Şimdi Ara

Pahalı güneş gözlüğüyle ucuz güneş gözlüğü arasında ne fark var?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Baştan belirtiyim donanımhaber ölücüsüyüm. Bugün atasunda Inesta Classic INC M8006 bu gözlüğü beğendim. Fiyatı 400TL. Pahalı değil diyecekleriniz olacak ama benim için daha ucuz seçenekler varken pahalı. Bunun yerine alacağım 100TLlik bir güneş gözlüğünün bundan çok farkı olacak mı? Aradaki farka değecek mi? Ucuz güneş gözlüğü kör eder deniyor ama inandırıcı gelmiyor kapitalizm uyduruğu gibi.

• Pahalı güneş gözlüğünüz terk ettiğiniz kızda kaldığında kesin geri vermiyor
  • Entegrasyon sağlasın hocam ne diyelim xd

• ele alıp malzeme kalitesine ve güneşe bakmak gerek.

olurda rayban alırsan sakın sevgilinde unutma terk ediceksen önce gözlüğü al ertesi gün terk et.

• Hocam bugün atasuna gitmiştim ele alıp kalitesine bakmıştım ama alacağımı düşünerekten değil. Eve gelince çektiğim resim çok hoşuma gitti diye aldım çerçevesi metal. Tamamdır hocam not ettim sevgili işini <3

• Merhabalar hocam. Gözlükten memnun musunuz? Bende almayı düşünüyorum aynı gözlüğü. Kalitesi vs nasıl?

• kimyagERdem kullanıcısına yanıt

Gözlüğün dış görünüşü güzel malzeme kalitesi de iyi ama camı o kadar iyi değil gözlerimi kısmam gerekiyor tavsiye eder miydim sanmam.

• Teşekkürler hocam. Daha yaz bile gelmedi. Güneş daha dik açıyla gelmeye başladığında camlar daha da sıkıntı olur o zaman. Benzer çerçevede farklı alternatiflere bakim o zaman.
  • ucuz güneş gözlükleri gözünüzün ayarını ve sağlığını bozar pahalı güneş gözlükleri de psikolojinizi bozar

ve donanım haber ölücülerinin ucuz mal diye koşuşturdukları ürünlerin gerçek çıkış fiyatlarını bildiğimden bu boş çabalarına çok gülüyorum

içimden tabii
  • Ucuzlarda uv400 koruması yok. Sağlık açısından olması gerekiyor.
  • pspsexer kullanıcısına yanıt

içinden gülme şişersin 

• Hocam numaralı gözlük kullananlar nasıl güneş gözlüğü takacak bunun bir çözümü yok mu konudan bağımsız oldu ama uzun araç yolculuğunda güneş tam bir işkence oluyor.

• welyu789 kullanıcısına yanıt

Optik güneş gözlüğü yaptırabiliyorsunuz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.