Şimdi Ara

Twin Peaks Remake (2016) | David Lynch (Full kadro açıklandı) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
212
Cevap
5
Favori
6.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

içine edenleri tebrik ederim

nerede 90 lardaki twin peaks

nerede bu

alien serisininide içine ettiler

karayip korsanlarınıda içine ettiler

içine edilmeyen bi the godfather bir de back to the future kaldı
  • benim gibi twin peaks hayranı varsa

buna fire walk with me filmide dahil

kesinlikle 3. sezonu izlemeyin

rezalet

başka bir şey demiyorum
  • Acayip iyi ilerliyor.

İlerde büyük olaylar olacak gibi gözüküyor hayırlısı bakalım.
  • Sonlara doğru güzelleşti bölüm. İyi gidiyor dizi
  • 3x5

Önceki 4 bölümün yanına yaklaşamayan bir bölümdü. T-Bag'i görmek güzeldi, tuvaletteki hatun fena değildi bir de sonda ki telefon sahnesi haricinde pek bir şey yoktu.
  • 3x6

Kapının içinden çıkan kağıtlar,Diane ,cooperın özel güçleri,zarf,cüce katil,fire walk with me filmine göndermeler,neler oluyor bu dizide böyle

Windom earle , leland palmer gibi karakterleri özledik...
  • 3x6

Fena değildi 5.bölümden iyiydi en azından. Kaza sahnesi baya gerçekçiydi. Lynch'in ya da görüntü yönetmeninin bu seride tutturduğu renk paleti muazzam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 13 Haziran 2017; 19:21:36 >
  • beyler bu dizi hiç izlemedim 1.sezondan mı başlıcaz 1990 yapımı?
  • furkanxtr kullanıcısına yanıt
    Evet 1.sezondan başlamalısın.
  • 3x7

Major Garland briggsin hiç yaşlanmamış cesedi.
    lauranın günlüğündeki eksik parçaları leland alıp tutuklandığında saklamış.Bölümdeki iki önemli olay buydu.Bunların haricinde yavan geçen bir bölümdü, o süpürme sahnesi özellikle, bitmeyecek sandım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grimaniel -- 19 Haziran 2017; 21:7:5 >
  • 3x7

Güzel bölümdü, Laura Dern baya yaşlanmış tanıyamadım.
  • 3x1

2.sezondan sonra herkes yaşlanınca bi' garip hissettirdi. :) Konu baya genişledi ilk bölümden, bakalım nasıl bağlayacaklar.
  • Bir sürü film dizi izledim izlemeye devam ediyorum ama şu dizinin 3. sezon 8.bölümündeki atom bombası patlamasından bitişe kadar olan kısım bugüne kadar izlediğim en iyi şey olabilir.
  • Mükemmel bir bölümdü. Dizi biraz durağan gitmeye başlarken bu bölüm yine beni bu diziyi izlediğime mutlu etti. David Lynch bölümüydü tam anlamıyla
  • Şimdi çıkan bölümler 3. sezon olarak mı geçiyor, yoksa konu olarak tamamen farklı bir dizi mi?
  • 3.sezon
  • 3x8

Lynch gene yaptı yapacağını beyin devrelerini yakmayı başardı. Kurgu mükemmeldi bu bölüm. Haftaya yeni bölüm yok diğer bölüm 9 Temmuz'da.
  • dizi muazzam ilerliyor
  • Bilmeyenler için, dizide geçen olay;

-Trinity, bir nükleer silah için yapılmış ilk nükleer test teknolojisidir. 16 Temmuz 1945 yılında New Mexico'daki Socorro'nın 56 km kadar güneydoğusunda şu an üzerinde komuta merkezi Alamogordo'da bulunan White Sands Missile Range'in bulunduğu yerde yapılmıştır.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Trinity_(nükleer_deneme)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 27 Haziran 2017; 16:35:44 >
  • Televizyon tarihi böyle bir bölüm görmemiştir. David Lynch kafa yakmaya devam ediyor.

3x8

Bölümden gene birşey anlamadım.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.