Şimdi Ara

Twitter arşiv sitesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Twitter bu kadar abartı popüler değilken 2011 yılında böyle bir site vardı hatta birkaç site vardı kişinin kullanıcı adını yazıyordum sildiği tweetler dahil, metionlar vs hemen çıkıyordu. Aradan uzun zaman geçmiş baya bir araştırdım birkaç linkte attılar ama öyle bir site bir türlü bulamadım. Belki lisans anlaşmaları gereği twitter kapattırmıştır diye düşünüyorum ama internet sonuçta derya deniz kıyıda köşede kalmış bilmediğim bir site vardır sanırım.

Tweet arşivi tutan, kişinin kullanıcı adını yazıp attığı tüm tweetlere ulaşabileceğim bir site var mıdır? Umarım vardır :)

• Bahsettiğim site/ler twitter'da ki her tweet ve metionun arşivini tutuyordu. Hesap kapanmış olsa bile kullanıcı adını girmek yeterliydi kişinin yazıp sildiği tweetlerde dahil. Bir türlü öyle bir site bulamadım aradan siyah arka plan üzerine yeşil fontu vardı benim sürekli kullandığım sitenin anında silinen tweetlerin bile kaydını tutuyordu.
  • www.allmytweets.net
  • Vikernes kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam silinen tweetleri ve kapanan hesabı göstermiyor malesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scanh -- 21 Eylül 2013; 1:51:56 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.