Şimdi Ara

twingo arıza lambası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 97 model sunroof klimalı twingom var ancak lpg'li ( benden önceki sahibi taktırmış) arada bir arıza lambası yanıyor bir kaç saniye sonra sönüyor lpg den dediler ancak bilgisi olan var mı ? birde bazenleri direksiyon sertleşip ekranda direksiyon simgesi çıkıyor

• Direksiyon pompası gidici sanırım.
  • goodorevil kullanıcısına yanıt
    aman ağzını hayra aç hocam öğrenciyim valla arabanın borcunu zor ödüyorum tamirini hayatta yaptıramam
  • Valla hocam dost acı söyler. Ben de isterim ki aracınız arıza çıkarmasın ama, bu sorun bunun göstergesi olabilir.
  • Benim twingo da lpgli ama öyle bi problem yok. Twingo fan clupa aç konuyu orda kesin çözerler derdini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metallica17

arkadaşlar 97 model sunroof klimalı twingom var ancak lpg'li ( benden önceki sahibi taktırmış) arada bir arıza lambası yanıyor bir kaç saniye sonra sönüyor lpg den dediler ancak bilgisi olan var mı ? birde bazenleri direksiyon sertleşip ekranda direksiyon simgesi çıkıyor

Twingo direksiyon lambasi yaniyorsa direksiyon bazen pamuk gibi bazen tas gibi oluyorsa %100 hız sensörü 25-35 arası birşey al kendin değiştir motor arka takozunun oradan sok değiştir kendin yapamam diyorsan İstanbul avrupa yakasında oturuyorsan yaparim ben ücretsiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hidrolik sıvısı azalmıştır
  • Lpgden dolayi motor lambasi ara ara yanip soner. Lpgyi bi kalibre ettir usta. Zengin fakir karisimdan dolayi oluyor o. Bendede bazen oluyordu. Su ara yanmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.