Şimdi Ara

Twitter arama önerilerini silme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
45.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Twitterda daha önce girdiğim anlık hesaplar baş harfini yazdığım an önerilenlere çıkıyor bunları silmek istiyorum. Örnek verecek olursam mesela bir haber sitesinin altındaki yorumlardan birinin hesabına girmiş olayım artık o kişinin baş harfini yazınca Twitter direkt onu bana öneriyor çerezleri silmek mi gerekiyor bilmiyorum ama düzeltemedim bir türlü.
    Twitter arama önerilerini silme

görüldüğü kimi asuman ve ekin ayaz hesaplarını takip etmiyorum ama yinede çıkıyor

• up
  • quote:

Orijinalden alıntı: TansuSoykıran95

Bu mesaj silindi.
    Hocam yanlış anladınız galiba telefona özel bir durum değil. Hesabı windows, ios ve android farketmez nereden açarsam açayım bu olay var hesap ile alakalı
  • Bir baktım ama ayarlardan ilgili bölümü bulamadım malesef umarım çözebilmişsinizdir
  • Dediğin gibi hesabın kendisiyle alakalı bir durum hesap ayarlarından olmuyor çerezleri silincede olmuyor. Tek bir çözüm var sanırım hesabı silip baştan açmak. Yada şöyle bir şey yapabilirsiniz; önerilere çıkmasını istemediğiniz ismin görülmemesi için ismi aynı soy ismi farklı olan birilerinin profillerine defalarca girip görmeyi istemediğiniz profili geri plana atmak tabi biraz zahmetli bir iş bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taha9327

Dediğin gibi hesabın kendisiyle alakalı bir durum hesap ayarlarından olmuyor çerezleri silincede olmuyor. Tek bir çözüm var sanırım hesabı silip baştan açmak. Yada şöyle bir şey yapabilirsiniz; önerilere çıkmasını istemediğiniz ismin görülmemesi için ismi aynı soy ismi farklı olan birilerinin profillerine defalarca girip görmeyi istemediğiniz profili geri plana atmak tabi biraz zahmetli bir iş bu.
    Twitter türkiye iletişime mail atarsanız hesabınızda çerezleri temizleyip düzeliyor. Ben öyle düzelttim
  • Twitter türkiye mail adresi nedir acaba?

• evet bende siliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1zy

Twitter türkiye mail adresi nedir acaba?
    var mı maili yaa ben genelde bize ulaşın yerinden yazıyorum ordan dönüyorlar bana
  • silip tekrar yüklerseniz çözüm olur ama her seferinde bunu yapmak ne kadar doğru bilmiyorum ama
  • Arkadaşlar şu sorunu çözebilen var mı? Twitter’ı iphone üzerinden kullanıyorum ve internette yazan bütün çözümleri denedim ama hiçbiri olmadı.

• Benim twiter hesabimin arama gecmisinde hic aramadigim iki üc tane insan cikti arama gecmisinde bunun nedeni ne olabilir yada sizde boyle biseyle karsilastiniz mı ?

• Sorunu çözebilen var mı ben de aynı sorunu yaşıyorum şu an

• Uygulamayı kaldırıp yeniden kurduğunuz zaman sorun devam ediyor mu ?

*Twitter dan çıkış alıp uygulamayı kaldırıp silmeyi de denemelisiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadecedogan -- 7 Ekim 2022; 18:19:40 >
  • bende de aynı sorun var nasıl çözebilirim yardım lütfen

• sadecedogan kullanıcısına yanıt

evet ben onları da denedim fakat devam ediyor özellikle birini etiketlemek istediğin zaman istemediğim hesaplar çıkıyor

• POLOR P kullanıcısına yanıt

çözebildinizmi sorunu bende aynı şeyi yaşıyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.