Şimdi Ara

Twitter 5.12 versiyonuna yükseldi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uygulama güncellendi, harika olmuş resimler artık direk on izlemeli olarak çıkıyor RT fav kısayolları gelmis çok beğendim

Ön izleme kapatmak için
    Ben > ayarlar > resim ön izlemeleri kısmını pasif yapın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.Uzun -- 30 Ekim 2013; 13:10:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence de gayet başarılı bir güncelleme olmuş.

• bende güncelleme otomatik sabah kalktım bir baktım görünüm değişmiş. çokta hoşuma gitti.
  • iyice pratikleştirdi artık kullanımı twitter.
  • Web sürümünde de aynı yenilik yapılmış. Her resmin küçük bir önizlemesini görüyouz böylece ama bana pek iyi gelmedi nedense.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eagle Claw

Web sürümünde de aynı yenilik yapılmış. Her resmin küçük bir önizlemesini görüyouz böylece ama bana pek iyi gelmedi nedense.

Ayarlardan kapatabilirsin. zorlama yapmıyor twitter , apple gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: M.Uzun

quote:

Web sürümünde de aynı yenilik yapılmış. Her resmin küçük bir önizlemesini görüyouz böylece ama bana pek iyi gelmedi nedense.

Web sayfası ayarlarına baktım ancak göremedim bunu kapatmayı. Uygulamadan bahsetmiyorum amawww.twitter.com'dan bahsediyorum.

• İnternet paketi az olan insanlar olabilecektir. Onlar için biraz kötü olmuş sanırım. Gerçi ne kadar tükettiğine bağlı.

Edit: Uygulama ayarlarından kapatılabiliyormuş. Şimdi fark ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NomadCRY -- 30 Ekim 2013; 11:21:35 >
  • quote:

quote:

quote:

Web sayfası ayarlarına baktım ancak göremedim bunu kapatmayı. Uygulamadan bahsetmiyorum amawww.twitter.com'dan bahsediyorum.

Ona hiç bakmadım da doğru kapanmayabilir, gerekte yok orası için

• Uygulamadan nasil kapaniyor ? Bulamadim ben

• Bende guncelledim ama hala eski gorunum var bende

• quote:

Orijinalden alıntı: bird-hunter

Uygulamadan nasil kapaniyor ? Bulamadim ben

Ben > ayarlar > resim ön izlemeleri kapat

• Ön izleme olayını soracaktım neyse ki cevabı varmış. Tivit'te yer alan kişi ekleme olayını kaldıramayız değil mi? Parmağım değiyor oraya ve takibe alıyorum, çıkarınca da hoş olmuyor. Bunun kısayoluna gerek yoktu bence.

• resimlerin görünmesini beğenmemiştim ama kapatabiliyormuşuz teşekkürler.
  • bi sorum olacak arkadaşlar fotograflarıma girdigimde ordan direk twittere at dedigimde atmıyor hata veriyor nedendir acaba
  • Güncelleme sonrası bende resim önizleme seçeneği görünmedi.
  • Resim on izlemeleri görünmeyenler ayarlara gidip aktif mı pasif mı seçenek bakabilirler mı eğer kapaliysa açın düzelmesi gerek en kötü silip bastan yükleyin
  • quote:

Resim on izlemeleri görünmeyenler ayarlara gidip aktif mı pasif mı seçenek bakabilirler mı eğer kapaliysa açın düzelmesi gerek en kötü silip bastan yükleyin

Ben silip baştan yükledim. Hiçbir şekilde ön izleme seçeneği dahi çıkmıyor. Sürüm 5.12 bug var..
  • İpadde de resim ön izlemesi gözükmüyor. Bi hata var ama ne. Ayarlarda resim önizleme diye bir komut bile yok. :)))
  • İpadde de resim ön izlemesi gözükmüyor. Bi hata var ama ne. Ayarlarda resim önizleme diye bir komut bile yok. :)))
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.