Şimdi Ara

Twitch Cs Go için bu sistem yeterli mi?Neleri değiştirmeliyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İnternet upload 4mbps
    Pc:
    intel i7 2600K
    Msi Nvidia gtx 560 TI twin froz OC 2gb 256Bit
    4X4 16GB Ram
    Coller master sıvı sogutma
    Anakart sağlam msi ama modeli hatırlamıyorum

Şu anda bi değişiklik yapacagım bu sistem yetersiz kalıyorsa neleri seğiştirmeliyim ya da yeterli mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erjan1 -- 18 Haziran 2017; 17:19:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bütçe ne ? ekran kartı alınabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: İmanlıRengar

bütçe ne ? ekran kartı alınabilir

Bir bütce belirlemedim ama 1500 cıvarlarında olabilir, 100-200 +- oynayabilir bütce, amaç yapmışken tam yapmak yani aldığım zaman bu ne ya bunla damı olmadı dememem lazım, seninde dedğin gibi sıkıntı ekran kartı sadece sanki, konuyu açmamdaki sebebde bu benim göremediğim bir şey var mı acaba? Ssd de aldım samsung 250gb, çift ekran da var tek eksik webca ve bu sistemin eksiklikleri, kasa içindeki soğutma üst düzey bir soğutma işlemciyi OC yaptıgım zaman 4.5 alabiliyorum

• 1060 veya RX580 işini görür hocam

• RX580 stoklara girince al. Onun haricinde işlemcinede O.C yap.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeagateWD

RX580 stoklara girince al. Onun haricinde işlemcinede O.C yap.

Bu aralar nedense işlemci OC yapınca mavi ekran geliyor çözemedim RX580 araştırayım bi

• quote:

Orijinalden alıntı: İmanlıRengar

1060 veya RX580 işini görür hocam

RX580 ve 1060 serileri eşdeger seriler mi? Birde rx580 hangi markanın ki daha iyi

• ikinci el gtx970 de alınabilir.
  • cs:go için sistemin yeterli bana kalırsa, neden ilk önce oyunu yükleyip denemiyorsun? gtx 560ti 1gb ile %99 gpu kullanımını göremedim şuana kadar q6600 ile 120-150fps arası değer alıyorum. Nostalji amaçlı hd3870 512mb kartımı taktım şuan evet gpu kullanımı ilk defa %99 da gördüm ve 70-85 fps arası değer alıyorum. Gayet oyanabilir bir vaziyette... gtx 770 4gb ile 220-250 fps arası değer alıyorum fakat işlemci farkı da var. Senin sistemle en az 150 fps alman lazım high da...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mukarnas

cs:go için sistemin yeterli bana kalırsa, neden ilk önce oyunu yükleyip denemiyorsun? gtx 560ti 1gb ile %99 gpu kullanımını göremedim şuana kadar q6600 ile 120-150fps arası değer alıyorum. Nostalji amaçlı hd3870 512mb kartımı taktım şuan evet gpu kullanımı ilk defa %99 da gördüm ve 70-85 fps arası değer alıyorum. Gayet oyanabilir bir vaziyette... gtx 770 4gb ile 220-250 fps arası değer alıyorum fakat işlemci farkı da var. Senin sistemle en az 150 fps alman lazım high da...

Upload hızımda sıkıntı var su anda türknete geçiş yapıp öyle deneyebilirim su anki upload cok kötü o yuzden deneyemiyorum

• erjan1 kullanıcısına yanıt
    patron o zaman ilk önce internet alt yapını iyileştir, oyunu yükle duruma göre upgrade olur zaten. Tekrar buraya ona göre dönüş yaparsın. Bileşenlerin gayet iyi, sadece ekrankartın içlerinde en çok göze batanı ama oyun cs:go sonuçta..

sıvı sogutmada var işlemcine bir miktar oc yapabilirsin, fps değerlerini arttırır. @4.5ghz ile ne şiş yanar ne kebab :)
  • GTX 1060 alırsan iyi olur. RX 580 bulamazsın kartın değeri uçtu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

patron o zaman ilk önce internet alt yapını iyileştir, oyunu yükle duruma göre upgrade olur zaten. Tekrar buraya ona göre dönüş yaparsın. Bileşenlerin gayet iyi, sadece ekrankartın içlerinde en çok göze batanı ama oyun cs:go sonuçta..

sıvı sogutmada var işlemcine bir miktar oc yapabilirsin, fps değerlerini arttırır. @4.5ghz ile ne şiş yanar ne kebab :)

Aynen kardeşim hafta içi yazarım buraya sonuçları

• quote:

Orijinalden alıntı: Mar00N

GTX 1060 alırsan iyi olur. RX 580 bulamazsın kartın değeri uçtu.

Sorma ya benim anlamadıgım bu 580 1060 serisinden daha mı iyiydide böyle oldu madenciler mahvetti o ayrı ama oyunlarsa 1060 dan dahamı performanslıydı ki

• quote:

yardımcı konular:
    https://forum.donanimhaber.com/nvidia-1000-serisi-cs-go-incelemesi-gtx-770-daha-performansli-cikti--124121103#124121103

https://forum.donanimhaber.com/gtx-1060-cs-goda-fps-sorunu--125441909#125441909
    https://forum.donanimhaber.com/csgo-icin-sistem-onerisi--123496501-2
    https://forum.donanimhaber.com/gtx-1060-mi-almaliyim-rx-480-mi-karar-veremedim--124059019

Saol kardeşim, şu anda turknet kullanıcısı biriyle konuştum kota dolunca upload 2mbps ye düşüyormuş saçmalığa bakarmısın! 2mbps ile ne kadar yayın yapılır bilmem ama cok sacma her gece 5 saat yayın yapsam heralde 1 hafta dayanmaz kota ÇÖP resmen

İkiside birbirine yakındır bazı oyunlarda farkları oluyor . RX serisi en iyi Sapphire Nitro bence hocam

• Evet arkadaşlar bu konuda konuşmuştuk daha önce
    şu anda İnternet alt yapımıda saglamlastırdım
    16mbit download 2.98 upload var
    ama obs ile yayın yaparken yayın akıcı olmuyor cok fazla ve ping giriyor pingim 130-140 lara cıkıyor obs bit ayarını 1000 e cektıgımde 90 lara dusuyo ping ama yayın kötü oluyor bu seferde obs bit 2200 falan yaptıgımda goruntu fena degıl ama dediğim gibi ping çıkıyor, bunun ekran kartı ile bi ilgisi var mı bilmiyorum tabi ne yapılabilir ? :S
    kablosuz olarak internete bağlanıyorsan ping değerleri yüksekk çıkabiliyor.
    sarı ethernet kablosu varya onla bağlan internete ciddi fark oluyor.
    kablosuz olarak speed test yaptığımda 100 ping falan çıkıyordu şimdi ethernet kablosuyla 28ms ping
    Hangi oyunlarda pingin çıkıyor ?
    Wifi ile bağlanıyorsan fark eder ethernet kullan .
    Yayınlarıda twich dimi ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.