birşeydi daha çözünürlüğü yüksek olamaz galiba birde ilginç olan fotoğrafı düzgün olanların hepsinin boyutu 500*500

Boyutu küçültüp Mesela 500x500 px olarak daha sonra da png uzantısıyla kaydedin. Belki sorun olmaz bu sefer.
    Otomatik olarak küçültülüyordur muhtemelen fotoğraflar. 1024x768'e kadar olanları aynı bırakıyor olabilir sistem. Denemeden bilemiyoruz ne yazık ki

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.